EuroComfort

Opinie o EuroComfort

.......

Ludzie! Jest nadzieja! Pączuś Tomek sie zwalnia:) wszystko wróci jak dawniej :D a Fliselina bedzie już bezpieczna :) można sie już malować

nie palacyee

to taka zemsta wszyscy na fajce przebywaja na drugich i noc.kach za hala.13 praca albo fajki

Paląca
@nie palacyee

PACUJĘ NAA HALI 13 I JESTEM PALĄCA I MIMO WYJŚCIA NA SZYBKIEGO DYMKA NORMA ZAWSZE JEST ZROBIONA

duszka

na hali 17a jest kierowniczek ktory niema zielonego pojecia jak sie zachowuje kulturalny czlowiek a te jego odzywki do kobiet to o pomste do nieba wola ale z tym nikt nic nie robi

xyx

Zależy na której zmianie

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

ja24

Jako świerzak mogę tylko powiedzieć że panie młode w kadrach noszą wysoko nos i są niemiłe.Może dokształcić ponieważ świadectwo szkolne z panieńskim nazwiskiem uznała za nie moje itd...s

mąż 18

Hala 11A jest wielka

duszka
@ja24

łapy w kieszeni guma w pysku i glupie dowcipy

@ja24

mało powiedziane ten facet powinien zawiazać tego malego na supeł ale on dużo gada bo ma małego i nie wie co znim zrobić a jestem ciekaw czy wogule zonia wie ze on taki jebaka.On pierwszy powinień z tej Firmy wylecieć!!

złośnica
@ja24

tak to prawda podrywa każdą laske tylko szuka naiwnej która mu sie da heheh

xyx

Co sądzicie o zachowaniu kierownika na h17a? Chodząca bomba seksualna.

Yxy
@xyx

Przeciez tam kierownikiem kobieta jest ;-p

Marian

Może ktoś pomocny doradzi jak dostać się na pakowalnie.

pawcio

Po 5 miesiącach pracy nic mnie już tam chyba nie zdziwi. "kadra kierownicza" jest tylko od popędzania ludzi, ale żeby w czymś pomóc - wtedy już nie ma z kim rozmawiać. Są niesłowni i faktycznie mają słabe pojęcie o robocie tych co są najniżej. Całą wiedzę musisz zdobyć samemu, bo nikt nie ma czasu żeby Ci cokolwiek pokazać. Pensje BIDA, chyba że szarpiesz nadgodziny.

nikt

Na H17 też jest jedna, która rządzi innymi nie mając wielkich kompetencji ale dobrze właci a d... tym co są wyżej...tak się dzieje prawie na każdej hali i kto coś z tym zrobi? nikt

Normalny

Jak ma się normalnie pracować skoro np na hali 20 pozwala się rządzić osobom które pracują w Euro po kilka m-cy.np.na własne uszy słyszałem jak pewna laska wychwalała się przed koleżanką kogo to się z lini nie pozbyła i kogo jeszcze sie pozbędzie bo jej nie pasuje. Później dowiedziałem sie ze pozbyła sie jednej laski nie tylko z lini ale i z pracy. I nikt z tym nic nie robi .....masakra szanowna dyrekcjo. Czekam teraz kiedy jej sie noga powinie bo chyba tak powinno sie to dla niej skończyć.

asia
@Normalny

Moze trochę personali np. na której Lini pracuje itp. Tez pracuje na tej hali i wiem ze źle się na niej dzieje.

ozi
@Normalny

Na mojej hali tez takie były, nawet ślad po nich nie został hehe

Normalny
@asia

Asiu droga w swoim czasie i odpowiedniej osobie. Należne do tych " sprawiedliwych ", którzy uważają, ze za zło wyrządzone płaci się podwójnie!

jjj

Co tam słychać u romansującejl3 pary z eu ona to (usunięte przez administratora) warta.

ola12

Pracowałam 3m-ce. Myślslam że da się normalnie pracować, ale to była porażka! Nigdy tam nie wrócę choćbym umierała z głodu. Jednym słowem (usunięte przez administratora) U mnie na hali byl taki kapuś że szok! Mądry ten-kto odchodzi. A jeszcze mądrzejszy kto ominie tę firmę szerokim łukiem.

iza

Może ktoś powie nam czym mają służyć kontrole w nocy kadry bo nie wiemy poco chodzą oni sami nie wiedzą są zakręceni i nie wiedzą o co chodzi

@iza

chodzi o to by jak najwięcej ludzi złapać na fajce i zwolnić

xxxx

pracuje 3 mce na 5 jest super

król minety

ja wam cos doradze , SPIER..... z tamtad to im sie oczy otworza troszkebo mysla zesa panami bo troszke władzy dostaliosły bez szkoły i pojecia opracy .... kiedy ten SIWY ŁEB zrozumie co sie tam dzieje , mam nadzieje ze bedzie juz zapozno !!!!

nikt

nikt bo tak można się poczuć w tej firmie "nikim"...firma rozwijająca się czyim kosztem?...a kultura menagerów itp nie obowiązuje, mają w d...e pracownika, tylko gdyby nie ten szarak na samym dole to władza u góry by nie istniała, ale i tak jesteśmy nikim

dawid

witam jak długo będziemy pisać wnioski urlopowe. kierownik logistyki ma to w pampie i pisze nie wyrażam zgody z uśmiechem dopisując na wnioskach akcja a samochodów niema ludzie mogli by mieć wolne rozmowa z nim niema sensu jedno i to samo potem dostaniesz lub byłeś na urlopie wymówki jak w przedszkolu gdzie tu rozsądek nie wiemy od czego jest (usunięte przez administratora)

leszno

Witam wie ktoś może jak się nazywa kierowniczka pakowni

pracownica

Ja pracuję w tej firmie 2 m-ce. jestem na rozładunku H.16 Praca 3 zmianowa. Płaca mogłaby być lepsza. Warunki pracy nie są złe. Brygadzista łukasz- super gościu,kierownik jest surowy i wymagający...

xxx

Witam. Ile chłopaki wyciągają na magazynie?

magazynier
@xxx

to zależy czy kierownik patrzy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort