Opinie o Biuro Informacji Kredytowej w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Informacji Kredytowej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biuro Informacji Kredytowej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Informacji Kredytowej w Warszawa

Ile jest zmian w Biuro Informacji Kredytowej?

NieMa

Tu nie ma zmian.

Kont

Firma z ludzkim podejściem do pracy. Można znaleźć tu przyjaznych ludzi i atmosferę.

Guruniu

Jak jest z zarobkami w IT w BiK? Czy to prawda, że stanowiska kierownicze mimo braku wykształcenia technicznego mają lepsze wynagrodzenia niż osoby po studiach zajmujące się szeroko pojętą technologią komputerową. Np. Project Manager ma większą pensję niż architekt/programista?

Mała - pracownik

Witam. Bardzo podoba mi się opinia Pracownika. Jest zgodna z prawdą. Kierownicy maja swoich faworytów.Sa pracownicy, którzy kopiąc dołki pod innymi, wspinaja się na szczyt. Dyrektorzy nie reagują na słowa skarg bądź pomysły, które mogłyby wniesc coś nowego w rozwój firmy. Współpraca z zespołem IT jest tragiczna. Znaczna część pracowników firmy, resztę traktuje z góry. Socjal nie do końca jest taki świetny jak opisują. Atmosfera pracy jest straszna. Tak jak napisał "pracownik" wszystko na pokaz, wszystko podszyte fałszem. Są wybrane osoby, ktore mimo braku wiedzy, dzięki znajomością osiągają coś czego osoba "z ulicy" nie jest w stanie osiągnąć. Pensje podwyżki premie... Znaczna część pracownikow nawet nie ma pojęcia o tym, że coś takiego istnieje. Nie szanuje się tam ludzi. Oczywiście są wyjątki od reguły. Znajdują się w firmie osoby, które chcą, doceniają oraz potrafią współpracowac. Jednakże z przykrością muszę stwierdzić, że jest to mniejszosc. Tak czy inaczej... Najgorsza sprawa to atmosfera, która ma wpływ na pracę między działami. Znaczna część pracowników zmienia zespoły bądź też składa wypowiedzenia. Nie odradzam, nie mogę też z czystym sumieniem polecać pracy w BIK

Heja
@Mała - pracownik

Dyrektorów nie interesuje nic poza ich własną kasą, dlatego nie reagują na żadne skargi. Ani na pomysły. Nie jesteśmy od wymyślania. Jesteśmy od tępej realizacji rozkazów. Oceny okresowe, plany rozwojowe - możesz sobie gadać i snuć plany i tak to nic nie zdziała. Atmosfera jest nie do opisania. Trzeba by ją poczuć. Pełno kłamstwa i głupoty. Polityka otwartych drzwi i tp itd. Slogany. Nie wyrabiasz się, lepiej organizuj swoją pracę. Mowa o wartościach, ale gdyby tak ich poszukać w firmie to ich nie ma. Nieosiągalne plany i konieczność udawania że się do nich dostosowujemy. Spotkania Departamentu to bełkot. Ludzie na nich zasypiają. Zespół jest tragiczny sam w sobie. Nie tylko współpraca na zewnątrz. Wewnątrz rozgrywa się dramat. Ale nie wolno powiedzieć że się pracuje dla pieniędzy, a te raporty w ogóle nie interesują. Klientów też nie. Bądźmy raz szczerzy.

@Heja

W sposób bardzo zły oceniłeś aktualną sytuację w Biurze Informacji Kredytowej. Może zbyt pochopnie, ale możesz być pewien, że szanuję Twoje zdanie. Jednak bądź też świadomy tego, że niektóre osoby mogą się tam jakoś odnaleźć. A może powiesz nam - co według Ciebie - mogłoby wpłynąć na realną zmianę opisanej powyżej sytuacji? Zachęcam Cię serdecznie do dalszej dyskusji o tym pracodawcy.

Drondem
@Alicja

Brak nowoczesnego działu IT, jest przecież tutaj zastój. Zobacz jaką transformacje przeszo np. Allegro oraz można wymienić parę innych firm, sprawdź jakich ludzi zatrudniają, jakich technologii, architetkur używają - a my od początku istnienia bazujemy na bazach danych - niestety takie są realia.... 20 lat do tyłu za obecnymi rozwiązaniami :( :( :(

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Magda

Niestety przestrzegam wszystkich BIK nie jest twoją ochroną, dziś się dowiedziałam, że mojemu mężowi i w tej firmie skradziono tożsamaść nie dość że ktoś na niego wziął 6 kredytów to również założył sobie konto w BIK. Jakie jest zabezpieczenie żadne.

e-rzecznik BIK
@Magda

Szanowna Pani Przykro nam, że Pani mąż jest ofiarą kradzieży tożsamości. Abyśmy mogli wyjaśnić opisywaną przez Panią sytuację i jeśli to możliwe udzielić pomocy, bardzo prosimy o kontakt pod numerem tel. 512 164 476. Pozdrawiam e-rzecznik BIK

Alicja

Wiecie może, jak wygląda rozmowa o pracę w Biurze Informacji Krajowej? Ciekawi mnie ogółem, jakie mają wymagania, głównie jeśli chodzi o wykształcenie. Dajcie znać, jeśli coś wiecie, dzięki.

Magda
@Alicja

W Biurze Informacji Krajowej nie wiemy, w Biurze Informacji Kredytowej wymagania są raczej wysokie, patrzą zarówno na wykształcenie, jak i na doświadczenie zawodowe, sprawdzają angielski. Zwykle rozmowy są dwie, pierwsza z dyrektorem departamentu i druga z członkiem Zarządu, czasem rekrutacja kończy się na rozmowie wyłącznie z dyrektorem.

Były

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Masakryczne zarządzanie w IT. Czy zarząd to widzi?

@Były

Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie pracujesz już w Biuro Informacji Kredytowej. Jak dokładnie przedstawia się Twoje doświadczenie z tym pracodawcą? Wyjaśniłbyś kwestię zarządzania, o którym wcześniej wspomniałeś?

Zgrzyt

Firma z ogromnym przerostem zatrudnienia. Jeżelii zatrudniają to z polecenia albo jelenia do roboty za innych ktorym sie nie chce. Spokojnie można zwolnić 50% stanu. Ale pewnie polecą ci bez znajomości. Na minus Polityka kadrowa okropna tzn jej brak. Jeżeli nie wywalczyło się czegos na początku to juz koniec. H-ry myślą jakby ci zabrać. Nie licz na awans i podwyżkę. Nie podoba się to wypad. Ciężko się pracowalo po presją wyimaginowanych ograniczeń. W tej korpo najlepiej nie mieć dzieci. Być rozwiedzionym. Obóz pracy przymusowej. Tak Cię traktuje część dyrektorów którym sie wydaje ze są nadludźmi właścicielami twojej osoby. Ludźmi Lepszej kategorii. Na plus Reszta jak w wiekszosci korpo. Pakiety socjalne. Premie które nie wiadomo od czego zależą. Opieka medyczna. Urlopy- można sie dogadać.

dzieki za opinie
@Zgrzyt

To tak jak w Centralnym Ośrodku Informatyki (Warszawa). Widzę, że polskie instytucje mają wiele wspólnych cech- tych negatywnych

Alicja

@Maxa, czy jesteś przykładem osoby, która podczas takiego corocznego przeglądu otrzymała awans w Biuro Informacji Kredytowej? W jaki jeszcze sposób pracodawca dba o swoich pracowników?

Alicja

Ostatnio udało mi się znaleźć oferty pracy w Biurze Informacji Kredytowej. Firma poszukuje pracownika m.in. na stanowisko specjalisty ds.modelowania ryzyka w departamencie produktów korporacyjnych. Przyszły kandydat może liczyć na umowę o pracę, dofinansowanie do karty sportowej i rozwój w obrębie struktur firmy. Co osoby pracujące w BIKu mogą powiedzieć o częstotliwości dostawania awansów w tej firmie? Od czego głównie, Waszym zdaniem, zależy przyznanie go?

Maxa
@Alicja

Raz do roku dokonywany jest przegląd płac pracowników etatowych i teoretycznie masz szansę na awans, podwyżkę ale uzależnione to jest od osiągnięć, oceny i polityki szefa.

Kamar

Konsultant: jakie zarobki netto (na rękę) Jaka umowa i na jak dlugo? Jakie godziny pracy, co sądzisz o pracy i firmie

Alicja

@Matka polka piszesz, że Biuro Informacji Kredytowej nie dba o swojego pracownika. Co przez to rozumiesz, dlaczego tak uważasz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? @Zgrzyt dziękujemy za Twoją opinię. A warunki na jakim stanowisku opisujesz? Pamiętajmy, że takie rzeczy jak atmosfera, warunki mogą nieco się od siebie różnić w zależności od obejmowanego stanowiska.

Matka polka

2700 praca tymczasowa. Wymagania ogromne. Nie ma szans na etat. Czujesz jak pracownik 2 kategorii. Ogromny stres. Stali pracownicy odchodzą. Nie dbaja o dobrego pracownika tylko o wskaźniki w tabelkach.

Kamar
@Matka polka

2700 netto?

naks

lutka, zależy jaki masz system pracy. Słyszałem, że można od 2 to 3 tysięcy otrzymać. Ale słyszałem, że rekrutacja ma 2 etapy.

admin

Jeżeli pracowałeś w firmie Biuro Informacji Kredytowej to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Informacji Kredytowej - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Informacji Kredytowej?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Informacji Kredytowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Informacji Kredytowej?

Kandydaci do pracy w Biuro Informacji Kredytowej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Informacji Kredytowej
3.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Jacka Kaczmarskiego 77A
    02-679 Warszawa