Optimo Sp. z o.o.

Opinie o Optimo Sp. z o.o.

pracownik 2009-02-06 15:23:31
Słowa kojarzące się z Optimo Sp. z o.o. Agent Orange- PTK Centertel (Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słabo.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ciężko powiedzieć.
Od jakiej stawki można negocjować pensję najniższej krajowej

anonim 2009-02-20 22:44:41
Katastrofa!Wykorzystują, trzeba inwestować własne pieniądze a wymagają nierealnych rzeczy, jedna wielka niezdrowa realizacja pomiędzy pracownikami. Dojazdy na szkolenia do Warszawy na własny koszt!!!!!Marne zarobki, ogólnie niemiła atmosfera, nie polecam.
anonim 2009-03-12 21:12:13
Wymagania maksymalne, same standardy jak dla tresowanych piesków. Zarobki ? Aż wstyd się przyznawać - w ogóle nie są proporcjonalne do wykonywanej pracy. Katastrofa!!!
Sam 2012-01-25 18:24:28
Nie zgadzam się z przedmówcą/ami?. Firma jest O.K. Jeśli ktoś myśli, że mu manna z nieba spadnie to rzeczywiście powinien poszukać innego miejsca. Ja jestem zadowolony, a działam z nimi już kilka lat. POLECAM tym, którzy chcą pracować i zarabiać.
Rafał 2012-02-10 15:18:02
Współpracuję z firma Optimo od ponad 8 miesiecy. Podjecie wspolpracy z tym partnerem to jedna z moich lepszych decysji zawodowych. Rozliczenia prowizji sa na czas, oplaty zwiazane z Optimo praktycznie żadne. Natomiast duze wsparcie i uczciwosc. Jeżeli ktoś chce zarobić godne pieniądze to szczerze polecam. Rafał
miecio 2012-12-10 15:15:32
Rafał - 2012-02-10 15:18:02

rafal twoj kometarz az ocieka wazelina. ale "brazowe nosy" zawsze znajda sie w kazdej firmie
chris 2015-11-26 15:00:13
Pracuje w Optimo już od jakiegoś czasu i jestem zadowolony ze współpracy. Firma stawia na wysoką jakość obsługi klienta oraz na proaktywność swoich handlowców.

Oczywiście, w tej pracy przetrwają tylko osoby, które są zdeterminowane oraz mają świadomość, że praca handlowca to nie jest praca etatowa, wymaga dużo własnej inicjatywy i wysiłku.

Dla tych, którzy rozumieją specyfikę pracy jako doradca i są zaangażowani - prowizja i atmosfera w zespole potrafią rekompensować trud pozyskania klientów.
awesome 2016-05-11 09:51:09
SKoro zapewniają do zatrudnienia narzędzia pracy, a zarobki składają się również z prowizji to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne.
Zostaw swoją opinię o Optimo Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimo Sp. z o.o.