EuroComfort

Opinie o EuroComfort

Konik

Jak wygląda praca na magazynie , czy jest zap.. cz , czy warto sie w to pakować , no i te sławne kontrakty tygodniowki , jak to wygląda i czy płaca ?

Henry Hill

Kiedyś tam pracowałem ... Kierownik Tomek już nie pracuje ?

Ona

Pracowałam trochę czasu i trzeba stwierdzić, że praca nie jest fizycznie wykańczająca. Dużo zależy niestety gdzie się trafi i jakie ambicje mają brygadziści pod względem wydajności (w końcu mają premię, pracownicy od upodobań brygadzisty mogą też dostać, ale różnie z tym jest). Niestety w tym zakładzie bywa, że przyjmując się do pracy na jakieś stanowisko niekoniecznie po kilku miesiącach dalej będziesz je wykonywał- wszystko zależy od potrzeby danego działu. Zarobki mimo wszystko na nasz region nie są najgorsze i do tego dochodzi darmowy dojazd. Podsumowując praca jak praca, nigdzie nas nie posadzą wszystko zależy od ambicji pracownika. Mnie osobiście nie podobała się zmianowość, pracowanie na wspólny wynik grupy nie mając nic z tego. Reszta do przyjęcia, ale było minęło i już bym tam nie wróciła.

Susa

Cóż to się wyprawia na tej hali 16 nowy manager i kolejny nominowany na "kierownika zmianowego " kolejny nierób który tylko umie odebrać telefon czyżby hala 16 miała być zastąpiona pracownikami z 20 na to wszystko wskazuje. Panie D.... weź pan się na prawdę do roboty bo ja Cię obserwuję i zastanawiam się kto na ciebie daje wynagrodzenie i to za pewne nie małe. Weź przykład z pana Przemka człowiek wyuczony na maszynach zastępował godnie byłego kierownika Banaszaka nie najgorzej mu idzie praca na wózku a ty co ledwo łazisz wręcz bym powiedział że jesteś chyba tak zmęczony życiem że te giry wleczesz. Wiecznie siedzisz w telefonie łapiesz pokemony czy może na fb sprawdzasz kto dał lajka pod twoim zdjęciem. To że na nockach przesiadujesz na hali 20 to każdy już wie i widzi a przecież twoje stanowisko to hala 16 ale wiadomo ciągnie wilka do lasu. Ale w sumie się nie dziwię że tak chodzisz bo przecież ile można siedzieć przed monitorem i patrzeć na tapetę bo przecież i tak nic w tym komputerze nic nie robisz. I przestań straszyć co niektórych utratą pracy bo pamiętaj kij ma dwa końce i z dwóch równo bije Lub też pan Bóg chodzi powoli każdego zadowoli nawet i mnie.

ania
@Susa

Z kogo?że niby z Przemka?? Proszę Cię!!! Ten człowiek jest gorszy od byłego kierownika,wydziera się ciągle bez powodu,wiecznie szuka dziury w całym i się czepia wszystkich o wszystko. Nikt nie chce z nim pracować a to chyba mówi samo za siebie.....Ludzie go nie lubią i każdy twierdzi ,że nawet T.B. nie był takim sku....em jakim jest on!

Dojezdna h 16

Przyznaje Ci rację że nie powinno nikogo obchodzić życie kierownika to jest jego sprawą A dwa to co mi wiadomo to kierownik Przemek kocha swoja żonę i by skoczył za nią w ogień. A gdy rozmawia z innymi i się śmieje to co w tym złego każdy ma prawo do śmiechu. Więc nie zmienię zdania że kierownik Przemek jest jednym z nielicznych facetów co pomagają gdy same kobiety stoją na rozladunku i za każdym razem będę go bronić.

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

pr, grupy A h 17A

No a co powiedziecie na temat mechaników? Bo mnie cos doszło ze niektórzy to sa naprawdę nieźle ziółka, zamiast naprawiać maszyny to podrywają pracownice :

Kudłaty

Tomek Banaszak wracaj i zrób tam porządek z nimi

Oczko

Praca w Euro nie jest zła bynajmniej nie była do momentu wprowadzenia zmian na hali 16 kiedy nastały radykalne zmiany poprzez wprowadzenie kierowników zmianowych i liderów. Rozumiem zasobem ludzkim może dysponować ten kto się zna na danej pracy i tym czym dana hala produkuje a tu nagle przychodzi jeden tzw czop i myśli że wszystkie rozumy pozjadał. Mowa tutaj o panu D który porusza się jak wolny elektron i zgrywa wielkiego kierownika. Co on na tej hali w ogóle porabia odebrać telefon i podpisać wniosek urlopowy każdy umie wiec do miotły go zagonić a nie trzymać nieroba. Ale rozumiem znalazł się tu nie przypadkiem bo działa jak czopek na hemoroidy i pewna osoba to co chce to wszystko wie oczywiście nie za darmochę profity z tego ma. I jeszcze coś powrót pana T. Banaszaka musi nastać bo inaczej 16 nie ma bytu.

Adg

Jakie plotki jak to wszystko prawda.!!!

Ktos

Brygadzistka Michalina z h5 zostawiła męża żeby się puścić z Dominikiem B. Hahaha przecież to gowniarz który ma 22 lata. Jak ona jest naiwna! I niech lepiej pilnuje swoich obowiązków a nie znika po korytarzach z nim żeby się pieprzyc. Ten zakład schodzi na psy. A ludziom odwala na dekiel

Oczko

Zuzia jak by nie było darmowego dojazdu to firma nie istnieje

slonko

Teraz z h16 wszyscy żałują,że brakuje P.Banaszaka-nowe zmiany wprowadziły chaos a nowi pseudo kierownicy są nieudolni......

Witam pracowałam tam w zeszle wakacje. Trafiłam najpierw na 5 podobno najgorsza halę z czym kompletnie się nie zgodzę. Ludzie z mojej zmiany bardzo w porządku co prawda trzeba było zasowac ale nikt nie mówił ze będzie lekko. Co do ludzi to nie było takiej sytuacji żeby dali mnie na jakąś maszynę pierwszy raz i wymagali ze będę pracować na niej jak Stary pracownik. Po miesiącu przenieśli mnie na 16. Ten kto układa tam plan pracy jest niepowazny. Stwarza tam chaos. I dlatego zawszze Ta Hala się nie wyrabia. Pieniądze fakt faktem najnizsza krajowa Ale wypłacona CO do złotówki i w terminie.

MagdaS+

Ile można zarobić na tej firmie jak tapicer?

szwaczka

czytam opinie i strach sie zatrudnić,już kiedyś przerabiałam ambitne kierwniczki (usunięte przez administratora) i szwaczki które napierniczają normy z kosmosu a potem się dziwią ze normy wciaz podnoszą

anita

Pozdrawiam kadrę nieudolną i ich decyzje

nikt

to zgłos sie do mnie mało zarobisz a ile przyjemnosci

bambi

Chciałbym mało zarabiać. Na którą halę złożyć CV/życiorys. Bardzo mi zależy na sponiewieraniu. Mam już dość życia na poziomie.

slonko

Praca (usunięte przez administratora) pozdro dla hali 16 i 18 -magaz.bloki.

laila

Karolina dzięki za odpowiedź, widziałam na innym portalu ogłoszenie,że szukają operatorów maszyn stąd moje pytanie.

Beti
@laila

Laila operatorów maszyn to raczej facetów ,chociaż kobiety też czasami nimi są tylko to bardziej odpowiedzialna praca i więcej zarabiają niż przeciętny pracownik eurocomfortu

laila

Witam Czy są przyjęcia Eurocomforcie? Jak wygląda praca do kobieta jakie są stanowiska oprócz szwaczek i czy osoby bez doświadczenia mają szanse na pracę? Prosze o odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort