Opinie o P&H Staffing Service GmbH w Geisenfeld

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P&H Staffing Service GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P&H Staffing Service GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&H Staffing Service GmbH w Geisenfeld

Hej Rosalin...kontrakt to trzeba podpisać . Chyba coś nie wyszło. Jedno wiadomo...kto pracuje ten nie narzeka.

Gościu, ukrywający się pod nickiem "Maciek". Wszystkie zastrzeżenia, co do współpracy, wyjaśnia się z pracodawcą.A nie tutaj będziesz wylewał łzy. Po wpisie można zorientować się jaką przedstawiasz "entelegencję". Pozdrawiam

Rosa
@P&H Staffing Service GmbH

Zapraszacie do kontaktu bezposrednio z pracodawcą po czym taki kontakt olewacie jeśli dotyczy niewygodnych dla Was spraw ????. Macie szczęście że chore w niektorych aspektach prawo niemieckie broni wam tyłka bo powinniście płacić grube kary za niektore rzeczy. Karma wraca, mam nadzieję że do was akurat ze zdwojoną siłą.

Sebastian

Właśnie podpisałem umowę. Umowa jest jasna, nie budzi zastrzeżeń. Wszystko jest klarowne. Koordynator OK. Wszystko mi tłumaczy, pokazał pokój. Powiedział, że mam do niego dzwonić jakbym miał pytania. Polecam.

Pracowity

Witam. Chciałem powiedzieć, że firma jest OK. Proszę nie czytać tych bzdur wyssanych z palca, że coś jest nie tak. Pieniądze są na czas. Pozdrawiam wszystkich komisjonerów :)

@Pracowity

Pozdrawiamy i życzymy miłego weekendu:)

logo firmy Order Picker
Geisenfeld
LOCO Service GmbH

Wszystko OK. Polecam :)

@Andrzej

Dziękujemy za opinię! :)

Żaba

Dla mnie firma jest ok. Wypłaty są w terminie, kontakt z koordynatorem jest super. Osoby z oddziału w Polsce przemiłe. Wszystki informacje są jasne i zrozumiałe. Negatywne komentarze piszą chyba ci, co nie chce im się pracować, albo zawalili w inny sposób.

@Żaba

Dziękujemy za tak miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy owocnej współpracy! :)

Biały

Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Jeżeli jesteście w stosunku do szefa ok to on tak samo. Jak się zapierdziela to pieniadze też można wyciągnąć niezłe. A ludzie sami sobie robią pod górke. Ja już wytrzymałem rok z tym pracodawcą i za niedługo przechodze pod netto :)

Mc1985
@Biały

Co to znaczy,że za niedługo przychodzisz na netto ?

tomasz henryk dulak
@Biały

"już wytrzymałem rok..." Proszę się zastanowić nad tym co Pan wypisuje.

xxx

Nie polecam z całego serca! Omijajcie. Osoba, z którą rozmawialiśmy, mówi różne rzeczy, wszystko ładnie, pięknie, a przyjeżdżasz do pracy i okazuje się, że nic z tych informacji podanych przez tego pana nie jest prawdą. Np. Zapewniał, że szkolenie, które trwa 2 dni będzie 100% płatne, lecz nie dostaliśmy ani centa. (W te dni pracowaliśmy normalnie, a nie siedzielismy). Mówił, że praca od 6 do 14, będziemy wszyscy razem, na jedną zmianę, a okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Pan pośrednik, kiedy załatwiał nam prace odbierał każdy nasz telefon, albo od razu oddzwaniał. Niestety kiedy przyjechaliśmy już do niemiec nie odebrał telefonu już wcale, ani nawet nie odzwonił, nie napisał. Jedna osoba nawet powiedziała mi że agencja P&H staffing to inaczej po prostu PECH, niestety miała racje. Pracowałam na komisjonowaniu na magazynie netto, gorszej pracy nie miałam nigdy. Norma to 220 koli na godzine, czyli np 220 kartonów lub opakowań, które ważą np. po 15 kg na godzinę! (Norma, którą mają osoby zatrudnione pod netto to 160 koli). Naprawdę nie polecam nikomu!

Guteborn
@xxx

Zapomnieliście dodać ze głównym powodem rezygnacji był brak internetu na mieszkaniu oraz praca się nie podobała skoro dobrze wiedzieliście do jakiej pracy jedziecie. Wstydem jest pisać takie kłamstwa skoro w trakcie pracy wyszliście z magazynu bez słowa. Jakim prawem oceniacie firmę po półtora dnia pracy ? „Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy...„ to tyle w temacie

@Guteborn

Tak sie składa ze internet nie byl powodem, tylko po prostu pan pośrednik mowil nam, ze paczka chipsów to jedna kola, albo jeden słoik to jedna kola a okazalo sie ze jest inaczej. To nie jest normalne, żeby jedna kola to 12 słoików ważących po np . 1 kg czyli 12 kg razy 220 koli to równa sie ponad 2,5 t na godzine! Żeby przerzucać z palety na paletę i ładnie układać ponad 2,5 tony w ciagu godziny za najniższą krajową to trzeba być albo tak zdesperowanym z braku pracy albo nie myśleć. Nie rozumiem jak ludzie, którzy narobią sie jak głupki z 3 pracującymi niedzielami cieszą się zarobkami w wysokości 1000-1100 euro. Każdy może pracować gdzie chce, gdzie mu sie podoba i gdzie mu sie bardziej oplaca. W naszym przypadku wolimy pójść do pracy przy granicy i mieć te 1300 euro tylko od pn do pt i być codziennie w swoim domu. A wy jeżeli chcecie tam pracować to pracujcie, nikt wam nie broni. Po to jest możliwość napisania własnej opinii, aby to zrobić, więc nie wiem w czym problem ;)

@Guteborn

I jeszcze chcielibyśmy dodać, że nie wyszlismy bez słowa, tylko próbowaliśmy sie skontaktować z naszym pośrednikiem, niestety ten nie odbierał, brygadziście (chyba, tak nam go przedstawili) powiedzieliśmy ze rezygnujemy i tp. Ten pisal zaraz z naszym pośrednikiem wiec pośrednik widział ze dzwoniliśmy, wiec dlaczego do nas nie odzwonił, ani nie napisał z pytaniem jakimkolwiek?

Magda

Są nie wypłacalni... Półtora miesiąca po przyjeździe do pl i pieniędzy dalej nie ma. Codziennie trzeba dzwonić i się wypytywać w efekcie pieniędzy nadal nie ma, a to godzin nie mają, a to już pieniądze zostały wyslane.... są po prostu nie kompetentni. Dramat. Do tego zwlekali z podpisaniem umowy , pracownik pracuje na czarno..... Ani kasy, ani widu ani słychu.

Półtora miesiąca po powrocie i nadal nie ma wypłaty na koncie. To są (usunięte przez administratora) więc proszę ludzie uważajcie. Z tą firmą stracisz tylko swój czas.

Autentyk

Nie otrzymałem jeszcze pieniędzy za zwolnienie lekarskie choć wypłata była i nie chcą powiedzieć dlaczego nie zapłacili i kiedy zapłacą .To są zwykli (usunięte przez administratora) A pieniądze to powinny być najpóźniej 10 a nie 15 dnia roboczego. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłaty płacić 10 dnia miesiąca

@Autentyk

Witamy. Dziekujemy za komentarz. W sprawie wynagrodzen prosze kontatowac sie z naszym biurem, gdyz nie wiemy kim Pan jest, o kim Pan pisze i za kogo Pan pisze. Latwo pisac oszczerstwa wobec innych incognito. Zgodnie w ukladem taryfowym i umowa o prace wynagrodzenia wyplacamy jak wyzej. Nie jest to nasze widzimisie ale dziekujemy za pomysl. Serdecznie pozdrawiamy.

@Autentyk

Witamy. Dziekujemy za komentarz. W sprawie wynagrodzen prosze kontaktowac sie z naszym biurem, gdyz nie wiemy kim Pan jest, o kim Pan pisze i za kogo Pan pisze. Latwo pisac oszczerstwa wobec innych incognito. Zgodnie w ukladem taryfowym i umowa o prace wynagrodzenia wyplacamy jak wyzej. Nie jest to nasze widzimisie ale dziekujemy za pomysl. Serdecznie pozdrawiamy.

Autentyk2
@Autentyk

Odezwij się mam ten sam problem

voivod69
@P&H Staffing Service GmbH

Przepychanki słowne z pracownikami nie są Wam potrzebne.Pisownia polskich znaków,a wręcz ich brak napewno źle świadczy o Waszej firmie.

Najgorsza agencja jaka może byc nie polecam umowa po kilku dniach nie wypłacalna agencja

@Kasia

Ja dostałem od razu jak przyjechałem

X

Nie bądźcie naiwni nie przyjeżdżajcie do pracy przez tą agencja widmo

Nieważne123

Nie polecam firmy,owszem praca fajna,ludzie fajni,mieszkanie fajne,pieniądze były na czas ale takie śmieszne sumy,jednym dawał dwa razy więcej niż drugim chociaż każdy pracował tyle samo godzin,rozumiem że jest norma ale jak jednak każdy wyrabiał tak samo to suma powinna być też taka sama,a jak już całkiem ktoś zrezygnuje to już całkiem przychodzi wypłata połowę mniejsza.

AB

Wszędzie trzeba pracować. Jak uczciwie postepujesz wobec pracodawcy to i on idzie na rękę. Na zasadzie jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Jeżeli chcecie pracować na własnych zasadach najlepszym wyjściem jest własny interes, a wtedy zobaczycie jak pracuje się z ludźmi. P&h jest, w porównaniu z innymi agencjami, ok.

Waldus

Nie polecam firma okrada jak Może Pan Maciej P zamiast mi wypłacić 1500 euro wraz za nie wykorzystany urlop dostałem 501euro to śmiech na sali oj przepraszam Pana że miałem wycinany wyrostek i choroba nie wybiera i nie wykorzystałem urlopów i łączna suma jaka. Pan mi wisi to 999euro Pan mówi że ja (usunięte przez administratora) Pana w jaki sposob że chcem swoje pieniądze za zwolnienie i za niewykorzystany urlop mam pytanie czy pan zbiera na nowe auto czy na wczasy lub auto dla syna lub zonki? Czemu Pan okrada ludzi berlin pankow tragedia :/

@Waldus

Mam wrażenie ze te opinie z 28 listopada to jedna i ta sama osoba pisze !! Twoje żale problemy wylewasz przed monitorem .... kręci się koło nowego auta , wczasy , 1000€! Lub Bóg wie co .... nie pogrążaj się człowieku zachowujesz się jak gimnazjalista , no ale skoro pracowałeś legalnie to musisz być pełnoletnim ! Podejrzewam ze prace zmieniasz jak rękawiczki taki z ciebie leser ???????????????? nie z takimi typkami miałem do czynienia , sami ledwo normę wyrabiali biedactwa później choroba i L4 ????????następnie afera , wyłudzanie pieniędzy i zatrudnianie się w nowej pracy i znowu ten sam scenariusz ???????????????? Ogarnij się i weź się do roboty ????

Krzyś

Firma nie wypłaciła mi wynagrodzenia za urlopy przepracowalem 168h a z abrechnungu widnieje 120h Maciej P widzę że zbiera na nowe BMW lub wczasacy dzwonie do niego to mówi że wyjaśni a potem nie odbiera telefonu do firmy jak dzwonie rzucają słuchawką.... Najgorszemu wrogowi odradzam pracy w tej firmie tak to jest jak Polak Polaka okrada tak samo cały kordynator S. S który wozi się po magazynie i zagrywa wielkiego szefa a 50 coli by nie zrobil (usunięte przez administratora)

ADAM

NIE POLECAM ! ADWOKAT JUZ DZIAŁA.kto chce odzyskać pieniądze proszę o kontakt 781339729.

@ADAM

Szanowny Panie Adamie J. Informujemy Pana ze jezeli ma Pan do Nas jakiekolwiek roszczenia to prosze kierowac sprawe na drogę sądową i przestac sie tutaj żalić i hejtowac nas przez Pana osobe i Pana rodzine na wszystkich mozliwych portalach i kanalach. Serdecznie dziekujemy i pozdrawiamy.

Do Pana J.
@ADAM

Odzyskać chcą pieniądze koledzy z którymi pan dojeżdżał do pracy i się Pan przed nimi chowa. Dodatkowo wszędzie Pan ich poblokował z tego powodu. I dla wszystkich, którzy piszą się na post Pana Adama - ten adwokat to jego matka, która w taki sposób straszy każdego innego pracodawcę u jakiego Pan Adam był "zatrudniony" aby wyrwać za leserkiego syna kilka Euro . No tak też można zarabiać na życie ...

jestem bardzo zawiedziona ta firma mial byc dojazd do pracy zepewniony a trzeba bylo z buta daleko do pracy i sklepu sa to oszusci i niewyplacalni !! nie polecam tej firmy

@123

Witamy. Dziekujemy za komentarz. Jak w kazdym zakladzie pracy pracownik powinien wstawic sie sam w pracy. My jako firma nie zapewniamy dojazdu do pracy ale mogla Pani dojezdzac z innymi pracownikami bo tacy swoimi autami jakos do pracy dojezdzaja? To ze miala Pani daleko do sklepu to takie 'straszne' i przykro nam… Reszte pani oszczerstw wyssanych z palca nie zamierzamy komentowac. Serdecznie pozdrawiamy.

PRZEMO

Jaki system pracy ?Po ile godzin? Jakieś normy ? Ile urlopu na rok ? Tylko food czy ktoś nie również?

Julia
@PRZEMO

Też interesują mnie szczegóły pracy w P&H Staffing Service GmbH. Może ktoś z obecnych lub byłych pracowników zechce się wypowiedzieć? Zachęcam.

Patryk
@Julia

Pracuje od 5 miesięcy na magazynie w Guteborn i sobie chwalę, praca mniej więcej 7,5-8.5h, wypłata zawsze na czas, norma 220coli im więcej, tym większa premia, jak się komuś chce pracować, to można zarobić. Szczerze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o P&H Staffing Service GmbH - Geisenfeld

• Jak się pracuje w P&H Staffing Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P&H Staffing Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P&H Staffing Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P&H Staffing Service GmbH?

Kandydaci do pracy w P&H Staffing Service GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P&H Staffing Service GmbH