Opinie o P&H Staffing Service GmbH w Geisenfeld

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P&H Staffing Service GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P&H Staffing Service GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&H Staffing Service GmbH w Geisenfeld

Maniek

Witam. Pracuje ktoś w Thiendorf magazyn netti ? Jakieś opinie?

była pracownica

Nie polecam nikomu tej firmy .Pracowałam w Jysk wyrabiałam normę a oni i tak nie wypłacili całej premii a jak się zwolniłam to nie zapłacili za 20 godzin ani za urlop. Taka wspaniała firma że co chwile ktoś się zwalnia.Kobietom każą dźwigać po 35 kg a jak powiesz że nie będziesz tego dźwigać to mówią żebyś znalazła jakiegoś jelenia co ci pomoże. A koordynator jest tylko od zajmowania się plotkami bo jeśli chcesz jechać do lekarza to musisz sama sobie organizować albo liczyć na jego łaskę

xx

brygadzisci krzycza po pracownikach jak nie robia normy- co to ma znaczyc, jakies przedszkole ?

kamilulung
@xx

Jaka jest norma?

TOmek Es

Dlaczego nie wyplacane są wynagrodzenia za ostatni miesiąc jak maj 2019. Gdzie jeszcze pracowałem w czerwcu i mam nie wykorzystany urlop. Za który też powinniście zapłacić. Chyba jest jakieś prawo co chroni pracownika. To nie (usunięte przez administratora). Proszę o oddanie moich pieniędzy.

logo firmy Order Picker
Geisenfeld
LOCO Service GmbH
Grażynka

Witam pracuje ktoś na magazynie w Berlinie w Netto na dziale Mopro? Warto jechać? Jak z wypłatą?

A&A

Wraz z moim narzeczonym , pracujemy w P&H prawie 4 miesiące na magazynie Netto w Berlinie. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z tej agencji. Kasa zawsze na czas, pełna opieka koordynatora który mówi zarówno po Polsku jak i po Niemiecku który zawsze służy pomocną dłonią. Czyste zadbane i w pełni wyposażone mieszkanie blisko pracy oraz centrum miasta i do tego nie drogo. Zwrot kosztów paliwa. Wszystkie sprawy zalatwiane od ręki. Nam się podoba. Pozdrowawiamy i życzymy dużo koli. ????

Krzysiu
@A&A

To pewnie kierownik LG i kolorowa pani co uklada palety na kazdym dziale lepiej niz nie jeden pracownik z duzo wiekszym stażem pracy

Nowyy
@A&A

Cześć,możesz napisać ile wychodzicie na rękę już po odjęciu wszystkich kosztów? Jak zakwaterowanie? lub podac jakiś email do siebie. Pozdrawiam

Nowyyy

Witam pracuje ktoś na magazynie Netto w okolicach Drezna, Zwickau? Jakieś opinie, jak warunki mieszkaniowe?

najlepsza jednostka

ktoś kto pracuje dłuzej w tej firmie, sprawiedliwie pracuje i chodzi do pracy(a nie na zwolnienia), bedzie bardzo zadowolony. Pieniadze na czas i naprawde sprawiedliwie wyplacone, godziny sie zgadzały. Zawsze był konsensus z obu stron, drobne błedy sie zdarzały, ale w jakiej firmie sie nie zdarzaja? tam tez pracuja ludzie! A mimo to wszytko bez problemu bylo wyjasniane. Osoby chcace zarobic napewno nie beda zalować. Właśnie została podpisana kolejna umowa na 15miesiecy. Lubię atmosferę w P&H Staffing Service GmbH za: wypłaty

Biały
@najlepsza jednostka

Ja też już pracuje ponad rok i nie narzekam da się wyciągnąć 1700e netto na komisjonerce. I dotego za niedługo przejście pod netto!

BilDaw

Witam. Nie otrzymalem wynagrodzenia za okres styczen 2019r. pomimo ze umowa zostala rozwiazana dopiero 04.02.2019r. Kontaktu z szefem oraz ksiegowa nie ma poniewaz nie odbieraja telefonow oraz blokuja wiadomosci na pozostalych portalach. Co robic w takej sytuacji? Prosze o pomoc i pozdrawiam!

@BilDaw

Witamy serdecznie. Dziękujemy za wiadomość. Chcielibyśmy Pana/ Panią poinformowac ze zgodnie z taryfikatorem IGZ mamy czas na przelew wynagrodzenia do 15 dnia roboczego banku. W razie jakichkolwiek pytan bądź uwag prosimy o napisanie wiadomości na adres info@ph-staffing.de Serdecznie pozdrawiamy.

prawdziwy

haha zwolnilem si ei nie dostalem zadnych pieniedzy za osatni miesiac i za niewykorzystan urlop takze masakra

@prawdziwy

Witamy. Zawsze moze Pan/Pani napisac swoja skarge/uwage/reklamacje na meila kontakt@ph-staffing.de . Proszę napisać w wiadomości swoje imię i nazwisko oraz na jakim projekcie pan/pani pracował/a . Chcielibyśmy jak najszybciej wyjaśnić ta sprawe. Serdecznie pozdrawiamy

zdzisia

A mi koordynatorka zabrala z wypłaty 180 euro i niechce mowić za co

Straszne :)

Straszne :)

@zdzisia

Z tego co mi wiadomo to w firmie nie pracują panie koordynatorki wiec przestań się błaźnić polaczku

@zdzisia

Informujemy Pania/Pana ze w naszej firmie nigdy i nigdzie nie pracowala 'koordynatorka'. Pozdrawiamy serdecznie.

Seba
@zdzisia

Chyba kucharka na kantynie. Od kiedy P&H ma koordynatorki. Pozdro z Berlina dla "normalnych" ????

żenada

obiecuja mieszkania firmowe blisko pracy a okazuje sie ze musisz dojezdzac po 64 km. żenada

@żenada

Szanowna Pani, szanowny Panie. Nikt z naszych obecnych i bylych pracownikow nie dojezdza i nie dojezdzal do pracy dalej niz 32km w jedna strone. Pozdrawiamy serdecznie.

rotacja

prawda za te koszmarne warunki to maja taką rotacje . nikt tam niechce pracowac dluzej niz 2 tygodnie

@rotacja

tez odradzam prace u nich.

@rotacja

Obecnie zatrudniamy 220 osob w Niemczech. Wiekszosc ludzi pracuje u nas 9 miesiecy po tym czasie przechodza bezprosrednio pod naszych klientow. Oczywiscie dziekujemy za Pani/Pana komentarz. Pozdrawiamy serdecznie.

Wypłaty się nie zgadzają cały czas trzeba się upominać o pieniądze, typu nie zapłaciłes mi za to za to i za to......porażka

K..y i zlodzieje

teraz się obudziłeś ? od zawsze tak było. No ale szefostwo na nowe samochody musi mieć ! a nas Polaków -rodaków gnoją ! Kiedyś się to odwróci przeciwko nim

@K..y i zlodzieje

Kto nic nie robi ten sie nie myli. Nigdy nikogo nie oszukalismy ani na godzinach ani na zadnej innej rzeczy jezeli chodzi o skladniki wynagrodzenia. Zawsze moze Pan/Pani napisac swoja skarge/uwage/reklamacje na meila kontakt@ph-staffing.de . Serdecznie pozdrawiamy

anonymus

korekta goni korekte korekty ! zawsze sie cos nie zgadza, no i (usunięte przez administratora) na godzinach !!!

@anonymus

wodnik

Firma w porządku, płaca co miesiąc

@wodnik

Twój komentarz jest bardzo lakoniczny. Napisz proszę coś więcej o pracy w firmie. Jakie stanowisko zajmujesz? Niektóre wpisy mówiły o opóźnieniach w wypłatach. Rozumiem, że u Ciebie się to nie zdarzyło? Mógłbyś przedstawić oferowane obecnie warunki? Co postrzegasz jako największy plus?

wodnik

Jestem dość długim pracownikiem w firmie ,,jysk" i podoba mi sie , zadnych wiekszych problemow z wyplata nie bylo, no nie powiem czasem zdarzylo sie ze szef zapomial doplacic za mieszkanie, lecz po zwyklym smsie o poproszenie go o doplate za mieszkanie wykonywal przelew ,albo w nastepnym miesiacu doplacal, i tyle. na chorobowym do 6tyg tez palcil 100%, a ze normy mamy wysokie w naszych pracach to jesty tylko zalezne od nas samych.

Sławek
@wodnik

jesteś jednym z brygadzistów ! to fakt pracujesz długo ale jako kadra , czyli masz pracowników w (usunięte przez administratora) i masz z tego premie i prowizje, - tak własnie zarabia kadra - skąd wiem ? bo ze wzgledu ze znam j. niemiecki to tez mi proponowali to stanowisko, i pewnie bym przyjał ale musiałem wracac do rodziny do polski.

Sławek

nie walczą o pracownika, z powodu mniejszego zapotrzebowania na towar w Netto, musieli zredukowac załoge z 30 osób do 5 . I co? nie matrwili się o nikogo, poprostu zwolnili !!! mogli przeciez coś załatwić . I to na dodatek w czwartek poinformowali ze od poniedziałku nie ma pracy ! zwykli wyzyskiwacze, nie dbaja o wizerunek firmy , czyli o swoich pracownikow.

Pan R.

co to za firma , jak wyplate placa pod stolem !! nie ubezpieczaja i nie odporwadzaja skladek , nie placa podatkow, PRACA na CZARNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA !!!! to sie nadaje do telewizji, !! polaczki ( dupni niemcy ) wykorzystujacy POLAKOW !

qqqq

no i prosze szefostwo sie pojawilo, Aj jakie zdenerwowane :) wychodzi szydlo z worka !

negatyw

katastrofa, okradli mnie, nie przyjezdzacje do nich !

qwerty
@negatyw

tak to prawda . zlodzieje i tyle w temacie !

Zostaw merytoryczną opinię o P&H Staffing Service GmbH - Geisenfeld

• Jak się pracuje w P&H Staffing Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P&H Staffing Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P&H Staffing Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P&H Staffing Service GmbH?

Kandydaci do pracy w P&H Staffing Service GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P&H Staffing Service GmbH