FAMUR

Opinie o FAMUR

Specjalista :)

Malarz

Mogę być dyrektorem a mogę być Panią z serwisu sprzątającego. Nie jest ważne to jakie sie posiada stanowisko, ale to kim sie jest i jak sie rozwija. Ja nie próbuje nikogo obrażać tylko staram sie nakłonić do ciągłego rozwoju. Tym bardziej czytając jak ludziom źle tutaj. Każdy ma szansę trzeba tylko ruszyć tylek z fotela i sięgnąć po marzenia - uświadomcie sobie przyjaciele, że one same nie przyjdą. A jak chcecie znać stanowisko wystarczy, że podacie nazwisko - więcej nie trzeba.

Edek z fabryki kredek
@Malarz

No pochwal się wreszcie. Kim Ty u nas jesteś. No nie daj się prosić.

@Malarz

No już się w tobie zakochałam. No taki men żal (usunięte przez administratora) ciska jak czytam twe mądrości

Malarz

Malarz jak malarz - dobra dusza zakładu :).

Zmień nick na Kabareciarz

Malarz

Pokazać to ja Ci mogę słownik języka polskiego. Pracownik portierni jest gorszy od was? Dlaczego? Skąd u was takie poczucie bycia lepszym od innych? Napisanie stanowisko pozwalające oceniać - to był zabieg wyciągając wasz intelekt - każdy nawet bez stanowiska może oceniać, to właśnie ta nadmieniam wolność słowa. Osoba inteligentna może mieć stanowisko bez podlizywania się, jak? A no prosto, jeśli potrafi zapewnić swoją osobą rozwój firmy i zyski dostaje adekwatne stanowisko i zarobki. Jak chcecie rozmawiać zachowajcie odrobinę kultury.

@Malarz

to pochwal się kim tam Waść Pan jest?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Technolog

oooo znów kasują posty, Malarz posikany ze szczęścia :)

Malarz

Ile wy macie lat? Taka pustka intelektualna i brak kultury jest po prostu tragiczny. Nie odebraliście starannego wykształcenia i teraz próbujecie podnosić sobie ego pisząc takie głupoty. Pomimo tego co uważacie, myślenie aż tak nie boli, a wręcz przeciwnie,daje rezultaty. A o tym, że nie pracuje to był sarkazm, widać ciężka forma sztuki dla was. A malarz jest to po prostu pseudonim, który sobie obrałem, a stanowisko mam adekwatne do oceniania was.

@Malarz

Malarz, palancie za chwilę ci żyłka pęknie :)

@Malarz

Malarz, jakie to masz stanowisko? Czopek prezesa? Wazelina pospolita? Gnida moralna? Kapuś działowy? Czy (usunięte przez administratora) pospolita?

@Malarz

Malarz pokarz jaja imię nazwisko i stanowisko służbowe. Cieć na portierni???????????

Malarz

Wiesz, stanowisko moje jest jakby nie patrzeć nie wymienione tutaj, więc ciężko debatować gdzie powinienem pójść i co zrobić, nawet nie masz pewności czy pracuję w tej firmie :). A co do Karoliny, ja rozumiem, że podstawy prowadzenia biznesu i znajomość prawa może sie wydawać dla Ciebie dziwna, ale warto je znać, bo tylko wtedy można na poważnie myśleć o bmw czy innych lexusach. Ja nie chcę nikogo obrażać tylko zachęcam do rozwoju osobistego a nie zamykania się w ciasno obranej perspektywie i poglądach.

@Malarz

Malarz, ile bierzesz za malowanie pokoju 30 m kwadratowych?

@Malarz

Palant nie pracuje w Famurze ale lubi pisać. Mam adres dobrych psychiatrów, podać ?

Malarz

A co znaczy wolność słowa? Masz wolność poczynań nazwijmy to w taki sposób, możesz chcieć kupić u pani Oli butelkę wody, ale pani Ola wcale nie musi Ci jej sprzedać, nie rozumiesz tego? Tak samo masz swój dom tak? Jeśli Ci ktoś do domu wejdzie musisz mu pozwolić w nim mówić co chce i nie masz prawa go wyprosić bo jest to atak na Twoją wolność? Radzę wrócić do książek, albo zacząć się więcej zastanawiać nad tym o czym się pisze.

@Malarz

Malarz, chłopski filozof z ciebie....Idź do zarządu może ci dadzą jakieś kosmiczne zadanie

@Malarz

Człowieku masz zryty beret.....

edward
@Karolina

A co się stało z Anonimusem? Awansował gdzieś i nie wypada mu pisać?

o cenzurę włączyli, kasują posty - niech żyje komuna :)

Malarz

Forum jest ich własnością więc mają przyzwolenie prawne i demokratyczne do usuwania. Korzystasz na ich warunkach, gdzie tu "komuna"?

@Malarz

Widać chłopcze że nie znasz pojęcia wolność słowa

@Tomasz

Pan Malarz i te jego wypociny....

...

Ależ naturalnie że można. Wolny kraj. Ale śmieszą mnie ludzie którzy w taki sposób wyrażają się o swoim pracodawcy dzięki któremu mają co do garnka włożyć. Powtórzę jeszcze raz, jak Wam się nie podoba droga wolna ;) Domyślam się że nagonka przeniesie się teraz na mnie - bawcie się dobrze ;) Współczuję Wam że chodzicie do pracy niezadowoleni i wiecznie narzekacie ;)

...

Z całym szacunkiem do wszystkich wygłaszących tu swoje opinie - nie bardzo rozumie dlaczego taką nagonkę robicie na Anonimusa. Napisał prawdę. Jest rynek pracownika - jeżeli komuś coś się nie podoba to droga wolna. Po co macie się męczyć skoro wg. Was tak źle się pracuje na Famurze? ;)

@...

Przepraszam a czy nie można pisac opinii negatywnych? Aż tak wszystko jest cool we firmie ? Panie/ Pani ... nie bądź śmieszny/śmieszna. Jak chcesz być całe życie klakierem to już Twoja sprawa.

Tomasz

Czytam twe wypowiedzi i zgadzam się z innymi. Chory człowiek jesteś.

Anonimus

A Tobie biedna dziewczyno zostało dorabianie na te twoje smutne czasy, patyka ssać.

Ulejna

Zawsze znajdziemy powód do niezadowolenia. Firma słaba to źle, firma prężna i potrafi działać to również nie jest dobrze.

Czy może mi ktoś powiedzieć na czym w praktyce polega praca na stanowisku wydawcy narzędzi? na stronie wisi takie ogłoszenie iż poszukiwany jest pracownik na to stanowisko. Czy jest to ciężka praca i na czym to mniej więcej polega?

Anonimus

Pracujecie w firmie, która swoją największą konkurencję zrównuje z ziemią. Przejmując ją i wszystko to co do niej należało. Doceńcie wreszcie to i ludzi, którzy zapewniają wam stabilność pracy. Większość zachowuje się tutaj jak wielmożna szlachta, której coś się należy z tytułu tylko takiego, że pracują, wykonując codzienne obowiązki. Obudźcie się. Łaski nikomu nie robicie. Możliwości macie nieograniczone, a tkwicie w tym. Może problem jest w was samych.

@Anonimus

Co masz na myśli? Mam się czuć nieswojo, że moja firma zrównuje konkurencje z ziemią czy mam być z tego zadowolony?

wal
@Anonimus

Zarobki najmniejsze w tej branzy oferujecie. Panie majstet????

Amor

Marudzić zawsze można tylko po co? Czy nie lepiej zająć się pracą a efekty przyjdą szybko i zaraz zmieni się zdanie!

Malarz

Gdyby liczyło się pojęcie o pracy to połowa zakładu pożegnałaby się z kontraktem, więc nie widzę sensu umniejszania komuś z powodu doświadczenia.

PanD

Moze ktos powiedziec jak aktualnie maja sie zarobki ns stanowisku serwisanta pod ziemia ? I czy praca jest stala czy trzeba sie martwic o kolejne umowy

Pracownik 34 lata stażu

Najlepsze jest to że nowi bez pojęcia o pracy dostają tyle co pracownicy którzy pracują po 30 lat albo więcej......to jest chore..

Rozumek

Najlepiej oskarżać firmę o własne błędy i często lenistwo. Dlaczego narzekają osoby ciągle te same? Firma zatrudnia więcej osób a nie kilka. Niektórzy lubią hejtować.

@Rozumek

O następny klakier

Zostaw merytoryczną opinię o FAMUR - Katowice

• Jak się pracuje w FAMUR?

Zobacz opinie na temat firmy FAMUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAMUR