Opinie o Darbud Usługi Sanitarno-Budowlane Dariusz Bany w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Darbud Usługi Sanitarno-Budowlane Dariusz Bany. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Darbud Usługi Sanitarno-Budowlane Dariusz Bany o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darbud Usługi Sanitarno-Budowlane Dariusz Bany w Warszawa

Nie polecam-co prawda usługa wykonana ale cena to koszmar-żona została w domu aby wpuścić hydraulika-ten naopowiadał głupot, że wszystko omówił ze mną włącznie ceną-co jest nieprawdą. Naprawdę proszę uważać bo gość mocno naciąga rzeczywistość a przede wszystkim ceny!!!!!!!!!!

Tom

Przyjechali szybko, zrobili co trzeba. Ale cena jaką zaśpiewali to skandal. 1200 zeta za skucie paru kwadratowych centymetrów podłogi udarem i wymianę 20 cm plastikowej rury!!!!!!! Nie zapłaciłem, ale napiętnować takie "firmy" trzeba koniecznie. Będę odradzał tę "firmę" każdemu.

lubricus

Witam, w moim przypadku usługa była wykonana prawidłowo ale koszmarnie drogo. Przyznam, że po raz pierwszy przez nagromadzenie spraw nie sprawdziłem konkurencji. Przepłaciłem ok 80 procent. Nie polecam.

Tom
@lubricus

Miałem z nimi do czynienia. Przyjechali szybko, zrobili co trzeba. Ale cena jaką krzyknęli to skandal. Za skucie udarem paru kwadratowych centymetrów i wymianę 20 cm plastikowej rury 1200 zeta!!!!!! Nie zapłaciłem, ale takie "firmy" trzeba napiętnować.

MaxMar

Potwierdzam to co napisała przede mną klientka firmy Darbud miałem podobne zdarzenie. Gazownik ściągnął od mojej żony niebotyczna sumę za 250 zeta za przykryciem mojej własności wężyk a do kuchenki gazowej po moim telefonie do kierownika usłyszałem słowa że" mogę się pocałować w dupę"

Aplikowałeś do firmy Darbud Usługi Sanitarno-Budowlane Dariusz Bany? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ew87

Widzę, że pan Dariusz Bany trzyma wysokie standardy i robi dobre wrażenie już podczas pierwszego kontaktu. Ujmujący człowiek. Zakładam, że poziom wykonania usługi jest współmierny do poziomu rozmowy. Zadzwoniłam pod numer 506 401 506, żeby zamówić usługę. Powiedział, że nie ma czasu. Kiedy zapytałam o orientacyjną cenę zostałam zwyzywana, po czym się rozłączył. Jeszcze nie zdażyło mi się zawracać sobie gitary pisaniem opinii w interncie o żadnej firmie, ale pan przeszedł samego siebie i prosi się o reklamę.

Uprzejma Potencjalna Klientka

Podobnie Pan Darek mnie potraktowal kazal mi spier.... moze on po prostu do kobiet tak ma?? Ale w ten sposob kientow sie nie traktuje .

Uprzejma Potencjalna Klientka

Witam . Nie polecam firmy . Pan który odebrał telefon zbluzgał mnie od samego początku twierdzac ze po ch... zawracam mu d..... czyms czego on nie wykonuje. Na stronie internetowej maja napisane uslugi gazowe montaż itd ale również naprawa . Mialam problem z piecem gazowym i zapytalam sie pana czy ma czas by do mnie przyjechac zobaczyc co jest nie tak z moim piecem . Pan brzdko na mnie nakrzyczal ze jestem pierd..... po co do niego dzwonie ze nie wykonuje takich uslug że nie bedzie z debilką rozmawiał która czytać nie umie. Poczułam sie strasznie ponizona przez owego pana , który za grosz nie ma szacuku. Jestem kobieta i mam prawo sie nie znać i mam prawo nie wiedzieć jak nazwać fachowo problem. Nie zdazyłam panu wytłumaczyc do konca o co mi chodzi jak zbluzgał mnie całkowicie. Majac takie podejscie do potencjalnego klienta napewno klientów miec nie bedzie. Ponizej kawalek oferty ktora pan ma na swojej stronie . Pogotowie Gazowe Sprawna pomoc nawet w najtrudniejszych przypadkach Usuniemy poważną awarię Naprawimy małą usterkę Do 40 km od Warszawy działamy błyskawicznie! Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci, doradzą i zadbają o to, by zminimalizować Twoje koszty związane z awarią. Pogotowie gazowe z uprawnieniami i 16-letnim doświadczeniem w usuwaniu awarii może pomóc Ci już dzisiaj! Usługi gazownicze wykonujemy od 16 lat - działalność gospodarczą zarejestrowaliśmy w 1999 roku. Powierzając swoje zlecenie firmie, zyskujesz pewność, że do Twojego zlecenia wyślemy profesjonalnego posiadającego uprawnienia gazownika, który bierze pełną odpowiedzialność za swoją pracę. Przez 16 lat naszego pogotowia gazowego usuwaliśmy cały wachlarz usterek i awarii, a więc każde zlecenie wykonamy z maksymalną sprawnością. Jesteśmy pewni, że niczym nas nie zaskoczysz. Czytajac taka oferte jestem pewna ze skoro piec gazowy ma awarie mog

klientka

uzupełniam swoją wypowiedź z 10.02.17 - panowie przyszli dziś czyli po 3 dniach, dokonali poprawek, wygląda, że tym razem miejmy nadzieję, wszystko będzie OK. co do zachowania to byli uprzejmi i mili więc nie potwierdzam powyższych opinii.

klientka

bardzo kiepska i droga usługa, źle wykonana, pralka została źle podłączona i przecieka a pan hydraulik wyjechał na weekend i nie ma ochoty niczego poprawiać. nie polecam.

MK

zwykle to robie, tym razem niestety nie poczytałem opinii na temat tej firmy. szybka reakcja bo tego samego dnia, ale ze wymianę węża pan zaspiewał 150 zl. Rozbój w biały dzień, nasz znajomy hydraulik (który niestety jest na urlopie) wziął by za taka usługę 20 PLN. pomimo, iż szybko i odnoszę wrażenie solidnie, nie polecam.

KTOŚ

Starszny prostak, cham, niepolecam! KOMPLETNY ASPOŁECZNIAK

Grzegorz

Kompletny cham i prostak. W rozmowie telefonicznej po opisaniu problemu zadałem pytanie o cenę, bo w końcu miło by było wiedzieć ile będę musiał zapłacić. Na to pan, z którym rozmawiałem, niemalże mnie zwyzywał i na koniec rzucił, że jak chcę tanio to mam szukać gdzie indziej. Po tych słowach się rozłączył nie dając mi dojść do słowa.

klaudia

SZEF? NAJWIĘKSZY IDIOTA NA ŚWIECIE . ZOSTAŁAM PONIŻONA PRZEZ PANA DARIUSZA POD NR TEL 536 50 55 05 ZA NIC .. TZN: DZWONIŁAM ZE WZGLĘDU NA TO ŻE MIAŁAM COŚ NIE TAK Z KRANEM . POPROSIŁAM O USŁUGĘ HYDRAULIKA , KTÓRY WZIĄŁ 200 ZŁ ZA ROZKRĘCENIE BATERII, PRÓBUJĄC WCISNĄĆ MI ŻE WYKONAŁ USŁUGĘ W PEŁNI . DZWONIĄC DO PANA DARIUSZA USŁYSZAŁAM TAKIE SŁOWA (DOKŁADNE PONIEWAŻ ROZMOWĘ NAGRYWAŁAM : SPIERDA*AJ MAŁPO JEBANA ,JAK CI MÓWIĘ KU*WO JEB*NA W DU*E WYJE*ANA SZ*ATO , LACHE MI ZARAZ BĘDZIESZ CIĄGNEŁA TY KU*WO TY ! JEŚLI PAN DARIUSZ TO CZYTA TO ŻYCZĘ POWODZENIA BO Z TAK BOGATYM SŁOWNIKIEM DALEKO PAN NIE ZAJDZIE !!! NIE ŻYCZĘ NIKOMU TYCH SŁÓWEK ! .... SZCZYT CHAMSTWA ... ZAWIODŁAM SIĘ I JUŻ WIĘCEJ NAPEWNO NIE SKORZYSTAM Z USŁUG Darbud Dariusz Bany DO PSYCHIATRYKA NIECH SIĘ PAN BIERZE A NIE ZA BYCIE PREZESEM TAK OKROPNEJ FIRMY . !!!!!!!!! POZDRAWIAM I POWODZENIA !

admin

Pracowałeś lub miałeś do czynienia z firmą Darbud Usługi Sanitarno-Budowlane Dariusz Bany lub jej usługami? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Darbud Usługi Sanitarno-Budowlane Dariusz Bany - Warszawa

• Jak się pracuje w Darbud Usługi Sanitarno-Budowlane Dariusz Bany?

Zobacz opinie na temat firmy Darbud Usługi Sanitarno-Budowlane Dariusz Bany tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darbud Usługi Sanitarno-Budowlane Dariusz Bany?

Darbud Usługi Sanitarno-Budowlane Dariusz Bany
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Warszawska 15 lok. 171
    02-495 Warszawa