P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o.

Bielawa

Opinie o P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o.

pracownica 2015-05-20 16:43
Przyjemna firma, przyjemni ludzie. Wiele nauczyłam się od pracujących tam ludzi, zawdzięczam im swój pierwszy staż pracy. Wiążę z tą firmą same dobre wspomnienia.
na czarno 2015-07-02 15:19
Firma krecaca na prawo i lewo totalny balagan przesiew pracownikow obiecuja dobre zatrudnienie po krotkim czasie zwalniaja bo nie ma zamowien przycodzac na rozmowe proponuja prace na najnizszej krajowej na czarno albo sie decydujesz albo nie jak pracujesz to chocbys byl super pracownikiem to i tak wylecisz bo ci zle z oczu patrzy jedna klika. Firma w ktorej sprzataczka ma wiecej do powiedzenia niz czlowiek z duzym doswiadczeniem nie polecam tego zakladu no chyba ze ktos ucieka od alimentow czy wiezienia tona pare dni moze sie przyczaic zeby na piwo i fajki bylo
sonia 2015-07-03 12:56
najnizsza krajowa praca na czarno nie miesiac ale nawet pol roku i mozesz byc zwolniony z dnia na dzien
guru 2015-07-03 13:00
Myślałem żeby pójść do tej firmy do pracy ale jak jest tak jak piszesz to nie warto sobie głowy zawracać i czasu . Dzięki za info
kleo83 2015-07-03 13:05
Siemka pracowalam jeszcze do niedawna w tej firmie jest do niczego praca na czarno atmosfera nie ciekawa stare pracownice bojace sie o swoje stolki na CZARNO w kazdej chwili za brama popieram zdanie firma nie jest godna polecenia
była praco 2015-11-25 08:45
nie polecam.....
X 2017-03-06 13:39
Firma dno, możesz pracować 10 lat i nie zarobisz odpowiednio do umiejętności i kwalifikacji. Szef Piotr O. to największa złotówa w powiecie, nie da Ci zarobić, zapomnij, wielki wizjoner, który żyje oderwany od rzeczywistości, jedyne podwyżki na jakie możesz liczyć to podwyżka minimum socjalnego gwarantowana przez Państwo. Pan v-prezes Wojciech O. to też niezła parówa, nie zna sie na niczym, wygląda na upośledzonego i ciągle zuje gume, nie mowiac o tym ze rozmawiając z Tobą ciągle mieli tym ozorem, ciuchy zmienia raz na tydzień. Panie Piotrze, jest Pan zwykłym frajer.em, mam nadzieję, że kiedyś zemści się wszystko na Panu, nie mówiąc o PANA HANDLU LEKAMI NA LEWO, wszyscy dobrze wiemy o "Aptece", mam na Ciebie mnóstwo dowodów, zarówno na Twoje przekręty jak i na warunki pracy w tej pożal się Boże firmie, także miej się na baczności. Nie pozdrawiam także "Prawej ręki" prezesa Pana Alkoholika Marcina N. , człowiek który zjadł wszystkie rozumy. nie umie się zachowywać, wygląda jak menel i taki też jest, serdeczne uj wam wszystkim w dup.ę.
Xx 2017-03-21 09:48
to szczera prawda
Moniaa 2017-04-25 11:55
Miła współpraca, mogę polecić bez zawahania :)
wdzięczny 2017-07-16 16:44
Ale bzdety:) Prezesa nie znam,ale dzięki niemu miałem z czego rodzine utrzymać,a jeżeli chodzi o p.Marcina N.to lepszego lidera nie miałem. Pozdro
fvckvetos 2017-09-10 21:02
Dno i wodorosty, firma która zapomniała co to BHP, co to zapewnienie bezpiecznych warunków pracy ZWŁASZCZA przy szkodliwych lekach, nie wspominając o szczurach latających po halach produkcyjnych. Nie polecam, kariery tu nie zrobisz, no chyba że polizesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam gdzie trzeba, np. Marcinkowi jeśli chodzi o produkcję. Nie warto zwracać sobie głowy. Pozdro 600
Jarek 2017-09-12 22:35
Bardzo miło wspomina współpracę, osoby w firmie bardzo pozytywne, co do zarządu nie mam zastrzeżeń, polecam.
Marek 2017-09-12 23:05
Nie zgadzam się z niektórymi, ludzka zawiść i tyle. W firmie dobrze mi się pracowało nie mam chyba do czego się doczepic.
magazynier 2017-09-12 23:07
dla mnie praca pozytywna, firma dobrze wyposażona i na wysokim poziomie, pozdrawiam
pozytywny 2017-09-25 20:08
duzo jadu w komentarzach, przesada. Ja firmę polecam, kierujcie sie własnym doświadczeniem, nie innych ;)
Zostaw swoją opinię o P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o. - Bielawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o.