Opinie o Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów w Nałęczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów w Nałęczów

Tutejszy Nowy wpis

Krótka historia jak wygląda zatrudnianie w Uzdrowisku Nałęczów. Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez osobę która przeprowadzala rozmowę żebym przyszedł jutro do pracy ale za ten dzień nie dostanę wynagrodzenia. I ta osoba otwarcie mi to powiedziała. Oczywiście bez umowy. Jak rozumiem takie są standardy w Uzdrowisku Nałęczów proszę przyjść ale bez umowy i nie dostanie Pan wynagrodzenia. Bo przecież to jeden dzień taki próbny. To po co podpisywać jakąkolwiek umowę. Przecież takie praktyki stosują pracodawcy. Już pomijam to że jest to złamanie prawa to w jakim świetle ta osoba stawia Uzdrowisko Nałęczów. Jak rozumiem liczy na to że nikt się nie dowie że nikt nie zgłosi tego do PIP ect. A gdyby się coś stało w miejscu pracy np szatkujac kapustę straci się palec to też nic się nie stało przecież to tylko palec. Lub gdyby jeżdżąc autem i rozwożąc catering miałoby się stłuczke na ulicy to też nic się nie stało. Co trzeba mieć w głowie żeby dać ogłoszenie o pracę w Uzdrowisku Nałęczów zaprosić kandydata na rozmowę i zamiast podpisać umowę to podjąć taka decyzję jak zrobiła to osoba w moim przypadku. To po co ogłaszać się w internecie a nawet w Urzędzie Pracy. Co ciekawe dwa ogłoszenia na to samo stanowisko jedno na portalu olx drugie w Urzędzie Pracy a forma zatrudnienia w jednym umowa zlecenie w drugim umowa o pracę. Na to pytanie chciałbym usłyszeć odpowiedź od osoby która podjęła taka decyzję. Czy przełożony o tym wiedział. Czy takie są standardy zatrudniania w Uzdrowisku Nałęczów. Czy to samozwańcza decyzja tej osoby która jest odp za rekrutację. Kolejna sprawa to sposób przewożenia cateringu oraz czystość auta. A raczej brak czystości w aucie. W tym przypadku system HACCP dla środka transportu żywności nie istniał. To co zobaczyłem jak to wygląda chociaż nie jestem obrzydliwy ale mimo wszystko byłem w szoku. To jest żywność dla osób przebywających w sanatorium. Wiedząc o tym nie mógłbym przełknąć z tego cateringu cokolwiek. Reasumujac ta cała sytuacja zasługuje na zgłoszenie tego do PIP i sanepidu. A ta osoba która jest odpowiedzialna za takie zatrudnianie i za nie przestrzeganie systemu HACCP powinna za to wylecieć z pracy. Dla Uzdrowiska Nałęczów dobra rada podczas zatrudniania przyszłych pracowników. Najpierw jest umowa później jest praca.

Jaki jest styl zarządzania w Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów?

Irena Nowy wpis

Haha, aż tak? A jakąś sytuację przytoczysz, bo brzmi jakby luźno nawet było

Arek

A może wiecie czy potrzebują pracowników ? Jakieś wskazówki?

też pracownik
@Arek

Tak, najchętniej wszystkich etatowych by wymienili na umowę-zlecenie.

@też pracownik

Dokładnie tak. Wtedy za pracę w święta niedziele itd nie musieliby płacić podwójnie.

Irena
@Gall anonim

No cóż... Może i by nie musieli ale normalnie za to płacą?

Gall anonim Nowy wpis
@Irena

Tak. Przy umowie o pracę mają taki obowiązek. Przy zleceniu nie. Hulaj dusza piekła nie ma. Wszędzie szukają oszczędności a tym bardziej w dobie wysokich kosztów prądu gazu ect.

Wanda

Też dziwi mnie ta sytuacja, gdyż wiele osób jakie udzielają się na wątku dotyczącym pracy w Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów to osoby zainteresowane podjęciem się tam pracy. Zwracam się więc do wszystkich pracowników Uzdrowiska o dodawanie opinii na temat tego pracodawcy.

@Wanda

Poza tym że pracują tam ludzie mili sympatyczni to sposób zatrudniania pozostawia wiele do życzenia. Dlatego pod żadnym pozorem nie godzić się na żadne proszę przyjść jutro bez podpisania umowy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów na stanowisko KONSERWATOR DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy w Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Gall anonim

Tak. Mniej więcej wygląda to tak. Proszę przyjść jutro ale za ten dzień nie dostanie Pan Pani wynagrodzenia. Jest ogłoszenie o pracę w ogłoszeniu jest umowa zlecenie lub o pracę ale jak przychodzisz na rozmowę to przyjmowanie jest na zasadzie proszę przyjść jutro bez umowy. Zresztą tak postępuje większość pracodawców.

pRACOWNIK

fajne stawki, atmosfera miła, pracy sporo ale daje satysfakcję budynki wymagają remontów więc trzeba się trochę nagimnastykowac żeby przyciągnąć ludzi, ktrzy kupią pobyty

Dora

Czy w Uzdrowisku jest przyjazna atmosfera pracy?

Karol

Jaki jest powód, ze nikt nie pisze na tym forum? Dobrze się pracuje?

admin

Co nowego wiecie o firmie Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów ? Jakie są stawki oraz wymagania na poszczególne stanowiska? Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów - Nałęczów

• Jak się pracuje w Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów
  • Al. Małachowskiego 5
    24-140 Nałęczów

Zakład Leczniczy S.A. Uzdrowisko Nałęczów