Opinie o Dom weselny "Hubertus" w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dom weselny "Hubertus". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dom weselny "Hubertus" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom weselny "Hubertus" w Siedlce

Drogi anonimie co ty możesz powiedzieć o jedzeniu na balu jak ty już piszesz komentarz o 22, z tego co wiem to imprezy dopiero sie o tej godzinie rozpoczynają . Ja byłam na tym cudownym balu i za rok tez tam pójdę: jedzonko wyśmienite i jak dużo, lecz jak Ci mało było to powinieneś iść do baru tam sie najesz :). Drodzy mili jak najbardziej polecam lokal \"Hubertus\" nie ma lepszego w naszym pięknym mieście, chyba ze swój otworze:) Pozdro

Ola

w te święta organizowałam w Hubertusie chrzciny i byłam bardzo zadowolona, gorąco polecam! nie dość, że cena przystępna, to jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła i profesjonalna, a co do wystroju to jest rewelacyjny, a teraz po remoncie zwłaszcza. co do opinii sylwestrowej jestem bardzo zaskoczona, spędziłam w tym lokalu już 3 bale sylwestrowe i zawsze byłam zadowolona - za taką cenę, jedzenia wystarczająco dużo, co najważniejsze jak zawsze smaczne, a muzyka oczywiście głośno, no ale to nie była kolacja w restauracji, tylko bal, więc to raczej łatwo można przewidzieć, wybierając się na sylwestra - nie wiem ja z przyjaciółmi zdecydowanie gorąco możemy polecić ten lokal.

julita

Ja też byłam ostatnio na sylwestrze w Hubertusie i nie mogę złego słowa powiedzieć. Byliśmy tam całą paczką, podobnie jak rok wcześniej i było naprawdę fajnie. Jedyny minus to może trochę za głośna muzyka, ale co do jedzenia nie można się przyczepić, naprawdę smaczne, jak dla mnie w ilości zupełnie wystarczającej ;-)

31.12.2010r - Sylwester w Hubertusie, w Siedlcach. TOTALNY KICZ!!! 330 zł zapłacone, nie wiadomo za co. Za 6 plasterków jakiegoś pasztetu i paru ziemniaków opiekanych?! Śmiech na sali. Jedzenie TANDETNE. Jednym słowem nie było co jeść! Muzyka itp, wszystko do du...y!!!!!!Pytam się, na co poszły te pieniądze?! Nic co było napisane na stronie nie zgadzało się ze stanem faktycznym w ten sylwestrowy piątek. WRÓCIŁEM DO DOMU GŁODNY I ZŁY!!! JESTEM NA MAKSA ROZCZAROWANY!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dom weselny "Hubertus"? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
xzc

A ja polecam ten lokal wystrój prosty ale ładny przytulny.Smaczne jedzenie przemiła obsługa .Wszystko ok.Urządzałam w tym lokalu trzy imprezy i jestem zadowolona

agama

Nie polecam nikomu. Jedzenie okropne, wystrój sali tandetny. Nigdy więcej tam się na pewno nie pojawię na żadnej imprezie.

A ja nie polecam! Po wczorajszym tzw balu walentynkowym jestem pewna, że nigdy więcej. Czy byliście kiedyś na zbawie, balu, weselu, na którym przeraźliwy łomot zamiast muzyki nie pozwala na rozmowę nawet z najbliższym sąsiadem? Do ewentualnych pracowników - chrońcie swój aparat słuchowy i omijajcie Hubertusa z daleka. Przebywanie tam przez dłuższy czas grozi całkowitą głuchotą.

W czerwcu 2008 odbyło się nasze wesele w Hubertusie. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, jedzenie bardzo dobre, obsługa przemiła i profesjonalna. Poza tym na zewnątrz znajduje się kameralny ogródek, w którym można odpocząć od głośnej muzyki. Zarówno nasi goście jak i my byliśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom weselny "Hubertus" - Siedlce

Dom weselny "Hubertus"