Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

była pracownica

Pracowałam w firmie totolotek ponad dwa lata pół roku miałam umowe zlecenie po pół roku wywalczyłam umowe o prace na czas określony czyli na dwa lata po dwóch latach zmienił się kierownik i konczyła mi się umowa gdzie po rozmowie z nowym kierownikiem o przedłużeniu umowy trzy miesiace przed koncem umowy dostałam odpowiedz ze na pewno dostane nową do samego konca wciskali mi kit ze umowe dostane ostatniego dnia kierownik przyjechał i powiedział ze umowy nie dostane i zaczął sie tłumaczyc ze punkt się zamyka co było nie prawdą bo punkt istnieje dalej żadna firma mnie tak nie potraktowała mogli mi to powiedzieć wcześniej że nie przedłużą mi umowy nie polecam tam pracy nikomu

Beti

Nie Jarosław był ok.

@była pracownica

Nie rośmieszaj mnie Dorota

Elon

Czy rzeczywiście nie jest prowadzona rekrutacja na żaden z punktów, czy to ja jakoś słabo szukam?

Parostatek

skoro nie ma to nie ma.

?
@Parostatek

a sprawdzaliście na wszystkich stronach z ofertami? czasem na niektórych są oferty a na innych nie ma wcale

@?

No właśnie patrzyłem na kilku, ale nic nie znalazłem i zastanawiam się czy to nie jest może bardziej lokalnie, np. kartki na punktach, że konkretnie do tego szukają czy coś.

?
@Elon

jak masz pod ręką to idź do jakiegoś punktu który Cię interesuje i zapytaj tam najszybciej będą wiedzieć czy kogoś potrzebują czy nie :D albo dadzą Ci namiar

@Elon

Skoro zamknieli ponad 100 punktów a ajenci mają problemy z otwarciem się to zatrudnienia bym się nie spodziewał...

@Michał

Coś mi tu nie gra, widziałem informację, że punktów w Polsce jest 106, gdyby zamknęli ponad 100 to chyba by nic nie zostało, a jakoś widywałem otwarte punkty

@Elon

Punktów było ponad 300.W grudniu ub.roku zamknęli ok 100,i teraz ponad 100. Zostało ok 100 punktów*/-.

Luki
@Elon

W maju 2016 było ponad 460 punktów. Jeszcze rok temu ponad 250. Zostało 106.

@Luki

360 punktów miało być nie 460

Wawa

Poproszę o jakieś konkrety bo akurat oni leżą mi na wątrobie . Mówi się że czas goi rany ale chyba nie dokonca .

Kora
@Luki

No ale przecież było już o tym tutaj pisane kilka razy co najmniej, a raz na pewno porządnie, bo pamiętam tą dyskusję. Zresztą firma też o tym raczej otwarcie mówiła, że celowo zamykają punkty, bo chcą postawić na mniejszą ich ilość z lepszą jakością. Nie rozumiem co tu jest do rozstrząsania? Zrobili tak jak uważali za słuszne i zapewne cel w tym też jakiś był, nie ma co się doszukiwać drugiego dna. Pozdrawiam

Luki
@Tomasz

W maju 2016 było ponad 460.

Elon

Kto? Chyba mnie bierzesz za kogoś innego, bo ja jestem Karol, a nie żadna Dorota, poza tym nawet nie pracuję w tej firmie...?

@Kora

Jakość? Tak ale tylko z kosztami nic więcej... Stawiaja na gre przezneta najwyżej....

Wawa

Nie spokojnie nie jestem rzadna z tych osób co zostały wymienione. Ciekawe historie opisujesz aż włosy stają deba . Myślę że kiedyś prawda się obroni i ci którzy nękali odpowiedzą za to co zrobili

hagiewonas

Ludzie są pełni nienawiści i zazdrości. Straciło się pracę a ktoś ma lepszą posadę to chcą go w internecie za plecami obsmarować. W końcu polska to cebulandia.. Ci którzy mają w głowie takie pomysły nigdy nic nie osiągną i pracujcie tam za najniższą w rzapce głópie *****

Jaroooo
@hagiewonas

Niestety w Totolotku zostały same ochłapy ,Ci najlepsi albo zostali zwolnieni ,albo sami zrezygnowali.A odnośnie M ,w firmie aż huczało .Babiarz jest i tyle .Synek tez nie wiele lepszy gamoń i tłuk.Pracuje dzięki rodzicom,Udaje wielkiego kierownika,tak naprawdę nie ma pojęcia i niczym.Firma jeśli chce się podnieść powinna ich odsunąć od pracy ,zatrudnić porządnych pracowników.

Stach

Madzia a tobie tak bardzo ściska zad?Może gdyby nie to,że nie grzeszysz urodą to ciebie też by pukał a tak pozostaje tylko wylewanie jadu.

BopT
@Stach

Madziu pojedz na grubo bo kolega jeszcze ma czkawkę i dobrze by było żeby jej nie miał.(usunięte przez administratora)

M

Pytanie brzmi - czemu jeszcze nie wkroczyła Policja do Skawina ? Żywca ? Bielsko - Biała ? Andrychów ? Wadowice ? Kraków Królewska ?

Jaca

Czyżby podobne historie?

ona

na Reymonta ? :)

@ona

Królewska . Pamiętaj najciemniej pod latarnią

Pytanko

Za co można zgarnąć dodatek do wypłaty w Totolotku?

Brawo Ty ! :-)

Pytanko

To może w Twoim przypadku kolego, nie wnikam w sposoby. Premia zależy od tego ile wysiłku wkładasz w pracę i jakieś masz wyniki, tak por krotce, ale jest wiele czynników i ten, o którym wspomniał Pan wyżej do nich nie należy.

(nie)Pytanko
@Pytanko

Wybacz, ale zarąbałem Ci nicka, niechcący, zamyśliłem się i bezmyślnie przepisałem ;)

@Pytanko

Spokojnie, nie gniewam się za nicka. Co do reszty no to myślałem właśnie, że premia zależna od wyników ale wolałem dopytać.

Hoo

ale z tym personalnym obrażaniem to dalibyście sobie spokój, wiecie jaki to wizerunek robi nam pracownikom przed potencjalnymi pracownikami i innymi ludzmi którzy czytają to forum? wstyd mi za was. PS. dla niepracujących tutaj - nie wszyscy jesteśmy tacy jak te agregaty, o których mówię. jest tu wielu kulturalnych pracowników i jestem tego pewnem

BopT
@Hoo

Obrażać nie można ale prawdę tak oczywiście jak najbardziej można podać. Myślę że (usunięte przez administratora)wcześniej czy później dokona zemsty(usunięte przez administratora) który dostała dzięki wiadomo komu . A kto wywindowal i wyciągnął rodzinę z doła (usunięte przez administratora). Dla dobra spółki najlepiej będzie 3M ............ i do przodu. (usunięte przez administratora) myślę że skończy się oczerenianie firmy. I liczę że odbijecie się od dna . Pozdrawiam

@Hoo

Niech ludzie wiedzą z kim mogą mieć do czynienia w prscy jak klsn krakowskich (usunięte przez administratora)

Kapusta

Brawo ! Brawo ! Brawo !

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
ajent

witajcie, pracuję w toto od dwóch lat i myślę nad przejęciem pos pod ajencję. czy ktoś z was działa w takiej współpracy z Firmą? Jaka jest opłata wejściowa? jak wyglądają wasze zarobki? Jak wtedy wygląda remont lokalu? czy czeka się na zezwolenie mf, jeśli lokalizacja pozostanie ta sama?

zawiercie
@ajent

5000 oplata przyłączeniowa proponuje próbować STS albo Fortunę,

lol
@zawiercie

poza tym osoba pytająca pyta konkretnie o współpracę z TĄ FIRMĄ. Więc chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem bo o złote, błyskotliwe rady nikt Cię nie prosił, a jedynie o odpowiedzi na pytania, których jak widać nie znasz

ajent
@zawiercie

dlaczego odradzasz Toto? Jak wspomniałam pracuję już dwa lata i poznałam Firmę od wewnątrz, więc jestem zdecydowana raczej na jej wybór. czy wiadomo coś o zarobkach dla ajentów?

Sim
@ajent

Nie odradził toto, tylko polecił coś innego, co może tylko świadczyć że jest to ktoś z konkurencji a nie prawdziwy pracownik, więc raczej prawdziwej opinii tu nie bedzie

Pyt

Jak przebiega rekrutacja do firmy?

Wiki
@Pyt

Raczej standardowo. odpowiadasz na ogłoszenie, oni dzwonią i zapraszają na rozmowę z RKS także nic specjalnego

@Pyt

Wcale bo nikogo totolotek nie przyjmuje...

@Piotr

Pytam ogólnie, nie, że konkretnie teraz... @Wiki dzięki za odp

@Pyt

Firma na tych co zostali oszczędza wiec na rekrutację nie licz

pracownica
@Piotr

spokojnie i dla nowych miejsce się w końcu znajdzie, nie teraz to kiedyś ;)

@Piotr

Czego ty nie rozumiesz w tym co piszę? Pytam OGÓLNIE o przebieg, a nie o to kiedy będzie rekrutacja i czemu jej nie ma

Kris

Administracja tej strony powinna zabronic anonimowych wpisów lub kasowac nic nie wnoszące. Padlo pytanie odnosnie wcześniej podnoszonego tematu a odpowiedź sami widzicie. Czemu ma to sluzyc?

no
@Kris

Mnie to różne wpisy zastanawiają na tej stronie. I też zadaje sobie pytanie czemu ma to służyć, ale niestety nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. każdy pisze co uważa i tak to niestety jest i taka jest polityka tej strony

Mądry
@no

Ja uważam że każdy wpis coś pokazuje i obrazuje np jakie są różne układy w firmie. Wtedy można się zastanawiać czy jest sens zatrudnienia tutaj , bo awans albo np premie zależą od relacji z przełożonym a nie od wyników . Poza tym dużo cześć pracowników może dowiedzieć się dlaczego jest jak jest a nie inaczej. Zarząd też nie powinien być obojętny a to miejsce to świetna lektura i kopalnia wiedzy tej prawdziwej nie tej którą słysza od poddanych . Tylko fajnie by było bez wulgaryzmów

Nenek

Tak zawodowcy grają by ich nie zidentyfikowali i gra przeszła bez autoryzacji. Jakie miasto?

@
@Nenek

Może grali bo teraz ani gram grubo nie ma ani premii jakiś trzydniowych ani karty nie założysz bez dowodu po co takie wpisy

Upio

Przeciez gram grubo bez podatku nie ma od dawna?!

Kapusta

A to Ciekawe . Komuś chyba grunt pod nogami się pali i byli pracownicy po odejściu kuchareczki zaczynają mówić

eh
@Kapusta

dajcie se spokój z tymi plotkami bo co sobie ludzią pomyślą co o firmie informacji szukają a musza czytać takie wypociny

RUFUS

może byście się tak zajęli pisaniem faktycznych opinii a nie obrabianiem innym tyłków? role się odwrócą jak ktoś o was tak napisze...juz pomijając fakt, że nikt nie jest anonimowy a co za tym idzie bezkarny

Lolek
@RUFUS

No jak dzieci, jak dzieci. Chociaż nawet dzieci znają powiedzonko "nie rób drugiemu co tobie niemiłe"

buras
@RUFUS

Popieram ten apel, ciężko się tu wchodzi o to wszystko czyta, to portal z opiniami, a nie służący do obrażania...

Todi

Co za (usunięte przez administratora) tu sie udziela?

camilo
@Todi

jakiś frustrat pewnie, co go zwolnili i mści się na firmie, często taki jest motyw, kiedy ktoś tam mocno nadaje na firme

@camilo

ale co myślicie że to jedna ta sama osoba rozrzuca ten hejt ?

@Mini

Kilku frustratów, ja kiedyś pracowałem w totolotku i uważam, że to była moja najlepsza praca

Toto
@M

Kiedyś? . Idealnie to napisałeś. A teraz masz 2020 . Faktycznie to była super firma jak byli Grecy

@Toto

Rok temu się zwolnilem, mnie Pani Podyma, ani nikt inny nie gnębil. Super praca na początek

mary
@M

zgadzam sie z toba, to też byla moja pierwsza robota i naprawdę spoko wspominam, pozdrawiam

Toto
@mary

Zastanawiam się co robią na goworku osoby które pracowały rok, dwa, trzy i więcej lat temu i odrazu odpowiadają na trochę nieprzyjemne dla firmy wpisy .

Wiki
@Toto

Ohoho czyżby tworzy się jakaś nowa teoria na temat tego kto tu pisze? To już im nie wolno? Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, dlaczego udzielają się osoby, które w firmie już nie pracują, ale no przecież mogą to robić. Jak ktoś po roku czy dwóch przychodzi oczerniać firmę to jest w porządku, ale jak ktoś coś dobrze napisze, to już nie może tak być???

@Wiki

to jest wlasnie dopiero dla mnie nienormalne jak ktos juz nie pracuje ale i tak przylazi zeby nagadywac i narzekac tak jakby wlasnego zycia juz nie mial i niczym innym sie zajac nie mogl . jak to swiadczy o czlowieku raczej kiepsko

nono

jedyne co powiem to to, że jesteś bardzo niekulturalnym człowiekiem i to co piszesz przechodzi ludzkie pojecie, to przykre, ze kogos obrazasz, a nie zachowujesz sie lepiej

Idź już wreszcie i na forum swojej nowej pracy się udzielaj. Tylko pamiętaj o faktach żebyś się nie ośmieszył:)))))

nono

fakty są takie, że nie masz za grosz kultury

!!!!

Nie podszywaj się pod ludzi !!!!!!!!! Jeszcze raz i kieruje sprawę do prokuratury

TLT
@!!!!

Niektórzy to się prawdy boją. A takie (usunięte przez administratora) panoszy się po Warszawie i miejsce lokalnym zajmuje!

Do !!!!!
@!!!!

A Ty masz cywilna odwagę się podpisać

??

Kiedy ludzie w koncu nauczą się że lotto i totolotek to dwie różne firmy?? Juz mam dośc po raz pierdyliard setny mowić że u nas już "nie da się puscic totolotka, dużego ani dżeka"...

Aa
@??

Ja pracowałam w Milenium i też niektórzy wchodzili,żeby zagrać w lotto.A codziennością było,że pytali o oprocentowanie,bo myśleli,że to bank.Grzecznie i z uśmiechem mówiłam,że lotto nie puszczą czy też,że to nie bank.Może nie nadajesz się do pracy z ludźmi,skoro Cię tak denerwują

Doro
@??

przepraszam za bagatelizowanie, ale wielkie mi halo...naprawdę wypowiedzenie jednego zdania klientowi to taki wysiłek? jesteś pewien, że pracujesz w dobrej branży?

Nivo
@Aa

no właśnie, grzecznie i z uśmiechem to klucz, jak widać da się :) pozdrawiam

Sarrra

nie rozumiem o co tyle szumu, mi się całkiem nieźle pracuje, wiadomo, ze cudów nie ma, ale no na pewno nie jest tak źle jak niektórzy mówią...praca jak praca

Anka
@Sarrra

a o co tak właściwie jest szum? ludzie zawsze będą gadać czasem dobrze czasem źle ale czy to powód żeby się tym przejmować, jakoś mi sie nie wydajeee

Hava
@Anka

długo już pracujecie w firmie? Traktujecie to jako coś przejściowego czy bardziej na stałe?

Sarrra
@Hava

no ja tu całego życia na pewno nie spędzę, ale też nie tak, że tylko przelotem na kilka miesięcy np.

Rajssa

skąd pomysl, że firma się likwiduje?

wrr

bzdura, firma się nie likwiduje, a Ty nie siej zamętu fałszywymi oskarżeniami

Pd

Czesc, O likwidacji mowy nie ma. Problem o ktorym mowisz to chyba czas oczekiwania na wpis do zezwolenia. Cierpliwie. Ajenci są, skontaktuj się z okolicznym punktem, sądzę że bez problemu wskażą Ci najbliższego ajenta. Na stronie firmy na mapie punktów znajdziesz też bezpośrednie numery do punktu. Pozdrawiam.

Rajssa
@wrr

aha, no to tak jak myślałam, że to nie wiadomo skąd info wyjęte

???
@Rajssa

Jak nie wiadomo ? Masz kilku roznych ajentow, ktorzy piszą to samo. Jesli sie nie likwidują to zachowanie firmy jest delikatnie mówiąc nieprofesjonalne. Zaden ajent nie wytrzyma na postoju dluzej niz kilka miesięcy a trzeba pamiętać ze to są ludzie (usunięte przez administratora) wcześniej przez milenium wiec juz z ogromnymi stratami. Po tak dlugiej przerwie klienci nie wrócą na pstrykniecie palcami dlatego wiele osob rozwaza calkowita zmiane branzy

jo
@???

No ale to że się nie likwidują już zostało ustalone, więc po co nadal to ciągnąć bo nie rozumiem?

????
@jo

Zeby ustalic co sie dzieje. Jeśli sie nie likwidują to jak to wytlumaczyc?

Pd

Tak, jest ciężko zrobić przekładkę. Zmiana lokalu z tyłu do przodu budynku to zupełnie nowe zezwolenie. Jakiekolwiek załatwienia w Ministerstwie to kwestia do pół roku. Nie problem z firmą, a z biurokratycznym podejściem polityków do branży.

omg

c- to jest forum do opinii pracodawcy i zadawania pytań na temat pracy, a nie twój prywatny blog do uzewnętrzniania Twoich przemyśleń

Zzzy

Słyszałem ze niebawem startuje 3 bylych ajentow milenium pod szyldem totolotka

uadep

Te parawany to wymysł urzędników Ministerstwa Finansów, żeby reklama hazardu nie była widoczna poza dziuplą. Nie regulują tego żadne przepisy, to urzędasy sobie to psu spod ogona wyciągnęli. Tak mi znajomy prowadzący punkt powiedział.

mas

Koleżanki i koledzy o RODO najwyraźniej nie słyszeli, co?

Vera
@mas

Jakie Rodo ???Samo umie lub litera imienia to jest Rodo?Ktos się chyba boi o swoje cztery litery.A ludzie zaczynają pisać prawdę .

Awa
@Vera

Owszem, samo imię lub inicjały to również rodo szczególnie jeśli obok pojawiają się jakieś obrazy, zachęcam do zapoznania się z tym ;)

Kate
@Awa

Imię nie jest chronione rodo. Za dużo jest Ań, Kaś czy Adamów na świecie. Lekarze wywołując pacjenta z kolejki mówią imię od kiedy panuje rodo

@Vera

Ja się o swoje 4 litery nie boję, bo nie muszę. Imię, czy litera, to jedno, ale np. coś wskazujacego na stanowisko na jakim pracuje, czy jakiekolwiek informacja, która pozwala zidentyfikować osobę, już się zalicza do pogwałcenia zasad RODO. Jak ktoś łączy kropki, to wie o kogo chodzi i dlatego to jest nie ok.

mas

Nie zmienia to faktu, że nie wolno ci pisać tego na forum, niezależnie od tego czy ktoś złamał prawo czy nie Dane przestępców też się cenzuruje w tv (przy czym nie uważam, że ktoś tu jest przestępcą, odnoszę się do absurdalnego argumentu)

Topik

To jest właśnie podstawowy problem, ludzie jak Ty nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Internet nie jest i nigdy nie będzie anonimowy i do każdego można dojść, bo co raz pojawia się w Internecie nigdy nie ginie. I owszem, nie wszystko co Ci do głowy przyjdzie możesz napisać - znaczy może nie tak, możesz napisać, ale musisz także liczyć się z konsekwencjami, które już nie będą takie przyjemne. Nie rozumiem dlaczego wydaje wam się, że pisanie anonimowe w Internecie działa na jakiś specjalnych zasadach i że wolno więcej? Jeżeli nie znasz zasad panujących w sieci pod względem prawnym, to polecam najpierw się doszkolić z tego zakresu, a potem wdawać się w zbędne dyskusje, bo chyba skoro masz czas tutaj wypisywać, to znajdziesz go też na edukowanie się ;) I uprzedzam - jestem całkowicie neutralny, obserwuje sytuacje, bo interesuje mnie firma, nie mam zamiaru się z nikim tutaj kłócić o swoje racje - przedstawiam tylko suche fakty.

mas

Nie wolno ci pisać nic co wskazywałoby na czyjąkolwiek tożsamość. To, że cię zwolnili możesz napisać, nikt nie broni. Super, że "wiesz kim jestem" (a pewnie byś się zdziwił, skoroś taki pewny, ale ok, myśl sobie co chcesz) i że tego nie ujawniasz, bo nie masz do tego prawa, więc good for you, nie złamałeś go Nie prowadzimy korespondencji, więc nie ma wymagania na "ci" wielką literą, kultura niczego nie wymaga. Poza tym, nikt nie powiedział, że jestem kulturalny ;)

TLT

POPIERAM

Tajemniczy

Co do reprezentowania firmy to ta osoba z Pasażu potrzebuje pomocy może zróbcie zrzutkę na karton zszywek bo to próchno się rozsypie i kurs z relacji interpersonalny by się przydał bo raczej odstrasza. Brrr

Topik

Szanowny SOS. Nigdzie nie straszyłem Cię odnalezieniem Twojej osoby, gdyż jest mi to całkowicie zbędne do dalszego życia, posłużyłem tylko suchą informacją na temat tego jak to w sieci wygląda, bo co nie co się w tym odnajduję, nie chcesz tego akceptować, chcesz być mądrzejszy, bardzo proszę, życzę Ci tylko żebyś kiedyś się nie zdziwił po prostu (no i trochę też życzę lepszej umiejętności czytania ze zrozumieniem, bo zarzuciłeś mi totalną bzdurę, którą nie wiem z czego wywnioskowałeś)

Topik

Jestem pod wrażeniem takiego zakończenia dyskusji z klasą, fajnie że to się udało i mam nadzieję, że dało do myślenia odnośnie tego co zostawiamy po sobie w Internecie.. dzięki i również pozdrawiam

Tajemniczy

Tam gdzie pracujesz.

Bili

pracujesz tam gdzie pracujesz, nikt się nie powinien tym interesować.. dokąd te rozmowy zmierzają to ja nie wiem

Regionalny
@Bili

W przyszłym roku będzie jeszcze mniej punktów własnych totolotka. Decyzja Niemców z zeszłego tygodnia

Monia
@Regionalny

Tzn co?

niemiec
@Regionalny

tych niemcow z totomiksa za to jak traktują nas polaków w biznesie powinno sie wyprosić raz na zawsze z polski (usunięte przez administratora) ajentów podpisując umowy bez realizacji i pewnie tez swoich pracowników nie szanuja zwalniajac ich kiedy im sie chce i jak sie chce

@niemiec

Polacy są w zarządzie. Odpalili (usunięte przez administratora)jeszcze 3 osoby zostały. (usunięte przez administratora)A wywiady ludzie szok jaki ogarnięty znawca boli firmę. Jeszcze 3 osoby no i jedna nic nie mogę i będzie ok. Szkoda Totolotka

weronika

Gdzie najczęściej pojawiają się oferty to totolotka?

Jadzia

Jakie oferty?

@Jadzia

O pracę bo mam w pobliżu kilka punktów i jestem żywo zainteresowana podjęciem pracy ale zanim pojadę i zostawię desperacko cefałkę w bezpośrednio w puncie żeby zaginęła zanim dotrze do osoby odpowiedzialnej to chcę się dowiedzieć w jakich puntach szukają pracowników i gdzie można wypełnić formularz zgłoszenia, z kim porozmawiać. Cokolwiek, jakikolwiek punkt zaczepienia, jakiś konkret.

Monia
@weronika

Zazwyczaj szukają jak wisi kartka na oknie, rzadko kiedy zobaczysz ogłoszenie na olx czy gdzie indziej, jak teraz pójdziesz i zostawisz, to na pewno będzie leżeć i kurzem porastać

weronika

dzięki Ci za podanie tych numerów, spróbuję tam zadzwonić w takim razie i się czegoś dowiedzieć ;)

Pela
@weronika

i jak tam udało się coś znaleźć? zastanawiam się jak sprawnie poszła rekrutacja

Sasanka

a wiecie co ja wam powiem, ja pracowałam kiedyś w tej zachwalanej przez was konkurencji i pod względem warunków wcale nie ma wielkich różnic, wiadomo, że trawa jest zieleńsza zawsze po drugiej stronie i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale nie ma co gloryfikować, bo naprawdę jest bardzo podobnie, a jam mam być szczera to już wolałam pracę w totolotku pozdrawiam wszystkich pracowników i polecam doceniać swoją pracę, bo od razu się jakoś tak lepiej zyje niż psiocząc na nią na każdym kroku

Sasanka

ale po co mi to mówisz? ja tu pracowałam, więc wiem jak sprawa wygląda, nie musisz mnie w żadną ze stron przekonywać, bo swoje zdanie mam bardzo solidnie wyrobione

mery
@Sasanka

mówię ci to, bo z góry zakładasz, ze nie ma co gloryfikować konkurencji, bo porównywalnie to wszędzie jest podobnie, otóż nie jest, co dokładnie opisałam wyzej, a to o czym ludzie tu piszą to nie gloryfikacja, a jedynie normalne ludzkie odczucia na temat tego gdzie pracowali i pracują. powiem więcej, dobrych pracodawców powinno się chwalić i wyrabiać im dobra klinikę, bo jak widać powoli zaczyna być to deficyt, a ludziom brakuje odwagi żeby się w końcu postawić i odejść, wiem o czym mówię, bo sama tak miałam ;) co lepsze, jak nożna wywnioskować z wielu komentarzy na tej stronie - daleko szukać dobrej pracy nie trzeba.

Mig
@mery

Każdy może zakładać to na co ma ochotę i szacunek do własnego zdania powinien działać w obie strony niezależnie czy ktoś wypowiada się negatywnie czy pozytywnie i po co tutaj przekonywać kogokolwiek skoro to i tak nie ma sensu? Niech każdy myśli sobie co chce i robi co uważa za słuszne, a nie próbuje na siłę przekonywać do tego innych, a chyba taki jest cel Twoich wypowiedzi na tym forum, skoro już tutaj nie pracujesz.

To źle podejrzewasz.

Mig

No i co? Nie przekonuje mnie to i nie zmienia w ogóle mojego poglądu na sprawę.

ludzielitosci

I właśnie dlatego zamknęli w opór punktów, zostawili najlepsze więc nie gmeraj w przeszłości bo depresji dostaniesz jak w retrospekcji dojdziesz do siebie

Antek
@ludzielitosci

Pracowałem w totolotku 14 miechów. Plany od rks na ponad 100% wyrobilismy bodaj 7 razy tak to zawsze 80-95%. Nie sądzę by moj punkt byl bardzo lub wogole nie rentowny.... Zostal jednak zamknięty...

Reni
@Antek

Może po prostu były lepsze? Postawili po prostu na mniejszą ilość z większą jakością i może to jest właśnie ruch w dobrym kierunku, ja przynajmniej tak uważam

Aka
@Reni

A ja myślę, że przestało im zależeć na punktach firmowych, chcą się rozwijać ale w innym kierunku. Naszą rolą było nauczyć ludzi grać na maszynach

Joni
@Antek

Kwestia jak wysoki miałeś target czy 30tys czy 90tys pamiętaj punkt rentowny musi przynieść ok 25tys czystego zysku

michu
@ludzielitosci

zostawili najlepsze? ciekawe gdzie hahaha powiedziałbym ze zrobili na odwrót a od tego totolotka to już człowiek dawno depresji dostal

Reni
@Aka

Możemy sobie wszyscy gdybać, ale podejrzewam że sami wiedzą co robią i mają w tym jakiś cel ;)

Uh
@michu

A masz diagnozę, że tak szastasz terminami medycznymi?

Kuba
@Reni

Zgadzam się z tym. Też słyszałem teorie, że umyślnie pozbyli się dużej liczby punktów, by postawić jednak na jakość na mniejszej liczbie

Pyt

Są jakieś premie za realizacje celów sprzedażowych itd?

@Pyt

Ja słyszałam w czerwcu, że miały być od lipca, prawdopodobnie, a teraz to już nie wiem czy będą i za lipiec

Toma
@Mini

Ja pytałem RKSa - mazowieckie nie dostanie nie wiem jak inne województwa

Toma

Czemu Was? a Was to nie mają, może Was to w czasie przeszlym -mieli i(usunięte przez administratora)

@Pyt

W czerwcu tez slyszalem ze od lipca. W lipcu uslyszalem ze od sierpnia. Pojawia sie, na pewno. Tylko kiedy? Nie mam pretensji, pensja jest na czas, premia to dodatek. Kazda firma przez krazaca cholere ma zawirowania, nawet i nasza. Dajcie czasu.

Anon

co jak co, ale tego, że reklamujecie się na jbzdy to się nie spodziewałem :D

@Anon

Gdzie? XD Sama nie raz przeglądam tą stronę i nie widziałam

Anon
@Mini

no widzisz to mi się rzuciło w oczy, jest chyba też jakaś promocja od razu jak się wejdzie w odnośnik

Loks
@Anon

też nie wiedziałem, ale w sumie od dawna nie przeglądałem tej strony, teraz mnie zaintrygowałeś i obczaje

Powodzenia ,trzymam kciuki ????????✊✊✊

Asia

Skoro w tej konkurencji jest tak rewelacyjnie,to czemu ludzie stamtąd uciekają i szukają nowych pracowników...????

rosia
@Asia

może dlatego, ze ludziom się poprostu po jakimś czasie przestaje chcieć siedzieć tylko przed kompem i chcą zacząć robić coś nowego i ciekawszego?;) ale jak ktoś lubi taka lekka prace, bez wysiłku, lubi swoich klientów, to tak prędko nie odejdzie.

......

Hmmmm, co niby tam jest takie super fajnego? Najniższa krajowa na start jedynie (umowa o prace oczywiście na plus), a w Totolotku (gdzie mniejszy ruch i więcej nic nie robienia) w ciągu miesiąca dało się zarobić dużo więcej.

&&&

Witam. Też pracowałam w Totolotku ładnych parę lat. Niestety nasz punkt został zamknięty ????. Będę wspominała ten czas bardzo pozytywnie. Pozdrawiam cała kadrę teraźniejszą, jak i Tych którzy już nie pracują.

senior

może ktoś się pod nią podszywał

Asia
@&&&

Mój punkt został zamknięty po 17 latach.W firmie pracowałam ponad 10 lat i miło wspominam ten czas.Teraz trafiłam do konkurencji, ale to już nie to samo....Nie ma jak Totolotek.Moze z czasem się przyzwyczaję do nowej pracy,ale na pewno nie będę czuła się tak dobrze jak w Totolotku.Pzdrawiam wszystkich,którzy stracili pracę i życzę powodzenia.

zo
@Asia

Racja. W Tottku był większy luz i lepsza atmosfera. Tez trafiłam do konkurencji. Niby ok, ale nie to samo.

Kris

Czy ktoś zwolniony 09.05.2020 na umowie o zlecenie dostał jakieś postojowe za maj? Proszę o odpowiedź.

Tak, wszyscy

Xgj
@Skoti

Poważnie? Ja nie dostałam..

@Xgj

tak poważnie, a na pewno składałeś wniosek?

Xjz
@Skoti

Własnie składałam.... Za kwiecień dostałam, za maj nic...

eh
@Xjz

Proponuję załatwiać taką sprawę tam gdzie należy, czyli np w kadrach, tutaj nikt Ci pieniędzy z własnego konta nie przeleje

Bebe
@Kris

Ja dostalam i czekam na trzecie

3 miechy

Mam takie pytanie tarcza antykryzysowa przysługuje 3 miesiące to za czerwiec tez składamy?

@3 miechy

Jeśli jesteś zatrudniony i normalnie pracujesz to nie, jak zwolniony to tak

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A