TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

Loguś

Czy praca przedstawiciela handlowego to dobra posada w TM TECHNOLOGIE ? Jakie wyposażenie dostaje pracownik? Coś o zarobkach dodacie w temacie tej pracy?

Nieudany handlowiec
@Loguś

tak jak najbardziej wszystko i to jeszcze tamto i oczywiście to też . Miej głowę na karku żebyś nie przeoczył ile dostajesz i nie pamiętał co Ci się należy

Tik tak

jak zrobiło się gorąco zablokowali stronę ha ha ha

Najgorsza Pracownica w Histori

Serdecznie Przepraszam Wszystkich Pracowników, a szczególnie Szefa Tomasza za wszystko, za to że w ogóle pojawiłam się w Firmie, za to że nie jestem godna współpracować z Firmą, za to że jestem niedokształcona, niemądra, leniwa i nic nie umiem,i nadal nawet po pięciu latach studiów nie znam rosyjskiego. Jestem niegodna żyć w ogóle, dobrze że zostałam wyeliminowana z zacnego grona, dzięki czujności Przełożonego, który zauważył moją niedoskonałość .

Alinka

Ludzie nieomylni pracują w TM, chodzące ideały, same.

Loguś

Dlaczego z taka ironią czy też kpiną piszecie o firmie? Jeśli jest coś co się nie podoba to chyba można się wypowiedzieć? Czasami takie uwagi powodują zmianę myślenia zwierzchników. Tak sadzę, przynajmniej tak powinno być, nie ma nieomylnych ludzi prawda?

Ala
@Loguś

Są ludzie nieomylni- w załodze TM.

Pokora

Nie śmiałbym się nie zgadzać, bo to niedopuszczalne jest absolutnie

Alicja

@maks nie zgadzasz się z tym? To nie są moje słowa a pracodawcy TM TECHNOLOGIE. Pracujesz w tej firmie? Powiesz coś na ten temat? Każdy może napisać swoją opinię, jeżeli jest ona prawdziwa i rzetelna.

Legatus

TM TECHNOLOGIE nie ma na forum złych wpisów to juz jest dobrze

Alicja

@Loguś masz rację, że nie ma wielu ofert pracy, ale pojawiła się jedna na Inżyniera elektronika – projektanta obwodów PCB (http://tmtechnologie.pl/kariera). Byłbyś zainteresowany? Oferują umowę o pracę i rozwój zawodowy. To ważne aspekty dla osób poszukujących pracy.

maks
@Alicja

hahahaha

Loguś

Bardzo dowcipne odpowiedzi tak na wesoło czyli mamy rozumieć, iż w firmie jest bardzo dobrze? Dobra atmosfera to bardzo ważny element w pracy. Ale jak widziałem nie mają zbyt wielu potrzeb kadrowych.?

Loguś

Widziałem w ich ofercie pracę dla przedstawiciela handlowego i mam pytanie czy jest jeszcze aktualna? Może ktoś na forum mógłby kilka zdań o firmie napisać? Bardzo by mi to pomogło w aplikowaniu do firmy. Jak się pracuje w firmie? Czy ph ma godziwe zarobki?

Zachwyt Jeden wielki
@Loguś

Tak- zarobki fantastyczne, wysoka kultura osobista absolutnie wszystkich Pracowników- nikt nigdy nie przeklinał i nie przeklina i przeklinać nie będzie - jak Cie przyjmą będziesz w Raju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alicja

@Robi piszesz, że TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. 'wskoczył' na właściwe tory. Co masz konkretnie na myśli? Czy możesz napisać nam więcej na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię.

Robi

Chyba TM znowu wskoczył na właściwe tory:) brawo oby tak dalej!

Donald
@Robi

Wszyscy zajęci Inforem ;-)

Alicja

@Gigus, a Ty jesteś zatrudniony w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

tak

Dokładnie tak nie ma sensu tracić czasu i czekać na zmiany oferta na rynku jest dużo bogatsza i świetnie się pracuje z ludźmi inteligentnymi na poziomie. Mam szczęście taką pracę mieć.

Loguś

TM TECHNOLOGIE nie musi się wszystkim podobać. Można poszukać innej pracy.

Alicja

@Longin dobrze to słyszeć :)

Alicja

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat firmy? Koniecznie przeczytaj informacje zawarte w zakładce 'o nas' przy wątku firmy - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,12401,0,0,o_firmie !

Alicja

Wiecie, że firma dostała wiele cennych i znaczących nagród? Możecie poczytać o nich tutaj - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,12401,0,0,nagrody

Longin

TM Technologie ma wyjątkowy hejt!! Brak słów, ale znam firmę od środka i wiem , że jest dobrze i tak musimy trzymać.

Zostaw merytoryczną opinię o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. - Morawica

• Jak się pracuje w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.