TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

Bestia

Polecam pracę w tej firmie, zwracam głównie uwagę na dobrą atmosferę, brak niezdrowej presji oraz naprawdę niezłe wynagrodzenie.

Zainteresowana
@Marzena

Hej, ciekawe co piszesz, bo z jednej strony wybrzmiewa, że jesteś niezadowolona/niezadowolony (bo to tylko NICK), a z drugiej strony piszesz o premii i o podwyżkach. Chyba się komuś w głowie przewróciło. Ale tak to już jest, jak komuś jest dobrze, to szuka dziury w całym. Zastanów się, czego Ty chcesz?

TM to dynamiczna firma, która moim zdaniem stawia na rozwój potencjału. Z perspektywy pracownika biurowego dużo się dzieje, co jeśli tylko pracownik chce może wykorzystać pod rozwój swoich umiejętności (obsługi programów, umiejętności negocjacyjne, wiedza z branży oświetlenia i technicznej). Dodatkowe szkolenia są zawsze możliwe i przełożeni znajdują na nie czas. Wachlarz charakterów współpracowników i managerów jest szeroki, ale podstawą w każdej firmie jest rozmowa i ewentualne alarmowanie o problemach i wątpliwościach. Mnie wynagrodzenia satysfakcjonują i nie zdarzają się opóźnienia.

@Anna

Padła wzmianka o dodatkowych szkoleniach, które zawsze są możliwe. Pytanie tylko o jakich porach? Jeśli w trakcie pracy to sporo jest wtedy do nadrobienia?

Pozytywna Nowy wpis

Cześć, Jestem Pracownikiem TM Technologie od 2 lat. Nie mogę narzekać, firma potrafi miło zaskoczyć. Jeśli chcesz się rozwijać i potrafisz określić swoje potrzeby, to masz możliwość zarówno szkoleń jak i rozwoju zawodowego. Jest również możliwość korzystania z opieki medycznej, co sobie bardzo cenię. Dla mnie osobiście bardzo ważne są relacje z innymi, w TM relacje oceniam bardzo dobrze. Dodatkowo imprezy integracyjne/ wyjazdy dają możliwość poznania się trochę bardziej prywatnie, nie tylko jako współpracownik. Wiadomo, że są pola, nad którymi firma (zresztą, jak każda)powinna popracować, ale jestem dobrej myśli, gdyż widzę jej potencjał. Polecam.

KS Nowy wpis
@Pozytywna

Zgadzam się z tym, w 100%.

Bestia

Marzena
@Bestia

Basiu, na którym stanowisku jest nieźle wynagrodzenie bo ja nie podzielam tej decyzji, system premiowania daje wiele do życzenia. Podwyżki kosztem premii, bilans zerowy plus inflacja

X
@Marzena

Na jakim stanowisku pracujesz?

Zainteresowana Nowy wpis

Kasia Nowy wpis

Praca ok,niestety nie ma multisporta

DI

Czy na stanowisku Inżyniera Testu jest teraz jakaś rotacja? Mnie również oferta tutaj ściągnęła, tak jak poprzednika jeszcze w grudniu. Zastanawiam się czemu po takim czasie znowu jest oferta. Czy najpierw zatrudnienie następuje na okresie próbnym?

PH

Moja uwagę zwróciło stwierdzenie z jednej opinii dotyczące przestrzegania przez pracodawcę równowagi pomiędzy praca a życiem prywatnym. Czy może ktoś nieco szerzej omówić ten work-life balance? W jakim zakresie występuje? Co jest przy nim oferowane?

Aktualność
Rok 2023 kończymy z kolejnym wyróżnienie - Gazela Biznesu!
Elitarny ranking, który potwierdza przynależność firm do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce - jesteśmy wśród nich! Z dumą możemy ogłosić, że rokrocznie wykazujemy wzrost finansowy, co przekłada się na ciągły rozwój TM TECHNOLOGIE. Każde wyróżnienie jest dla nas niezwykle ważne, gdyż jest ono potwierdzeniem, że jesteśmy godnym i stabilnym partnerem biznesowym.

Dziękujemy naszym klientom, partnerom biznesowym oraz całemu zespołowi za zaufanie, współpracę i zaangażowanie w pracę, to wszystko przyczyniło się do osiągnięcia tego wspaniałego sukcesu. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług oraz rozwijania się na rynku.

Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i jesteśmy pewni, że nasza firma będzie kontynuować dynamiczny rozwój, oferując innowacyjne rozwiązania i najwyższą jakość usług.
X

Pracując w firmie TM Technologie doświadczyłam profesjonalizmu i zespołowej atmosfery. Bardzo dobra komunikacja między współpracownikami. Firma stawia na rozwój pracownika, oferując mu interesujące projekty i możliwości szkoleń oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy. Świetne miejsce do rozwoju kariery. Kierownictwo jest zawsze otwarte na sugestie pracowników, co sprzyja tworzeniu pozytywnej atmosfery i skutecznemu osiąganiu celów zespołu i firmy. Firma wyróżnia się równowagą między pracą, a życiem prywatnym. Zarobki są adekwatne do stanowiska pracy.

IT

Inżynier Testów? Ktoś coś? Od dwóch dni dopiero oferta widnieje, ale sądziłem, że może już będzie tu cokolwiek na temat warunków na tym stanowisku pisać. Jest tu może ktokolwiek z działu i mógłby polecić? Jakieś stawki można oczekiwać?

Madzia

No ja to w tybetańskim klasztorze chyba jeszcze nie byłam jednak. :D opowie ktoś o jaka atmosferę mogło chodzić poprzednikowi? Na stronie teraz widzę tylko oferty dla handlowców, mnie interesowała taka dawniejsza dla specjalisty ds. ofert. kiedyś ukazała mi się na takim portalu. nie wiecie może czy teraz w biurze są podobne funkcje do pełnienia? Akurat spełniam warunki. :)

@Madzia

Ile na rękę dajecie z angielskim i niemieckim?

Padre

Pracuje juz kilka dobrych lat, to co dzieje się od tego roku to już przegięcie, dyrekcja zaczyna szukać pieniędzy u pracowników za 1 dzień UZ ZABIERAJA PÓŁ PREMII, tu jak chorować to już cały miesiąc bo też nie opłaca się na kilka dni ZERO jakikolwiek dodatkow: prywatnej opieki medycznej co w innych firmach podstawa już to jest. Premi rocznych, dodatków do wakacji, paczek, a firma raczej dobrze prosperuje, trochę w tych czasach miło by było dostać coś ekstra od prezesa A nie tylko podstawę. Drodzy Prezesi i Dyrekcjo proszę obudzic się i zacząć doceniać pracowników

Agnieszka
@Padre

za co zabierają te premie? bez powodu? trudno w to uwierzyć, jakie są zasady przyznawania tych premii?

PADRE
@Agnieszka

Za to że mam prawo zgłosić urlop na żądanie bo różnie bywa to potrafią ściągnąć pół premi i czy to jest normalne

Padre
@Agnieszka

Zabierają na przykład pół a za to że mam prawo skorzystać z urlopu na żądanie bez podania powodu bo różnie bywa w życiu, Za l4 choroba nie wybiera

@Padre

Czy do dziś dalej tak jest z tymi premiami? I byliście o tym normalnie informowani na rozmowie jeszcze przed podpisaniem umowy itp? i przy 100% frekwencji to ile premie obecnie wynoszą?

On
@Padre

@Padre chyba warto zaznaczyć, że premia jest UZNANIOWA więc na jakiej podstawie pracownik ma dostać 100% w przypadku nieobecności?

Mira
@On

A gdyby tak jakimś cudem to nadrobić? dałoby radę w inny sposób? tak jak jest napisane skoro jest uznaniowa to nie ma jasno sprecyzowanych zasad? przy innych aspektach łatwiej jest się dogadać?

On
@Mira

Pracujac na produkcji ciezko jest co kolwiek nadrobic. Wykonujesz konktetne zadania zwiazane z zamowieniami. Jesli cie nie ma to ktos musi robic za ciebie bo klient nie bedzie czekac az wrocisz do pracy.

LO
@On

Pewnie pani wyżej chodziło o zasadę „oko za oko” z tym ze w czasie czyjaś nieobecność musiałaby się zgrać? U handlowców raczej tak nie ma? ciekawią mnie aktualne widełki podane od 4,5 do 12 tys, na stronie wskazane są oferty na stolice i Gdynię. Czy ze względu na rejon ktoś może je ocenić? Są różnice w zarobkach?

Michalina

Z przestrzeni lat nie polecam pracy w tej firmie. Brak ścieżki kariery, lokalizacja daleko od środków komunikacji, duża rotacja , brak pakietów medycznych i sportowych, brak pracy zdalnej. Na plus to miła atmosfera.

Marian

Czy TM Technologie oferuje multisporta i pakiet medyczny?

Pracuję 8 lat w dziale handlowym, polecam ze względu na możliwości rozwoju oraz świetną atmosferę.

Czy firma oferuje pracę zdalną chociaż raz w tygodniu?

Zuzanna
@Ewa

A na jakie stanowisko chcesz się starać?

@Zuzanna

Pracownik biurowy

@Ewa

No ja intuicyjnie myślę, że tak, ale niech ktoś mnie naprostuje ewentualnie?

@Beata

Byłam na rozmowie, odczekałam pół godziny przed wejściem i stwierdziłam po rozmowie że szkoda czasu. Brak pracy zdalnej, brak ruchomych godzin, brak opieki medycznej, brak pakietów sportowych, dojazd komunikacja z Krakowa tragiczny. Jedyny plus to mili ludzie.

@Beata

Byłam na rozmowie i nie ma pracy zdalnej, ruchomych godzin pracy, brak opieki medycznej, brak pakietu sportowego, kiepski dojazd z Krakowa.

@Beata

Beato, chciałam naprostowqć, byłam na rozmowie. Nie ma pracy zdalnej, ruchomego czasu pracy, opieki medycznej i jest kiepski dojazd z Krakowa

Łucja
@Ewa

A na jakie stanowisko była to rekrutacja, że pracy zdalnej nie ma? Czy może w ogóle tam tego nie mają?

@Łucja

W ogóle nie ma.

Zofia
@Ewa

no to nieciekawie, wiekszosc z firm z tej branzy pozwala na prace zdalna badz hybrydowa, czy jakos argumentowala na rozmowie rekrutacyjnej dlaczego sie na to nie zgadza?

Ciekawy
@Zofia

@Zofia Mogę Cię prosić o źródło informacji o tym, że większość firm z tej branży daje możliwość pracy zdalnej? Ile dokładnie w %? I sprecyzuj dokładnie o jakiej branży piszesz proszę. Można prosić jakieś przykłady?

@Ciekawy

A co za różnica już tak w sumie skoro padło, że nie ma to nie ma. Ale widzę, że tu pracujesz to w sumie firma może wyjaśnia dlaczego ma takie zasady odnośnie tego trybu pracy?

ADA
@Beata

Mają swój budynek wiec po co ma pracownik pracować zdalnie. Na miejscu jest pełna kontrola pracownika. Gdy firma wynajmuje pomieszczenia i oszczędza wtedy jest to sens,

Czy rozmowa kwalifikacyjna do TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Typ rozmowy kwalifikacyjnej jest dobierany indywidualnie pod kandydata - zazwyczaj mają one miejsce w siedzibie firmy. Jednakże zdarza się, że spotkanie stacjonarnie jest poprzedzone rozmową telefoniczną lub online.

@Anna

Beata

"dziwna"? Tzn co w niej takiego wyjątkowego? W sumie to ma mieć negatywny wydźwięk czy niekoniecznie? I czy to właśnie było powodem odejścia?

Marian

Czy firma ma określone ścieżki rozwoju na stanowisku projektanta?

M. K.

Nie polecam tego pracodawcy, brak sensownych szkoleń, ciągła rotacja pracowników. Nielojalne rozliczenie wypracowanej premii. Przestarzałe i zużyte narzędzia pracy. Brak możliwości pracy zdalnej i okreslonej ścieżki kariery. Niskie wynagrodzenie,najniższe w segmencie rynku oswietlenia. Ogólnie strata czasu i marnowanie wlasnego potencjału.

@M. K.

Nie zgodzę się z tą opinią ! Firma ciągle inwestuje w nowe maszyny (wtryskarki) itp. Co do wynagrodzenia to 4 klocki z delikatnym plusem myślę że są zadowalające. A wiem że chłopaki na innych stanowiskach zarabiają troszku więcej. Nie wiem jakie stawki są na lini produkcyjnej gdzie większość to kobiety ale nie narzekają. Być może i jest nacisk na czas i wykonanie pewnych zleceń ale gzie go nie ma ! Ja polecam.

Zuzanna

Ile osób, tyle opinii. Ale fajnie w sumie, że inwestują. A co do wynagrodzenia to spoko nawet 4. A są jakieś możliwości awansu?

Renata

Hej, chciałabym poczytać coś o wymaganiach pracodawcy. Czy TM Technologie wymaga znajomości języków obcych? Jeśli tak, to w jakim stopniu? Bardzo proszę o takie info, jeśli ktoś wie. W szczególności mam na myśli język angielski lub niemiecki.

@Renata

Witam, Ogłoszenie o pracę z językiem niemieckim jest ciągle aktywne. Można je znaleźć na pracuj.pl Zapraszam do aplikowania

Renata
@Michał

A co oferujecie? Powiedzcie, komu by się tam chciało szukać :-P

Pracujący
@Renata

@Renata, Oczywiście zawsze to mile widziana umiejętność która ułatwia komunikowanie się i daje większe możliwości na rozwój zawodowy. Naturalnie że jest wymagana jeśli działania podejmowane na danym stanowisku są związane koniecznością komunikacji lub analizy dokumentów w danym języku. Języków warto się uczyć, nawet dla własnego komfortu.

Pracujący
@Renata

@Renata Oczywiście zawsze to mile widziana umiejętność która ułatwia komunikowanie się i daje większe możliwości na rozwój zawodowy. Naturalnie że jest wymagana jeśli działania podejmowane na danym stanowisku są związane koniecznością komunikacji lub analizy dokumentów w danym języku. Języków warto się uczyć, nawet dla własnego komfortu.

Zostaw merytoryczną opinię o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. - Morawica

• Jak się pracuje w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.