Opinie o Bakalland S.A. w Warszawa

Początki firmy sięgają 1991 roku, kiedy to trzej przyjaciele ze studiów otworzyli firmę Uno Tradex. Firma zajmowała się wtedy głównie świeżymi owocami i warzywami. Późniejsze połączenia z Milpo i Fresco w latach 1997-1999, a później z firmą Profit pozwoliły na zdobycie umiejętności synergicznego wykorzystywania silnych stron przejmowanych firm. Połączenie z Fresco - szybko rozwijającym się importerem bakalii - dodało firmie skrzydeł. 11 grudnia 2006 roku spółka zadebiutowała na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Ze środków uzyskanych z emisji papierów wartościowych dokonała zaplanowanych akwizycji: spółka Solger - 2006r. i spółki: Mogo i Polgrunt - początek 2007r. Od 2015r. do Grupy Kapitałowej Bakalland dołączyła firma Delecta S.A.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakalland S.A. w Warszawa

Jacek

Fajna firma. Prezes lansuje się w TV.... Brawo. Uciekajcie:)

Julita

Ktoś z Was pracuje aktualnie w dziale sprzedaży? Znalazłam ofertę pracy na stanowisko Key Account Manager. Jest ona aktywna przez jeszcze 2 tygodnie. Co możecie podpowiedzieć osobom, które są zainteresowane aplikacją? Jak wygląda praca w tym dziale firmy?

Dawid

Napiszcie jak wyglądała sytuacja firmy po przejęcie jej przez fundusz innova. Czy były zmiany kierowników i brygadzistów. Jak wyglądała zmiana płacy i czy pracy jest więcej. Chodzi mi głównie o stanowiska produkcyjne i magazynowe. Właśnie są na etapie przejmowania naszej firmy więc chciałbym wiedzieć czego się spodziewać.

Bogdart

czy sa teraz przyjęcia do bakallandu? -szukam z dziewczyną jakiejś pracy - do Janowa mam dosyć blisko ?- czy ktoś wie coś ? i jakie zarobki jak cos

kadrowa
@Bogdart

wyślijcie cv na adres karolina.sandzewicz@bakalland.pl i napiszcie jakiej pracy poszukijecie. Bakalland przyjmuje operatorów, automatyków, technologów etc.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bakalland S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Dragon

Jak wspaniale że nie pracuje już w tym obozie pracy w dziale sprzedaży.

prozak

Jak ktoś nie jest z Janowa lub okolicy to w Bakallandzie nie wytrzyma długo .

Świeżak

Na PH podstawa to 3000 brutto. Premie są ,ale jak to bywa. Na detalu premii raczej się już nie bierze więc jedna składniowa odpada. Jeżeli chodzi o drugi plan na MT to jest do zrobienia. więc jakieś 450 zł wpadnie. Za program perfect store jeżeli spełnisz dwa kryteria to dostaniesz jakieś 800 ziko. Pod warunkiem że zrobisz :) Wróciły częste kontrole więc ciśnienie rośnie. Spychologia na przedstawicieli itd. Plany również dziwne. Jednego miesiąca plan do zrobienia na mega ciśnieniu a drugiego miesiąca plan większy aż o 90% (październik). Ludzie pokończyli realizację na 40 % więc pojadą na podstawie. Przerzucanie towaru w Polskę to norma. Kolesiostwo na pewnych płaszczyznach razi w oczy i to bardzo.

aa

a czy praca dla mikrobiologa sie tam znajdzie?

Bak

Witam. Pracuje w BA od kilku lat. Co chcecie wiedziec o firmie ?

@Bak

Jak wygląda praca w biurze ? widze ogłoszenie na specjaliste ds sprzedaży odnośnie wynagordzenia, atmosfery etc mozesz cos napisac dzieki Artur

BAK
@pracownik

Artur, zalezy o co pytasz - bo jesli o atmosfere to super, w Warszawie jest bardzo rodzinnie. A jesli o ilosc pracy to coz - ciezko sie z tym obrobic ale mozna. Nie wiem ile placa - to sa dane poufne do ktorych ja nie mam dostepu. Jesli chodzi o mnie to obecnie nie szukam pracy, od kilku lat jestem w BA, podoba mi sie. Mam niezla pensje, normalna umowe, chwilami jest ciezko - ale gdzie nie jest? Oczywiscie ze sa pewne rzeczy ktore czasami wkurzaja - ale nauczylam sie z tym radzic. Jesli chcesz to aplikuj.

BAK
@pracownik

@BAK

I po co bzdury piszecie?

Guitar

Właśnie, jak to jest z premiami jako PH? Generalnie słyszę że podstawa 2000 na rękę i oklejone auto to norma, a premie 1500, więc jakby się je wyrabiało to jeszcze OK... Pytanie tylko, czy te premie to jak yeti wszyscy słyszeli, nikt nie widział, czy raczej norma na zasadzie, że PH na niej bazuje i brak premii jest niejako karą i porażką? W firmach których pracowałem tak to działało, że jak nie miałeś premii przez np 3 miesiące, to wzbudzało to negatywne zainteresowanie i chęć "wsparcia" przez przełożonych i dostawałeś po tyłku- bo brak premii to bardziej kara a słabe wyniki, jak było średnio to była, choć niewielka ii analogicznie jak zrobiłeś 100% to było już spoko- jak jest tutaj? Czy auto można użytkować w weekendy (nawet po tankowaniu za swoje?) Jak wygląda połączenie Delecty i Bakallandu: jeden zespół, te same auta, to samo portfolio i zadania czy są różnice?

denzell

Dostaniecie krótką fabię oklejona aż po sam dach i 2koła podstawy. O premiach nie myślcie bo przecież (jak już HR zaznaczał) pensja wyplacana na czas i jeszcze samochód i telefon :) Wekkendy wolne oraz umowa o pracę ,a to w dzisiejszych czasach rzadkość. Hahaha Delecta jakoś sie sprzedaje, ale plany tak wyśrubowane, że nie ma to znaczenia. Bakalland sie nie sprzedaje więc sami pomyślcie. PH sami odchodzą !

ołówek

Popatrz sobie w archiwa na pracuj.pl jeśli to możliwe to zobaczysz ile było ogłoszeń. nie chcesz to nie wierz.Od roku czasu tak się dzieje.Aplikuj, zatrudniaj się i potem sie wypowiesz.

Aska

Czy te 60% PH to sami zwolnili czy to ludzie odeszli sami jak to jest naprwde pewnie sie nie dowiemy ale moze ktos cos madrego napisze

ołówek

Rotacja w firmie jako ph wynosi już blisko 60%. tyle w temacie

Tom

Dostał sie ktos ostatnio na PH ( jakie warunki ? pensja +/- jakie samochody itp. dzieki z gory za odpowiedź

ziemia

tak dwa skladniki premii ,pierwszy brak jej drugi skladnik psychiatra.

jarek

gdzie na rozmowe Cie zaprosli i na jaki region PH ds. KK Ja do Wocławka mam jechać

gosc

Witam, Dostałem się do drugiego etapu na Przedstawiciela ds. kluczowych klietnow lecz nie mówili jeszcze nic o wynagrodzeniu. Ktos się może orientuje jak to wygląda jakie pieniądze i auto ? Ds kluczowych klientów to naprawdę kluczowi klienci czy tylko ładnie nazwany detal ? Dziękuje

marpi
@gosc

Cześć, A po ilu dniach od pierwszej rozmowy miałeś następną? Ja byłem na 1 rozmowie mija prawie tydzień i odzewu niema i zastanawiam się czy liczyć jeszcze na kontakt? Z góry dzięki za odpowiedz

Helmut

Dziadowska firma ten bakalland. Daleko od cywilizacji jest bakalland i jego zarząd. Wrony tam zawracają. Dojazd na własny koszt, płaca mizerna. Świadczenia socjalne na poziomie zerowym. Wyzysk człowieka przez zarząd, to norma. Ścierwo nie firma.

qaz

idę na rozmowę o pracę na automatyka czy ktoś może mi powiedzić coś blizszego ofirmie zarobki, czas pracy atmosfera pracy. dziękuje

Zostaw merytoryczną opinię o Bakalland S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bakalland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bakalland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakalland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakalland S.A.