Biuro Pośrednictwa d.s. Nieruchomości "Stradom"

Kraków

Opinie o Biuro Pośrednictwa d.s. Nieruchomości "Stradom"

Były pracownik 2013-08-13 23:21:11
Szef to (usunięte przez moderatora) który kłamie od początku wiele obiecuje a nie spełnia obietnic, nie daje umowy a przy wypłacie stwarza problemy! Najgorszy pracodawca jaki może być po prostu (usunięte przez moderatora). Nic dodać nic ująć, szczerze nie polecam stracony czas. Każda praca i wszędzie tylko nie tam!!!!!!!!!!
oszukany były pracownik 2015-12-04 08:13:38
Janusz Hejnar i jego ta firemka nieruchomości to jedno wielkie nieporozumienie, nie polecam nikomu wchodzić z tą szajką w układy, nie daje umowy na pracę, okrada ludzi z uczciwie zarobionych pieniędzy, nie wywiązuje się z ustaleń i obietnic. Ludzie, omijajcie ich z daleka. Załatwią wam kredyt na kupno mieszkania, tylko po to żeby zarobić, a was w długi wpędzić.
Ania A. 2016-03-03 20:41:42
Miałam przyjemność poznać tego szefa nerwusa. Też obiecywał gruszki na wierzbie, ale na szczęście wyczułam go po dwóch dniach i zrezygnowałam. Czuć od niego nieszczerość na kilometr
Mody 2016-03-25 19:56:48
Odradzam! O-D-R-A-D-Z-A-M!!!
Zostaw swoją opinię o Biuro Pośrednictwa d.s. Nieruchomości "Stradom" - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Pośrednictwa d.s. Nieruchomości "Stradom"