Opinie o P&H Staffing Service GmbH w Geisenfeld

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P&H Staffing Service GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P&H Staffing Service GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&H Staffing Service GmbH w Geisenfeld

Niejasności zaczynają się już przy podpisaniu umowy. Dalej jest już tylko gorzej. Szkoda czasu i energii na takich pracodawców. Lepiej wgl nie wyjeżdżać bo w Polsce można pracować za te same pieniądze, ale trochę lżej.

Siwy

A zemna było podobnie niby miałem zabierać 2 ludzi a okazało się ze 4 i miało być 30 km a było 129 km w jedną stronę

Nie polecam

Ryszard

@Ryszard, nie wolno w taki sposób wypowiadać się o innych osobach. Przeczytaj regulamin forum przed dodaniem kolejnego komentarza. @Niemka, możesz powiedzieć, jaką umowę masz na myśli? Czy chodzi Ci o tę zawartą z pracodawcą? Nie otrzymałaś swojego egzemplarza? Napisz proszę, co powinno się według Ciebie zmienić w działaniu koordynatora.

logo firmy Order Picker
Geisenfeld
LOCO Service GmbH
Komisjoner roku

Pracuję od kilku miesięcy na magazynie w Berlinie i jak dotąd wszystko jest okej, wypłata zawsze na czas (w tym zwroty za paliwo, chapeau bas), w razie problemu czy niejasności zawsze można liczyć na pomoc ze strony koordynatora czy szefa. Przy normalnym i rzetelnym podejściu do pracy można liczyć na normalne i rzetelne podejście ze strony szefostwa.

Lukasz

p&H to naprawdę dobra firma, nie mial3m jeszcze z niczym problemu, a przedewszystkim wypłaty na czas.

Niemka

Witam do dnia dzisiejszego nie otrzymalam umowy ktora podpisalismy (mija miesiac) pieniedzy pewnie tez nie otrzymamy za nasza prace. Kordynator to jedna wielka pomylka. Mam zamiar zglosic do odpowiednich sluzb zeby im zrobili dokladny przeglad. Nikt nie bedzie robic z ludzi niewolnikow. OSZUSCI OMIJAC ZDALA

Koordynator
@Niemka

O jaki magazyn się pani rozchodzi ? Bo nic z Pani wpisu nie wynika prócz jednego wielkiego chaotycznego lamentu. Trochę więcej elokwencji nie zaszkodzi prawda ?

Koordynator pomylka
@Niemka

Dzień dobry! Jeżeli Pani nie otrzymała umowy to dlaczego Pani pisze za „dwóch”, jeżeli miesiąc minął to wczoraj najpóźniej otrzymaliśmy wynagrodzeni a wiec czegoś tutaj nie rozumiem. Wpisem tym nic nie ujęte aby „zrobili im dokładny przegląd” ale czego? Bo konkretów nie ma. Napewno nic do ukrycia nie ma, a hejtowac bez podania szczegółów łatwo. Pozdrawiam

DOMIN

Myślę że jeśli chodzi o pracę na Pankow, nie wniosę tutaj żadnych nowych informacji. Koledzy podemną wyjaśnili krótko i na temat jak to u ''nas'' wygląda. Między innymi cieszę się iż szef stacjonujacy u nas jak i kierownik doskonale rozumieją znaczenie Być człowiekiem dla człowieka. Nie rozpisujac się, wypłata jak zawsze na +, żadnego problemu jeśli chodzi o terminy, atmosfera między kolegami jak i szefostwem na plus. Żadne nieprzyjemności nieznajome! Godna polecenia firma ????

Elvis P.

Pracuję w firmie P&H w Berlin - Pankow od pół roku i z czystym sumieniem moge polecić ją poszukującym pracę. Pracodawca jest uczcicwy, pensja na czas i zadowalająca. Atmosfera w pracy na plus, kierownik Seba życzliwy i pomocny. Norma, która należy wyrobić jest łatwa do zrealizowania.

Henryk Berlin

Witam jestem w tej firmie już trochę czasu zero problemów z urlopami z załatwianiem różnych innych spraw aktualnie jestem na projekcie w Berlinie magazyn Netto praca normalna wiadomo trzeba się pokazać i wtedy ma się bonusy wypłaty na czas plus zaliczki w razie potrzeby firma jedna z lepszych !! POLECAM !!! Koordynator w Berlinie jest konkretny słuchajacy i pomocny wszystko idzie załatwić!!! Znam większość innych firm na rynku niemieckim ale w 100% POLECAM firmę P&H ponieważ jestem z niej zadowolony i wiąże dalszą współpracę właśnie z tą firmą!!! Nie zastanawiać się podejmować pracę i zarabiać!!!

Od 3 miesięcy pracuję na magazynie Netto w Berlinie przez tą firmę i jestem zadowolony. Pomocny kierownik do którego można iść z każdym problemem, zrozumie gdy coś się przydarzy i pomoże rozwiązać problem. Sprawy z urlopami załatwia od ręki. Pieniądze jak dotąd są na czas, dodatkowo z racji iż dojeżdżam codziennie z Polski otrzymuję zwroty za paliwo. Jak ktoś rzetelnie wykonuje swoją pracę i podchodzi do sprawy dojrzale to na pewno się nie zawiedzie.

Kuba

Jeżeli chodzi o pracę w Berlinie i o same p&H to naprawdę dobra firma, nie mial3m jeszcze z niczym problemu, a przedewszystkim wypłaty na czas

Zbyszek

Pozdrawiam P&H ,jedna z lepszych zeit firm w Niemczech

Grzegorz
@Zbyszek

Popieram ! Dokładnie jak piszesz ! P&H jedna z lepszych zeit firm a juz pracowałem w paru i nie ma co porównywać ;super warunki mieszkalne nie zdzierają za czynsz , wypłaty na czas , jak ktoś zapierd..... to można super zarobić bez znajomosci języka niemieckiego , super kontakt z Prezesami !!!

Irek

Każdy pracodawca nie lubi leserstwa. Płacz osób, które zatrudniły się z nadzieją zarobienia szybkiej kasy i nie robienia w zamian niczego. Pracuję od kilku miesięcy na magazynie w Berlinie i po „sprawdzeniu” firmy i warunków namówiłem z czystym sumieniem kolejnych kolegów do pracy pod P&H. Byliśmy bez doświadcznia w tej branży, a jednak kierownik okazał niesamowitą cierpliwość. Normalna rzecz, że klient wymaga normy, ale podejscie do pracy niejednej osoby jest masakryczne. Szybko zarobiona kasa na alk i w wielu przypadkach dragi. Który pracodawca takie rzeczy toleruje? Jak wspomniałem my jesteśmy mega zadowoleni i zapraszamy do naszej załogi w Berlinie.

Jakub

Firma wystawiająca dłoń do pracownika. Świetny kontakt z przełożonymi, pomocni w załatwieniu wielu spraw. Masz problem z niemieckim a trafiłeś do szpitala? Przez telefon pomogą załatwić wszelkie formalności czy opisać lekarzowi co się dzieje. Super kontrakt „Im więcej zrobisz, tym więcej zarobisz” a co najważniejsze pieniądze na czas, zwroty za paliwo itd. Jak najbardziej polecam!

W.

Firma godna polecenia, na START wręcz idealna, Pan Maciej dużo pomaga, nawet w sprawach nie związanych z firmą zawsze odbierze tel. Jak jest jakaś sprawa, pieniądze są na czas, a nawet przed, nie ma problemu z zaliczką dzisiaj mowisz jutro jest. ZWROTY ZA PALIWO i premię za rzetelną pracę, Zawsze można dogadać się z szefem i kierownikiem, wszystko działa w dwie strony ,,Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie".

Leszek

Nie polecam. Fiszki są zupełnie niejasne. Odchodzący pracownicy dostają śmieszne pieniądze.

Dlugi
@Leszek

Dostałeś śmieszne pieniądze bo pewnie nie chodziłeś regularnie do pracy, nie robiłeś wymaganej normy lub wziąłeś zaliczkę wcześniej o tym już nie napiszesz !!!! Za obijanie się nikt ci nie zapłaci jak myślisz żeby być w pracy i odjee.... swoje ale bez efektu tu nie masz czego szukać zatrudnij się do Samsung oficca lub LPS tam takie cioty płaczące robią

Krzysztof

Świetna firma,dobre zarobki dla tych którzy żetelnie wykonują swoją prace.Zapewniają warunku mieszkalne i co najważniejsze nie ma kaułci za mieszkanie i żadnych h na zajtkonto.Wypłata zawsze na czas i możecie tu liczyć na pomoc za równo kordynatorów jak i samych szefów firmy .Gorąco polecam i zachęcam do aplikowania CV bo naprawdę warto ????

Kiero

Jezeli jest sie rzetelnym pracownikiem robi sie swoja prace tak jak prawidlowo powinna byc wykonana na 130 % to na 200 % kasa bedzie sie zgadzac, mozna szerzej rozwinac skrzydla z pozdrowieniami dla super koordynatora i dla Pana Macka byly pracownik

Piotrek

Bardzo dobra firma. Wypłaty na czas, warunki są dobre. Bardzo dobra atmosfera. Firma godna polecenia. Zarówno majster jak i szef Pan Maciej zawsze służą pomocą I można na nich liczyć. Ale trzeba być również dobrym pracownikiem dla nich. Wszystko działa w dwie strony. Pozdrawiam cała firmę. I polecam bo naprawdę warto.

Zostaw merytoryczną opinię o P&H Staffing Service GmbH - Geisenfeld

• Jak się pracuje w P&H Staffing Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P&H Staffing Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P&H Staffing Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P&H Staffing Service GmbH?

Kandydaci do pracy w P&H Staffing Service GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P&H Staffing Service GmbH