Opinie o P&H Staffing Service GmbH w Geisenfeld

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P&H Staffing Service GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P&H Staffing Service GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&H Staffing Service GmbH w Geisenfeld

URSUS

Jest gitara jest hajs jest spoko ekipa .... wszystko gra .....a kto jest (usunięte przez administratora) zostanie i zawsze będzie coś nie pasować.... Jak ktoś przyjeżdża z garnuszka mamusi i nagle zaczyna doznawać Tego na czym polega prawdziwe życie to pała mięknie ...mam na myśli przygotować jedzenie, iść do pracy(i pakować w pracy a nie walić w (usunięte przez administratora) i kraść po kątach) i nie upadlać się różnymi środkami psychoaktywnymi w wolnym czasie... Najwięcej złych opinii piszą Ci co zawsze najbardziej walili w (usunięte przez administratora) i ćpali albo chlali i w wyniku czego nie chodzili do roboty i taka jest prawda . .......SLAVA

Nikt

Na temat opinii o tej firmie wypłaty na czas o ile pracujesz co co się pozwalniali dostają wypłatę z 10 dniowym opóźnieniem ale dostają. Na magazynie w ponitz jest brygadzista Olek bardzo pomocny wielki szacunek dla tego człowieka bo jest na mini Job i weźmie wolne żeby puść z Tobą do lekarza jak masz problem z językiem jeden z najlepszym brygadzista jakich miałem w pl i nie tylko takich ludzi bardzo rzadko się spotyka więc mam nadzieję że dalej będzie brygadzista na tym magazynie.

NWP

Oceniam ta firmę bardzo negatywnie, dużo problemów-niejasnosci z papierami oraz wypłatami, bardzo ciężki i mało przejrzysty kontakt z szefostwem, kłamią ja najęci... na wypłaty nie ma co narzekać podpisując umowę na 10,15€ musisz się liczyć ze nie zarobisz zbyt wiele TO OCZYWISTE, ale w zamian za to, powinny być to kompetentne osoby. Można tak wymieniać w nieskończoność..... osoby które chcą podjac prace w tej firmie przestrzegam przed tym !!! I zapraszam do kontaktu-oszczedze czasu i nerwów. Proszę zostawić kontakt i zadzwonię lub napisze ( wszystko opowiem : )

@NWP

Też nie polecam.Tyle ile się godzin przepracuje to i tak nie zapłacą.Najgorsza agencja.

Krzysztof

Naprawdę trzeba w życiu nisko upaść, żeby być zmuszonym do pracy poprzez tą firmę. Szczerze odradzam stracicie czas i pieniądze. Lepiej postawić na sprawdzone na rynku marki. Tutaj idzie w większości patologia, która nie dostaje pracy przez normalnych pośredników, normalni którzy nie czytali opinii szybko uciekają.

KapitanMorgan1805
@Krzysztof

Gościu. Co Ty pieprzysz za (usunięte przez administratora) Po co kłamiesz tym wpisem wszystkich dookoła. Pracuję przez " PH Staffing GmBh " już dość długi czas na magazynie PENNY. * Nigdy nie miałem problemów z otrzymaniem wypłat - ZAWSZE BYŁY NA CZAS.!!! * Zaliczkę kiedy tylko potrzebujesz otrzymasz. * Koordynatorzy są bardzo dobrze wyszkoleni i zaangażowani w powierzone im zadania oraz nauczą Cię zawsze wszystkiego jeżeli będziesz tylko chciał się nauczyć. * Szef firmy Pan Maciej P. jest bardzo (usunięte przez administratora) szefem - jeżeli Ty oczywiście jesteś też uczciwy i w porządku wobec niego, chodzisz do pracy i robisz swoje. *** No i ekipa na domu i w pracy jest najlepsza pod Słońcem. P.S ### NIE JESTEM PRZEWIDZIANY DO ZWOLNIENIA Z TEJ FIRMY - gdyby ktoś pomyślał że tym sposobem liżę (usunięte przez administratora) ### NIE WKRADAM SIĘ TEŻ W ŁASKI EKIPY Z KTÓRĄ PRACUJĘ - bo wszyscy tu żyjemy razem, pracujemy razem, bawimy się też razem. !!! NA KONIEC JESZCZE DODAM !!! + ŹLE WIDOCZNIE DZIECIAKU KTOŚ CIĘ POTRAKTOWAŁ A TY PRZEZ TO PRÓBUJESZ ZNISZCZYĆ REPUTACJĘ FIRMY +

@Krzysztof

Pełna zgoda.Patologia i tyle.

logo firmy Order Picker
Geisenfeld
LOCO Service GmbH

Witam. Ile można zarobić miesięcznie w tej agencji? Ogólnie możecie polecić tę agencję czy szukać czegoś innego?

@Nowy

Nie wybieraj się szkoda nerwów.Mi nie zapłacili za 12 godzin.Zarobi się jedynie na zapałki a nie wspomnę o zakwaterowaniu.

Rosa

Nie polecam nikomu. Umowę dostaliśmy po MIESIACU! Pierwsza wypłata spóźniona. Radzę uważać na S S. A to co się wydarzyło na koniec mojej przygody z ta firma to w każdym kraju na świecie dostałaby tak po (usunięte przez administratora) od "wymiaru sprawiedliwości" że by się nie podniosła, ale w Niemczech jednak jest rynek pracodawcy. Jeśli ktoś chce znać więcej szczegółów zapraszam. Podam meila.

@Rosa

Człeku...idz już spać...jutro będzie lepszy dzień .

Karolinio
@Rosa

Bez przesady... Po co pisać takie bzdury. Ja dla nich pracuję i pierwsze słyszę.

@Rosa

Nie polecam z całego serca.Jeśli ktoś się wybiera do pracy Penny-Rewe w Norderstedt to niech się dobrze zastanowić.Wypłata mi się nie zgadzała próby wyjaśnienia z szefem graniczyły z cudem.(usunięte przez administratora)Trzeba samemu w biurze w Niemczech załatwiać bo tu zero pomocy.Mieszkanie tragedia (usunięte przez administratora)Jeśli chce ktoś się wyspać niech zapomni.Mam na to wszystko dowody.

Do karolinio
@Karolinio

Ale jeśli Ty dla nich pracujesz i ci się to nie przytrafiło to nie znaczy że komuś innemu się nie mogło przytrafić.

Ktoś

Witam pracowałem w netto w berlinie praca spoko oraz ludzie którzy są pomocni w każdej sprawie. Lecz mieszkanie na lemkestrasse w berlinie odradzam z powodu lokatorów którzy traktują ja jak własność a ty jesteś gościem. Hałasy brud trzeba to zobaczyć.

Kierownik
@Ktoś

Pani Alina i Pan Marek. Piękny wpis ;-)

Masz Pe&Ha

Nie polecam z całego serca. Pracowałem przez tą agencję prawie pół roku, w tym czasie przewinęło się conajmniej 50 osób, większość zwolniona dyscyplinarnie za porzucenie pracy, gdzie to przełożony kazał nie przychodzić do pracy i opuścić mieszkanie służbowe w 24h, po czym listownie wysyłali wypowiedzenie. Osobiście dostałem pocztą wypowiedzenie nadzwyczajne bez podania przyczyny wraz z 2 upomnieniem (1 nigdy nie było) za nie wstawienie się w pracy w dniu, w którym miałem chorobowe????. W dodatku to wypowiedzenie zostało wypisane tydzień wstecz. Ani jedna wypłata do końca się nie zgadzała, 2 razy nawet przyszła po czasie. Ponad to były przypadki, gdzie wypłata została liczona z podatkiem odpowiednim dla innej klasy podatkowej niż powinno. Ostatniej wypłaty nie otrzymałem chociaż przepracowałem pół miesiąca, a drugie pół byłem na chorobowym. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi od pracodawcy, gdy wysłałem zapytanie. Jeszcze raz NIE POLECAM.

Mucha

Wszystkie zasady jasne, zarobki w porządku - zawsze na czas, w razie czego nie ma problemu z pomocą. Polecam.

@Mucha

Staramy się jak możemy, bo sprostać oczekiwaniom naszych Pracowników! :)

Ania i Adam

Pracowaliśmy pod firmą 26 miesięcy. Wypłaty zawszę na czas, atrakcyjne premie za wypracowaną normę ,jeśli ktoś potrzebuję szefowie wypłacają zaliczki które wpływają na konto w ciągu 24 godzin. Opieka polskiego koordynatora który pomaga dopełnić wszystkie sprawy związane z pracą w Niemczech (ubezpieczenie, meldunek,konto bankowe itp.) oraz w razie potrzeby towarzyszy podczas wizyty lekarskiej. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe, blisko pracy. Jeśli na danym magazynie nie ma pracy bądź ktoś nie daje sobie rady , firma zapewnia pracę w innym miejscu (firma stacjonuję w wielu magazynach). Byliśmy na magazynie Netto w Berlinie, Coswig (Anhalt) i Theindorf. Bardzo fajna atmosfera na magazynach, super ekipa i bardzo pomocni koordynatorzy. Po 9 miesiącach jest możliwość przejścia bezpośrednio pod niemieckiego pracodawcę (firma pomaga w przejściu pod Netto, JYSK lub dany magazyn w którym się pracuję). Obecnie przebywamy na magazynie JYSK w Kammlach. Gdyby nie decyzja ustatkowania się na pewno nie zakończylibyśmy współpracy z firmą. Pracowaliśmy zarówno na magazynach Pana Pawlaka jak i Pana Hodury, którzy zawsze służą pomocą w każdej poważnej sprawie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą P&H. Jeśli kiedykolwiek zdarzy nam się potknięcie na pewno wrócimy ponownie do P&H. Polecamy firmę P&H Staffing Service GmbH. Pozdrawiamy wszystkich pracowników firmy, koordynatorów oraz panów prezesów.

@Ania i Adam

Bardzo dziękujemy za opinię. Każde słowa uznania - szczególnie wychodzące z ust Pracowników - są dla nas bardzo ważne i cenne. Życzymy wszystkiego dobrego!

Hawk

Piszę, by potwierdzić poprzednie komentarze. Praca jest ok, mimo, że trzeba się napracować. Ale kasa się zgadza a to najważniejsze ;) Pozdrawiam!

@Hawk

Cieszymy się, że się podoba :D pozdrawiamy!

Komisjoner
@Hawk

No całe (usunięte przez administratora)euro za pracę od poniedziałku do piątku po 9-10h. Jakby jeszcze mniej płacili to nikt by tam nie robił

Granat2000

Jestem w pracy w Hodenhagen. Wszystko jest ok. Śmiało można składać CV i przyjechać do pracy z tą firmą.

@Granat2000

Bardzo dziękujemy za komentarz, życzymy wspaniałego dnia!

Agniecha

Byłam z chłopakiem. Polecam z całego serca!:)

@Agniecha

Dziękujemy! Pozdrawiamy! :)

Kamilek

Chciałem podzielić się w Wami moją opinią na temat tej firmy. Właśnie wróciłem do PL po prawie 9 miesiącach, bogatszy o nowe doświadczenia i z o wiele grubszym portfelem. Praca jest fajna, aczkolwiek jeśli jedziesz się obijać, to nie jest to to praca dla Ciebie. Chcesz zarobić, to daj z siebie wszystko! Ale myślę, że to akurat obowiązuje w każdej pracy, każdego pracownika:) Polecam szczerze firmę P&H Staffing Service i NIGDY złego słowa nie powiem. Mam nadzieję do zobaczenia!

@Kamilek

Panie Kamilu, my również dziękujemy za swój czas który Pan nam poświęcił. Mam nadzieję, że zobaczymy się znowu! Życzymy udanego dnia! :)

Swat

Dzwoniłem do nich, bo mój brat kiedyś z nimi pracował i sobie chwalił. Wszystko fajnie wyjaśnili. Jak mi się wszystko poukłada to pewnie też pojadę:)

@Swat

Jest nam na prawdę bardzo miło czytać tak uprzejme komentarze! Bardzo serdecznie zapraszamy Pana do współpracy. Jeśli Pana brat chce znów u nas pracować to też jak najbardziej zapraszamy. Takich pozytywnych ludzi nam właśnie potrzeba :) Miłego dnia!

Tomas

Witam wszystkich też pracowałem pod firmą PH i nie mogę powiedzieć złego słowa na szefa Maciek Pawlak ja nie miałem żadnych problemów wypłata czy urlop wszystko na czas, kontakt z szefem w sprawach słuzbowych bez problemu,opinie typy kto.jaki nie jest to wypisują ludzie którzy nie umieli sobie poradzić albo było za ciężko

@Tomas

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Życzymy udanego dnia! :)

OnZeSzczecina

Witam. Po kontakcie z działem rekrutacji odczucia pozytywne. Na pewno będziemy chcieli z nimi pojechać.

@OnZeSzczecina

Nasz dział rekrutacji zawsze służy pomocą i radą. Cieszymy się, że mogliśmy rozwiać wątpliwości. W razie czego zapraszamy. Pozdrawiamy!

Kali007

Chciałem bardzo serdecznie podziękować za pomoc w znalezieniu pracy:) Pozdrawiam cały team z P&H STAFFING SERVICE!

@Kali007

Bardzo dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że będzie się Panu dobrze pracowało. Pozdrawiamy!

Zdecydowanie odradzam.

@Rosa

Ooo...znowu ROSA...czyli trzy opinie jednej osoby. Za dużo czasu ,za mało pracy. Pozdrawiam.

Rosa

Zdecydowanie odradzam. Jak ktoś potrzebuje informacji zapraszam do kontaktu. C2c@onet.pl

@Rosa

Raz Rosalin...raz Rosa.Ciekawe jak w trzeciej opinii?

Zostaw merytoryczną opinię o P&H Staffing Service GmbH - Geisenfeld

• Jak się pracuje w P&H Staffing Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy P&H Staffing Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P&H Staffing Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P&H Staffing Service GmbH?

Kandydaci do pracy w P&H Staffing Service GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P&H Staffing Service GmbH