Biuro Informacji Kredytowej

Opinie o Biuro Informacji Kredytowej

admin 2015-06-01 01:19
Jeżeli pracowałeś w firmie Biuro Informacji Kredytowej to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.
naks 2016-05-16 08:31
lutka, zależy jaki masz system pracy. Słyszałem, że można od 2 to 3 tysięcy otrzymać. Ale słyszałem, że rekrutacja ma 2 etapy.
Matka polka 2017-03-27 13:53
2700 praca tymczasowa. Wymagania ogromne. Nie ma szans na etat. Czujesz jak pracownik 2 kategorii. Ogromny stres. Stali pracownicy odchodzą. Nie dbaja o dobrego pracownika tylko o wskaźniki w tabelkach.
Zgrzyt 2017-04-20 13:23
Firma z ogromnym przerostem zatrudnienia.
Jeżelii zatrudniają to z polecenia albo jelenia do roboty za innych ktorym sie nie chce. Spokojnie można zwolnić 50% stanu. Ale pewnie polecą ci bez znajomości.
Na minus
Polityka kadrowa okropna tzn jej brak. Jeżeli nie wywalczyło się czegos na początku to juz koniec. H-ry myślą jakby ci zabrać. Nie licz na awans i podwyżkę. Nie podoba się to wypad.
Ciężko się pracowalo po presją wyimaginowanych ograniczeń.
W tej korpo najlepiej nie mieć dzieci. Być rozwiedzionym. Obóz pracy przymusowej. Tak Cię traktuje część dyrektorów którym sie wydaje ze są nadludźmi właścicielami twojej osoby. Ludźmi Lepszej kategorii.

Na plus
Reszta jak w wiekszosci korpo. Pakiety socjalne. Premie które nie wiadomo od czego zależą. Opieka medyczna. Urlopy- można sie dogadać.
Alicja 2017-04-21 11:33
@Matka polka piszesz, że Biuro Informacji Kredytowej nie dba o swojego pracownika. Co przez to rozumiesz, dlaczego tak uważasz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja?
@Zgrzyt dziękujemy za Twoją opinię. A warunki na jakim stanowisku opisujesz? Pamiętajmy, że takie rzeczy jak atmosfera, warunki mogą nieco się od siebie różnić w zależności od obejmowanego stanowiska.
Zostaw swoją opinię o Biuro Informacji Kredytowej - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Informacji Kredytowej