Opinie o Leograf Group - Krzysztof Kluk w Czosnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Leograf Group - Krzysztof Kluk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leograf Group - Krzysztof Kluk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leograf Group - Krzysztof Kluk w Czosnów

Ktoś

A niewiecie co sie dzieje z dziewczynami z księgowości Kurcze kto tam pracował Już nie pamiętam

Ludzie w Leo byli Ok. Z takimi ludzmi można daleko zajść, co z tego skoro Szef traktował ich jak śmieci, a zaptrzony był w nic niewarte jednostki. Jakby w porę wymienił pseudo dyrektorów może sprawy by się potoczyły inaczej ?!

Pawel, kiedys z Wroclawia

Pozdrawiam Studio - jeszcze z Lomianek - i tych, ktorzy mnie pamietaja... To co sie wydarzylo wisialo w powietrzu od kilku lat, kwestia czasu. Szkoda mi tych wszystkich, ktorzy musieli tam pracowac nie majac alternatywy. Pawel, kiedys z Wroclawia

Robert z marketingu 2003

Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników z Łomianek. No cóż można było się spodziewać takiego końca, Pan (usunięte przez administratora)to bardzo śmieszny człowiek, a jego słowo jest warte tyle co papier toaletowy a może jeszcze mniej. Krótko jak komuś słoma z butów wystaje to będzie wystawać i nic tego nie zmieni nawet dom z basenem.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Leograf Group - Krzysztof Kluk? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kontroler Finansowy
Czosnów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Operator Maszyn
Czosnów
Model Opakowania Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier / Magazynierka
KGL S.A.
logo firmy MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Adal Sp. z o.o

czy ktoś wie ,czy rozpoczęta jest sprzedaż majątku http://otodom.pl/dom-lomianki-dziekanow-lesny-607m2-5-pokoi-6000000-pln-id3076527.html.do wiadomości wszystkim.... pracownicy którzy mieli zaległe pensje, już je otrzymali , ale tylko za trzy miesiące, a co niektórzy dostali już odprawy, reszta zadłużenia pracowników ma być wyplacana po sprzedaży majątku, pozdrawiam wszystkich

Andrzej Wojtowicz

Dzieki. Wzajemne pozdrowienia dla Studia i reszty Awo

marzena

Jeszcze w Łomiankach, dział Studio składał się z bardzo fajnych ludzi. Później już nie było tak słodko, ale w sumie Studio zawsze trzymało się razem. Jak było co nie tak, zawsze staraliśmy się załatwiać sprawę w wąskim gronie. Pozdrowienia dla wszystkich byłych pracowników Studia.

Witek Nowak - witeknowak@o2.pl

A mnie zastanawia jedno. Dlaczego nikt nie ma odwagi się przedstawić? Tak się boicie (usunięte przez administratora)? Pracowałem w Leo jeszcze w Łomiankach. Jeszcze razem z (usunięte przez administratora) Pozdrówka dla wsiech!!

o jakie ogloszenie chodzi ktore ukazalo sie 12 pażdziernika

shock

zdziwicie się wszyscy gdy dowiecie się,że nie tylko morświn dostawał kasę na czas ale i ten co tak głośno krzyczał informował kogo trzeba o wszystkim i miał za to całą wypłatę. Warto było panie (usunięte przez administratora) ?

roza

dziekujemy za pozdrowienia dla INTRO- WIKA ,a co do anonima wcześniejszej wypowiedzi to jeszcze dodam że do syndyka pod ten numer najlepiej dzwonić od 8godz.do10 rano i nie zawsze można go zastać pod tym numerem, pozdrowienia dla wszystkich

wika

pozdrawiam wszystkich byłych pracownikow LEO a szczególnie Intro

Bywa w Leo, ale nie codziennie. Tel. do niego 022 620-30-25

stół spływowy

czy ktoś wie czy syndyk urzęduje w Leo, a jeśli tak to w jakie dni czy gdzieś indziej ma swoje biuro?

Ela

potwierdzam :) kurczę, ale się porobiło...

Ola

Pracowała jeszcze w Łomiankach, jak wchodziło CTP w drukarni

md

Ola ( Aleksandra) jak najbardziej pracowała w Studio. Pozdrawiam Cię Olu!!

borat

ani Ola ani Aleksandra w studiu nie pracowała??????????????????????????????

Ola

tak pamietam te czasy....STUDIO było takim azylem, w całej tej drukarni...pozdrawiam Was gorąco

była

Nie zaszkodzi złożyć pozwu do sądu, później orzeczenie sądu trafi do syndyka

Zostaw merytoryczną opinię o Leograf Group - Krzysztof Kluk - Czosnów

Leograf Group - Krzysztof Kluk