Opinie o Trakcja System Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Trakcja System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trakcja System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trakcja System Sp. z o.o. w Wrocław

Jaka jest umowa w firmie Trakcja System Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako elektromonter zatrudniają na umowę zlecenie?

@Aleks

Podwyżki były także w 2023 r.

Kobieta Nowy wpis

Stanowisko pomocnika elektromontera wymaga gotowości do wyjazdów służbowych. Ile takie wyjazdy średnio trwają? Całe koszty wyjazdu jak hotele, dieta są po stronie pracodawcy? Widziałam, że mieliście podwyżki, ile teraz taki pomocnik u was zarabia?

Czy w Trakcja System Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Trakcja System Nowy wpis

Proszę sprecyzować o jakie konkretnie zmiany chodzi?

Hagen

Nie ma tutaj umów śmieciowych . Po okresie próbnym otrzymuje się umowę na stałe.

Frania
@Hagen

A ciężko przejść okres próbny, ile osób z reguły zostaje po tym czasie? Czy okres próby trwa tutaj 3 miesiące czy dłużej? No i dla mnie najważniejsze są zarobki, więc daj znać czy po okresie próbnym są podwyżki.

Aaa

Czy taki okres próbny długo trwa? I czy stawki za pracę w tym czasie są takie same, jak przy stałym zatrudnieniu? Nie proszę o konkretne kwoty (choć też by nie zaszkodziły :) ) ale przynajmniej o proporcje.

@Aaa

Okres próbny trwa 3 miesiące. Zazwyczaj jeżeli nie jesteś lewy i chcesz pracować to pracujesz . Odnośnie stawek to nie wiem ile teraz dają na start . Zależy co potrafisz i jak się dogadasz . Od takiej stawki zaczynasz i co roku są podwyżki. Tyle .

Aleks Nowy wpis
@Hagen

Wcześniej ktoś napisał, że ostatnia podwyżka była w 2022. To chyba niekoniecznie co roku? No. chyba że na ka każdym stanowisku wygląda to inaczej, albo podwyżki przyspieszyły w ostatnich miesiącach.

Trakcja System Nowy wpis
@Aleks

Podwyżki były także w 2023 r.

Dla wszystkich pracowników po okresie próbnym umowa to UoP na czas nieokreślony? Widziałem ofertę pracy dla elektromontera. Jest wzmianka na temat gotowości do delegacji. I tu się zastanawiam jak to w rzeczywistości wygląda? Ile trwają takie delegacje? Są więcej płatne niż standardowe godziny pracy stacjonarnej? Wszelkie koszty ponosi pracodawca?

Trakcja System

Jeżeli pracownik się sprawdzi, otrzymuje umowę o pracę na czas nieokreślony. W kwestii delegacji: specyfika pracy na budowie wymaga wymaga takiej formy i jest ona trudna do jednoznacznego zdefiniowania, ponieważ każdy kontrakt jest inny:) Szczegółowych informacji udzieli dział kadr.

Brałeś udział w rekrutacji do Trakcja System Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Michal

Na stronie są oferty pracy dla pomocnika elektromontera. Czy są one aktualne

@Michal

Sytuacja z zatrudnieniem zmienia się dynamicznie, na pewno nie zaszkodzi złożyć aplikację :)

Wanda

Widzę opinie z 2021 roku, że w okresie dwóch ostatnich lat nie było w firmie podwyżek. Jak na obecną chwile wygląda sytuacja z podwyżkami? Czy pracownicy dostali więcej pieniędzy? Czy były to podwyżki inflacyjne?

@Wanda

W Trakcja System podwyżki są, ostatnie były pod koniec 2022 r.

W okresie ostatnich dwóch lat nie było podwyżek... Dlaczego pracodawca nie zrekompensował podwyżek pracownikom w stosunku do inflacji... Podobne firmy oferują dużo lepsze stawki niż Wy. Jak zamierzacie zatrzymać pracowników? Może wystarczy wam sama ukraina

@Andrzej

W Trakcja System od lat, z wyjątkiem roku covidowego, są regularne coroczne podwyżki, których wysokość przewyższa procent inflacji. W tym roku podwyżki także będą. Cenimy dobrych pracowników, niezależnie jakiej są narodowości.

Alicja
@Andrzej

Jak to nie było podwyżek? To jak jest podniesienie minimalnej to nic wam nie dają? Przecież nie może tak być. Chyba że takie duże pensje macie, że jest wysoko powyżej ;-)

@Alicja

Wynagrodzenia w Trakcja System nigdy nie miały poziomu płacy minimalnej, zawsze były wyższe.

@Trakcja System

Nie zgodzę się, w normie godzin przy średniej stawce (usunięte przez administratora)zl za godzinę zarabia się niecałe (usunięte przez administratora)na rękę, więcej się zarabia na byle produkcji czy cos???? poświęcasz swój czas prywatny i życie całkowicie by nadgodzinami zarobić chociarz te(usunięte przez administratora)ys... Nie polecam! W pracy na budowach są pupile kierowników co wszystko mogą, nawet siedzieć pół dnia na pociągu i słychać muzyki a zwykli pracownicy muszą usługiwać ekiepie z pociągu, są układy i kierownicy nie są święci!

@Trakcja System

Wobec tego Kochana Trakcjo system zobaczymy czy w obecnym roku będzie podwyżka która przewyższy stopę inflacji... Jak dobrze wiem szczyt ma być w przyszłym roku. Inflacja rośnie na leb na szyję ja wiem że to nie wasza wina ale ludzie muszą z czegoś żyć tym bardziej że pracujemy w delegacji i też wszystko drożeje a stawki delegacji stoją w miejscu.

@Nobody

A tak z ciekawości to w jakim czasie można byłoby tych podwyżek oczekiwać?

Berło
@Kamila

Wydaje mi się że akurat plotkarska strona GoWork nie jest miejscem na którym ogłasza się kiedy będą podwyżki w firmie.

Informacja jest nieprawdziwa - w okresie ostatnich 2 lat były podwyżki

Renata

Czy firma płaci jakieś specjalne diety na posadzie Kierownik pociągu roboczo-gospodarczego? Pytam, bo na ich stronie jest takie ogłoszenie i widziałam wpis, że ta praca jest też na terenie całego kraju. To są dodatki finansowe za wyjazdy poza dom?

@Renata

Wypłacany jest ryczałt za nocleg i dzienna dieta za delegację.

Nobody

Niestety pracownicy z Ukrainy mają u nas w firmie pierwszeństwo bo u nich wojna.. Dać im laptopy i telefony i będzie komplet... Osoby z biura proszę o zachowanie neutralności bo nie wiecie co na budowach się dzieje... Ukraińcy mogą wszystko a my zwykle Polaczki możemy sobie pomarzyć o pewnych tematach....

@Nobody

To niefajnie jeśli faktycznie traktują was porównywalnie gorzej. Pewnie dali im coś na co wy od dłuższego czasu liczyliście?

@Kamila

Nie chodzi o to czy dali czy nie tylko o traktowanie. O wszystko trzeba się prosić

Kamila

Aha? A chociaż te szkolenia dają pożądany efekt? Oni zarabiają tyle samo co Polacy, tak?

.z.z.z.

Wszystko było by ok gdybyśmy byli szanowani na równi ze wszystkimi. Trzeba się prosić o serwis maszyny bóg wie ile. Robota na siłę gonitwa i gonitwa a stawki nie są odpowiednie do pracy. Brak ogólnie wykwalifikowanych elektromonterow i pomocników elektromontera. Najlepiej jeden pracownik na3-4 stanowiska.

Aplikowaliście do pracy w firmie Trakcja System Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Mechanik są korzystne?

Berło

Tak zarobki na stanowisku Fryzjer są ok. Natomiast na stanowisku Kucharz są troszkę słabsze.

@Berło

A możesz podać konkretne kwoty? Byłbym wdzięczny!

Firma Trakcja System Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Elektryk. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Trakcja System

Trakcja System nie poszukiwała pracowników na stanowisko Elektryk. Firma prowadzi rekrutację na stanowisko Elektromonter.

Czy w Trakcja System Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Trakcja System

Tak, w Trakcja System są szkolenia zewnętrzne.

Czy firma Trakcja System Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Trakcja System

Tak, firma kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzna na równorzędnych stanowiskach

Na stronie internetowej Trakcja System podana jest informacje, że firma zapewnia stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/slusarz,praca.gov.plcb86a4a9e04f516c5e11dbf62e533843,goczalkowice-zdroj. Napiszcie swoją opinię na ten temat w komentarzu pod tym postem.

Czytanie ze zrozumieniem
@Marta

Przecież to nie jest oferta Trakcji System tylko firmy: "Kordoń Piotr Kowalstwo Artystyczne-Ślusarstwo" :)

Gabriela

Dzień dobry, czy aktualnie można aplikować o pracę do Trakcja System? Są obecnie przyjęcia do firmy a jeśli tak to na jakie konkretnie stanowisko? Proszę o jakieś informacje na ten temat, będą one przydatne także dla innych zainteresowanych.

@Gabriela

Dzień dobry. Aktualnie wszystkie stanowiska są obsadzone i nie prowadzimy rekrutacji. Sytuacja jest jednak dynamiczna i w niedalekiej przyszłości może się zmienić.

@Trakcja System

Zastanawiam się, czy wysyłając CV na e-mail: biuro@trakcjasystem.pl mamy pewność, że trafi ono do bazy kandydatów? Czy firma prowadzi taką bazę, w razie pojawienia się wolnego wakatu pracowniczego?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Trakcja System Sp. z o.o.?

Trakcja System

Aktualnie rozmowy o pracę odbywają się w języku polskim:)

@Trakcja System

Witam, w takim razie, czy znajomość języków obcych będzie w ogóle jakimś atutem w procesie rekrutacyjnym do firmy Trakcja System? Z góry dziękuję za informacje.

@@@

Jak wygląda sprawa z zatrudnieniem u Was osób bez doświadczenia przy sieci trakcyjnej (asystent elektromontera) ?

@@@@

Jest możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia na stanowisko pomocnika elektromontera. Takie osoby są przyuczane do zawodu.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Trakcja System Sp. z o.o.?

Trakcja System

Jak wiadomo, awanse uzależnione są od wielu czynników:) są jednak jak najbardziej możliwe w Trakcja System.

Czy zdarzają się nadgodziny w Trakcja System Sp. z o.o.?

Trakcja System

Zdarzają się, ale oczywiście są rozliczane.

Zostaw merytoryczną opinię o Trakcja System Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Trakcja System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trakcja System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trakcja System Sp. z o.o.?

Trakcja System Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Joannitów 13 lok. 63
    50-525 Wrocław
  • NIP: 8971782096 KRS: 0000416796

Trakcja System Sp. z o.o.