EuroComfort

Opinie o EuroComfort

Anonimowy999

Witam. Warunki pracy są straszne. Wózki bez kół, kobiety robią ciężkie rzeczy a panowie się przyglądają zero pomocy od innych pracowników, na halach ponad 30 stopni gorączki, pracownicy mdleja, za dużo pracy względem ilości osób, na hali 11a więcej osób do rządzenia niz do pracy, zero organizacji, sami musimy znajdować i szukać po innych halach pojemników do spakowania produkcji, brak karty na siłownię, coraz mniejsze dodatki na święta, toalety zapchane całe ubrudzone, przymusowe chodzenie na nadgodziny w soboty.

majunia
@Anonimowy999

tak to prawda i nikt z tym nic nie robi jak by wiekrzosc ludzi zglosila do inspekcji pracy to moze by sie w koncu za eurokonfort zabrali

Witam. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca od strony biurowej w firmie? Czy atmosfera w biurach jest podobna jak na produkcji?

Kamil

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Przemo1

Kolejny wypadek w euro przez brak organizacji rozsądnego planowania i umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi .Nie wiadomo czy facet wyjdzie z tego przygnieciny baltem 400 kg,raczej dobrze nie rokuje.Dlatego juz tam rzucam robotę od dziś .Idę zanieść wypowiedzenie.Pozdro a wszystko to za 1800 zl hejj !!!!.

Uj Ci na matule
@Przemo1

G*wno wiesz i g*wno widziałeś , i zjedz je równo..najwięcej wiedza wszystko osoby te które nie uczestniczyły w tym wydarzeniu .. żałosne.

Czytelnik
@Przemo1

Wiadomo co z tym Ukraincem się dzieje? Wyszedł z tego.

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

Irek

Czyżby praca w dobrej firmie przerosła niektórych!!

@Irek

W dobrej firmie!? TY chyba nie wiesz facet co piszesz. Znasz pojęcie słowo "dobra" wydaje mi się wręcz bym napisał że nie znasz znaczenie tego słowa więc odnies się do google.com i poczytaj na Wikipedii co to słowo oznacza.

No to chłopaki z magazynu pianki współczuję teraz wam jeździć wózkiem z tymi bydlimi chwytakami. Wiadomo komu dziękować pseudo kierownikowi. Czekamy na pierwszy wypadek

@Uj Ci na matule Po Twoim wpisie widzę, że aktualnie pracujesz w EuroComfort. Co mogłabyś/mógłbyś powiedzieć o pracy w tej firmie? @MonikaM Fajnie, że sobie żartujesz, ale bardziej pożądane byłoby gdybyś napisała choć kilka argumentów wprost opisujących warunki pracy w EuroComfort. Myślę, że wielu użytkowników byłoby ci wdzięcznych.

MonikaM
@Karolina

@Karolina, powiedz mi po co mam pisac jakie są warunki, skoro wszyscy wiedzą jak jest w owej firmie, każdy wie na co się pisze pracując tam. Btw jeśli ktoś chce wiedzieć więcej to poszukać różnych opini od różnych osob. Nie mam czasu na tak żałosna firme. Pozdrawiam .

Jasiu wedrowniczek

Odradzam prace w tej firmie nawet najgorszemu wrogowi.Jeden wielki bałagan a przełożeni mają na to wjeb.....ne .Wypadki powód zawsze winny pracownik nie zła organizacja i ogólny rozp...dal .W euro przełożeni nie ogarniaja juz niczego mają poprostu wszystko w dupie.Nie ma miejsca na paletę z towarem to sobie ja znajdź a może wypi..rol dyrektorowi pod okno biura niech h.. sobie coś z tym zrobi.Ukraina oszukiwana podpisują premie których na oczy nie widzą. Tu w końcu musi coś (usunięte przez administratora) bo innego wyjścia nie widzę. Omijać firmę komu zdrowie psychiczne mile.

Czarno to widzę
@Jasiu wedrowniczek

Zgadzam się w pełni z wypowiedzią. Brak miejsca na jaki kolwiek towar czy ten co przyjeżdża czy też został wyprodukowany. Kierownicy, menadżerowie maja wszystko głęboko w du... dla nich liczy się tylko to że cyferki w Excelu się zgadzają i mają co pokazać dyrektorowi że plany wykonany ale jakim kosztem oczywiście ludzi. Jak widzę ten sprzęt na którym ludzie pracują to aż podziwiam że ta firma jeszcze działa tzn ona już kuleje i to grubo. Wypadek nie ciekawy to prawda i wiadomo wina pracownika bo przecież firma nie ma sobie nic do zarzucenia. Panowie z działu bhp może ruszcie (usunięte przez administratora) z tego biura i wezmiecie się za sprawy związane z bhp ja rozumiem kawka z ekspresu smakuje. No chyba że czekacie aż coś się w firmie stanie na prawdę złego i ktoś przyplaci życiem a wtedy to się prokurator za was weźmie i najlepiej jak to będzie ten z Gostynia. I nie pierd... mi na szkoleniach o zasadach bhp bo wy ich nie przestrzegacie sami i nie pilnujecie tego tylko liczy się dla was to że gość był wysłuchał podpisał i wypad. Jeśli nie wiecie jak powinno funkcjonować firma to wybierzcie się do innych firm z okolic Leszna i zobaczcie co to jest bhp,5s. Co do premi Ukraińcow no wiadomo że jej nie mają z czegoś szefowa ich musiała kupić autobusik wiadomo że nie z swoich tylko cudzych tak samo jak my Polacy gdzie nasze socjalne wczasy tzw pod grusza i nie równo wypłacane. Rozumiem każdy ma inny żołądek ale każdy na to pracuje wiec po równo się daje. Panie dyrektorze czas zmienić co niektórych menadżerów i to by ludzie cieszyli się że przychodzą do pracy.

Prawiczek
@Jasiu wedrowniczek

Cała prawda!

MonikaM

Witam serdecznie Powiem krótko, polecam tą firmę, jest super, ludzie są przyjemni, brygadziscie są ludźmi, są momenty że nie ma w co ręce wsadzić, lecz ludzie są wyrozumiali i nie traktują nas jak szmaty. Chce przez to powiedzieć że Euro Comfort to jest to o czym marzyłam zawsze , stawka nie jest wcale taką mała 2200, żyć nie umierać, pozdrawiam wszystkich i zapraszam do Euro! (Żart)

Czarodziejka z księżyca

Na guże ruze na dole fiołki Sławek Dudziak kocham twoje bonki. Wspominam nasz pierwszy raz,gdy postawiłeś mi kawę z ałtomatu za 50gr, powiedziałeś mi wtedy że mam ladne oczy A ja Cię kleplem w Ty.. łeczek, ostatnio Cię nie widziałem odezwij się muj bonczku, czekam z niecierpliwością, pozdrawiam Całe eóro.

@Czarodziejka z księżyca

Nie blokój na fb

Czarodziejka z księżyca

Sławek D z h16 ,masz piękny uśmiech i nogi !

@Anonimowy999, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem celem poprawy sytuacji? Zgłaszałeś swoje uwagi do osób odpowiedzialnych? Jeśli tak to jakie były rezultaty? @Tomasz, @Tomek L., Wasze komentarze nie są żadną pomocą dla użytkowników forum. Ponadto są wulgarne i niemerytoryczne. Pamiętajcie, że komentarze nie zgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. Zachęcam byście ponownie zapoznali się z regulaminem GoWork.pl : https://www.gowork.pl/regulamin

Małgorzata j
@Karolina

Jakie rozmowy z kierownictwem? Tam kierownicy udają że rozmawiają???? co drugiemu comfort życie uratował więc trzymają się rękami i nogami...może mają wilcze bilety...do tego mobbing...ot to są FAKTY

Czy ktoś z użytkowników aplikował ostatnio do firmy EuroComfort? Możecie wypowiedzieć się na temat warunków pracy w tym miejscu? @Pytam, czy jesteś pracownikiem firmy? Może powiedzieć coś na temat atmosfery w EuroComfort?

@Karolina

Atmosfera zależy od ludzi jakie relacje sobie wypracują. Na wartościowe znajomości nie licz, każdy sprzedajny (płacą za dnoszenie nieprawdy). Prostactwo złodziejstwo itd...umowy nie przedłużyłam

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do EuroComfort? @Tomasz, @Tomek L., przypominam, że wypowiadacie się na forum publicznym. Forum GoWork.pl nie jest miejscem odpowiednim do takich dyskusji a tym bardziej do wzajemnego obrażania się. Takie komentarze są niezgodne z regulaminem i mogą zostać usunięte przez administratorów serwisu.

Pisze teraz o dwoch szmaciarzach z h16 tomek.m i michał.n. tomek jeździsz czubku jak jakiś ohlejus na tym wozku. Cwaniaczek z pksu. Michał nic nie lepszy. Razem z szmaciarzem tomkiem siejecie postrach na hali. Strach sie bac. Haha. Tomek dojade cie w tych Pawłowicach jeszcze. A i tomek.l. zal mi cie. Na fb jsk gwiazda jakas sie przypominasz ze za nie dlugo do pracy wracasz po l4. (usunięte przez administratora) wszystkich obchodzi to. I tak (usunięte przez administratora) robisz w pracy.

Tomasz
@Anonim

Zapraszam do Pawlowic ul. Mielzynskich ????????wtedy będę wiedział komu dać w ryja bo jeśli nie masz odwagi mi tego powiedzieć w pracy tzn ze jesteś pociota. W sumie pierwszy Cię uderzyć nie mogę bo zobowiązują mnie do tego kwalifikacje które posiadam a ty widocznie zapier.. na paleciaku. Pozdrawiam Tomasz M

Tomek.L.

Wieczorem bo przelece twoja matke jeszcze. I pozniej sie zabawiny

Miki

Zróbcie coś z 4brygadowka bo już zygac sie chcę światki piatki i soboty i niedziele my też mamy rodziny które nas potrzebują. Dyrekcja kierownicy w soboty niedzielę z rodziną a my robole do roboty w firmach które mają 4brygady to i dodatki mają a my za najnizsza średnią krajowa

Pytam
@Miki

Co to jest najniższa średnia krajowa? Wydaje się, że jak najniższa to nie średnia, zrozumiałeś?

Czy któryś z użytkowników wypowie się na temat atmosfery w EuroComfort? @Pracownik h16, przypominam, że zaakceptowałeś regulamin serwisu, który wyraźnie zakazuje używania słów niecenzuralnych, obrażania innych użytkowników a w szczególności grożenia im. Komentarze łamiące regulamin mogą zostać usunięte. @Ziom, rozumiem emocje jednak przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym. Jesteś pracownikiem firmy EuroComfort?

@Fred Flinstone, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda kwestia wynagrodzenia w EuroComfort? Czy dla pracowników dostępne są benefity pozapłacowe? Rozumiem, że nie odpowiadają Ci kwestie logistyczne w firmie. Czy istnieją jeszcze inne sytuacje/powody, które przyczyniają się do tego, że nie polecasz pracy w EuroComfort? Każda merytoryczna opinia ma duże znaczenie dla użytkowników forum a w szczególności dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w firmie.

Fred Flinstone
@Karolina

niskie wyplaty na calego, praca z ukraincami , zadnych benefitow nie ma, brak logiki w tej firmie, i jedni robia aby jedni mogli stac i pieprzyc , taka prawda sama, sa rowni i wyzszsi w tej firmie, jesli nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) kierownikowi jak Michał N. oraz nie pracująca juz nawet Ania.C czy Sandra N. to masz prace do (usunięte przez administratora) i najwazniejsza kwestia LUDZIE Z HAL SOBIE CHODZA NA FAJKE CO 30 MINUT A MY INNI PRACUJEMY ZA NICH. A JAK MY BYSMY POSZLI NA KAWE W TYM CZASIE JAK ONI NA FAJKE? TROCHE LOGIKI LUDZIE, NIE MOZECIE WYTRZYMAC BEZ FAJKI DO PRZERWY? SAME KOPCIUCHY SMIERDZACE, Kierownik przemek i daniel nie widzicie jak ludzie znikaja na 10 minut z hali co po chwile? macie oczy w d..ie? robie to wiem jak wyglada to wszystko,

@Fred Flinstone

Widać że mamy parówe na hali oby Cię dojechali albo mam lepszy pomysł otworzę głaz od wentylacji hali wiesz o którym pisze a ty się do niego wpier.. Nie wiem po jaki Ch.. poruszasz temat Sandry przecież Ona nadal jest pracownikiem tylko że na wychowawczym czy też macierzyński nie wnikam w to bo nie moja brocha. A co do Michała N to ma godność i w sumie jeszcze parę innych osób by się znalazło bo się nie zeszmacili tak jak ty i na pewno w (usunięte przez administratora) nie wchodzi kierownikom czy menadżerowi bo od Ciebie śmierdzi już kałem za to wchodzenie im w zad. A jak Ci coś śmierdzi to się umyj bo widocznie od ciebie tak jedzie bo to że ktos pali nie znacz że mu z ust śmierdzi. I zacznij pisać zdania składanie bo nie długo będę musiał do profesora Miodka zadzwonić i poprosic o tłumaczenie Twojego tekstu. Pozdrawiam Tych co się szanują a Ciebie nie.

Pracownik h16
@Ziom

Ziom a wiesz co...sral na cb pies. Cwaniaku . niedorozwoju jeden. Spale twoj dom i cb

@Pracownik h16

Widać że masz wielką kupę w głowie ale gnoju. Straszyć to możesz dzieci w przedszkolu i do tego pewnie wystarczy twój wygląd °kaszalota"

@Fred Flinstone, @Ziom, wypowiadacie się na forum publicznym i proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie używajcie zwrotów, które powszechnie uważane są za obraźliwe. @Fred Flinstone, jeśli jesteś nieusatysfakcjonowany pracą w EuroComfort, czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem w celu poprawienia swoich warunków pracy? Każda merytoryczna opinia jest ważna dla użytkowników forum. @Ziom, czy jesteś w stanie powiedzieć coś na temat aktualnej sytuacji w firmie? Jak wygląda kwestia możliwości rozwoju w EuroComfort?

@Anonim, @Pracownik h16, czy widzicie jakiekolwiek przesłanki ku temu, że sytuacja w EuroComfort ulegnie zmianie? Co jest przyczyną tego, że Wasze opinie na temat pracy w tej firmie są negatywne? Może wina leży po stronie kierownictwa? A może jest to kwestia wynagrodzenia?

Jednego i drugiego

Fred Flinstone
@Karolina

karolina sie glupio pytasz...przyjdz na hale zlamasow to zobaczysz i ocenisz sama, tu nie pracuja normalni ludzie, cwaniaki same chodzące, śmierdziele i lizusy, ta firma nie ma przyszlosci, jak to mozliwe ze ta firma juz ma ponad 15 lat? no jak? z roku na rok coraz wiekszy (usunięte przez administratora) i ubustwo, i oczywiscie 3/4 ukraincow , ktorzy robia co chcą juz w tej firmie, ludzie nie pchajcie sie tu nigdy, najgorszemu wrogowi nie zycze pracy tutaj, naprawde, zal d..e sciska, osoby na hali porazka normalnie, paleciakow nie ma, wozki popsute, miejsca na palety nie ma, a produkcja trwa,niedlugo wyniosa bude menagera i bedzie miejsce na nastepne palety, ale ogolnie, brak organizacji, jedziesz z paleta na h20 a tu mowia ze nie ma miejsca, brygadzisci, halo troche komunikacji miedzy sabia miedzy halami, Tomek L. wkoncu sie umyj bo smierdzisz krotko mowiac, niestety taka prawda...pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort