Opinie o Diebold Poland w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Diebold Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Diebold Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diebold Poland w Warszawa

Ryszard Nowy wpis

Szperałem w internecie i zauważyłem, że firma ta nie poszukuje aktualnie żadnych nowych pracowników. Jestem troszkę zdziwiony ale bardziej dziwi mnie fakt, że nie ma w tym wątku żadnych nowych wpisów. Nie ma o czym napisać, jeżeli chodzi o tego pracodawcę?

Marian Nowy wpis
@Ryszard

Tam walą z gwinta i nie trzezwieją

Andrzej Nowy wpis

Tak dobrze się wam pracuje, że nie ma chętnego żeby napisać co aktualnie słychać? Szkoda

Farmazon Nowy wpis
@Andrzej

Nie mamy czasu. W przerwach walimy z gwinta.

Bez nicka

A jak tam teraz zarobki w tym CNB na Działkowej. Podobno zmieniło się kierownictwo i teraz wszyscy naprawiacze zarabiają po 7 tyś..

HR
@Bez nicka

Zapomnij. Nie w tej firmie i nie w tym dziale. W CNB zarobki są od 1 tyś. do 10 tyś. Tak było jest i będzie czy się to komuś podoba czy nie.

Michael

Po niedawnym szokującym dla mnie spotkaniu w sprawie pracy w Warszawie ul. Działkowa na stanowisku technik serwisu: 1) Chamskie traktowanie kandydata - musiałem czekać około 20 minut na zewnątrz przy temperaturze około + 3 stopni, bo szanowny pan przez telefon stwierdził, że jestem kilka minut przed czasem, a jak już wyszedł to zamiast szybko mnie wpuścić do środka wyjął papieroska i komórkę i zaczął palić i grzebać w telefonie; 2) Upokarzająco niskie jak na warszawskie warunki tzw "akordowe wynagrodzenie" zależne od naprawionych podzespołów sięgające, tak jak dumnie stwierdzili, "nawet do 3000zł - ale brutto!!!); 3) Na podstawie moich obserwacji: wśród pracowników na hali wyczuwalna toksyczna atmosfera, ludzie oddaleni od siebie na kilka metrów, każdy zamknięty w sobie, obecny strach przed donosami, o czym można przeczytać na innych postach - opinie pracy w Wincor Nixdorf. Szanującym się ludziom odradzam ubieganie się o pracę w tamtym miejscu.

aaa
@Michael

Ale ty nie byłeś na spotkaniu w firmie Diebold tylko w firmie Wincor. Diebold Poland a Diebold Nixdorf to tak naprawdę dwie różne firmy a bardziej szczegółowo w Polsce firma Diebold Nixdorf ( nie ma oficjalnie zarejestrowanej takiej firmy) to tak naprawdę Wincor Nixdorf tylko pod nową nazwą. Firmy Diebold Poland juz praktycznie nie ma.

Ferdek
@Michael

Zainteresował mnie ten post z relacji rozmowy kwalifikacyjnej w sprawie pracy w CNB . Jesteś wkurzony jak sadzę, ale niepotrzebnie. Ty powinieneś być szczęśliwy że tej pracy nie dostałeś.!!! Takie chamskie potraktowanie to element rozmowy, test na odporność na takie traktowanie pracownika na co dzien. Ty tego testu nie zdałeś, bo to praca dla twardzieli, ludzi którzy mimo złego traktowania, toksycznej atmosfery są gotowi pracować dla dobra tej Firmy.!!! My zawsze kierujemy się zasadą, Nie myśl co Firma może ci dać, lecz co ty możesz zrobić dla Firmy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Diebold Poland? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ola

RAC OTC w Dieboldzie ex Wincorze to też beznadziejne miejsce. Żałosne zarobki, darmowe nadgodziny, brak możliwości awansu, po roku tym zasłużonym daja, i to bylo określone "znaczną podwyżka" do 10% brutto na rękę. Jest grupa pupilkow menadzerki czyli totalnych wazeliniarzy i tylko oni latają na szkolenia i dostają ciekawe zadania, są traktowani ulgowo np. Mogą pracować z domu kiedy chcą. Dobra atmosfera to tez pic na wodę. Dopóki nie upomnisz się o swoje to jest dobrze. Rotacja jest bardzo duza, wiecznie brakuje ludzi. Niektóre teamy wiecznie musza robić nadgodziny które zdaniem przełożonych są rozliczane w premii kwartalnej co nie jest zgodne z prawdą, żadnych szczegółowych wyliczeń się nie otrzyma nawet na wyraźną prośbę. Dział zarządzany przez baby o przeciętnej inteligencji, czyli obrażanie się, presja psychiczna i kliki są tutaj na porządku dziennym. Zawalanie dodatkowymi obowiązkami bez podwyżek to norma. Beznadziejne miejsce, szkoda czasu i energii, zawodowy dead end.

doto

Nie dziwię się, że wymagają wykształcenia technicznego. Tyle, że wymagają jeszcze znajomości systemów operacyjnych Microsoft i pakietu MS Office czy znajomości podstaw elektroniki.

winkorek
@doto

Teraz po połączenie z Wincor Nixdorf będzie zgrany duet, czyli mega sheet.

pesymista

Z zewnątrz udaje, że jest profesjonalną firmą, ja się nawet na to nabrałem po pierwszych dniach pracy wewnątrz tej firmy. W środku amatorszczyzna pełna ludzi niekompetentnych lub osób z penisem większym od mózgu (lub jednym i drugim). Firma w której wszyscy godzą się na bezpłatne nadgodziny a pracowników traktuje się tutaj jak ludzi trzeciego świata. Z pewnością pracownicy są najmniejszą wartością dla osób zarządzających tą firmą. Do nielicznych plusów można zaliczyć niezapomniane wyjazdy integracyjne i niektórych ludzi, którzy są świetni. Jeśli miałbym komuś doradzić czy warto pracować w tej firmie. Jeśli cenisz swój czas i siebie, nie życzę takiej pracy nawet najgorszemu wrogowi.

optymista

nie jest źle

zawieziony dieboldczyk

nie chca płacic za robote ktora wymaga ciaglej dyspozycji

Zostaw merytoryczną opinię o Diebold Poland - Warszawa

Diebold Poland
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 142B
    02-305 Warszawa