TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

Loguś

Ja również polecam tą firmę jako dobrego pracodawcę, który dba o załogę. Ciągły nacisk na rozwój firmy do tylko dowodzi o mądrości szefostwa. Dobra perspektywa dla załogi>

Były malarz

Szanowna Joanno. Skoro jak twierdzisz masz dobra prace to po co teraz tak plujesz jadem we wszystkich. Zarzucasz niekompetencje ludziom, a o ile dobrze pamietal Twoj poziom znajomości jezyka rosyjskiego nie stal wcale na wysokim poziomie. Proponuję Ci zachowac resztki godności i zakończyć pisanie tak absurdalnych komentarzy. Co do samej firmy. Wiecej plusów niz minusów. Firma daje szanse na rozwój. Prezes caly czas stara sie ja rozwijac. Polecam.

Odpuście...

#1 Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie - po pewnym czasie zauważasz, że świni się to podoba… #2 Dyskusja z idiotą nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem Nieważne jak dobry jesteś w szachy, gołąb przewróci figury, narobi na planszę i będzie się puszył jakby wygrał. #3 Nigdy nie walcz z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Dr Gonzo

Asiu, a ja ci życzę wizyty u dobrego i taniego psychoanalityka

Kronikarz

W nowym miejscu pracy mieliśmy Wigilię- cały Zarząd, produkcja i biura na jednej dużej hali, zamówiony catering, miła atmosfera, a nie składka po 40 zł i spotkanie w knajpie na siłę udawanie że to zarząd zaprasza. Jak się chce to można - trzeba tylko chcieć...ale po co skoro pracownicy sami się poskładają i grzecznie pójdą we własnym zakresie na niby to firmowe spotkanie. Zabawne jak łatwo wmówić ludziom że sami tego chcieli.

Pracownik TM
@Kronikarz

Joanna napisałaś już wystarczająco dużo i każdy wie, że to Ty więc szkoda Twojej energii na wymyślanie kolejnych nick'ów i lajkowania samej siebie. W dodatku w inny sposób również wyrażasz swoje opinie i tam akurat potrafisz się podpisać... Pomijając te wszystkie kłamstwa i oszczerstwa to wiesz co jest w tym wszystkim najbardziej smutne? To, że jeżeli ta Twoja nowa świetna praca to prawda, a nie efekt Twojej wyobraźni (a już doskonale wiemy co potrafisz) to współczuję tym ludziom, którzy Ci dali szansę i postanowili rozpocząć z Tobą współpracę. Za jakiś czas będziesz pluć jadem w ich stronę bo takim właśnie jesteś człowiekiem - jakim, to wszyscy widzimy... Ciekawe co by pomyślał Twój obecny pracodawca jakby zobaczył Twoje komentarze... Wyprzesz się wtedy wszystkiego? Największą krzywdę robisz sobie właśnie Ty! Nie pali się za sobą mostów i nie szuka wrogów na siłę...

NICK
@Pracownik TM

To nie tylko Joanna - grillowanie rozpoczęte - w drugą stronę

polonistka

Dorwać pracę?Samo sformułowanie świadczy najlepiej jaki poziom prezentuje ten zadowolony pracownik

zimny prysznic
@polonistka

Myślę, że ocenianie poziomu innych przez osobę, która pod kilkoma nickami od kilku tygodni niesprawiedliwie szykanuje firmę i osoby w niej pracujące jest co najmniej dużym nadużyciem. Trzeba umieć pogodzić się z porażką i pokazać klasę nawet w trudnych sytuacjach. Wszystkiego dobrego... mimo wszystko...

Pracownik_TM

Praca w TM to najlepsza praca jaka udało mi się dorwać a jest to moja 6 firma. I tyle w temacie.

Iwona Reguła

Kronikarzu / Kronikarko..., proszę i niewypowiadanie się na temat mojej osoby, a tym bardziej powodów, dla których byłam nieobecna w pracy

Anonimowy Alkoholik

Ludzie, co wy? To w końcu warto, czy nie warto? Bo skoro tu wypowiadają się pracownicy i mają czas na takie wypowiedzi, to może jednak warto? A poza tym, chyba nie macie zbyt dużego doświadczenia w pracy u innych pracodawców, bo byście wiedzieli że w dzisiejszej dobie można pracowników "inwigilować' ;P Trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płota ;)

Biały miś

Różowe korki czy srebrne trampki? A może kalosze...

Hahahahaha, tak naprawdę tam jest???

Posejdon

W 100% zgadzam się z moim "Bezrobotnym" przedmówcą. Gołym okiem widać, że ta burza została wywołana przez chore ambicje pracownika, który delikatnie mówiąc przecenia swoją wartość i wkład w rozwój firmy. Ponieważ, jak słusznie zauważa jeden z moich przedmówców jest to firma "...dla ludzi, ambitnych, patrzących perspektywicznie chcących coś w życiu osiągnąć CIĘŻKĄ PRACĄ oraz KREATYWNOŚCIĄ. Ludzie szukający sukcesów zawodowych które same do nich przyjdą wszędzie będą niezadowoleni." Najbardziej jednak rozbawił mnie komentarz, jakiegoś "głęboko sfrustrowanego" pracownika na temat wyjazdów integracyjnych i wigilii. Według jakiego prawa pracodawca jest zobowiązany do organizowania tego typu imprez? Jeśli ma na to ochotę to świetnie, ale żeby wymagać takich gratyfikacji to chyba lekko nie na miejscu.. Szczerze mówiąc nie dziwi się że ktoś używa do tego anonimowego forum, bo przecież to bardzo wygodne, nie odpowiadać w żaden sposób za swoje słowa. Bardzo mnie dziwi fakt, że obecni pracownicy wypowiadający się tutaj, mają tak nieciekawe zdanie na temat miejsca swojej pracy i swoich przełożonych. Wydaje mi się to niesamowicie nielojalne, że nie potrafią na ten temat porozmawiać. A ponieważ posiadam pewne doświadczenia związane z pracą w tej firmie, nie uwierzę nigdy w opinię, że szczera rozmowa nie jest możliwa. Uważam, że jeśli miejsce pracy nam nie odpowiada, a warunki nie odbiegają niczym od wcześniej wspomnianego meksykańskiego więzienia, należy po prostu ją zmienić, a nie męczyć siebie i innych. Na rynku pracy jest mnóstwo ofert, nikt nikogo nie trzyma na siłę.

Bezrobotny

Ja nie rozumiem, skoro komuś tak źle, tak tragicznie w tej pracy, jest wykorzystywany jak w kołchozie, a warunki gorsze jak w meksykańskim więzieniu czemu po prostu nie wypowie sobie umowy nie pójdzie szukać lepszego jutra? Czemu nie pójdzie do zarządu porozmawiać o warunkach pracy, obecnych przekleństwach i zamawianiu jedzenia? Brakuje przysłowiowych "jaj"? Skoro jest się takim poliglotą to każda praca związana z rynkami zagranicznymi powinna stać otworem. No chyba, że ktoś mocno przecenia swoje atuty :) Zawsze można się zwolnić w atmosferze pokoju i szukać szczęścia w innym miejscu. A nie siedzieć dalej w tej dramatycznej pracy i znosić te tragiczne warunki. Chyba, że póki praca była to i znieść się dało?:) a w momencie, gdy pracy zabrakło wszystko nabrało czarnych barw. Może warto się zastanowić dlaczego tej pracy zabrakło? Cała dyskusja na forum publicznym to dno i 5 metrów mułu.

zażenowany

W dupach się ludziom przewraca, bo za dobrze mają...

Tribulus

Proponuję chińczyka

Dziewczyna Mariana

A te obiady to dobre?

Onufry Zagłoba

Wiecie co, Otwórzcie sobie wieczorem piwo i wyłóżcie w fotelu po całym dniu, zamiast wzajemnie wylewać pomysł...

Zdzichu mówi jak jest

Odnosi się wrażenie, że skoro tak kogoś zabolało wypowiedzenie umowy o pracę lub jej nieprzedłużenie to jednak firma jest OK, a nawet bardzo OK. Tylko ten ktoś psychicznie sobie z tym nie radzi czego efektem jest teraz ten nielogiczny bełkot i mieszanie byłych kolegów/koleżanek z błotem. Przykro się robi i żal takich ludzi, którzy chcą podnieść swoją samoocenę poprzez wytykanie niedoskonałości innych oraz zakłamywanie rzeczywistości. Wierzyć się nie chce, że ktoś o zdrowych zmysłach może w ten sposób się wypowiadać... Dziwne a wręcz nielogiczne jest też to, że osoby, które podają się za pracowników tej organizacji i ich premia jest mała sugerują sprzedaż produktów, które sami wytwarzają w cenie ich wytworzenia lub poniżej tej granicy... Ekonomia "lepszej zmiany" czy o co chodzi? To klient ma płacić premię pracownikom czy pracodawca?! Fajne... :) Ej no nie gryzie się ręki, która Cię karmi, a jak Ci źle droga wolna... Tylko później nie pisz podobnych rzeczy jak Ci, którzy musieli się rozstać z tą firmą. Daj innym spełniać się zawodowo w przyjaznej atmosferze. :) Powodzenia wesołe ludziki :)

Ambroży Kleks

Żubrze jesienny nie mam żadnych problemów, lubię swoją pracę a jeśli uznam, że zrobiłem już wszystko, to zmienię na lepszą. Natomiast Tobie, drogi przedstawicielu, potomku wymarłego gatunku turów, proponuję kuraż w postaci poczwórnej lewatywy abyś mógł wyleczyć swoje kompleksy.... ps. podobno pomógł Dzielnemu Wojakowi Szwejkowi.

Dziewczyna

Nikt nikogo na siłę nie trzyma... Szkoda słów...

T.Kaczor - Zarząd TM Technologie

Szanowni Państwo, Miałem nadziej na wysoki poziom intelektualny konwersacji jednakże to co zaprezentowały do tej pory niektóre osoby pozostawia wiele do życzenia. Z racji tego że loguję sie tutaj po raz ostatni odpowiem na niektóre merytorycznie postawione pytania: Do (OLA): "...pisałam o bezpłatnej opiece medycznej która podobno istnieje w TM, była opisana w jednym ze starszych postów, dlatego proszę nie pisać o obowiązkowym opłacaniu składek na ZUS i nie robić ludziom wody z mózgu......". Odp. Problem z tym że jak sama zauważasz opierasz się na jakimś wcześniejszym anonimowym poście którego wartość jest co najmniej wątpliwa. Firma na prośbę części zatrudnionych wynegocjowała bardzo korzystne warunki dodatkowego, podkreślam dobrowolnego ubezpieczenia grupowego z którego osoby zatrudnione mogą skorzystać. Natomiast decyzja o przystąpieniu jest kwestią indywidualną poszczególnych osób. Dla informacji kilkadziesiąt osób z tej formy dodatkowego ubezpieczenia korzysta, więc wydaje się że wynegocjowane warunki są zadowalające. Do (Pracownik): Odp. System premiowania został określony odrębnie dla każdego z obszarów i jest zależny od zaangażowania i wyników w danym okresie. Skoro jest mniej to należy się zastanowić nad przyczyną takiego stanu rzeczy. Ponadto jeśli uważasz że otrzymujesz zbyt niskie wynagrodzenie to zamiast obrażać przełożonego który stara się z całych sił zapewnić między innymi Tobie możliwość podejmowania stabilnej pracy w godnych warunkach słowami "...naszego Pana Dyrektora Produkcyjnego", proponuję pójść i porozmawiać o tym z przełożonym, lub poszukać innej zadowalającej pracy. Do (anonim): " ...wyjazd integracyjny który obiecywany jest od dwóch lat!! Wigilie odbywają się tylko dlatego, że pracownicy produkcji organizują je z własnej chęci i poświęcenia czasu... przykre to ale prawdziwe...." Odp. Bezpośrednią przyczyną takiego stanu rzeczy są przykre ale prawdziwe zdarzenia które miały miejsce w trakcie wcześniej organizowanych spotkań. Pamiętaj że za zdarzenia w trakcie spotkań firmowych bezpośrednią odpowiedzialność ponosi "Organizator". Cytując "Przykre to ale prawdziwe...." jest to że część osób nie dorosła emocjonalnie do tego aby w sposób kulturalny, a przede wszystkim bezpieczny w nich uczestniczyć. Do (pracownik): "...dlaczego w Firmie nie ma FUNDUSZU SOCJALNEGO..." Odp: Ponieważ w świetle obowiązujących przepisów prawa nie ma takiego obowiązku. Wiele osób uważa ten portal za opiniotwórczy, wierzę że w wielu przypadkach tak jest. Jednak obserwując HEJT którego jedynym celem jest nawrzucanie kolegom i koleżankom za kołnierz, mam co do tego wielkie wątpliwości. W związku z powyższym kończę mój udział "w tym dialogu", a z osobami pragnącymi uzyskać odpowiedź na pytania jak zawsze chętnie sie spotkam. Wszystkim jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. - Morawica

• Jak się pracuje w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.