TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

Renata

Hej, chciałabym poczytać coś o wymaganiach pracodawcy. Czy TM Technologie wymaga znajomości języków obcych? Jeśli tak, to w jakim stopniu? Bardzo proszę o takie info, jeśli ktoś wie. W szczególności mam na myśli język angielski lub niemiecki.

@Renata

Witam, Ogłoszenie o pracę z językiem niemieckim jest ciągle aktywne. Można je znaleźć na pracuj.pl Zapraszam do aplikowania

Renata
@Michał

A co oferujecie? Powiedzcie, komu by się tam chciało szukać :-P

@Renata

@Renata, Oczywiście zawsze to mile widziana umiejętność która ułatwia komunikowanie się i daje większe możliwości na rozwój zawodowy. Naturalnie że jest wymagana jeśli działania podejmowane na danym stanowisku są związane koniecznością komunikacji lub analizy dokumentów w danym języku. Języków warto się uczyć, nawet dla własnego komfortu.

@Renata

@Renata Oczywiście zawsze to mile widziana umiejętność która ułatwia komunikowanie się i daje większe możliwości na rozwój zawodowy. Naturalnie że jest wymagana jeśli działania podejmowane na danym stanowisku są związane koniecznością komunikacji lub analizy dokumentów w danym języku. Języków warto się uczyć, nawet dla własnego komfortu.

Czy rozmowa rekrutacyjna w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Pracujący

@Pytanie Każdorazowo zależy od managera prowadzącego rekrutację. Jeśli umiejętność posługiwania się danym językiem jako narzędziem w pracy jest wymagana do z dużym prawdopodobieństwem przynajmniej część rozmowy odbędzie się w danym języku. Bez obawy nikt nie pisze matury :) Głównym celem jest weryfikacja czy aplikujący na żywo jest w stanie potwierdzić swoje umiejętności o których zapewniał w przesłanej aplikacji... Czasem bywa zabawnie :)

Czy istnieje możliwość rozwoju w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

W rozwijającej się firmie tak możliwość jest zawsze, jednakże dużo zależy od stanowiska/czynności wykonywanych, oraz własnej osobowości.

Małgorzata

A na stanowisku przedstawiciela handlowego w TM jak wyglądają takie możliwości? Co jaki czas odbywają się szkolenia produktowe? Czy są wyjazdy na ja jakieś np. eventy? Wspomniałeś, że rozwój zależy też od własnej osobowości. Co masz na myśli?

Lukasz

Jestem zainteresowany pracą w tej firmie jednak zaniepokoiły mnie wiadomości, stąd moje pytanie: czy to prawda że nawet szeregowemu magazynierowi daje się na dzień dobry do podpisu lojalkę i nie będę miał roszczeń sądowych?

@Lukasz

Do: @Lukasz Generalnie celem zawieranych klauzul lojalnościowych we wszystkich przedsiębiorstwach podkreślenie, że wraz z zawarciem umowy o pracę osoba zatrudniona w związku z powierzonymi jej obowiązkami i dostępem do informacji poufnych jest zobowiązana do zachowania poufności zarówno w trakcie stosunku pracy jak i po jego ustaniu. Do takich danych należą między innymi dane adresowe kontrahentów, dane technologiczne w tym wiedza i know how pozyskane w trakcie stosunku pracy a będące własnością intelektualną przedsiębiorstwa. W dobie ogólnie dostępnych Sądów Powszechnych, możliwość występowania z roszczeniami przez którąkolwiek ze Stron reguluje Kodeks Pracy lub Kodeks Cywilny co za tym idzie zawieranie umów lojalnościowych nie stanowi żadnych ograniczeń z tym związanych.

ciekawski

Tak rzadko zaglądacie na to forum bo praca generalnie należy do dobrych i brak motywacji do pisania?

@ciekawski

a masz ochotę na sprawę w sądzie ?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ekspert

witam jak nie otrzymasz odpowiedzi po pierwszej rozmowie w ciągu powiedzmy tygodnia to daj sobie spokój

ciekawski

na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku związanym z 1) projektowaniem urządzeń elektronicznych lub 2) programowaniem systemów wbudowanych ?

Brak profesjonalnego podejścia

Niestety nie mogę polecić procesu rekrutacyjnego w tej firmie. Aplikowałem niedawno na jedno z ogłoszeń i zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Po wejściu do głównej siedziby dowiedziałem się, że osoba, która ma ze mną przeprowadzić rozmowę spóźni się. Po kilkunastu minutach zostałem zaproszony do pokoju, gdzie po przedstawieniu mi oferty okazało się, że nastąpiła pomyłka i zostałem zaproszony na rozmowę na zupełnie inne stanowisko niż aplikowałem. Nie wiem gdzie został popełniony błąd, jednak obowiązki na obu stanowiskach diametralnie się od siebie różniły. Straciłem czas na dojazd i oczekiwanie na rozmowę, po czym okazało się, że ktoś pomylił aplikacje kandydatów z zupełnie różnych działów. Nie polecam.

Dominika
@Brak profesjonalnego podejścia

Rzeczywiście Twoje doświadczenie związane z tą firmą może budzić pewne zastrzeżenia, jednak może nie ma co pochopnie i negatywnie oceniać tego pracodawcy. Tego typu sprawy są często pomyłką popełnionym przez ludzi z HR. Same warunki zatrudnienia jakie tu panują mogą wychodzić z korzyścią dla pracownika. Może ktoś odnieść się do moich przypuszczeń?

@Dominika

To może i ja dołożę kamyczek do ogródka... Po przybyciu do firmy musiałem długo czekać na osobę, która miała mnie rekrutować, a podczas rozmowy rekrutacyjnej zostaliśmy wyproszeni z sali, ponieważ rekruter zapomniał zarezerwować sali i dalsza część rozmowy odbyła się na korytarzu - czyli jakieś 30 minut. Pomimo takiego wstępu postanowiłem podjąć współpracę. Czy było warto? Oczywiście, że tak. Pracowałem w tej firmie bez mała dwa lata. Przez te dwa lata nauczyłem się więcej niż przez 4 lata technikum i 5 lat studiów. Wiedzę i doświadczenie, które wyniosłem z tej firmy wykorzystuję zarówno w mojej nowej pracy jak i w domu podczas prac hobbystycznych. A co do pracujących tam osób, no cóż, to tak jak w życiu. Poza paroma wyjątkami to pracownicy stanowią naprawdę fajną i zgraną społeczność chętną do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem, pogadania i pożartowania. Nigdy nie zostałem sam z problemem, niektórzy są w stanie poświęcić swój prywatny czas po pracy byle tylko pomóc przy prywatnych hobbystycznych projektach. Jak można przeczytać na wstępie pierwsze wrażenie nie zawsze odzwierciedla późniejszą sytuację, ponieważ rekruter okazał się być moim późniejszym przełożonym i naprawdę mega ogarniętym i fajnym gościem, bez którego połowa firmy „zginęłaby w chaosie” ;) Więc tak, dokładam swój kamyczek, ale do pozytywnego ogródka i polecam tą społeczność.

Dominika

@Były pracownik Super! Cieszę się, że postanowiłeś podzielić się z nami sytuacją, która Cię spotkała. A jak wygląda kwestia z zarobkami w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.? Przyjmują ludzi bez doświadczenia zawodowego?

Ktoś

Niestety muszę się zgodzić z wcześniejszymi negatywnymi opiniami. Z mojej perspektywy ...odradzam:(:(

Tomasz

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Smyk
@Tomasz

Aktualne oferty znajdziesz np. tutaj https://pracodawcy.pracuj.pl/tm-technologie-sp-z-o-o,3391

JD
@Tomasz

A także tutaj: https://tmtechnologie.pl/kariera

Alicja

Już prawie miesiąc minął od dodania przez Was ostatniej opinii o TM TECHNOLOGIE jako pracodawcy. Czy zdecydujecie się do prowadzenia merytorycznej dyskusji o nim? Co aktualnie dzieje się w tej firmie? Każda rzetelna informacja na ten temat będzie cenna dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w tym miejscu.

Tomcio
@Alicja

Alicja na pewno nie jesteś związana z TM , czy aż tak trzęsie się twój ....

Joanna Wilczyńska

Przepraszam Firmę TM Technologie Sp.z o.o. za wszelkie niezgodne z prawdą wpisy na temat stosowanych w Firmie praktyk, które naraziły na szwank Dobre Imię Przedsiębiorstwa. Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i wycofuję wszystkie nieprawdziwe, szkalujące opinie. Dnia 15 maja 2018 Joanna Wilczyńska

tak
@Joanna Wilczyńska

cytat " ... nigdy nie kłóć się z bogatym , bo on za złoto może wszystko kupić..."

Alicja

Czy oferta pracy zamieszczona na stronie internetowej TM TECHNOLOGIE na stanowisko inżyniera elektronika – projektant obwodów PCB? Aplikowaliście już? Wypowiedzielibyście się w kwestii poziomu merytorycznego rozmowy kwalifikacyjnej? Wasze opinie będą istotne dla innych użytkowników.

Alicja

@nowy chodzi Ci o wypowiedzi na wątku, czy o pracę, o firmę TM TECHNOLOGIE? Bo Twoja wypowiedź zbyt wiele nie mówi. Pamiętajcie, że chcą wydać swoją opinię musicie napisać ją w taki sposób by każdy z nas ją zrozumiał.

nowy

to jakaś żenada .....

Alicja

@Fic czy adresujesz to w moim kierunku? Nie jestem tutaj po to, żeby słodzić firmie TM TECHNOLOGIE. Chcę Wam pomóc w znalezieniu informacji o firmie i moje pytania, które podkręcają dyskusję w tym mogą pomóc.

Fic

Wazelina dla pracowników jest nadal potrzebna ? jeżeli zostanie złożone zamówienie dla całego zespołu możemy zaproponować konkurencyjne ceny

Alicja

@Były pracownik miałam na myśli język rosyjski, ale automatycznie napisałam angielski z przyzwyczajenia, bo jest to częściej używany język. Jestem też człowiekiem i rzeczą ludzką jest się pomylić. Ale z mojej wypowiedzi logicznie można wywnioskować, że się pomyliłam i odpowiedzieć na pytanie. Czyli czytam ze zrozumieniem i nie ma powodów do nerwów z Twojej strony.

Alicja

@Omen po pierwsze pamiętaj, że na forum nie obrażamy się na wzajem. A możesz powiedzieć co robi kierownictwo, że Twoim zdaniem firma TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. się cofa? @Najgorsza Pracownica w Historii jakie stanowisko zajmowałaś, że potrzebny był Ci język angielski w pracy?

@Alicja

Alicja na forum mamy się nie obrażać wzajemnie. Ale pomyśl jakie słowa Cisną się teraz ta Twój temat, jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem co napisała @Najgorsza Pracownica w Histori. Rosyjski czy angielski - żadna różnica .... Idealny przykład kompetentnego pracownika stojącego ad-front w imieniu swojego pracodawcy ....

Wek
@Alicja

nie obrażamy się na forum ... a poza forum ? , chodzimy do kościoła .... a poza kościołem....

http://evertiq.pl/news/20393 Myślę, że jeszcze kilka takich miejsc w Krakowie i okolicach i nikt z kadry średniego i wyższego szczebla nie będzie chciał już pracować w tej "firemce". Powodzenia koledzy w szukaniu lepszych miejsc dla siebie - naprawdę warto!

Zostaw merytoryczną opinię o TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. - Morawica

• Jak się pracuje w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.