Opinie o REMIS w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REMIS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMIS w Ostrów Wielkopolski

Była pracownica B.

Pracowałam w paru miejscach. Wszędzie trzeba pracować i można być zadowolonym lub narzekać. W Remisie dobrze mi się pracowało, dużo się nauczyłam i mogę tą wiedzę wykorzystać w obecnej pracy. Więc niektóre tutaj posty są moim zdaniem przesadzone i krzywdzące. Jeśli ktoś lubi pracować i chce się w pracy wykazać, to w każdej pracy się odnajdzie. A jeśli ktoś ma postawę roszczeniową to zawsze będzie niezadowolony i każdemu rogi przystawi.

maria
@Była pracownica B.

Zgadzam się w 100%. Nie zauważyłam ani mobbingu, ani problemów. Zresztą pozostałe pracownice nigdy nie narzekały na pracę, czy szefostwo. Pracowałam na zastępstwo i byłam bardzo zadowolona.

asia

Pracuje tutaj nadal i złego słowa nie mogę powiedzieć. Szefową mamy super. Zero problemów z wypłatami. Nigdy nikt nie stosował wobec mnie mobbingu.

eod

no wlasnie dobre pytanie bo od dawna nic tu nie bylo

zosia

Bardzo sympatyczne panie pracują w sklepach Remis. Nie zasługują na negatywne opinie jakie są na tej stronce. A jak komuś się nie chce pracować to będzie niezadowolony z każdej pracy i będzie wypisywał jakieś paszkwile.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
ex

Zastanawia Mnie, co niby-klienci robią na stronie gowork? Zwykły podszyw i kryptoreklama... Marcinie, pozdrów narzeczonego... Ta strona nie służy do autoreklamy poprzez tego typu wpisy, niech się wypowiadają tutaj byłe pracownice! Już nie wiedzą gdzie sie reklamować, żałosne...

Kinga

Mój mąż ma kilka koszul z tego sklepu, krawatów, spinki do mankietów i do krawatu i dwa garnitury. Z żadną z tych rzeczy nie mieliśmy problemu, często wracamy do tego sklepu bo na prawdę jest duży wybór. My akurat chodzimy do sklepu na rynku w ostrowie, ale nie wiem jak jest w pozostałych sklepach. Pani w blond włosach zawsze doradzi i nie wciska byle czego na siłę. Kupowaliśmy 3 lata temu garnitur na ślub- sprawdził się idealnie! Szkoda, że nie ma juz w tym sklepie poszetek takich jak były 3 lata temu:p kosztowały chyba 10zł ale były na prawdę świetne, teraz najtańsze są chyba za 20zł ale to już nie to samo:/

była pracownica

UMOWA ZLECENIE tylko i wyłącznie, od wielu lat. Niech anonimy nie piszą głupot o umowie o pracę albo o tym że dużo chętnych jest do pracy, bo dziewczyny musiały być studentkami, żeby szefowa nie płaciła zusu, albo na lewo szkołę załatwiały dla zaświadczenia bo szefowa tak kazała żeby sie w pracy utrzymały... jedna wielka kombinacja, nie ma mowy o normalnej umowie, w remisie! I nic nikomu do lat pracy się nie liczy. I skończcie gdybać, podszywy, próbujecie firmie dobre imię przywrócić, ale nie róbcie tego kosztem kłamania, bo kto przychodzi tam do pracy to i tak sie szybko rozczaruje...

Bolek

Zastanawiam się, kto pisze takie farmazony, czy jest to zazdrosna konkurencja czy dzieci neo. Moja żona tam pracowała i byliśmy zadowoleni. Zmieniliśmy miejsce zamieszkania i żona musiała zrezygnować z pracy. Pracy było sporo, ale pieniądze też bardzo fajne.

czytając te opinie to wydaje mi się, że nikt szczerze i uczciwie tu nic nie pisze, tylko wymyśla historyjki o biegunkach i innych głupotach. Tak jak o każdym pracodawcy na każdym takim portalu. O kim bym nie czytała to wszędzie podobne paszkwile. Jedna rozsądna wypowiedź jaką ktoś tutaj napisał to należy osobiście samemu sprawdzić jak jest naprawdę i zadecydować czy ta robota jest dla niego czy musi szukać innej. Dzisiaj nigdzie nie ma cudów, wszędzie trzeba pracować za większe lub mniejsze pieniądze na umowę zlecenie lub pracę.

była pracownica

Ten śmieszny dialog chyba szefowstwo sobie tu napisało. Praca dobra, trzeba się znać na fachu, być obrotnym, zgadzać się na umowę zlecenie i dziwne warunki oraz znosić czyjeś widzimisie. Wcale nie za dobre pieniądze, powiedziałabym normalne, to się we firmie nie zmieniało i chyba nadal bez zmian. Pracowałam tu, było ok. :) A te dialogi pod publikę są żałosne, ale jak ktoś aby dyryguje, to mu się wydaje, że wszystko robi dobrze. Tak było, jest i będzie. Szczera wypowiedź, bez pajacowania jak powyżej.

Violetta

Jako klientka (zakupy dla męża) mogę powiedzieć, że towar jest bardzo dobry w Remisach, panie które tam pracują są pomocne i fachowo potrafią doradzić. Więc moim zdaniem sklepy są w porządku.

Adrain

Czytałem niektóre z tych postów i wydaje mi się, że są one nie obiektywne a niektóre nawet złośliwe. Najlepiej to samemu iść do remisu i sprawdzić jak jest naprawdę. Byłem i kupiłem fajne spodnie i koszulę. Panie sympatyczne - bez zastrzeżeń. Po wypłacie na pewno pójdę do remisu po kurtkę zimową. Ten sklep mi odpowiada.

Kolega Władka

Oj, Władziu tobie się wszystko pomyliło. To ty dostałeś wtedy biegunki i biedne panie w sklepie nie miały co z tobą i twoim zapachem zrobić. A teraz zwalasz na innych. Oj, Władziu a fuj, a fe.

Maciej

Bardzo dobry towar bo (polski towar),sympatyczne profesjonalnie przygotowane panie, zawsze uczynne. Moi znajomi od lat tylko kupują w REMISACH.

jola

Praca bardzo dobra, ale wymagająca. Trzeba się zaangażować i wtedy zarabia się bardzo dobre pieniądze. Jestem byłą ekspedientką i bardzo dobrze wspominam to miejsce.

Izi

Pracowałam w remisie i w sieciówkach. Dopiero po czasie zrozumiałam, że praca w remisie była ok. w porównaniu z pracą na galeriach. Odzież też jest w remisie b.dobrej jakości bo od polskich producentów, a w sieciówkach azjatyckie dziadostwo które wytrzymuje max do 5 prania. Obecnie jestem klientką remisu i dla męża i najbliższej rodziny kupuję tylko w remisie.

gshd

Mógłby może ktoś być tu tak miły i powiedzieć jak to wygląda z zarobkami w Remisie? bo niestety nikt jeszcze nie poruszył tu tak ważnego tematu, a myślę że nie tylko mnie to by bardzo interesowało. Jescze może prócz tego to wiecie na jaką umowę zatrudniają i czy jest okres próbny czy go nie ma ? pomóżcie

byla pracownica

jako asystentki szefowa przyjmuje jedynie dziewczyny uczace sie zeby nie płacic zusu i wylacznie na umowe zlecenie. atmosfeta na kazdym sklepie wsrod pracownic jest ok jednak gdzy tylko przyjdzie szefostwo to od razu kazdy staje na bacznosc. sa strasznie szczegolowi przy nich nalezy ciagle cos robic, chocby po raz enty czyscic ten sam wieszak od garnituru. jezeli chodzi o jakosc ubran to wiekszosc produktow jest polskiego producenta. szczegolnie polecam krawaty na ch.... koszule na c... i k... bluzy i koszulki firmy na b.... :) to tak z mojego doswiadczenia a i jeszcze garnitury na d... wiem bo te produkty testowane byly przez moich czlonkow rodziny.

sobi

myślę, że jesli chodzi o sklepy to tam raczej miejsca nie znajdziesz dla siebie. Nie wiem jednak jak na hurtowni

piter

Mają świetne swetry i bluzy.Duży wybór!Jakość pierwsza klasa. Polecam kupiłem już 3 szt.

Zostaw merytoryczną opinię o REMIS - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w REMIS?

Zobacz opinie na temat firmy REMIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMIS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMIS?

Kandydaci do pracy w REMIS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMIS
3.1/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Stawowa 7
    15-556 Ostrów Wielkopolski