TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

Byly pracownik

Skad ludzie w Was tyle jadu i negatywnych emocji? Pewnie w Waszych firmach bylyby: pensje z gornej półki, premie jeszcze wyższe, socjal jakiego nie widział świat, benefity i co tylko dusza sobie zapragnie......:) Czy w PL rzad wydal jakies rozporządzenie uniemożliwiajace zalożenie działalności lub świadczenie uslug dla innego pracodawcy niż obecny ? Każdy by chciał, każdy wie jak powinno to wygladać by pracownik był zadowolony co wiec stoi na przeszkodzie ? Ci co chcieli sie rozwinac i rozwinac swoje zawodowe życie gwarantuje, że to zrobili a nie o tym mowili w tlumie by nikt ich nie rozpoznał.

SALES REPRESENTATIVE

SALES REPRESENTATIVE NIE JESTEM KOBIETA DROGI ANONIMIE, A TY KIM JESTEŚ?

(usunięte przez administratora)lecz sie bo nie jest dobrze.

T.Kaczor - Zarząd TM Technologie

Moi Drodzy, Czytam i oczom nie wierzę, ile daje poczucie anonimowości w sieci. Jestem ciekaw, kto z hejtujących miałby cywilną odwagę na stanąć twarzą w twarz i wypowiedzieć te same słowa w otwartej merytorycznej dyskusji. Pozwólcie że pokrótce odniosę się do kilku ostatnich postów: "OLA" - Sądzę że pomyliłaś prywatne przedsiębiorstwo działające na zasadach rynkowych z ZUS.... a i tam bez wątpienia wpierw należy opłacić składkę aby móc skorzystać z opieki zdrowotnej. "SALES REPRESENTATIVE" - Zakładaliśmy to przedsiębiorstwo bez mała kilkanaście lat temu z założeniem organizacji w której sami chcielibyśmy pracować i do tej pory nic się nie zmieniło. Niestety nie pamiętam aby "ktokolwiek, kiedykolwiek wyciskał cokolwiek i wyrzucał do kosza...." Jakość naszej organizacji broni się sama w danych ogólnie dostępnych, a mianowicie: - Obecność od 14 lat na rynku (wyłącznie polski kapitał) - Zatrudnienie wyłącznie na umowę o pracę na poziomie 170 osób - Wiele osób tworzących tę organizację pracuje od kilku do kilkunastu lat, sądzę że warto ich zapytać dlaczego skoro jest tak źle :) - Najwyższy możliwy do osiągnięcia wskaźnik moralności płatniczej. - etc. Według wielu niezależnych organizacji TM Technologie jest określane jako wzorcowy przykład, ale jak widać zawsze znajdą się tacy "anonimowi autorzy" którzy modlą się ja w tym klasycznym polskim dowcipie: "... Boże skoro nie możesz sprawić abym schudła to chociaż spraw aby moje koleżanki przytyły..." Ludzi inteligentnych, ambitnych, zorientowanych na cel jak zawsze zapraszam do współpracy, sfrustrowanych i nie radzących sobie z otoczeniem jest mi po prostu żal, a pozostałym radzę aby naprawdę zabrali się do pracy bo nikt tego za nich nie zrobi.

semolina

widzę że sporo już w tyk roku szukaliście przedstawicieli handlowych, rekrutacji jak zauważyłam nie brakuje na to stanowisko - noo może i bym była chętna się na nie załapać ale muszę wiedzieć czy firma jest w stanie mi zaproponować jakiś konkurencyjny system prowizyjny

magda

Czy wie ktoś czy sa tam przyjecia

Panowie i Panie wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujecie i, który z dyrektorów tym działem zarządza. Jeśli chodzi o kadrę dyrektorską nie jest źle w tej firmie, aczkolwiek wiadomo, że są lepsi i gorsi przełożeni. Można trafić na mega świetną posadę i przełożonego ale i można nieco gorzej (co nie znaczy, że źle). Ale tak jak napisał ktoś wyżej, jeśli ktoś idzie tam i myśli, że z brakiem zaangażowania odniesie sukces, lepiej wysłać CV do biedronki. Po 3 miesiącach próbnego nie zostanie przedłużona umowa. To jest firma z dużym potencjałem i można w niej karierę zrobić.

Incjatywa

Rozmowy kwalifikacyjne prowadzą menadżerowie zarządzający obszarami. Kwestia wynagrodzenia zależy przede wszystkim od umiejętności, postawy, zaangażowania i wkładu jaki wnosi się w organizację, oraz w pewnym sensie również od tego jak dłoni się pracuje. Obserwując od lat dynamikę zmian i rozwój przedsiębiorstwa mogę tylko stwierdzić że bez wątpienia jest to praca wyłącznie dla ludzi ambitnych którzy chcą zmieniać rzeczywistość.

marianek

no właśnie- zgadzam się z Witer. Zamiast narzekać, dlaczego anonim nie poszedł do pracodawcy omówić spraw na przyszłość? A co jeśli pracodawca czekał na to i sie nie doczekał....Trzeba walczyć o swoje!! Ja tam chce zaryzykować i szukam pracy w TM TECHNOLOGIE :-) Zastanawia mnie sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną i zarobkami. Podpowie ktoś jak to wygląda?

zatrudniony

Żadna firma nie ma obowiązku informować o powodach nie przedłużania umowy zawartej na czas określony. Umowa zawarta w takiej formie porostu wygasa. Ponadto skoro nie została przedłużona to zapewne były ku temu powody, może pracodawca nie chciał sprawiać komuś przykrości. Czasem warto się zastanowić zanim wyciągnie się wnioski. Jeszcze jedna uwaga; "z wartościowymi ludźmi umów nikt nie rozwiązuje".

Firma z polskim kapitałem, bez problemów finansowych ciągle się rozwijająca dająca możliwość podnoszenia kwalifikacji ale nie uznająca zasady " czy się stoi czy się leży ..... się należy " Nastawiona na ludzi ambitnych, chcących realizować założone cele oraz doceniająca sumienność, solidność oraz szczerość. Podsumowując niektórych poprzedników nie ma miejsca w tej firmie dla ludzi udających, że pracują ( stąd pewnie niepowodzenia ). Polecam z czystym sumieniem dla ludzi, ambitnych, patrzących perspektywicznie chcących coś w życiu osiągnąć CIĘŻKĄ PRACĄ oraz KREATYWNOŚCIĄ Ludzie szukający sukcesów zawodowych które same do nich przyjdą wszędzie będą niezadowoleni.

Pracowałam w tej firmie i nie polecam. (usunięte przez administratora)

Pracowałem na samym początku jak firma miała siedzibę na Lea. Przyjazna atmosfera, fajni ludzie... wtedy problemem było to że cięzko było o umowe o prace i wypłatę na czas. Podobno to się zmieniło i jest też fajny "socjal" (kawa, mleczko, herbata, cukier, woda mineralna za kase firmy)... No i niezapomniany epizod z owinięciem folia strecz jednego z "pracowników" - niezapomniany. Generalnie polecam :)

anonim ..

witam, pisze z zapytaniem o prace na produkcji.czy są przyjęcia? prosze o odpowiedź

w tej chwili są przyjęcia

amonim

witam, czy ktos moglby mi powiedziec czy sa przyjecia na produkcje

bardzo rozwojowa firma

Zostaw merytoryczną opinię o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. - Morawica

• Jak się pracuje w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.