Opinie o Estate Dealer w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Estate Dealer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Estate Dealer o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estate Dealer w Kraków

Lety

Praca ok, dużo roboty, ale fajnie :)

Patryk
@Lety

jak długo pracujesz? jak z rotacją? ogólnie powiedz coś więcej

Lety
@Patryk

No już kawałek czasu temu minął rok. Rotacja - hmm, jak w każdej firmie. Moja druga praca w branży, tutaj jest mi dużo lepiej i jakby ktoś mnie spytał czy bym poleciła, to jak najbardziej.

Majka

Czas niepewny więc pracując w dobrej firmie i w dobrej atmosferze trzeba to po prostu szanować.

Młody
@Majka

Zgadzam się, jeśli jest dobrze to trzeba się cieszyć, a nie narzekać.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, widać, ze pracują tam osoby, ktore znają się na nieruchomościach! Polecam Was już wszystkim znajomym! :)

Obsługa na najwyższym poziomie. Fachowe i konkretnie podejście do Klienta

Agent Nieruchomości

2 etapy, pełen profesjonalizm.

O doświadczenie, chęć rozwoju, ambicje.

Bardzo polecam: transakcje profesjonalne i wyjątkowa troska o klienta. Dziękuję ślicznie :)

@Ania

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc :-) Po prostu lubimy to, co robimy, a nasz zespół to profesjonalni i życzliwi ludzie. Życzymy powodzenia, nie zapominaj o nas i koniecznie polecaj znajomym! Pozdrawiamy serdecznie :-)

@Estate Dealer Team

No z tego co wiem to znajomi planują teraz zakup mieszkania właśnie od Was w niedalekiej przyszłości :P

@Ania

Bardzo nam miło :-) W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ci powodzenia. Pozdrawiamy :-)

Cree

Pracuję kilkanaście lat w tej branży i ta firma jest do tej pory najlepsza z tych, w których pracowałam

Daniel
@Cree

Reewelacyjna agencja! Polecam współpracę- jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych transakcji.

@Daniel

Dziękujemy za dobre słowo :-) Jest nam bardzo miło, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, a takie opinie tylko dodają nam skrzydeł. Polecamy się na przyszłość!

Dawid

Zamierzam aplikować, bo sporo dobrego słyszałem o tej firmie. Ktoś może powie coś więcej?

Sads
@Dawid

Ponizej sa komentarze. Wystarczy je przeczytac; bo jak pojdziesz pracowac do Estate Dealer, podpiszesz umowe, a jej tez nie przeczytasz, to bedziesz plakac jak ci pozostali. Madry Polak po szkodzie :) Nie ma w tej umowie niczego, co by Cie chronilo. Umowa jest napisana strickte jednostronnie z samymi korzysciami dla firmy. Nie tak to powinno wygladac. Na dodatek zanim bedziesz musial zalozyc wlasna dzialalnsc, bedziesz w kolko pracowac na umowe zlecenie. Jakim cudem, skoro na umowe zlecenie mozesz byc zatrudniony tylko raz? A no, szefuncia pomyslała sobie, że jest cwana i po prostu robi odstepy miedzy zakonczeniem jednej umowy zlecenie, a rozpoczeciem nastepnej. Czyli przez kilka dni bedziesz bez zadnej umowy. I zawsze ma na to argument :) (usunięte przez administratora)

Niko
@Dawid

Ja kiedyś pracowałem i według mnie jest to dobre miejsce do rozwoju. Wiadomo każdy może mieć swoje zdanie, ale ja nie narzekałem.

Potwierdzam
@Sads

niestety połowa rzeczy zapisana w umowie jest nieważna. polecam skonsultować się z prawnikiem, bo lojalnościowa nie ma prawa bytu

odido
@Niko

dobre miejsce do rozwoju? czego? kogo? przecież jest śmieciowa umowa. Nikt normalny, kto mia stycznośc z estate Dealer nie napisałby, że ma możliwość rozwoju, bo nie ma. wiecznie terminy szkoleń są przesuwane lub odwoywane. Prowadzone są przez osoby, któ9re nie mają pojęcia o szkoleniu. żenada i nuda. ciężko o cokolwiek zapytać, bo nikt nie ma czasu ci wytłumaczyć i to ci powie każdy (ex)pracownik. I na co ci doświadczenie, skoro w Estate podpisujesz umowę o zakazie konkurencji na conajmniej rok! Czego warte jest doświadczenie westate? Nie rozumiecie, ze te pozytywn e komentarze pyną tylko z samego czubka siedziby?

@odido

@Odido @Sas Estate Dealer jest agencją nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Działa w oparciu o najwyższe standardy obsługi Klienta, co potwierdzają częste pozytywne opinie na tym portalu - @Paula @Tommy. Agentom i doradcom zapewniamy odpowiednie wdrożenie i niezbędny, wysokiej klasy sprzęt. Do ich dyspozycji pozostają również komfortowe biura w Krakowie i Warszawie. Nasi współpracownicy są zatrudniani w oparciu o powszechnie stosowany w branży nieruchomości system prowizyjny. Umowa B2B pozwala im na osiąganie nielimitowanych zarobków – oczywiście w zależności od motywacji i zaangażowania. Nie zgadzamy się z fałszywymi opiniami na temat Estate Dealer, które w naszym przekonaniu godzą w dobre imię firmy. Przypominamy, że fałszywe pomówienia podlegają karze w oparciu o przepisy k.k. (art. 212 i art. 216). Cenimy i szanujemy każdą opinię, która jest merytoryczna i stanowi cenną informację dla kandydatów zainteresowanych pracą w Estate Dealer. @Odido @Sas – jesteśmy otwarci na rozmowę z Wami. Jeżeli macie wątpliwości, chcecie coś wyjaśnić, zapytać – chętnie odpowiemy. Skontaktujcie się z nami. Jesteśmy dostępni pod numerem tel. 12 354 08 97 i adresem biuro@estatedealer.net.

Malina

Dużo się nauczyłam, uważam Estate za dobre miejsce do rozwoju i takiego pełnego poznania branży.

@Malina

A jak z kasą? Dobre zarobki?

Patrycja
@Kandydat

Odpiszę Ci bo pracowałam tam trochę. Ogólnie co do kasy to fajnie, można zarobić dobre pieniądze, też zależy jaką wywalczysz umowę i jakie masz umiejętności w sprzedaży, bo sama firma daje duże możliwości rozwoju.

sas
@Kandydat

Gdyby nie ściemniane podatki - gdzie i tak dostajesz pieniądze pod stołem (więc za co te podatki?) i gdyby w dniu wypłaty szefowej wiecznie nie brakowało kasy do twojej pełnej wypłaty (raz brakuje 20 zł, innym razem 80 zł itd) to możnaby zarobić to, co jest zapisane w umowie

Paula

Kupiłam mieszkanie od nich w zeszłym roku i trafiłam na taki okres gdzie te ceny były naprawdę fajne, wszystkie formalności nie zajęły dużo czasu, a to było kluczowe bo przyjechałam tylko na parę dni z Danii. Wszystkiego dopilnowali i na bieżąco informowali co i jak. Teraz już mieszkam w swoim mieszkaniu, a co swoje, to swoje :)

Tommy
@Paula

Planuje zakup teraz dwóch mieszkań i zauważyłem że rzeczyywiście wszystkiego pilnują, myślę że będą dobrym wyborem.

Magda i Tomek

Kupiliśmy mieszkanie i jesteśmy zadowoleni. Wszystko załatwione bardzo szybko, konkretnie, bez czekania i martwienia się. Bardzo dziękujemy :)

Uczciwa firma oferująca zatrudnienie w dobrych warunkach pracy. Tyle ode mnie, pozdrawiam

Daria

Kupiliśmy mieszkanie na Krowodrzach. Bardzo dobra obsługa, dobra oferta, cenowo ok.

ewcia
@Daria

ja wynajmowałam przez ich pośrednictwo i jestem bardzo zadowolona :) sprawnie znaleźli mi super mieszkanko :)

Patryk
@Daria

Też kupiłem na Krowodrzach, mogę podpisać się pod Pani słowami i polecić Estate Dealer

jest ok

Cieszę się, że trafiłem do Estate Dealer bo jest to miejsce, które pozwala mi się ciągle rozwijać. Praca nie jest monotonna, lubię ją i nie nudzi mnie

Ze strony klienta wszystko w porządku. Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm.

Iwona

Unikajcie tego biura. Sytuacja z dziś. Byłam umówiona na rozmowę w biurze firmy na 16.20. Czekałam 40 minut w słabo oświetlonym pomieszczeniu, które było biuro- kuchnią. Pani, która telefonowała do mnie w sprawie spotkania kręciła się w pomieszczeniu obok. Na moje pytanie zadane o godz. 17! dlaczego tyle czekam odpowiedziała, że osoba, z którą mnie umówiła stoi w korku. Od innej pracownicy w biurze uzyskałam info, że Pan Sebastian, który ma się ze mną spotkać ma poślizg w rozmowie z kandydatami. Panie prześcigały się w pokrętnych tłumaczeniach, a brzmiało to wszystko niepoważnie. Wychodząc powiadomiłam, że zamieszczę opinię na tym portalu. Pan Sebastian zadzwonił do mnie po 70 minutach od wyznaczonej godziny spotkania i z uśmiechem powiedział, że złapał go huragan w Krakowie i żebym na siebie uważała, bo huragan też mi może zrobić krzywdę. (usunięte przez administratora) Nigdy tak mnie nie potraktowano. Przynajmniej mam znak, żeby nie współpracować z nimi skoro tak traktują ludzi. (usunięte przez administratora)

@Iwona

W celu sprostowania, rozmowy były przeprowadzane przez dwie osoby jednocześnie. Jedna przeprowadzała rozmowy, druga niestety utknęła na drodze z powodu warunków pogodowych o czym została Pani poinformowana. Przykro nam, niestety sytuacje losowe niezależne od nas uniemożliwiły odbycie Pani rozmowy. Życzymy powodzenia w dalszym szukaniu pracy. Zespół Estate Dealer

Iwona

Zostałam poinformowana, kiedy SAMA podeszłam zapytać po 40 minutach oczekiwania w biurze-kuchni. Wielokrotnie rekrutowałam ludzi do pracy. Zdarzały się różne sytuacje, kiedy nie mogłam przyjąć kandydata o wyznaczonej godzinie. Ale wówczas nie kazałam mu czekać 40 minut na jakąkolwiek informację tylko po 10-15 minutach wychodziłam do oczekującego i wyjaśniałam powód opóźnienia lub kontaktowałam się telefonicznie SAMA z kandydatem podając powód. Do mnie zadzwoniono po 70 minutach od wyznaczonej godziny i to pewnie dlatego, że poinformowałam będące tam pracownice, że umieszczę komentarz na Goworku. Można było dojechać swobodnie z drugiego końca Krakowa albo też po prostu zatelefonować, ale Pan pewnie nie miał zasięgu, albo padła mu bateria, albo kilkanaście innych powodów. Wyglądało to wszystko bardzo niefajnie a dodatkowo podśmiechiwanie się z huraganu i jakoby troska o mnie abym uważała, bo może mi się coś stać w obliczu kiedy to w Bukowinie kilka godzin wcześniej zginęły 2 osoby....Bardzo słabe i przykre to.

Już mnie tu nie ma
@Iwona

Co za bzdury. Ciągle macie poślizgi. Ja też czekałem prawie 50 minut zanim weszłem na rozmowę. Nie raz widziałem ludzi, którzy byli już wściekli, że muszą tyle czekać. To brak szacunku.

@Już mnie tu nie ma

To bardzo dziwne... Moja rozmowa odbyła się o czasie.

Jackie

Jedna z lepszych prac jaką miałem. Atmosfera to duży plus tej pracy.

klient

Podpisałem umowę na wynajęcie mojego mieszkania oraz UMOWA O ZARZĄDZANIE NAJMEM DŁUGOTERMINOWYM. Agencja (usunięte przez administratora)mi czynszu pomimo iż najemca płaci regularnie. Brak odzewu na maila oraz SMS.

klient
@klient

Dalej czekamy na zapłatę naszego czynszu zatrzymany w agencji. Kwiecień 2020, jest dalej nie zapłacony pomimo iż został wpłacony przez najemce.

Na szczęście mnie już tamNieMa
@klient

I jak? Estate Dealer oddał Panu w końcu pieniądze?

marta

Jestem bardzo zadowolona z działań agencji, wszystkie moje mieszkania zostały wynajęte i należności terminowo uregulowane :)

Ekstra praca, jestem bardzo zadowolony że trafiłem na tę agencję :)

Ludzie chcą pracować ale szefostwo utrudnia jak może. Do podpisania po 2 dniach śmieciówka która dobra jest tylko dla pracodawcy... Mnóstwo kar i chory zakaz konkurencji na rok! po 2 dniach pracy i bez możliwwości wycofania się z tego....??!?? Cągła rotacja, słabe szkolenia. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Estate Dealer - Kraków

• Jak się pracuje w Estate Dealer?

Zobacz opinie na temat firmy Estate Dealer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estate Dealer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 30 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estate Dealer?

Kandydaci do pracy w Estate Dealer napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estate Dealer