Opinie o P&H Staffing Service GmbH w Geisenfeld

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P&H Staffing Service GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P&H Staffing Service GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&H Staffing Service GmbH w Geisenfeld

Cytryn

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Nie wypłacana pieniędzy na czas, nie ma urlopow( przepadaja). Obiecanki cacanki pana Maćka. P i Pan S.S kłamca i (usunięte przez administratora) tak samo nie da rady z człowiekiem nic załatwić...

anie

czy to jest ta agencja? European Staffing Service GmbH Dorfaue 9

Nie polecam tej pseudo agencji. (usunięte przez administratora) wszędzie gdzie się da. Nie wywiązują się z umowy. Po zakończeniu współpracy i powrocie do Polski nie zobaczysz żadnych pieniędzy. Rozliczają korektą poprzednie miesiące za brak numeru podatkowego ( zabrane z ostatniej wypłaty). Numer podatkowy otrzymasz tylko wtedy jak będziesz posiadał zameldowanie. Oferują mieszkanie ale bez zameldowania. Sprawa polega na tym, że nie wiadomo czy najgorsza klasa podatkowa, która została nadana została w poprawy sposób naliczona. Na ten moment zostało wysłane oficjalne pismo do odpowiednich urzędów finanzamt aby upewnić się czy podatek został zapłacony, czy może pracodawca popełnił przestępstwo wysyłając pracownikom niepoprawne paski płacowe aby uniknąć zapłaty wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Larysa

Witam, czy Pan teraz jakoś niedawno pracował? kiedyś agencja mnie ciekawiła właśnie przy tych opiniach, teraz z tego co widzę pojawiają się kolejne ale mnie nie udawało się odnaleźć aktualnych ofert od nich, są tylko jakieś sprzed lat. to jak obecnie niektórzy kandydowali? I nikt nie czytał wcześniej opinii?

PIT Nowy wpis

Mniej niż zero.O wypłatę musiałem się upominać i nie zapłacono pieniędzy ze wszystkich godzin.W mieszkaniu melina,pijacy i (usunięte przez administratora)

@PIT

To, że ktoś pije alko w pracy to raczej nie wina firmy, trzeba to było zgłosić po prostu. Jaka była różnica w godzinach które wypracowałeś a tym ile dostałeś? Opóźnienia w wynagrodzeniu wiesz czym były spowodowane?

Tomasz
@Cytryn

Miałeś sytuację, że firma nie wypłaciła Ci wynagrodzenia na czas? Zastanawiam się, czy to jednorazowa sytuacja, czy może zdarzająca się częściej. Opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia to zawsze nieprzyjemny moment w życiu każdego pracownika.

Szanowny Panie Adamie J. Informujemy Pana ze jezeli ma Pan do Nas jakiekolwiek roszczenia to prosze kierowac sprawe na drogę sądową i przestac sie tutaj żalić i hejtowac nas przez Pana osobe i Pana rodzine na wszystkich mozliwych portalach i kanalach. Serdecznie dziekujemy i pozdrawiamy.

Kierownik
@Cytryn

Panie Łukaszu. Dlaczego Pan nie poda powodów Pana zwolnienia? Ja chętnie ruszę temat, bo nie pozwolę sobie na to, aby Pan smarował tutaj nie tylko mnie a swoich byłych już kolegów z pracy. Który pracodawca toleruje takie zachowanie? Picie podczas pracy (pracował Pan praktycznie w źródle), przychodzenie do pracy tylko wtedy kiedy Panu to pasowało po zalanym dniu wcześniej? Nie wspominając o "wynoszonych" towarów z magazynu. Dlaczego Pan o tym nie wspomni? Tutaj, jak i na wszystkich grupach na portalach społecznościowych? Nie pozdrawiam i bez odbioru

Do kierownika!!!!!
@Kierownik

Żeby nazwać się kierownikiem trzeba miedź wygląd jego i kasę a ty ani tego tylko jeździsz autobusem bo jak ludzie gadali prawko ci zabrali za %% firma okrada ludzi na potęgę za wszystko Maciek P razem z tobą robicie z ludźmi co chcecie nawet po 800 euro Okradacie z 1 wypłaty a ludzie (usunięte przez administratora) jak bydła a ty jeźdz i udajesz wielkiego znawce czy tak się robi? Za urlopy nie płacicie za zwolnienia L4 też nie z każdej wypłaty po 500 euro grabicie to jest dobra firma? Firma krzak zobaczymy jak netto się dowie jak postępuje Pan Maciej P że dostaje pieniądze od netto a okrada na potęgę..... Oj seba za dużo włosów ci już wyszło z tych nerwow. Przyjdzie czas ze wszyscy (usunięte przez administratora) a ukraińca jak oszuka Pan Maciej P to wie jak to się skończy bez odbioru....

Lysy
@P&H Staffing Service GmbH

Ja bede kierowal sprawe do sadu. Jestescie oszustami..

@Kierownik

Dobrze wiesz o kogo mi chodzi o S.S. i nie wymyślaj mi tu jakiś bzdurnych bajek. Bajki to dziecia na dobranoc nie mi. Gdzie są pieniądze za niewykorzystany urlop ? A bmw kupiłeś. Nie polecam firmy opinia -10

anie Nowy wpis

czy to jest ta agencja? European Staffing Service GmbH Dorfaue 9

Wow to ilu osobowe są te pokoje? Są tylko wieloosobowe, a dójek i jedynka nie ma, lub są droższe? Za te wieloosobowe pokoje płaci firma czy pracownik ma potrącane z pensji? A jak wyglądają tu pomieszczenia socjalne? Każdy pokój ma swoją łazienkę, czy jest jedna na kilka pokoi?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Magazynier w P&H Staffing Service GmbH?

logo firmy Order Picker
Geisenfeld
LOCO Service GmbH
Patryk

2 lata temu Pracowałem przez 8 miesięcy, przed świetami strzeliło mi w krzyżu nawet za chorobowe mi nie wypłacili, teraz żałuję że do sądu nie poszedłem, bo żerują na takich jak ja. Uważajcie na nich

@Patryk

Na jakiej byłeś umowie zatrudniony i dlaczego Ci nie zapłacili za chorobowe? Poza tym, jakie miałeś obowiązki i charakter pracy, że coś się stało w krzyżu?

Do Marka
@Marek

Słuchaj ja mam ten sam problem. Zastanawiam się po co dostałem ma sam koniec najgorsza klasę podatkowa. Pan Ślązak musiał to po coś zrobić. Tak się zastanawiam. Można się z tobą jakoś skontaktować? Też bym to sprawdził chętnie. A jeszcze specjalnie wpidali do umowy że jest tylko 3 miesiące na jakieś roszczenia względem pracodawcy.

Nowa
@Marek

Akurat tutaj się nie zgodze ponieważ pracowałam w tej firmie Ok 4,5 miesiaca. Upominalam się o meldunek 2/3 razy i w końcu zrozumieli ze będę tego pilnowac meldunek miałam po 2 tygodniach pracy. Także jeśli ktoś sobie tego nie pilnuje to oczywiście ze po powrocie do Polski może się spodziewac rozliczenia z 6 klasy podatkowej. Ja wróciłam i dostałam pełna wyplate. Jadac do polskiej agencji do pracy trzeba się liczyć z tym ze trzeba stanowczo wszystko załatwiać. Nie chodzi o to ze ja bronię ta firme ale niestety taka agencja ma pod soba setki pracowników wiec niestety o wszystko się trzeba upominać. Jest to skuteczne sama się przekonałam i wszystko zarówno jak i w czasie pracy jak i po się zgadzało.

Larysa

KM

Proszę o opinie pracowników na temat pracy na magazynie JYSK w Kammlach. Zaproponowano nam pracę jako parze (kobieta i mężczyzna).

Pawel
@KM

Bardzo dobra atmosfera i warunki pracy ;) Jestem aktualnie i nie mogę złego słowa powiedzieć ;)

Roma

W sensie jakieś kary są? Daj znać, czy umawiają się z pracownikiem na to wcześniej podczas rekrutacji i uprzedzają o takich elementach umowy ewentualnie. Za co mogą potrącić z pensji przykładowo? Wolałabym wiedzieć takie rzeczy.

Doma

Jaka jest obecnie pensja dla Komisjonera, magazyniera. Wpadłam na taką oferte od nich w sieci i chciałabym dowiedzieć się o pensji. Czy wiecie ile zarabia się miesięcznie? I czy jest tu jakaś premia, bonus za wyniki??

Do pana pocztowca śląskiego

Ta firma to nie jest rzetelny pracodawca .Niewypłacanie urlopu ,opóźnienia.w wypłatach .Brak możliwości premii jakiejkolwiek za wydajność.Bardzo nie polecam .Zadzwońcie sobie do biura ,tak dla próby .Nie odbierze nikt ,nie dodzwonicie się .To jest ściema.

Nadal pracuje
@Do pana pocztowca śląskiego

Tak to prawda. Firma nie płaci za urlopy ( ciągle są bez płatne ) wypłaty opóźnione . Lokum drogie . Jest jeszcze dużo na NIE.

Nieznajomy
@Do pana pocztowca śląskiego

Chyba sobie musieliście zapracować na ten brak płatnego urlopu i premi bo ja jakoś każdy urlop miałem wypłacany i premie tez dostawałem miesiac w miesiac

@Nieznajomy

No niby premię jeszcze zrozumiem, że można jej nie dostać ale urlop? Tu już dziwna sprawa, jesli to prawda. Ale wracając do premii to jak ją wyrobić skoro inni taki problem mają?

Anna Bo
@Monika

Piszą tu w większości menele którzy poszli do pracy jak im się chciało ???? Jak pracowałam z chłopakiem w tej firmie nigdy większych problemow nie było a urlop płatny...

Marzena
@Do pana pocztowca śląskiego

Jak długie są opóźnienia w wyplatach? I na jakiej umowie się tu pracuje, że nie wypłacają urlopu?

@Anna Bo

Nie oceniam wszystkich.Bo to co mi zafundowała agencja to szczyt beszczelności.Mieszkanie w melinie z patologią i wypłaty tragiczne.Jak można za dwa tygodnie dostać tylko ponad 300

magazynier

bardzo nie polecam tej firmy !!!!!!! zadzwońcie sobie na próbe do tego ich biura .Tam nikogo nie ma to jest tylko adres dla picu!!!! Pracowalem tam przez dwa miesiące u tego pana ślązaka .Ostatnia wypłata wynosiła 220 euro za przepracowanie do 22 grudnia .Zwolnienie z okresem wypowiedzenia ,bez zadnych kar i taka wyplata !!!!!!!!!!!! Niezapłacony urlop za przepracowane ponad 2,5 miesiaca .Poza tym wypłata przyszła ponad tydzień po terminie !!!!! Praca taka sobie ,normalna .Rzekomo mozna tam było nawet do 2000 euro zarobić ,co jest bzdurą .Norma 220 koli ,a normalni pracownicy z netto 160 .Nie było tam nikogo kto dostałby premie w tej firmie tam .Koordynatorzy bardzo sie tam zmieniali po pierwszej wypłacie pisali wypowiedzenie .wyplaty chociaż 20 tego ,nigdy nie na czas .I co pan odpowie panie slązak ?

@magazynier

A podasz z ciekawości ten numer, na który dzwoniłeś?

Oldtimer79

Pracuję w ph, praca jak każda inna, fizyczna, na efekty trzeba się spocić! W Polsce przez 6 lat nie byłem w stanie odłożyć kasy, tu już po 3 miesiącach byłem na plus szczególnie że nie żałowałem sobie. Wielu z was (negatywnych), pyta o wi fi, jak długa pauza, i w cholere wymówek i zwolnień. Kolega z pracy lat 19 przy komisionowaniu obst'a, strzyklo mu w nadgarstku, zaczął narzekać, to mu powiedziałem.., no to amputacja i na rentę!, ledwo niemiecką normę robię ale robię i jestem codziennie! Pozdro dla krytyków to jest wasz fach, narzekanie. Nie bronię ph, ale wszędzie będzie wam źle, trzeba się odnaleźć w tym..., dziękuję

ZainterezowNa

Witam, czy pracował ktoś na magazynie netto w Berlinie? I czy jest w stanie wyrazić swoją opinie na temat tej pracy i okreslic mniej więcej zarobki jakie da się uzyskać?

Andrzej...

Chcę wyjechać do pracy przez tego pośrednika do pracy na magazynie Netto w Thiendorf. Może ktoś wie jak tam jest?

Ile jest zmian w P&H Staffing Service GmbH?

AT

Dwie zmiany

Postaram się wyjaśnić aktualne negatywne komentarze odnośnie firmy z zaznaczeniem iż wypowiedź dotyczy tylko Penny-Rewe w Norderstedt -OPINIA Każdy ma prawo do własnego zdania o pracodawcy ale też każdy będzie parzył przez soją perspektywę. Jeśli widzi się tylko błędy pracodawcy a nie własne to nic dziwnego. Zamieszkanie na lokalach i opisywany bród to nie wina pracodawcy. Przecież on na nim nie mieszka i nie przywozi tam śmieci czy syfu. To sami pracownicy taką sytuacje tworzą sami produkują bałagan a potem w nim żyją. najczęściej nasze zachowania i styl życia przywozimy ze sobą z kraju. To że pracują narkomani czy alkoholicy to nie wina pracodawcy że ich zatrudnił. Przecież żadna z tych osób nie informuje o tym w CV . Dopiero po przyjeździe okazuje się kim jest. Według mnie firma jest solidna i rzetelna. Negatywne komentarze wynikają z niezrozumienia, negatywnego podejścia lub wygórowanych oczekiwań.

Postaram się wyjaśnić aktualne negatywne komentarze odnośnie firmy z zaznaczeniem iż wypowiedź dotyczy tylko Penny-Rewe w Norderstedt -ZAROBKI, BRAK PREMI To jest dopiero ciekawe w negatywnych komentarzach. Ludzie piszą o 220 kolach normy czy stawce 10,15 euro. Ta stawka to minimum co można dostać od paru miesięcy obowiązują premie ale związane z wyrobieniem normy. Jeśli ktoś jej nie wyrabiał to oczywiście mógł liczyć na najniższą stawkę. Nie wyrobienie normy przy pracy z kompletowaniem zamówień było związane z pracą zbyt wolna . Nie ma co się oszukiwać, chodzenie na papierosy czy zbyt wolne tępo nie spowodują że nagle na wypłatę dostaniesz 1600 euro. Szczególnie że w pracy jest przynajmniej 10 osób które robią ponad 300 koli na godzinę. Szybsza praca wiąże się też z krótszym czasem jej trwania który czasami wynosił 6 godzin dziennie. W takim czasie w ciągu miesiąca osoby olewające nie miały możliwości zarobieni dużych pieniędzy co skutkowało narzekaniem. -SŁABY KONTAKT Z SZEFEM Nie spotkałem się z lepszym kontaktem. Szef jest dostępny na komunikatorze i odpowie w miarę możliwości. Oczywiście mówię o właścicielu firmy a nie koordynatorze czy kimś w biurze. Więc proszę sobie wyobrazić natłok kilkuset osób która każda coś chce czy też potrzebuje. Wielki podziw że szef Maciej jest w stanie odpowiadać i załatwiać różne sprawy swoich pracowników. Nie znam dokładnych sytuacji gdy ktoś nie uzyskał pomocy ale to niespotykana sytuacja by pracownik miał możliwość by mieć bezpośredni kontakt ze swoim szefem. Podziw za cierpliwość -ZWOLNIENIA DYSCYPLINARNE Takie miały miejsce. Powody: nie stawianie się do pracy, przychodzenie pod wpływem alkoholu czy też narkotyków. Były na pewno jeszcze inne przypadki ale były również ostrzeżenia. wielu pracownikom dawano drugie i trzecie szanse ale to od nich zależało co z nimi zrobią. W większości oczywiście zawodzili ponownie i musieli opuszczać firmę. Nie wiem jakie są podstawy prawne do opuszczenia natychmiastowego czy też 48h lokalu przez pracownika ale taka osoba która już została zwolniona ma zamiar zamieszkiwać jeszcze parę dni? Tydzień ? Z jakiego powodu? Wiadomo że jego miejsce zajmuje inna osoba która być może już jedzie z Polski.

Postaram się wyjaśnić aktualne negatywne komentarze odnośnie firmy z zaznaczeniem iż wypowiedź dotyczy tylko Penny-Rewe w Norderstedt -BRAK WYPŁATY PO POWROCIE DO POLSKI Wynika to oczywiście ze zmienionej klasy podatkowej (z 1 na 6). Jest to niekorzystna sytuacja dla pracownika ale z czego wynika? Aktualny stan w urzędach czy też nawet ich czasowe zamknięcie spowodowały ogromny zator i utworzenie masy osób oczekujących na zameldowanie. Te jest potrzebne do wystawienia "Steuer Id" który określa klasę podatkową. Większość osób jeśli nie mają oczywiście dzieci dostaje pierwszą klasę podatkowa. W momencie gdy nie mają wyżej wspomnianego numeru dobrą wolą pracodawcy było wypłacanie pieniędzy po korzyści pracownika. Gdy Ci pracownicy zrezygnowali z pracy pracodawca zmienił im klasę podatkową. Te zachowanie jest jak najbardziej w majestacie prawa. Firma zakładała i wypłacał pieniądze które nie miły pokrycia w dokumencie potwierdzającym klasę podatkową. Podczas rozwiązania umowy chce odzyskać pieniądze które sama wyłożyła. To powód przez który pracownicy nie otrzymują całości a nawet całej wypłaty gdyż ta nie pokrywa całości ich zadłużenia. Z innej strony nikt nie protestował gdy dostawał normalną wypłatę wiedząc że jeszcze nie ma zameldowania -SPÓŹNIONE WYPŁATY I ZALICZKI Spóźnione wypłaty miały miejsce ale u pojedynczych osób i bardzo sporadycznie. zdecydowana większość osób ma wszystko w terminie. Zaznaczę tu że ludzie oczekiwali iż jeśli wypłata jest 20 każdego miesiąca to ma być tego samego dnia. Weźmy pod uwagę iż mówimy o kontach które są w bankach w różnych krajach. Nie ma możliwości aby pieniądze wysłane jednego dnia były w tym samym terminie wysłane i otrzymane na koncie. zapis w umowie mówi jasno. Pieniądze wysyłane są dnia 20 każdego miesiąca. Były sytuacje gdy te pieniądze trafiały wcześniej . Jeśli chodzi o zaliczki to jest to dobra wola pracodawcy a nie jego obowiązek. Jeśli ktoś oczekuje że mu się należy ona należy bo przepracował tydzień czy dwa to się myli. Prawdopodobnie bo nie mogę tego potwierdzić w każdej firmie taka zaliczka musiała by być wypłacona z kieszeni pracodawcy a nie firmy. Nie można od tak sobie wyprowadzać kwot które nie są udokumentowane to swego rodzaju przedsięwzięcie logistyczne a następnie uwzględnianie tego w rozliczeniu Z tego powodu miały miejsce poślizgi w owych zaliczkach.

Patryk

Witam chciałbym się zatrudnić w firmie ale widzę komatrze negatywne Łukasza Adama czy serio firma okrada pracownikow nie płaci za chorobowe i za urlopy? Co to ma znaczyć to firma krzak?

@Patryk

Witamy panie Patryku lub jakkolwiek się pan nazywa. Nie wiemy o jakich komentarza pan wspomina bo my ich nie widzimy ? A tak na poważnie panie A. J. w dniu dzisiejszym kierujemy sprawę na drogę sądowa o ujawnianie prywatnych danych osobowych oraz zniesławienie. Może już czas dorosnąć i skończyć te onanizowanie się z za klawiatury bo przeszkadza to Panu w poprawnej polskiej pisowni.

Abc

Dokładnie nie wypłacają za wszystkie godziny i musisz z (usunięte przez administratora)musisz mieszkać.Mam zdjęcia do jakiego piekła mnie ta agencja wysłała.

Bets
@P&H Staffing Service GmbH

Sądząc pa Waszej wypowiedzi niczym nie różnicie się od tych, którzy o Was piszą, a czy prawdę to nie wiem, ale jak mawia powiedzenie znajdzie się zawsze ziarenko prawdy.

Pracownik były

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.ludzie uważajcie. Panie (usunięte przez administratora)mam nadzieję że Pan to czyta. Firma kant.(usunięte przez administratora)Wypłaty spóźnione. Rozliczanie z najgorsej klasy podatkowej. Powinny się odpowiednie służby nimi zająć.

Paweł g

Jeżeli chodzi o pracę netto hodenhagen to można powiedzieć że wszystkie negatywne komentarze się potwierdziły..... Niestety.(usunięte przez administratora) Praca jak praca jest całkiem ok. Gorzej jeśli chodzi o zarobki 1100 euro to są zarobki. Możliwości premii nie ma żadnej. Norma 220. Oramalnie pracownicy netto mają 160. Niewykonalna. Mieszkanie ok ale to jedyny plus chyba. Wypłaty po terminie. Chociaż jest dopiero 20 tego wypłata to i tak przychodzi później. Kreatywna księgowość w wykonaniu tego pana który jest wymieniony tutaj jako taki (usunięte przez administratora) pan (usunięte przez administratora) Problemy z wszystkim z zaliczkami itd. (usunięte przez administratora)Pierwsza praca w Niemczech. (usunięte przez administratora) A na koniec wypłata 224 euro. Spotkamy się panie pocztowiec w sądzie pracy. Jak ktoś chce czekać 7 dni po terminie czy mu wypłata przyjdzie w ogóle, to zapraszam do PH staffing.

Zostaw merytoryczną opinię o P&H Staffing Service GmbH - Geisenfeld

• Jak się pracuje w P&H Staffing Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P&H Staffing Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P&H Staffing Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P&H Staffing Service GmbH?

Kandydaci do pracy w P&H Staffing Service GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P&H Staffing Service GmbH