Opinie o REMIS w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REMIS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMIS w Ostrów Wielkopolski

Karolcia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy przy zatrudnieniu wchodzi w grę umowa o pracę? Czy ktoś dostał taka umowę?

Dominika Nowy wpis

No jeśli wynagrodzenie jest na czas to wstępnie już dobre info, chociaż widziałam, że ktoś miał jakąś awersję co do właścicielki i do złego traktowania ludzi. Faktycznie tak było? Dałby ktoś znać jak to wygląda teraz? Fajnie byłoby mieć w miarę spokojną atmosferę i stabilne zatrudnienie

Zadowolony pracownik Nowy wpis
@Dominika

Wszystko w Remisie jest ok. jeśli chcesz pracować a nie obijać się. I tu postaw sobie sama pytanie. Czy też oto tobie chodzi. Żaden pracodawca nie będzie tolerował ludzi nie angażujących się w pracy i rozbijających zespół. I jeszcze za to im płacił. Mam rację czy nie???? Chcesz być doceniona to zasłuż sobie na to. Pokaż co potrafisz - lecz dobrego. Właścicielka też jest ok. Być może leserom i kombinatorom to nie odpowiada. I potem wypisują na tym portalu różne literackie historie. Mi się tu dobrze pracuje wiele lat. Czasami przez firmę przewijają się takie oryginały że książkę można by o nich napisać. Szkoda mi szefowej że jest narażona na takie paszkwile.

Lina Nowy wpis
@Dominika

Często są ogłoszenia o pracę zastanawiałam się dlaczego teraz wiem ,atmosfera w pracy jest równie ważna jak zaangażowanie w pracę ,przykro to mówić ale jedna z pracownic ostrowskiego Remisu jest bardzo niemiła i myśli że nowy pracownik w godzinę wszystko ogarnie a tak się nie da .

Bardzo dobrze mi się pracowało pomimo obecnie trudnych czasów. Wynagrodzenie było na czas. Trzeba się tylko było zaangażować w prace i naukę znajomości towaru. Kierowniczki i szefowa są wymagające ale są Ok.

ONA

Jedynym problemem w Remisie jest jej właścicielka ,której obce jest słowo szacunek . Poniżanie pracownika sprawia jej przyjemność. Przydałoby się trochę pokory i zastanowienia nad swoim postępowaniem.

Mirosław
@ONA

Czyli poza nastawieniem i zachowaniem właścicielki praca jest na plus, w sensie pracownicy i wynagrodzenie w porządku? Jak myślisz, z czego wynika takie jej podejście, może przez problemy finansowe firmy?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Magda

Pracowałam w Remisie. Moja subiektywna opinia jest taka: Mi się dobrze w Remisach pracowało. Firma jako pracodawca jest w porządku, są dosyć jasno określone zasady pracy i płacy w sklepach. Wynagrodzenie jest zgodne z ustaleniami i jest na czas lub przed czasem, ZUS jest zapłacony. Definitywnie nie zgadzam się z niektórymi tutaj postami. Czasami widziałam jak zgłaszały się do pracy osoby które nie były zainteresowane pracą lecz patrzyły się ślizgać i bumelować. Miały pretensje, że szefowa czy kierowniczka coś od nich wymaga. Nie wiele co potrafiły a rozumy miały pozjadane że aż głowa bolała. Sądzę że te negatywne posty właśnie piszą te bumelantki. Więc radzę każdemu komu się naprawdę chce pracować samemu sprawdzić to miejsce pracy. A nie czytać i słuchać bzdur. Nadal chętnie pracowałabym w Remisach lecz musiałam sie przeprowadzić. Rozstałam się z koleżankami i szefową w dobrej atmosferze i w każdej chwili mogę z nimi porozmawiać czy przyjechać na zakupy. Widać że moją pracę pozytywnie oceniano skoro nie pracując w Remisach mam zniżkę na zakupy. Jak odwiedzam rodziców w Ostrowie to czasami wpadam do remisów na zakupy dla męża i taty. "remiski" :)

AN
@Magda

Masz rację. Zgadzam się z twoją opinią. Jak ktoś poważnie traktuje pracę to i ciebie poważnie traktują i docenią. Mi też się w Remisach dobrze pracowało. Też mam nadal dobry kontakt z szefostwem i koleżankami a nie jestem popalona jak te bumelantki.

Buu

Umowa o pracę nigdy nie wchodziła w grę, z tym mobbingiem to faktycznie trochę racji jest, tak jak i ze szorowaniem podłóg i to nie w godzinach pracy - broń Boże! Mycie okien tez należało przyjść na 8, no bo kto widział w czasie pracy. No i wielkie hałasy o zbyt małe utargi. Raczej niekoniecznie fajna atmosfera.Jedyny plus wypłata na czas.

Zuza

Bardzo dziwny wpis, tym bardziej, że firma ma opinie dobrego pracodawcy a to ocena wystawiona przez pracowników!

miki
@Zuza

Zdecydowanie, to bardzo dobry pracodawca. Zresztą widać, że ta Pani jako jedyna nie zadowolona.

olka
@Zuza

Też jestem zaskoczona, bo pracuje mi się bardzo dobrze. Nigdy nie miałam problemów z szefową, wręcz przeciwnie. Normalna praca jak w każdym takim sklepie. To nie miejsce na ciastko i kawę.

anna
@miki

Pracuje tu już długo. Dwa razy byłam na macierzyńskim, wróciłam i nikt mi nie robił problemów. Szefowa bardzo fajna, zawsze pomoże. Wiadomo wymaga, ale no w pracy jesteśmy wiec bez przesad.

aśka
@Zuza

No dokładnie. Komuś się chyba w domu nudzi.

@Zuza

To prawda, pracodawca ma bardzo dobrą opinie. Ja tam nie mam powodów do narzekania. umowa jest, wypłata na czas też.

adaL
@Zuza

Jestem zadowolona z pracy. Wszystko jak trzeba a szefostwo super.

Megi
@Zuza

Zgadzam się, był to mój dobry pracodawca. Zawsze pieniądze na czas. Mogłam liczyć na pomoc ze strony szefowej za co jestem wdzięczna. Wszędzie trzeba pracować, nikt nie da za darmo.Lecz trzeba być obiektywnym a nie oczerniać kogoś.

Socjolożka

Dzień dobry, negatywne opinie o pracodawcach zazwyczaj pisze specyficzna grupa ludzi. Bardzo często jest to wynik ich ułomności i brak samokrytycyzmu wobec swojej osoby. Winą zawsze obarczają wszystkich tylko nie siebie. Mają postawę roszczeniową a sami nie potrafią z siebie dać tego co inni od nich oczekują. Brak szczerych rozmów pomiędzy innymi ludźmi powoduje ich frustracje. Takie osoby powinny sobie zadać pytanie zanim napiszą negatywną opinię o kimś: Co by było gdyby pracodawcy publicznie pisali o nich swoje wrażenia i opinie? Mogłyby się zdziwić takie osoby. Pozdrawiam. Życzę wszystkim poprawnych relacji.

Zenon

Jako firma mają opinie dobre. Towar i obsługę klienta też mają bardzo dobrą. Ja kupuję w remisach od wielu lat u pań które bardzo długo tam pracują. Są super. Szefowa też jest fajna babka. Wydaje mi się, że czasami zatrudnią jakąś naburmuszoną lalę której nie chce się pracować i wypisuje swoje żale szkalując dobre imię tej firmy. Jak mają takie pracować to lepiej aby ich w tych sklepach nie było bo dużo stracą klienci.

Dominika

Przepraszam, że oczerniałam na tym forum byłe koleżanki i firmę Remis. Jestem głęboką katoliczką i czasami we mnie wstępuje prawdziwy szatan który podpowiada mi aby oczerniać innych. Tak już mam i nie potrafię sobie z tym poradzić. Chcę być dobrym człowiekiem i chcę aby wszyscy zapamiętali mnie z dobrej strony. Dziś przyszła refleksja nad własnym zachowaniem i poczucie żalu za złe czyny – wykazuję skruchę i jeszcze raz PRZEPRASZAM wszystkich których uraziłam swoim haniebnym zachowaniem.

@Dominika

Witam, znam byłą pracownicę Dominikę i żaden szatan w nią nie wstępuję. Po prostu żenada, do czego posuwają się pracownicy i szefostwo tej firmy żeby ratować swoje "dobre imię" którego nigdy nie było. Z tego co słyszałam wszystkie negatywne komentarze o tym sklepie to prawda. Kilka znajomych tam pracowało lub miało praktyki, również dawno temu, i nic się nie zmieniło. Mobbing, szorowanie płytek szczoteczką do zębów, niepłacone nadgodziny, wyżywanie się. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

Koleżanka
@Dominika

Bardzo dobry pracodawca, wypłata na czas lub przed czasem. ZUS w 100% zawsze opłacony. Nawet w czasach pandemii.

Agnieszka
@Dominika

Rozmawiałam z koleżanką która tam pracuje. Jest zadowolona z umowy zlecenia. Oprócz wypłaty i opłaconego ZUS-u dostała elegancki gratisowy strój firmowy po okresie próbnym, znaczne rabaty przy zakupie dzieży w sklepie w którym pracuje, prezenty na kazde święta. Atmosfera jest normalna. W tłusty czwartek pączki a ciastka i kawa w depresyjne dni. Na rocznicę firmy dostała kasiorkę. Wolne dni do dogadania. L4 normalnie zus jej zapłacił. Szkoda, że aktualnie nie przyjmują do pracy.

Krystyna
@Dominika

Jestem stałą klientką od wielu lat w tych sklepach. Panie które tam pracują są bardzo sympatyczne, wręcz są super. Więc myślę, że te złośliwe posty pod ich adresem są mocno krzywdzące.

Agata

Czy pracodawca zapewnia pracownikowi jakieś benefity? Czy można liczyć na prywatne ubezpieczenie? A jeśli tak to czy jest pokrywane całkowicie przez firmę czy tylko dopłata? Wiecie coś?

@Agata

Jak ja pracowałam to nic takiego nie było, pracujesz na zlecenie, dodatkowo nie masz nawet urlopu, ja miałam dopiero po roku pracy, a przy rozmowie o prace nie było o tym mowy, miałam obiecany urlop a później zostałam oszukana. NIe masz ubezpieczenia, na rozmowie o prace masz powiedziane, że nic Ci sie nie należy a to kłamstwo, bo dobrowolne składki na ZUS są odprowadzane a więc możesz iść na płatne L4 po 3 mcach karencji (chyba ze pracowalaa wczesniej i mialas odprowadzane składki chorobowe). Nie ma żadnych dodatkowych benefitów, raczej odwrotnie - masz nie zapłacone na nadgodziny...

Nie mam wątpliwości że ostatnie dobre komentarze pisze pracodawca albo osoba która siedzi w biurze i na polecenie pracodawczyni pisze te komentarze aby złagodzić prawdę która wręcz uderza z komentarza przestrzegającego przed mobbingiem.... ktory napisałam w zgodzie ze swoim sumieniem bo pracowałam w Remisie. Przestrzegam przed pracą w tej firmie jeszcze raz, jeśli nie jest się kierowniczką kasa jest marna, w galerii czasem więcej się zarobi, kosztem zszarganych nerwów, zmęczenia po tylu godzinach harówy, nierzadko po robieniu rzeczy ktore sprzadawca nie powinien robić, nie warto zatrudniać się w tej firmie.. Szczerze nie polecam, zresztą ogłoszenia które praktycznie co chwile wiszą w oknie świadczą same o sobie.. ;)

ada
@Anonim

To prędzej problem z pracownikami, którzy nie potrafią na czas otworzyć sklepu.

ona
@ada

Dokładnie. Pracuje już tu od dawna i przyznam, ze ciężko teraz o dobrego pracownika. Przyznam, że szefostwo to ma anielską cierpliwość.

pracownica
@ona

Dokładne! Kto chce pracować będzie zadowolony.

Ex
@ada

Przecież sklepy otwierają wyłącznie kierowniczki, czyli Jadzia, Dorota i Ania. Pozostałe pracownice nie mają pozwolenia na otwieranie, zresztą Jadzia to jest tak durna że nawet nie da kluczy dotknąć (kiedyś spadły spod lady na podłoge i sprzątając podniosłam i odłożyłam z powrotem pod ladę i miałam za to wykład, że ja tu jestem od sprzątania o mam kluczy nie dotykać). Dziewczyny odchodzą przez brak szacunku w pracy, taka jest prawda. O podkładaniu pieniędzy młodym dziewczynom, też na pewno ktoś tu opowie.

EX ada to nie wypada
@Ex

Widać, że nie cieszyłaś się zaufaniem w tej firmie jak ci nie dali kluczy potrzymać. Ja bym ciebie też nie zatrudniła jak się tak garniesz ochoczo do cudzej kasy.

ania

Pracowałam w remisie parę ładnych lat. Nie było tak źle jak to opisują jakiś dziwne nienawistne osoby. Nie wiem skąd taka nienawiść i brednie. Ja umiałam się dogadać z każdym w firmie i zemną się też każdy dogadał. Jak ktoś szuka dziury w całym to nawet papieżowi dowali.

@ania

To zadne brednie tylko szczera prawda. Współczuję teraz pracownicom pracować zimą z otwartymi drzwiami, bo takie rzeczy się działy. Przykre.

xxx

Od razu do pracy na drugi dzien, cieszyłam się ale jak się pozniej okazało chyba nie miał kto robić bo w ciągu 2 m-cy przewinęło się chyba 6 dziewczyn! Szefowa zwracała sie przy pracowniczce o niej Dziewczyna - dziewczyna przyjdzie, dziewczyna odbierze dziewczyna to dziewczyna tamto - zero szacunku, chyba nie wiedziała jak mają na imie bo zbyt często je zmieniała Również spotkałam się z czyszczeniem płytek na podłodze szczoteczką do zębów To nie do pomyślenia że taki mobbing ma miejsce w XXI wieku, masakra, odradzam wszystkim pracę w tej firmie Szkoda psychiki Szkoda nerwów Nie tylko szefowa się znęca psychicznie i stosuje mobbing ale również kierowniczki sklepów - idzie od góry Przykre to. Nie polecam.

A w biurze ile pracuje osób?

Katiusza

Powiem tak: gdyby nie UMOWA ZLECENIE, mogłabym pracować w Remisie jeszcze wiele, wiele lat. Pracownice są traktowane jak pracownice, a nie jak pionki muszące przestrzegać standardów obsługi (co Mnie w późniejszym czasie spotkało i zatęskniłam za klimatem Remisu). To było piękne w tej firmie, że każda z Nas była inna, miała inną specyfikę obsługi, więc klienci mieli nawet swoje "ulubione" Panie. :) Świetny swojski klimat, w którym czuł się dobrze zarówno klient jak i osoba obsługująca. Towar dobrej jakości, obsługa znająca się na towarze. Szefowa raczej wyrozumiała, jak miała dzień, można było na prawdę pogadać i pożartować. Wiadomo, jak nie było dnia to lepiej nie śmieszkować tylko brać się za robotę. :D Był stres o codzienne kasy, żeby dobrze wypaść, szkoda że pracownice nie miały udziału w zysku jak kierowniczki, tylko stałą pensję, ale plusy były takie, że nie było odpowiedzialności finansowej za deficyty. Lubiłam w Remisie zarówno porządkować sklep i dbać o estetykę jak i obsługiwać klientów. Pozdrawiam Remisski, o Was tylko dobrze albo wcale! :)

ada
@Katiusza

Pracowałam tu dość długo, przeprowadzka zmusiła mnie do zwolnienia. Teraz pracuje w innym sklepie i strasznie żałuję. W Remisie nie dość , ze uczciwe pieniądze, to bez stresu i spiny.

Asia Tomaszek
@ada

Wracam teraz po macierzyńskim i szefostwo nie widzi problemów. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy.

Była praktykantka

Ubrania może i mają dobre. Dla klientów też są dobrzy, więc klienci zawsze będą ich pozytywnie oceniać. Kilka lat temu miałam tam praktyke. Nie polecam nikomu. Jak zrobisz coś nie po myśli szefowej to będzie kazała płytki na podłodze i fugi czyścić malutką szczoteczką... Kiedyś słyszałam od innej praktykantki, że ona musiała podłogę czyścić szczoteczką do zębów! Jak było biuro tam w CCC do góry; to za kare nawet trzeba było całą łazienkę wysprzątać i wszystkie fugi tą małą szczoteczką! I jeszcze te przygadywania przy wszystkich pracownikach... Nie wiem, może się coś zmieniło przez te lata na lepsze ale wątpię... Szefowej charakteru nikt nie zmieni. ???????? Na Raszkowskiej mieli takie wielkie otwarcie sklepu kiedyś i co już nie ma... Sieć Remisów chciała założyć... To trzeba było sobie miejsce w galerii zająć... Ha ha ha.

olga
@Była praktykantka

Przyznam, ze się uśmiałam. takich bzdur to dawno nie czytałam. Nigdy nie słyszałam ani nie byłam świadkiem takich praktyk. Praca dobra, szefostwo też. Absolutnie nie mogę złego słowa powiedzieć.

Piszę ten komentarz aby ustrzec nowe pracownice przed MOBBINGIEM. Nie warto. Pracowałam na Kaliskiej, gdzie kierowniczka stosuje mobbing, ale nie tylko ona, szefowa również i kierowniczki na innych sklepach też. Szefowa zatrudnia osoby podatne na manipulacje, słabe psychicznie aby można było nimi kierować i wykorzystywać. Robiłam rzeczy których sprzedawca nie powinien robić, pracowałam czasami po 10 h, nikt mi nie zapłacił za te nadgodziny. Umowa zlecenie przez cały okres zatrudnienia choć przesłanki są do umowy o pracę, w lokalu pracodawcy, pod jego przewodnictwem, o stałych godzinach. Nie pasowałam tam, wyznaję inne wartości i nie jestem osobą którą da się manipulować, a jednak mimo stawiania przeze mnie granic doświadczałam mobbingu. NIe chcesz w tym uczestniczyć, ale i tak pracując tam, doświadczasz tego i dotyka Cię to. Przestrzegam przed zatrudnieniem w tej firmie. Są miejsca pracy wolne od mobbingu, gdzie człowieka szanują i dobrze traktują.

iza
@Anonim

Tak umowa zlecenie jest na początku, jeśli sa zadowoleni z pracy zmieniają na umowę o pracę. Ja nie miałam problemu z otrzymaniem takowej.

aldona
@Anonim

Pracowałam u nich długo, teraz jestem na urlopie macierzyńskim i będę wracać. Z pracy jestem bardzo zadowolona i nie wiem, kto mógł napisać takie bzdury.

asia
@Anonim

Nigdy nie miałam problemu z wypłatą wynagrodzenia. Zawsze sie wszystko zgadza. Szefostwo jest bardzo fajnie i uważam, że absolutnie nie ma powodów do narzekań a już tym bardziej tak negatywnych komentarzy.

aniaP
@Anonim

Pracuje tu o dawna i absolutnie się z tobą nie zgadzam. Praca bardzo odra, szefostwo też. To Tobie się chyba nie za bardzo chciało pracować.

weronikaPP

Bardzo dobry pracodawca. Świetnie się dogaduje z szefową. Wypłaty na czas. Umowa stabilna.

elka

Prace tutaj poleciła mi znajoma. Jestem bardzo zadowolona i jak widzę, większość tutaj także. Z takim pracodawca bardzo fajnie się współpracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o REMIS - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w REMIS?

Zobacz opinie na temat firmy REMIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMIS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMIS?

Kandydaci do pracy w REMIS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMIS
3.1/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Stawowa 7
    15-556 Ostrów Wielkopolski