Opinie o Dom weselny "Hubertus" w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dom weselny "Hubertus". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dom weselny "Hubertus" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom weselny "Hubertus" w Siedlce

Robert Nowy wpis

Uważajcie przy uzgadnianiu i rezerwowaniu sali na okoliczność. DOSTAJE Się kwit potwierdzenie wpłaty bez adnotacji czy to zaliczka czy zadatek Po jednym dniu zrezygnowałem i Pani Właścicielka nie oddaje pieniążków. Uważajcie na to !!!

Jakie są warunki zatrudnienia w Dom weselny "Hubertus"?

Julita Nowy wpis

Jakieś aktualne newsy o firmie moglibyście zamieścić na wątku. Jak firma radzi sobie z zamknięciem?

1304 Nowy wpis

Byłam ze znajomymi na sylwestrze w sali Hubertus 2018/2019 i dobrze się bawiliśmy mogę polecić ten lokal myślę że następny sylwester też spędzimy w tym lokalu

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dom weselny "Hubertus"? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Gość zawiedziony

Będąc na sylwestrze w domu weselnym Hubertus zawiodłam się ponieważ w łazienkach nie było zamek, nie można było swobodnie skorzystać z toalety, za 3 razem dopiero doprosilam się o herbatę, danie było podane o północy choć właściciele wiedzieli że goście wyjdą na fajerwerki i jedliśmy zimne dania, mała porcja na talerzu, muzyka dostosowana tylko dla starszych osób młodzieży dj nie brał pod uwagę, mała ilość przekąsek na stole, na informacji o sylwestrze było napisane że na powitanie będzie aperitif a nie było tak samo miał być deser po obiedzie którego też nie było, również nie można było swobodnie jeść bo goście się o Sb obijali, mało miejsca do tańczenia. Nie polecam tego miejsca.

An

Byłam dwa razy w tym jeden sylwester, dobrze się bawiłam, jadzenie też było ok.

Joanna

@Minion a jak obecnie wygląda praca w Hubertus? Czy zaszły w niej jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na co mogą liczyć pracownicy firmy.

Minion

Ja tam jestem zdania, że negatywne opinie też są potrzebne, a najwazniejsze jest w tym to, aby było szczerze z obu stron i żeby o tym nie zapominać, praca jak praca, czasami duży ruch, czasami lżej, ale spoko jest

była

co tam się zmieniło ,jedzenie odgrzewane właścicielka skąpa jak diabli nie szanuje pracownika ,.....

akrobatka69gmail.com

Odradzam organizowania czegokolwiek w tym lokalu, organizowałam wesele córce i wiem jak jest,jedzenie smaczne reszta do bani,płaci się z góry na dwa tygodnie przed,a potem robi co chce, puste stoły nie ma czym zakąsić,kawy i herbaty nie ma u kogo zamówić,szkoda słów,nigdy więcej imprezy nie zrobię u tej pani.

Weselnik

Odnoszę wrażenie ze wszystkie pozytywne opinie o hubertusie są pisane przez tylko i wylacznie jedna osobę, kotra ma w tym cel, byłem widziałem i wiem najgorsze co w życiu widziałem, odradzam wszystkim, obsługa w hubertusie brak słow, jak kroiła, podawała tort weselny dla gości to polowe wyniosła na swoich butach, kompletny brak kultury, jedzenie nie nadające sie do spożycia i jeszcze wydzielonych, nie ta era, za komuny było lepiej, jeszcze w życiu nie byłem na tak beznadziejnym weselu, porażka a szczególnie dla organizatorów, szkoda czasu i słów, na weselu bak jedzenia, stolik dla dzieci przygotowany na itp top, tylko napój pomarańczowy i pepsi, żenujące, gdzie osoby zamawiające, czy to był zamiar celowy, nie dać nikomu jeść? To po co wesele organizować? Nigdy bym nie poszedł na takie wesele jak było ma walentynki tego roku, gdybym wiedział, żenada, wszystkim odradzam

Weselniczka

Wszędzie aby nie w Hubertusie, brudno, chłodno i głodno. Gdybym miała robic cokolwiek w Hubertusie to lepiej zrezygnować jak sie ośmieszyć, zero organizacji, obsługa kompletnie nie kompetentna, jedzenie nawet psy by nie chciały jeść, podawane na tacy i każdemu wydzielone ale jak wydzielone? Jak dla świń ! ja pilam barszcz z filiżanki za pół godz dopiero dostał sąsiad w kubku, a sąsiadka w szklance, i bardzo sie cieszył ze wogóle dostał, wybiórczo podawane, na stole oprócz brudnych naczyń zero jedzenia do białego rana, wszystkim odradzam, toalety publiczne są w lepszym stanie, nad ranem pojechaliśmy na kebab aby cos przekąsić, tam jest okropnie, odradzam wszystkim

ania

Hej, szukam miejsca, gdzie mogłabym dorobić w weekendy, np. na takich weselach, czy istnieje taka możliwość w Hubertusie? Jednak widze, że Edward pytał o coś podobnego i nikt nie odpowiedział. Czy mam rozumiec, że nie ma tutaj takiej opcji? W takim wypadku kiedy ostatnim razem przyszła tu nowa osoba?

siedlce
@ania

nie radzę jesli już to niech ta Pani płaci z góry albo ustalcie za ile ,nie płaci oszukuje a stawki najniższe w całych siedlcach i okolicach w sylwestra 7 zł /h

Sławek

lokal jest świetny, właścicielka konkretna, wie czego goście oczekują i wszystkie rzeczy jak zostały ustalone, tak były zrobione. jestem wybredny co do jedzenia ale trzeba przyznać, że nie ma do czego się przyczepić. wystrój też mi się podobał. cena niewygórowana w porównaniu do innych sal, a robiliśmy z żoną spore rozeznanie w Siedlcach i okolicach. niech Was nie zrażają opinie negatywne, najlepiej samemu się przekonać.

monika

jestem zaskoczona opinią zawiedzionej!!! organizowałam tam wesele właśnie w górnej sali i właśnie chciałam napisać że lokal oceniam zdecydowanie na plus. wszystkie ustalenia zostały spełnione i za kilka dni wybieramy się z mężem na sylwestra właśnie do tej sali. nie rozumiem za bardzo rozpaczania zawiedzionej, w ciągu mojego wesela na dole również była inna impreza, chyba jakieś imieniny i nie wydawało mi się to w żaden sposób niestosowne. Żaden z naszych gości nie odczuł negatywnie organizowania równolegle innej imprezy. A może to było jakieś ważne wydarzenie dla właścicieli Hubertusa, dlaczego w niezależnej, odrębnej sali mieli nie zrobić innej imprezy? Miałam podpisaną umowę i nigdzie nie było zastrzeżone że cały trzypoziomowy lokal jest tylko do naszej dyspozycji, stąd moje zdziwienie komentarzem zawiedzionej. No ale jeśli ktoś chce za atrakcyjną cenę cały lokal do własnej dyspozycji to pozostawiam bez komentarza roszczeniowe podejście takiej kategorii ludzi.. ;) tymczasem szczęśliwego nowego roku i szampańskiej zabawy gdziekolwiek będziecie się bawić!

zawiedziona

o sali Hubertus słyszałam różne opinie tak samo jak o postępowaniu właścicielki lokalu... przykro mi, że doświadczyłam tej negatywnej strony!!! jak można wyprawiać ludziom wesele a na dole robić własną imrpreze !!!!!!!???? wnioski nasuwają się same... nie popełniajcie mojego błędu i ZAWSZE WSZYSTKIE ustalenia spisujcie w formie jakiejkolwiek umowy!!!! bo niestety przekonałam się , że niesłowność pani właścicielki jest prawdą !!!!!!!

Byłam

A ja byłam ze znajomymi w tym roku na sylwesterze 2013. Sala nie do poznania, jedzenie też dużo więcej i smaczniejsze. Muzyka - zepół SONIC (chyba tak się pisze) świetna. Wyszliśmy o 4 rano.

monika

organizowałam w Hubertusie przyjęcie z okazji chrzcin mojego dziecka w Święta Wielkiej Nocy i jestem zadowolona. Zwłaszcza podoba mi się wystrój sali, nie spodziewałam się, że tak elegancki lokal mozna znaleźć w całkiem przystępnej cenie. Jedzenie smaczne, miła obsługa, zdecydowanie na plus.

sara

ten Hubertus to lipa byłam tam na imprezie i rzeczywiście był pasztet i szczypior. żadnego ciasta, nic dobrego. najtańsze napoje, paskudne kanapki. [usunięte przez admina]

ola

ja też sie zgadzam "Hubertus" no najlepszy lokal na wszystkie imprezy począwszy od chrzcin a kończąc na tak smutnej chwili jaką jest styma. Spróbujesz a nie pożałujesz. Olaaaa

Zostaw merytoryczną opinię o Dom weselny "Hubertus" - Siedlce

Dom weselny "Hubertus"