Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

MaMto

Witam Wszystkich Serdecznie Za każdym razem gdy wchodzę na to forum dochodzę do tych samych wniosków. Raz, ludzie bez własnego życia interesują się życiem innych... Być może czerpią z tego satysfakcję, śmiem twierdzić nawet że są to umysły z dolnej półki intelektualnej, którym w życiu nic nie wyszło. Nie zdają sobie sprawy, że rujnują dobrym ludziom życie prywatne i nie tylko im ale i również osobom im bliskim. Niestety nikt nie jest w stanie wbić im do głowy nawet kilofem "robisz źle, nie postępuj tak". Tłumacząc prostolinijnie ich mózg nie jest rozwinięty do końca, rozumowanie tylko do pewnego pułapu i nie dalej :) Albo po prostu nie używają go... Dwa, Marta nie martw się tymi prymitywnymi komentarzami... Wszyscy widzą, że swoją pracę wykonujesz dobrze. To, że z jedną osobą masz lepszy kontakt a inną gorsz o niczym nie świadczy!!! A ci co najwięcej oskarżeń i zbyt pochopnych wniosków wysuwają mają najwięcej za uszami. Właśnie dlatego pozostają anonimowi. Słuszną uwagę napisał ktoś wcześniej, że ludzie w firmie powinni się integrować i żyć ze sobą w zgodzie ponieważ to właśnie w firmie pracując spędzamy drugą połowę życia - BRAWO Trzy, jeżeli nawet taka sytuacja ma miejsce to co komu do tego??? Twoja sprawa, twoje życie i ty nim kierujesz i to ty za nie odpowiadasz :) - BO W ŻYCIU NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY ŻYĆ W ZGODZIE ZE SAMYM SOBĄ, ŻEBY PRZEŻYĆ JE TAK JAK SIĘ CHCE ,ŻEBY NICZEGO NIE ŻAŁOWAĆ NA KOŃCU KRĘTEJ ŚCIEŻKI ŻYCIA - JEST TAK KRÓTKIE Cztery, obowiązki wzywają muszę kończyć niestety :) - jeszcze wrócę tu nie jeden raz :) Dla wszystkich zawistnych bez własnego życia - wyje..cie się na plecy!!!!!!!!!!

Ale jaja
@MaMto

ogarnij sie

qyu18902
@MaMto

Ewke za to co robi i jaka opinie ma przez to Tomek powinni zwolnić zresztą słuszna ktoś miał tu racje ze jakby suka nie dala to pies by nie wziol . Ona to jest puszczalska jakich malo. Aby wykorzystać do swoich potrzeb potrafi . Bo to juz zbyt bardzo przenosi się do stosunków nie dobrych dla zakładu. Niech ktoś w końcu przejzy kamery z ostatniego całego roku i zobaczą co oni wyprawiali i wyprawiaja. Nawet potrafili wyjeżdżać z zakladu w trakcie pracy razem zresztą oni się nie kryją wszyscy o nich wiedza. Ta kobieta powinna się leczyć a nie tworzyć rodzinę której nie potrafi uszanować - rodzina to świętość - ale na pewno nie dla niej. Pozdrawiam

Słuszna uwaga. Ludzie piszą bzdury, interesują się życiem prywatnym innych osób, jakby nie mieli innych zainteresowań. Szkoda czasu na pisanie bzdur. Najgorsze w tym jest to, że potem osoby, których dany wpis dotyczy, próbują domyślać się, kto jest autorem wpisu, np. dot. Magdy R, Mileny Pietrzak, Kaja, Gniazdowskiego, Wasielewskiego i innych, i podejrzewają kogoś, kto z tym nie ma nic wspólnego. Jednak o swoich domysłach opowiadają na zakładzie i są przekonani, że maja rację. Nawet jeżeli jedna z pracownic, która otrzymuje telefony z ofertami z ubezpieczalni, ofertami kredytów, pożyczek i diabli wiedzą jeszcze czego, co dzisiaj jest normalne, poskarżyła się Kajowi i już mieli sprawcę, nie mając na to żadnych dowodów. Nikt ze mną na ten temat nie rozmawiał, ale już osądził. Mnie jednak nie interesują problemy Kaja, Gniazdowskiego, Wasielewskiego i innych. To są ich problemy, nawet to, że ktoś bawi się ich kosztem. Ode mnie jednak wara.

Oczko93

Litwa Ale tu jest (usunięte przez administratora) ludzie ogarnijcie się bo ktoś wkoncu otworzył oczy na zachowanie pani Marty ona poprostubnie ma wstyd i to co robi to jest irytujące sama sobie winna jest wkoncu każdy z nas pracuje równo a wyróżnienia ma tylko kto chce....kobieto oprzytomnij bo Nie chce siwnisc Do pracy inna to patrzeć a jak masz potrzeby to i......J.....nieraz masz uwagę zwrócona odnośnie tego jak robisz....Ale Ty jesteś najlepszą w firmie. ...wstyd bo znowu o naszej pakowni jest.....jak masz problem zmień robotę. .

@Oczko93

Skoro ty jesteś lepsza to zacznij najpierw od siebie i od czubka własnego nosa..widocznie za ideał się uważasz... A jak tobie się nie podoba to się zwolnij... każdy pracuje jak pracuje... Pani M. nigdy nie uważała się za lepszą A to że opisują pakownie to tylko wina ludzi którzy sami gonią sensację za sensacją... taka mądra jesteś to się przedstaw A nie pod byle pseudonimem wypisujesz...

@Oczko93

Zero argumentów a faktów nic, nic i jeszcze raz nic. Tak znowu o pakowni a to dzięki takim jak Ty, idzie łatwo wywnioskować że przemawia przez Ciebie zazdrość... O tym właśnie pisałem, nie zrozumiesz tego... Zapewne prześcieradłem byłaś i pewnie osobiście zwracałaś jej uwagę??? :) Nie wysilaj się więcej i zajmij pracą!!! Może wtedy może wtedy inni będą mieli życie... 123 - jechać wszystkim takim -- pozdro

@Oczko93

Na co liczysz??? Ze ktoś będzie cię popierał bo nie lubisz lub zazdrościsz znanej ci osobie??? Udajesz w tym co piszesz,że to w dobrej wierze... Tupet nie z tej ziemi!!! Brak słów!!!

MaMto

Pozdro dla Wszystkich dobrych ludzi.

Ali.2017

Swoją drogą niby pierdoly a Matusia (usunięte przez administratora) innym jechała a teraz widzisz....Karma zawsze powraca ....więc zastanówcie się co z kim i o kim gadacie.nie ma co w tej firmie geby otwierać bo Cię zredaguja.!!!

Aga1996

Będzie jutro (usunięte przez administratora) na firmie. ..znowu na stołówce plotki za plotka (usunięte przez administratora) nie chce się. ....a propo Marta co Ty odpierdalaaz Masz wkoncu poważne stanowisko a Ty opinia szargana współczuję ...

MLody33338konfekcja

No wiadomo marta z (usunięte przez administratora) biega ....szall te (usunięte przez administratora) Napierała po zakładzie.

Ewa woli mechaników z konfekcj robie swoje a ze maz ja trzymie jeszcze to sie kazdy drziwi

Magda123
@Karolina

jak ewa woli mechanikow a ty kogo wolisz ?rzeznikow?wez juz przestac wypisywac te pierdoly wez spojrz w lustro zatuczona krowo bo wygladasz gorzej od przejechanego kota bleeee

Gruby45@o2
@Magda123

Dokładnie Tak wkoncu aby im w głowie sex a jeśli chodzi o marta to następna następczyni Ewy aby sobie dogodzić sama widziałem jak wracając z pracy romansuje ludzie przecież ona ma męża z którym pracuje wstyd dla niego .

Ale jaja
@Gruby45@o2

a z kim i gdzie

Wiara

Od kiedy pisanie na forum jest nekaniem czy to jest jej prywatny numer ty chyba slabo na prawie sie znasz mozna tu pisac ci sie chce bez przeklenstw moze jedynie

PAKOWNIA

Jezdzi sceniciem pja uc 73 bierze za darmo

Kld
@PAKOWNIA

Znając ja to ona ma (usunięte przez administratora) i śmieje się z tego co wypisujecie o niej widac ze ktos tu jej nie lubi i to bardzo skoro tak na nia jedzie... widać dobrego obserwatora ma skoro tak o niej wszystko wie... pozdro dla tego co tak udostępnia numery rejestracyjne.. żeby tylko Ciebie coś na drodze nie spotkało pierdolo jedna... hehhe

Mkla

Ludzie opamietajcie się niech to ktoś zgłosi na POLICJĘ bo to już jest nękanie psychiczne... wali Was równo

ogarnijta sie

w tym zakładzie nie można mieć kumpla dziewczynę albo kumpla chłopaka jak się jest dziewczyną, bo jacyś idioci już piszą o romansach...sieczka w głowie , sorry

Ccc

Czytając to forum miałem wrazenie jakby ludzie tam nie pracowali tyko na sensację i okazję czekali żeby kogoś obsmarowac... naprwde ludzie jesteście zalosni ze tak wypisujecie jakby nikt nie miał swojego życia tylko czyimś wciąż żył...

uuuuuuuuuuu
@Ccc

Ludzie powinni sie integrowac w zakladzie a tu aby zazdrosc kradna jeden drugiemu najezdzaja jeden na drugiego i plotkuja . masakra

Dana
@Ccc

A slyszalem ze gylo grubo jak pracownicy okradali zaklad jakis mechanik kierownik czy ktos tam jeszcze tego nie pamietacie?cwaniaki jedneladna kase robili ale sie usralo sprawa sie rypla .pamietacie jak dawno to bylo?wy tyraliscie uczciwie ta tacy kase nalewo zbierali i to ladna a teraz sie smieja

kobra
@Dana

ludzie ogarnijcie sie co wy tu wypisujecie

@@@@@@@
@kobra

Prawde

Agnieszka
@kobra

wgazecie nawet pisali tego nie pamietacie a co kto z kim to jest temat tabu

Ccc

Każdy mądry na forum ale w realu to w żywe oczy się wyprze ...każdy takiego bohatera udaje A jak przychodzi co do czego to on tego nie powiedział...

PAKOWNIA
@Ccc

Marta i tak tego michalka zostawi bo woli szalla wiec kolejne małżeństwo sie rozpada Gratulacje Michal szukaj lepiej innej pracy

Jola
@PAKOWNIA

Komu pierdolo zawistna chcesz zaszkodzic Marcie czy Szalowi?zaszla ci Marta za skore czy zazdrosna jestes ze maja ze soba dobry kontakt tak jak powinno byc w zakladzie a nie jak wy koty ze soba wszyscy drzecie obserwujeie tymi falszywymi nieszczesliwymi slepiami a zas wypisujeszpierdoly jaka osoba zazdrosna z ciebie musisz miec w domu katastrofe

Rrr

Niech lepiej ta osoba co tak broni michasia niech się ujawni bo za nim lata i teraz takie bzdury wypisuje hehe.. normalnie jak w telenoweli

Rrr

To weź się za pracę A nie wielkie wypisywanie... to forum jest śmieszne i Ci ludzie co tu się wielce o każdym produkuje i niby o bolesnej prawdzie... normalnie lepsze to niż telenowela.... buhaha... Pani ewelino nie produkuj się...

Uboj
@Rrr

Michas naiwniak rano marte calowal a teraz szall go zastepuje frajer

Www

W szczególności te co tak wypisują o kim brak słów

JUJU
@Www

Przeczytaj w necie znaczenie slowa dziwka a pozniej osadzaj kretynie

Rrr

Widocznie ciebie też to spotkało skoro tak opisujesz taki mądry jesteś poddaj swoje nazwisko (usunięte przez administratora)

Prawda boli

Jednej osobie moze sie wydawac ale tu parenascie osob pisalo na jej temat wiec watpie by wszystkim sie wydawalo

Wrrrrrrrr
@Prawda boli

Dzis pisza o niej za tydzien napisza o kolejnej osobie i tak na okraglo

Riki

Pewnie ciebie

A myslalam ze Marta taka porzadna wierna a tu takich rzeczy mozna sie dowiedziec masakra

A mozenic nie robila jedzieciena nia . co wam zrobila takiego ,zaszla wam za skore

Jacek

Nie rozwijasz tematu bo (usunięte przez administratora) wiesz. a moze zazdroscisz co?

Rysiu

Wiesz tyle co zjesz?zawistna kreaturo moze miales na nia chce a olala cie bo jestem brzydki

Zsss
@Karolina

Z kad ta marta jest podajcie nazwisko jej

xxx
@Zsss

Z goliny

Mmmm
@xxx

Niejest z Goliny z Zakrzewa jest cheba

Ola
@xxx

Ciekawe kogo nastepnego opisza?lepiej nie gadac z nikim przeciwnej plci bo aby ktos zle spojrzy a juz nowy romans strach gadac z kim kolwiek

@Ola

To sie nazywa brak pracy ale jak by mialby byc 1 godz dłużej. To nie ale opisywac kogos to potrafia .. Marta

Romeo
@Zsss

Ksiazke piszesz

OLI
@Marta

Marta bo to sa zawistne pierdusy niech sie wezma za robote bo aby wejda na forum i pod pseudonimami pisza bzdury

OLI

A co cie interesuje jej nazwisko> podaj swoje jak taki ciekawy jestes

Rzeźnia.Golina

Ja (usunięte przez administratora) zero wstydu tym bardziej że mężatka i z mężem w jednym zakładzie zero wstydu na jej miejscu szukał bym nowej roboty aby łazi do rzeźników a każdy od nas w huku ja ma.....

Arek
@Rzeźnia.Golina

O kim mowa o Ewce czy Marcie bo zglupialem?

ULLLLLLLLL
@Rzeźnia.Golina

Bo jak ja podrywaja to mysli ze jest Pamela Anderson

kali

Bo jak rodziny zakladali to byli zakochani w sobie zauroczeni a gdy to minelo to musze poszalec i zmienic partnerow na lepszy model bo stary sie znudzil

Bobo
@kali

Bo najciemniej pod latarnia

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.