Opinie o Optimo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Optimo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Optimo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optimo Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Optimo Sp. z o.o.?

Kacper

Witam, warunki współpracy ustalamy indywidulanie z każdym kandydatem podczas rozmowy. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 425 96 54 lub adresem mailowym: logistyka@optimopolska.com.

Jak dużo osób pracuje w Optimo Sp. z o.o.?

Kacper Nowy wpis

Aktualnie współpracuje z nami ponad 70 osób na terenie całego kraju.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Optimo Sp. z o.o.?

Kacper

Warunki współpracy ustalamy indywidulanie z każdym kandydatem podczas rozmowy. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 425 96 54 lub adresem mailowym: logistyka@optimopolska.com.

Kacper Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Optimo Sp. z o.o.? 27 sierpnia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta. Ktoś z Was aplikował?

Jak wygląda sprawa grafiku w Optimo Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kacper

Ze względu na specyfikę pracy, grafik jest ustalany i dopasowywany indywidualnie do każdego.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Optimo Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Sylwia

Co firma oferuje przy współpracy jako Account Manager na terenie całego kraju ? jest info ze mozna sie zgłosic przez strone ale nie ma nic wiecej, co oferuja, czego oczekuja, widełek płacowych chociaz ? ktos w 2022 roku sie zglaszal i moze napisac aktualne info ?

@Sylwia

Warunki współpracy omawiamy podczas bezpośrednich rozmów. Zapraszam do kontaktu celem umówienia się tel. 22 425 96 54 , mailowo optimo@optimopolska.com lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie www.optimopolska.com .

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Optimo Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Darek

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie firmy w Warszawie lub online w zależności od miejsca zamieszkania kandydata. Zapraszam do współpracy.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Optimo Sp. z o.o.?

Pracuję tutaj niespełna dwa lata i mogę śmiało powiedzieć, że firma jest bardzo pozytywnie nastawiona do każdego pracownika i mocno dba o dobre relacje pracodawca-pracownik.

Czym w Optimo Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Witaj, dodatki którymi zachęcamy to m.in. karta multisport i pakiet enel-med, więcej o szczegółach podczas indywidualnej rozmowy, dlatego zachęcam do kontaktu pod numer 224259654

Jakub

Witam, Co na start zapewnia Państwa dla pracownika zaczynającego współpracę z Państwa firmą?

Jolanta
@Jakub

super pytanko! też właśnie przyszłam je zadać albo chociaż poczytać o tym, a tu cisza. zanosiłeś już CV?

@Jakub

Witaj, z każdym kandydatem szczegóły omawiamy indywidualnie, dlatego zapraszam do kontaktu pod numer 224259654

Weronika

Piszecie coś tam o okresie próbnym w tej firmie. Wiecie może ile on trwa ??

Jaka umowa obowiązuje w Optimo Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Witaj, kwestia umowy jest do uzgodnienia podczas prowadzenia rozmów

Dorota
@Paweł

W sensie można wybrać sobie dogodny rodzaj umowy? Fajnie, a jakie opcje oferują? Ciekawe czy jest B2B

@Dorota

Oferujemy współpracę w ramach umowy B2B, w przypadku zainteresowania zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Tel. 516 008 730

Co jaki czas w Optimo Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Rozmowy w zakresie wynagrodzenia prowadzone są indywidualnie i nie ma określonego okresu po którym standardowo wnioskuje się o podwyżkę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Optimo Sp. z o.o.?

Optimo

Dla Optimo Sp. z o.o. atmosfera w miejscu pracy ma bardzo duże znaczenie i fakt żeby każdy w biurze czuł się dobrze.

Darek

Dobra firma również jako pracodawca więc spokojnie zasługuje żeby ją polecić.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Optimo Sp. z o.o.?

Optimo

Rozmowy rekrutacyjnie odbywają się w siedzibie Spółki Optimo lub innych lokalizacjach na terenie kraju w zależności od aktualnych potrzeb.

borat78

Witam otrzymałem propozycję pracy jako doradca klienta biznesowego, na jakie zarobki mogę liczyć? I czy warto założyć w tej branży działalność gospodarczą( czy zapewniają paliwo bo jak wiem auto trzeba mieć własne?) Z góry dziękuje za informację

Weronika

Na stronie firmy można znaleźć informację o tym, że posiada oferty pracy dla Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju. Jednak preferowani są przede wszystkim kandydaci z doświadczeniem z branży telekomunikacyjnej. Komuś z Was udało się dostać do pracy w Optimo Sp. z o.o. z trochę inną historią kariery zawodowej?

borat78!
@Weronika

Witam. Mam pytanie mam propozycję pracy jako Doradca Klienta Biznesowego na jakie zarobki mogę liczyć i czy warto założyć u nich działalność gospodarczą ( nie wiem czy zapewniają paliwo bo jak sie dowiedziałem samochód trzeba mieć własny)?

Weronika

@januszek, a powiesz coś więcej? Jak atmosfera, benefity itp.?

januszek

współpracowałem kilka lat - współpraca dobra, zasady współpracy jasne i klarowne jeśli komuś chce się pracować może zarabiać naprawdę godnie

awesome

SKoro zapewniają do zatrudnienia narzędzia pracy, a zarobki składają się również z prowizji to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne.

Zostaw merytoryczną opinię o Optimo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Optimo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Optimo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Optimo Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.

Optimo Sp. z o.o.