Diebold Poland

Opinie o Diebold Poland

zawieziony dieboldczyk 2011-12-28 11:34:12
nie chca płacic za robote ktora wymaga ciaglej dyspozycji
optymista 2013-04-10 00:00:33
nie jest źle
pesymista 2015-10-14 21:35:12
Z zewnątrz udaje, że jest profesjonalną firmą, ja się nawet na to nabrałem po pierwszych dniach pracy wewnątrz tej firmy. W środku amatorszczyzna pełna ludzi niekompetentnych lub osób z penisem większym od mózgu (lub jednym i drugim). Firma w której wszyscy godzą się na bezpłatne nadgodziny a pracowników traktuje się tutaj jak ludzi trzeciego świata. Z pewnością pracownicy są najmniejszą wartością dla osób zarządzających tą firmą. Do nielicznych plusów można zaliczyć niezapomniane wyjazdy integracyjne i niektórych ludzi, którzy są świetni. Jeśli miałbym komuś doradzić czy warto pracować w tej firmie. Jeśli cenisz swój czas i siebie, nie życzę takiej pracy nawet najgorszemu wrogowi.
doto 2016-04-05 20:36:59
Nie dziwię się, że wymagają wykształcenia technicznego. Tyle, że wymagają jeszcze znajomości systemów operacyjnych Microsoft i pakietu MS Office czy znajomości podstaw elektroniki.
winkorek 2016-11-11 16:51:27
Teraz po połączenie z Wincor Nixdorf będzie zgrany duet, czyli mega sheet.
Michael 2016-12-01 06:11:59
Po niedawnym szokującym dla mnie spotkaniu w sprawie pracy w Warszawie ul. Działkowa na stanowisku technik serwisu:
1) Chamskie traktowanie kandydata - musiałem czekać około 20 minut na zewnątrz przy temperaturze około + 3 stopni, bo szanowny pan przez telefon stwierdził, że jestem kilka minut przed czasem, a jak już wyszedł to zamiast szybko mnie wpuścić do środka wyjął papieroska i komórkę i zaczął palić i grzebać w telefonie;
2) Upokarzająco niskie jak na warszawskie warunki tzw "akordowe wynagrodzenie" zależne od naprawionych podzespołów sięgające, tak jak dumnie stwierdzili, "nawet do 3000zł - ale brutto!!!);
3) Na podstawie moich obserwacji: wśród pracowników na hali wyczuwalna toksyczna atmosfera, ludzie oddaleni od siebie na kilka metrów, każdy zamknięty w sobie, obecny strach przed donosami, o czym można przeczytać na innych postach - opinie pracy w Wincor Nixdorf.
Szanującym się ludziom odradzam ubieganie się o pracę w tamtym miejscu.
aaa 2016-12-02 01:57:06
Ale ty nie byłeś na spotkaniu w firmie Diebold tylko w firmie Wincor. Diebold Poland a Diebold Nixdorf to tak naprawdę dwie różne firmy a bardziej szczegółowo w Polsce firma Diebold Nixdorf ( nie ma oficjalnie zarejestrowanej takiej firmy) to tak naprawdę Wincor Nixdorf tylko pod nową nazwą. Firmy Diebold Poland juz praktycznie nie ma.
Zostaw swoją opinię o Diebold Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diebold Poland