EuroComfort

Opinie o EuroComfort

e...

16 nie jest zła tyko czasami kierownik humoru nie ma ale do przeżycia , roboty pełno i nie lekkiej którą wykonują kobitki ale atmosfera między ludzmi w miarę spoko.mam nadzieje że dam radę

MARCIN16

Jaka jest atmosfera i wiecie więcej informacji o hali nr 12

uty
@MARCIN16

atmosfera spoko, praca tez. polecam!

HS

Witam. Ile chłopaki wyciągają na magazynie?

madness
@HS

ale czego ile wyciągają? pensji? zaczynasz on 1750 brutto + 10% premii regulaminowej. Jak masz uprawnienia na wózki to masz 1900 brutto + 10% a później to już zależy jak się spisujesz i do jakiej roboty Cię rzucą

Mirek

ja tam pracuje i powiem tak szału tam nie ma ale aż takiej tragedii też nie ma. Aby tam przetrwać trzeba mieć twarda psychike i nie dać się,wykonywać swoje obowiązki najlepiej jak się potrafi,a najważniejsze mie (usunięte przez administratora) większą niż głowę.Wynagrodzenie jest zawsze na czas i tego nie można zarzucić tej firmie,a to duży plus ze nie trzeba wypraszac się o własne pieniądze,fakt faktem zarobki mogły by być wyższe.Jesli chodzi o traktowanie pracowników przez przełożonych to sa osoby które mają podejscie do ludzi to są dwie osoby które zasługują na to by je wyróżnić ja zawsze będe miał do nich szacunek bo one szanuja ludzi i nie ma u nich czegoś takiego że ktoś jest gorszy ktoś jest lepszy mam na myśli AiP.Z takimi osobami chce się pracować a co najważniejsze chce się tam iść bez zadnej presji. Tak więc kwestia tego gdzie się trafii ale podstawa to się nie dać nękać wtedy jest szansa na to by sobie poradzić.Pozdrawiam

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

S

I tak bedzie, na 10 narzekaczy czeka 20 chętnych Ukraińców do pracy, ktorym pasuje stała praca i płaca a Wam skoro tak zle, to droga wolna, czy ktoś was trzyma tu na sile??? To wolny kraj i wolnymi ludźmi jesteście, skoro wszystko jest do (usunięte przez administratora) to chyba pora zmienić miejsce? Chyba ze nie ono jest do (usunięte przez administratora) a problem leży w was samych?

XZ

witam zeby tam pracowac trzeba mniec nerwy ze stali a zwlaszcza na hali 20 w ciagu 2 tygodni nie wytrzymujesz psychicznie stosuja mobing tam a zwlaszcza te stare pracownice i liderka p. wiekla stara franca Ania ledwo chodzi na emeryturze powinna juz byc a nie wykanczac ludzi akorat sama to przeszlam stosowala wobec mnie mobing powiedzialam na 2 zmianie z tej grupy co ja pracowalam i ona jest liderka dziewczyna ze pojde wyzej porozmawiac o tym jak ona mnie traktuje to byl poniedzialek 2 zm i we wtorek mialam juz telefon ze juz nie pracuje tak sie wystraszyla poszla do kierowniczki i mnie zwolnili zebym liderce nie narobila kolo D....y tam sama mafia i lizysy cala hala tragedia tam pracowac kto pracowal tam to wie nieradze nikomu tam pracowac bo psychika wysiadzie

JN

sabina

Kolorowo to tam nie jest . Gdyby nie ci ludzie ze wsi ,którzy pracują bo wiedzą ,że nigdzie indziej pracy nie dostaną to nikogo już by tam nie było. Najpierw troszke opinii o stałych pracownikach a więc : -wyglądają na strasznie padniętych , kombinują i walczą o każdą minute w toalecie , wyśmiewają nowo przyjętych Kolorowo to tam nie jest . Gdyby nie ci ludzie ze wsi ,którzy pracują bo wiedzą ,że nigdzie indziej pracy nie dostaną to nikogo już by tam nie było. Najpierw troszke opinii o stałych pracownikach a więc : -wyglądają na strasznie padniętych , kombinują i walczą o każdą minute w toalecie , wyśmiewają nowo przyjętych pracownicy sezonowi : - w pierwszy dzień maksymalnie cie wykończą karząc robić wszystko abyś sie nauczył , w drugi dzień wyślą cie gdzie indziej bo reszta jest zajęta , po tygodniu bez odżywiania się padniesz z przemęczenia :D trudno aby pracownik sezonowy jakaś 18-latka miała zastępować 60 latke , która robi tam od 5 lat , do tego wsyztskiego dochodzą zagotowane brygadzistki pytające sie tylko ile macie zrobione ? śmiech na sali co tam sie dzieje . czysto to macie tylko na korytarzach bo na hali to aż z sufitu garście kurzu spadają wam na łeb + do tego nieporozumienia coś takiego przychodzisz 1 dzień do pracy mówią ci co i jak a po tygodniu / miesiącu dowiadujesz sie ,ze robisz to źle :D ehh jak nie musicie to sie tam nie pakujcie oczywiscie najniższa krajowa to jest jeżeli przerobisz większość sobót :D pracownicy sezonowi : - w pierwszy dzień maksymalnie cie wykończą karząc robić wszystko abyś sie nauczył , w drugi dzień wyślą cie gdzie indziej bo reszta jest zajęta , po tygodniu bez odżywiania się padniesz z przemęczenia :D trudno aby pracownik sezonowy jakaś 18-latka miała zastępować 60 latke , która robi tam od 5 lat , do tego wsyztskiego dochodzą zagotowane brygadzistki pytające sie tylko ile macie zrobione ? śmiech na sali co tam sie dzieje . czysto to macie tylko na korytarzach bo na hali to aż z sufitu garście kurzu spadają wam na łeb + do tego nieporozumienia coś takiego przychodzisz 1 dzień do pracy mówią ci co i jak a po tygodniu / miesiącu dowiadujesz sie ,ze robisz to źle :D ehh jak nie musicie to sie tam nie pakujcie oczywiscie najniższa krajowa to jest jeżeli przerobisz większość sobót :D

HB

BB

Praca opiekunka Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja Opinie o pracodawcy Rozmowy kwalifikacyjne Oferty pracy Sortuj: Najnowsze | Najstarsze Opinie o EuroComfort zdjecie uzytkownika bamber - 2014-12-22 21:11:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) bylem widzialem i sie moge wypowiedziec na tej logistyce to sa same (usunięte przez administratora) panki terorysci . jeden garbus chodzi i sieje zament co pojecia o robocie nie ma tylko sie boi o posade swoja a ci dwoje co laza i grzebia po smietnikach tylko to dopiero para nie do przebicia anita.s i bartolini (usunięte przez administratora).na kierownika ;) pozdraiwam wszystkich nierobow;) zdjecie uzytkownika ciawa - 2014-12-22 21:18:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) simba dziadek i bobek pamietajcie oko zaurona na was patrzy;) wiec nie spac w tych regałach zdjecie uzytkownika bamber - 2014-12-22 21:23:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) KAZDEGO SZKODA ;) zdjecie uzytkownika ja - 2014-12-23 15:14:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pan Bartek. R wszystkich wyzywa ze jada wózkiem za szybko bo jest 5 km na terenie zakładu a sam buraczyna jak wyjeżdża autem to mimo znaku 5 km (usunięte przez administratora) aż się kurzy zdjecie uzytkownika BOB ;) - 2014-12-24 00:13:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) DO CZEGO TO DOSZŁO ZEBY NIEMIEC NAMI RZĄDZIŁ zdjecie uzytkownika GIENEK - 2014-12-24 00:18:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) (usunięte przez administratora) w zieleni miejskiej potrzebuja menago do segregacji smieci podobno macie wprawe w zagladaniu po smietnikach mozecie sobie zabrac jednego chłopca na posyłki troszke garbaty ale daje rade auto ma duze teraz to mozecie alumunium na c maxa ładowac zawsze troszkesianka wpadniena lewo zdjecie uzytkownika Ja - 2015-01-06 15:43:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Proponuje wręczyć książki podstawy logistyki dla (usunięte przez administratora) zdjecie uzytkownika xxx - 2015-01-08 21:50:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Witam. Ile chłopaki wyciągają na magazynie? zdjecie uzytkownika pracownica - 2015-01-09 22:15:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3) Ja pracuję w tej firmie 2 m-ce. jestem na rozładunku H.16 Praca 3 zmianowa. Płaca mogłaby być lepsza. Warunki pracy nie są złe. Brygadzista łukasz- super gościu,kierownik jest surowy i wymagający... zdjecie uzytkownika leszno - 2015-01-15 14:55:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Witam wie ktoś może jak się nazywa kierowniczka pakowni Kurs projektowania ogrodów - 80h kod zawodu: 216201 Kurs projektowania wnętrz - 140h tylko 1899zł Zaświadczenie MEN Kurs krawiecki z projektowaniem odzieży 160h Kurs zarządzania nieruchomościami 60h Kurs Florystyki I i II stopnia 100h Zobacz wszystkie! (194) zdjecie uzytkownika magazynier - 2015-01-19 20:23:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [xxx - 2015-01-08 21:50:01]: to zależy czy kierownik patrzy ;) zdjecie uzytkownika dawid - 2015-01-20 19:03:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) witam jak długo będziemy pisać wnioski urlopowe. kierownik logistyki ma to w pampie i pisze nie wyrażam zgody z uśmiechem dopisując na wnioskach akcja a samochodów niema ludzie mogli by mieć wolne rozmowa z nim niema sensu jedno i to samo potem dostaniesz lub byłeś na urlopie wymówki jak w przedszkolu gdzie tu rozsądek nie wiemy od czego jest (usunięte przez administratora) zdjecie uzytkownika nikt - 2015-01-25 20:52:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) nikt bo tak można się poczuć w tej firmie "nikim"...firma rozwijająca się czyim kosztem?...a kultura menagerów itp nie obowiązuje, mają w d...e pracownika, tylko gdyby nie ten szarak na samym dole to władza u góry by nie istniała, ale i tak jesteśmy nikim zdjecie uzytkownika król minety - 2015-01-27 22:07:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) ja wam cos doradze , SPIER..... z tamtad to im sie oczy otworza troszkebo mysla zesa panami bo troszke władzy dostaliosły bez szkoły i pojecia opracy .... kiedy ten SIWY ŁEB zrozumie co sie tam dzieje , mam nadzieje ze bedzie juz zapozno !!!! zdjecie uzytkownika xxxx - 2015-01-28 10:02:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) pracuje 3 mce na 5 jest super zdjecie uzytkownika iza - 2015-01-28 10:44:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Może ktoś powie nam czym mają służyć kontrole w nocy kadry bo nie wiemy poco chodzą oni sami nie wiedzą są zakręceni i nie wiedzą o co chodzi zdjecie uzytkownika nikt - 2015-01-28 20:17:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5) Odpowiedź na: [iza - 2015-01-28 10:44:33]: chodzi o to by ja

JH

Jesteśmy wolni?...to w tedy kiedy ja powiem prawdę co mi się nie podoba, ktoś mnie wysłucha i zmieni to a nie zacznie sobie jeszcze bardziej ujeżdżać po mnie...odejść?oczywiście tylko mając lat 20 chcą do pracy z dziesięcioletnim starzem a mając lat 40 mówią, że już za stary człowiek, nie łatwo znaleźć dobrą pracę. A dlaczego mam niby odejść? bo ktoś inny źle mnie traktuje? może to on powinien odejść? ja ze swojej pracy się wywiązuję i wielu z nas tylko jak ktoś z .....poszedł na pana i wydaje mu się, że teraz może sobie porządzić to chyba coś nie tak.W brew pozorom to nie taki wolny ten kraj jak byśmy chcieli.

hj

Romek

Skoro na pana łatwo pójść to badz nim.. a jesli cos ci nie pasuje to nie narzekaj biernie na forum licząc na cud tylko zrób cos z tym skoro masz cos do powiedzenia - ktoś zle Cie traktuje, nie pasuje Tobie to, to zrób cos z tym... Nie chcesz odejść to idz do szefa a jesli nie swojego to do tego najwyższego tam mozesz powiedzieć co myślisz i to bez obaw o prace i resztę. Narzekanie na wszystko to nie rozwiazanie A Polska to wolny kraj a reszta to kwestia wyborów- Twoich wyborów i decyzji

jaś

Firma żenua! hala nr 17a - latem upał dochodzacy do 40 st! juz sam bhp-owiec ostrzegal ze tak bedzie i jesli kto nie jest pewien to neich nawet nie zaczyna roboty tam. Zaryzykowałam i poszlam. Praca monotonna. "ubijanie" poduszek. Jak do kogos zagadniesz to zaraz brygadzistka sie wydziera-robic robic, norma musi byc wyobiona! i tak w kolko. Ale najgorszy jest ten upal i kurz. Laski mdlały. Do kibla na zeszyt. Godzina wyjscia i przyjscia z wc. A ten system logujacy to jakis zart jest. no i 4-brygadówka. w kolko do roboty. Raz tak,raz tak. Zaden weekend w calosci wolny nie jest. Odradzam firme. I niech nie sraja ze nie moga w hali nr17 zalozyc klimatyzacji. W takich warunkach ludzie nie moga pracowac, zrozumcie w koncu ze taki pracownik jest mniej wydajny. Aha, ja bylam przez agencje axell zatrudniona, czyli umowy cotygodniowe-żart jakis z tym. Firma żenua! hala nr 17a - latem upał dochodzacy do 40 st! juz sam bhp-owiec ostrzegal ze tak bedzie i jesli kto nie jest pewien to neich nawet nie zaczyna roboty tam. Zaryzykowałam i poszlam. Praca monotonna. "ubijanie" poduszek. Jak do kogos zagadniesz to zaraz brygadzistka sie wydziera-robic robic, norma musi byc wyobiona! i tak w kolko. Ale najgorszy jest ten upal i kurz. Laski mdlały. Do kibla na zeszyt. Godzina wyjscia i przyjscia z wc. A ten system logujacy to jakis zart jest. no i 4-brygadówka. w kolko do roboty. Raz tak,raz tak. Zaden weekend w calosci wolny nie jest. Odradzam firme. I niech nie sraja ze nie moga w hali nr17 zalozyc klimatyzacji. W takich warunkach ludzie nie moga pracowac, zrozumcie w koncu ze taki pracownik jest mniej wydajny. Aha, ja bylam przez agencje axell zatrudniona, czyli umowy cotygodniowe-żart jakis z tym.

NNN

jh

Powiem tak poszedłem do pracy tam pełen nadziei energii i zapału. Niestety przez firmę zewnętrzną. Od początku już dał się we znaki bhp -owiec który darł się niemiłosiernie i klął dookoła. Nie dostaliśmy żadnych ubrań roboczych żadnych butów... Po 2 godzinach szkolenia wysłano nas do pracy. Kierownicy i brygadziści bez szacunku do człowieka (za co można winić i ich wychowanie ponieważ chyba tyle co odeszli od mamusinej spódnicy). Pstrykają i przerzucają ludzi jak chcą. Nie wspomnę nawet o wiecznym zbyt wolnym tempie. Rozumiem, że to produkcja ale przy takich przeciągach hałasie i tym podobnych nie da się pracować. Ludzie przy niebezpiecznych maszynach pracują bez zabezpieczeń. Żeby wyjść z pracy trzeba pół godziny odczekać pod czytnikiem kart który liczy godziny. Jedyny plus tej firmy to ludzie (zwykli pracownicy) którym naprawdę można tylko szczerze współczuć.... Niestety los bywa okrutny i pewnie są zmuszenia do pracy w tym zakładzie. Nie wierzyłem w te wszystkie złe opinie. Jednak po osobistym przejściu przez dzień pracy tam ostrzegam tylko ludzi, którzy rozważają podjęcie tam zatrudnienia. Najsilniejsza strona tej firmy to stek papierów (wykazów obowiązków, inf o maszynach) czyli tzw dupochronów...................... Uciekajcie stamtąd!!!

GF

JG

Co sądzicie o zachowaniu kierownika na h17a? Chodząca bomba seksualna.

darek

kozak

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort