Opinie o Lenaal Andrzej Pokusa w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lenaal Andrzej Pokusa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lenaal Andrzej Pokusa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lenaal Andrzej Pokusa w Radom

Zarobki

Cześć na jakie zarobki można liczyć mając doświadczenie na produkcji? Chodzi mi konkretniej o pracę na maszynach.

Wanda
@Zarobki

Nie uzyskałeś tu żadnej wiadomości, czy dowiedziałeś się czegoś więcej odnośnie wynagrodzenia z innego źródła? A może pytałeś bezpośrednio w firmie i byłeś na rozmowie o pracę? Daj znać, proszę.

Zarobki
@Wanda

Wcale się nie dowiedziałem

Madzia5

Witam????A jak wygląda praca w kontroli jakości i jakie zarobki? Ktoś coś?

Xyz

Jakie zmiany są w firmie ?

Czy w firmie Lenaal Andrzej Pokusa są regularne szkolenia pracownicze?

Nie

bb

Jest szkolenie wstępne, są przyuczenia/wdrożenie oraz były szkolenia z ochrony środowiska

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lenaal Andrzej Pokusa? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji (k/m) system 4 brygadowy.

Czy w Lenaal Andrzej Pokusa jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Raczej nie, awanse zdarzają się bardzo rzadko, z wewnętrznymi rekrutacjami nie spotkałem się do tej pory.

Czasami się zdarzają, zwłaszcza np. ze specjalisty ds. jakości (inżyniera jakości) na -> kierownika jakości, albo pracownik produkcji -> brygadzista -> mistrz. Należy jednak pamiętać, że liczba takich stanowisk jest ograniczona, więc w praktyce mało kto ma szanse na awans (co raczej jest logiczne. Stanowisk "wyższych" (jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia i ilość osób, którymi się zarządza) jest dość mało (brygadziści, kierownik, 2 zastępcy kierownika, kierownik jakości, kierownik logistyki). Rekrutacje wewnętrzne chyba raczej rzadko. Niektóre stanowiska, np. BHP, ochrona środowiska itp. to komórki typowo jednoosobowe, nie ma tutaj całego działu i szansy na awans też nie ma, ale jest pewnie szansa na podwyżkę.

V jak Vndt

Dopóki nie było COVID, było a miarę dobrze. Zarobki takie sobie, ale Multisport i Luxmed, dużo fajnych pracowników (na produkcji, w biurze pełno dwulicowych), było fajnie. Potem przy COVID zaczęły się zwolnienia, kolesiostwo. Zrobił się podział na „swoich”, ze znajomościami i takich, którzy nie chcieli się podlizywać. Nie polecam, przynajmniej dopóki sytuacja się nie poprawi, bo dawniej było spoko.

Kasiek

Czy są przyjęcia do firmy?jakie warunki pracy? zarobki? warto aplikować?

Franciszek
@Kasiek

Jakiś czas temu firma szukała pracownika produkcji-operatora maszyn odlewniczych, ale nie wiem, czy nadal jest zapotrzebowanie na takich pracowników. Jeśli chodzi o benefity to pracodawca stosuje system premiowania i pakiet socjalny. Spróbuj zasięgnąć informacji bezpośrednio w firmie i daj znać czego się dowiedziałeś.

@Kasiek

Teraz głównie przez agencje pracy, Ranstadt itp. 30 osobom nie przedłużyli umowy, potem chyba jeszcze z 5-7 osób wyleciało, redukują etaty.

Michalina

@ktoś a widziałeś takie oferty?

Ktoś

Czy są aktualnie przyjęcia do lenaalu na maszyny?

Jack

W lenalu jest bardzo fajnie

Były
@Jack

Twoja wypowiedź świadczy o tym, że prawdopodobnie w tej firmie długo nie pracujesz. Chyba że dla Ciebie fajne jest niadekwatne wynagrodzenie do wykonywanych obowiązków i brak szacunku do pracownika.

Jack
@Były

Ja tam pracuje od kilku pięknych lat i jest tam bardzo full wypas

Czesław
@Były

Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej, na temat zadań, które należą do Twoich obowiązków? Dlaczego uważasz, że wynagrodzenie jest nieadekwatne?

Były
@Czesław

Pracowałem na maszynie, po odejściu na start w nowej firmie dostałem 150% poprzedniego wynagrodzenia, gdzie stanowisko i obowiązki bardzo zbliżone. Gdy rozmawiam z obecnymi współpracownikami napotykam jedynie zdziwienie dotyczące wysokosci mojego poprzedniego wynagrodzenia.

bolo
@Były

witam proszę o odpowiedź jakich zarobków można się spodziewać w waszej firmie czy jest jakiś pakiet socjalny czy praca i warunki pracy dobre dziękuję za poświęcony czas na odpowiedz

Dżek Strung

Bardzo mi się tam podobało

Małami

Proszę o informacje jak wyglądają warunki na stanowisku Logistyk.

Niki

Firma ma dobre opinie i bardzo dziwne są te wpisy, zastanawiam się czy to jedna osoba tak pisze?

Elwira

Niektóre osoby natomiast potrafią jedynie narzekać. Z doświadczenia wiem, że takie osoby zawsze są niezadowolone żeby nie wiem jak firma się starała.

Wiktoria

Jakie zaszły zmiany od ostatnich wpisów? Wzrosło wynagrodzenie w Lenaal? Polecacie? Jak można aplikować do firmy? Nie widziałam na stronie żadnej zakładki. Można wysłać CV po prostu na e-maila biurowego?

Operator
@Wiktoria

Zapraszamy osobiście miła atmosfera fajni ludzie

@Wiktoria

Po ostatnich podwyżkach naprawdę jestem mile zaskoczony, firma się prężnie rozwija i dba o swoich pracowników. Jeżeli ktoś się angażuje kierownicy doceniają to nie tylko słowem dziękuje ale idzie to w ślad z premią i podwyżkami. Produkcja stałą się mocno zautomatyzowana, na każdym dziale od odlewni po cnc i obr. ręczną. Szczególnie fajny jest robot który sam szlifuje odlewy. Firmę polecam!

Pomocny
@Wiktoria

Wystarczy poszukać: http://lenaal.com.pl/o-nas/kariera/ Prosimy o przesłanie swojego CV z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@lenaal.com.pl, w tytule wpisując: Aplikacja, imię i nazwisko, nazwa stanowiska. Lub po prostu przyjść do biura.

Waldi

Lenaal ma opinię bardzo dobrej firmy. Coś mi się zdaje, że niektóre opinie pisane są na zamówienie konkurencji!!

Zenek
@Waldi

Waldi- opinie są jak najbardziej rzetelne. Ze mną podkreślam odeszło 7 chłopaków.. odeszło nie zwolnili ich Odpowiedz dlaczego?

Arturro

Brak podwyzek i perspektyw na nie, pomimo iz pracuej sie juz tam toroche, ludzi sie sporo przewija. Jako firmna i technologie wysoki poziom europejski(usunięte przez administratora)

sylwek
@Arturro

jakie zarobki miesięcznie?????

@sylwek

1800. Wielka porażka.. w markecie więcej zarabiaja.

Pracowałem !

Atmosfera ? Hm jeśli chodzi o kierownictwo to mili są ale tylko dla wybranych.... Dla znajomych i rodziny pana A.P i jego żony. A dużo jest tam takich osób... Ludzie ogólnie mili i pomocni i na obrobce i na maszynach. Pan Janek złoty człowiek. Jeśli chodzi o hale kobiet to kobieta jak kobieta.... Gada gada i będzie gadać i to jedna na drugą...

22 miesiące na umowie tymczasowej !!! Gdy pytałem o umowe wysmiewali mnie !!! A gdy powiedzialem ze odchodzę to namawiali aby zostać to dostane umowe. Śmieszne.... Tak szanuja i doceniają pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Lenaal Andrzej Pokusa - Radom

• Jak się pracuje w Lenaal Andrzej Pokusa?

Zobacz opinie na temat firmy Lenaal Andrzej Pokusa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Lenaal Andrzej Pokusa