Opinie o Estate Dealer w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Estate Dealer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Estate Dealer o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estate Dealer w Kraków

bezproblemowo

Ładne biuro, od samego początku wrażenie było bardzo pozytywne. Praca nie taka łatwa jakby się mogło wydawać, ale można wszystko ogarnąć. Umowa w porządku.

@bezproblemowo

Ładne biuro wszystkiego nie załatwi. P(usunięte przez administratora)

Karas
@bezproblemowo

To chyba zmienili umowę od tego roku... bo ta śmieciówka zabezpiecza tylko firmę, a nie pracownika... zakaz konkurencji, wgląd do prywatnych baz danych, nawet wypłacalność jest mocno do poważenia na tej umowie. Pozdrawiam.

@Karas

....a podczas wypłaty prowiji nagle okazuje sie, że jest tyle dziwnych podatków do opłaenia dlatego dostaje sie jeszcze mniej niz jest w umowie. mi mo tego, że to pieniadze nadal dawane pod stołem.

ED
@bezproblemowo

Praca faktycznie nie należy do najłatwiejszych ale na pewno jest przyjemna. Przy pełni zaangażowania można bardzo wiele osiągnąć. Jako Estate Dealer Skupiamy się aby nasi współpracownicy dążyli do bycia profesjonalistą w każdej kategorii nieruchomości. Dzięki możliwością publikacji reklam w telewizji takiej jak TVN czy tez prowadzeniu innych kampanii reklamowych na portalach branżowych i nie tylko docieramy do szerokiego grona klientów zarówno kupujących jak i sprzedających. Co oczywiście pozwala na szybkie i efektywne zarabianie. Dziękujemy Ci za podzielenie się swoją opina i życzymy wielu udanych transakcji. Zespół Estate Dealer

@:/

Zgodnie z polskim prawem każda wypłata wynagrodzenia jest opodatkowana ;) W naszych umowach jasno jest określone ile podatku zostaje odprowadzone. Zreszta gdybyś posiadał taka umowę doskonale byś wiedział (szczerze wątpię żebyś był w naszym teamie zważywszy na to że w serwisie gowork każdy może dodać opinie bez podawania danych) Pracuje w ED juz jakiś dłuższy czas i wiem, że wszystkie wypłaty są wypłacane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Warunki naszej współpracy są od początku jasne. Nikt nie daje żadnych pieniędzy pod stołem jak to nazywasz. Nie miałoby to żadnego sensu przy tylu transakcjach... Polecam zastanowić się nad wypowiedziami bo oczernianie to nie najlepszy sposób ;)

@Patrycja

Wiem to z doświadczenia w ED. Z resztą widać ile osób pisze opinie i w kółko są te same problemy

Mariola

Kupowałam mieszkanie przez te agencję :) Super agent, pomógł mi we wszystkich formalnościach, a samo mieszkanie to perełka na rynku :) jestem mega zadowolona ze współpracy!

@Mariola

Od kiedy klienci piszą pozytywne opinie na goworku? Ludzie na prawdę nie łapią się na taki kicz i kłamstwa. Wszyscy wiedzą, że szef sam pisze pozytywne opinie.

@:/

Może piszą. Każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat firmy wiec dlaczego ktoś mógłby nie napisać w tym miejscu? Fakt nie jest to typowe portal do tego ale nikomu nie zabronimy ;) Wątpię żeby jak to piszesz „szef” pisał sam opinie zwłaszcza, że jest kobieta to po pierwsze a po drugie doba ma tylko 24h a ED jest w trakcie rozwoju w innych miastach między innymi w Warszawie...

@Patrycja

Założycielem jest kobieta, ale oboje z mężem prowadzą ten biznes. Może ty tam nie pracujesz, a jesteś z zewnętrznej firmy, która ma oczyszczać ich employer branding skoro tego nie wiesz?

Las

Witam, zamierzam złożyć cv o prace w danej firmie, nie mam żadnego doświadczenia w sprzedaży nieruchomości. Czy jest szansa na prace w tej firmie?? Jakie możliwości zarobkowe są na początku??

Karas
@Las

Umowa mega niekorzystna, śmieciówka na której odpowiedzialność ponosi pracownik, a nie pracodawca ;) a nie tak to powinno wyglądać. Jak chcesz zacząć przygodę z nieruchomościami - znajdź gdzieś pracę z lepszą umową albo chociaż korzystniejszymi zapisami.

@Las

Z tego co kojarzę to aktualnie nie musisz mieć doświadczenia w nieruchomościach ale ogólnie w sprzedaży jest wymagane. Najlepiej jeśli chcesz się coś więcej dowiedzieć skontaktuj się z kimś z biura :)

kakakaras
@Patrycja

Nie trzeba nic umieć. W tym biurze idą na ilość, a nie jakość. Codziennie są prowadzone rekrutacje po kilka do kilkunastu osób. Aż się dziwę, że ma kto jeszcze przychodzić

ona

Jeden z najlepszych pracodawców! Z łezką w oku wspominam pracę w Estate Dealer, wspaniali ludzie, super szefostwo! :) Pozdrawiam całą ekipę!

ABC
@ona

W tej firmie jest grupa nr 1: smietanka trzymajaca z szefostwem Grupa nr 2: 80% pracownikow- pomipty, ktorych nie traktuje sie powaznie. Jak chcecie zatrzymac pracownika na stale, jesli zle go traktujecie? Sami zobaczcie, jest ogromna rotacja pracownikow. Rozmowy rekrutacyjne sa co 2, 3 dni non stop. Nigdy wczesniej sie z tym nie spotkalem

@ABC

Szczerze wątpię żeby było tak jak opisujesz. Nie zauważyłam żeby ktoś z nas był źle traktowany. Fakt jest część osób która pracuje już bardzo długi czas w ED a część „nowszych” ludzi ale każdy w pracy traktowany jest tak samo- dobrze. Prywatnie każdy robi to co uważa ;)

@Patrycja

No cóż, jesteś tu żeby bronić to biuro. Może faktycznie sami się przekonajcie jak wygląda praca w tym biurze. tylko żebyście sobie nie pluli w brodę, że zmarnowaliście czas. Pozdrawiam

Agent Nieruchomości

2 etapy, pełen profesjonalizm.

O doświadczenie, chęć rozwoju, ambicje.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Aleks

(usunięte przez administratora)Już w pierwszych dniach dostałam telefon i miałam dzwonić, aby umawiać spotkania z ludźmi oferującymi mieszkania na innych serwisach i namawiać ich do podpisania umowy z ED. Wynagrodzenie zależne jest od prowizji. Duża rotacja ludzi.(usunięte przez administratora)

Bardzo rzetelna firma, pracują w niej sami profesjonaliści! Jestem bardzo zadowolona z przebiegu obsługi, widać że w agencji panuje świetna atmosfera :)

Adrian95

Nie polecam tej firmy

Podstawa jest tylko po uzyskaniu 30 pozyskow w miesiącu co jest nie możliwe i wynosi 500zł. Zakłamana agencja. Nie polecam.

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Każą podpisać umowę lojalnościowa która zakazuje pracy jako agent przez 12 miesięcy po odejściu od nich. Ich umowy pośrednictwa nie maja sensu i każdy myślący klient może je podważyć w każdej chwili. Jeśli komuś zależy na pracy jako polecam inne biura.

ewa

Polecam współpracę z estete dealer! Bardzo konkretni i sympatyczni ludzie! :)

zainteresowana

Witam, czy mógłby się ktoś podzielić informacją na temat zarobków? Jakich kwot można się spodziewać? Jest jakiś wyznacznik procentowy od danej sprzedaży/wynajmu?

Wojtek

Mam zamiar aplikować i liczę, że ktoś podpowie jak przebiega rekrutacja i czy trudno dostać się tu do pracy?

Anka

Jestem mega zadowolona z pracy tutaj, atmosfera jest naprawdę świetna. Szkolenia i współpracownicy na plus !

pracownica

Polecam pracę w Estate Dealer, ludzkie podejście do pracownika, bardzo często zostalam zrozumiana kiedy znalazłam się w mało komfortowej sytuacji :) Fajne zarobki, sporo różnych benefitów i super ludzie :)

Jusi

Ile trwają szkolenia, gdzie się odbywają i w jakich godzinach. Kiedy dostaje się pierwsze wynagrodzenie czy jest podstawa. Jakie rodzaje umów otwarta czy na wyłączność.

@Jusi

Użytkowniku Jusi szkolenia do pracy trwają u nas 2-3 dni w zależności od rozkładu godzinowego szkolenia w poszczególne dni. Wynagrodzenie to prowizja, uwzględniana jest też podstawa. Więcej informacji udzielamy na rozmowie kwalifikacyjnej, na którą serdecznie zapraszamy. Prosimy o wysłanie CV na naszego firmowego maila. Zespół Estate Dealer

agentka

Po rozmowie zostałam zaproszona na szkolenie, po szkoleniu padła decyzja że zostaje zatrudniona. Po kilku dniach pracy jestem mile zaskoczona praca jako agent i atmosferą w biurze. Zapraszam innych, którzy poszukują pracy w dobrej atmosferze i z super ludżmi !

Janusz

Tygodniówki? Czy co miesiąc? Jaka stawka godzinowa? Częste premie?

Jusi

Czy mogłabym uzyskać informację w jakich godzinach się pracuje, czy są nienormowane i czy można np pracować także zdalnie. Ile tak naprawdę godzin spędza się w biurze.

@Jusi

Jeżeli nie masz żadnych umówionych spotkań czy prezentacji, powinieneś być w biurze, ale od czasu do czasu możesz pracować też zdalnie.

Ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Estate Dealer, zrobili na mnie pozytywne wrażenie, nie było niespodziewanych pytań, rozmowa na luzie, udało się dostać do kolejnego etapu!

Agent

Pracuję tu już od dłuższego czasu, jeśli zastanawiasz się czy warto aplikować - to TAK! Miła atmosfera wśród pracowników i cykl szkoleń, który pozwoli Ci na szybkie wdrożenie się. Dodatkowo dostęp do profesjonalnego sprzętu ułatwia pracę, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Estate Dealer - Kraków

• Jak się pracuje w Estate Dealer?

Zobacz opinie na temat firmy Estate Dealer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estate Dealer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 30 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estate Dealer?

Kandydaci do pracy w Estate Dealer napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estate Dealer