Opinie o Cechini Sp.j. w Krynica-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cechini Sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cechini Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cechini Sp.j. w Krynica-Zdrój

Firma już 20 lat na rynku, ponoć dużo mają projektow to czemu nie szukają nowych osób do pracy ? Macie pełne składy czy jak :(( ktoś pisał że biorą ludzi bez wykształcenia ? To dla mnie nadzieja ale szybko się ogólnie ucze. Czego oni wymagają od kandydatów, na co zwrócić uwagę ?

Patryk Nowy wpis

Bardzo miła atmosfera pracy. Zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Otrzymujesz to samo co sam dajesz.

Na jakie benefity można liczyć w Cechini Sp.j.?

Irena

Szukają kierownika budowy przez urząd pracy. Zarobki 4 tys. zł brutto. To co pisaliście o płaceniu "dwutorowo" dotyczy też kierowniczych stanowisk, czy chodziło o produkcję wody?

Xxxx Nowy wpis
@Irena

Płacenie dwutorowe dotyczy rownież kierownictwa. Tak, chodzi o branże budowlana.

mariusz unijewski - przedstawiciel handlowy Muszyny Cechini - łap ówkodawca z Krakowa. Od wielu lat narzeka na łap ówkarzy z sieci auchan tj.marcin siuda, mariola kaczka, marlena koruba, piotr piszczek, marcin kotkiewicz, waldemar dziedzic, marek rumian, marek kotarba itp samemu narażając się na każdym froncie, m.in. swoim przełożonym, dla których wymyśla najróżniejsze historie, aby załatwić w.w. łap ówkobiorcom pobyt w obiektach należących do firmy. Niektóre takie wakacje kosztują kilka tysięcy złotych. Kilka lat temu płakał z powodu faktury w wysokości 8700 zł za pobyt siudy z rodziną. Kłamał na potęgę, żeby pa tologiczne, sko rumpowane pseudo rodziny mogły korzystać z ofert, czyniąc z nich wysoko postawionych kierowników przed swoimi szefami. Oprócz jawnej ko rupcji unijewski będąc z wizytą w danym sklepie robi bałagan na ekspozycjach rozszerzając produkty Muszyny kosztem konkurencji, po czym robi zdjęcie i znika z miejsca zbrodni zostawiając oczywiście bałagan. Wielokrotnie zwracano mu uwagę, aby tego nie robił, ale bez skutku. Towar Muszyny w związku z tym był zwożony do magazynu co do sztuki rzecz jasna nie sprzedając się wcale. Bywało, że bł azny z działu napoje - alkohole z bonarki kłócili się między sobą (unijewski wszystkich namawiał do tzw. współpracy, więc panował chaos) i na zmianę zwozili po złości towar Muszyny do magazynu, czy też robili zdjęcia na chwilę postawionych ekspozycji, po czym usuwali ją z hali sprzedaży. O marcinie siudzie mówi: szm aciarz, łap ówkarz rekordzista, a o marioli kaczce: ku rwa, łap ówkara. Teraz mnie więcej kosztuje ten interes, niż wcześniej.

Czy firma Cechini Sp.j. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Raczej tak ale i tak kasę dostaniesz pod stołem a na umowie najniższe wynagrodzenie.

Pan twój

Nie nadużywaj imienia Pana swego On cię pogrąży

Do cioty

Desperat i ciota jest autorem tego nieudolnie zmienionego wpisu. Współpracując z Muszyną Cechini wskazuje osobę, która z firmą nie ma nic wspólnego. Książkowy przykład bezmózgiego śmiecia.

Diagnoza

Jeśli tak jest, to bałbym się o swoje życie na twoim miejscu.

Damian

Dość poważne oskarżenia. Jakieś dowody na to masz?

Prokurator

Z tego co wiadomo, to sporo typie

Jakie są mocne strony pracodawcy Cechini Sp.j.?

lolek

nie ma żadnych

Sylwia
@lolek

w takim razie słabe strony to jakie są, skoro nie ma żadnych mocnych?

lolek
@Sylwia

Oszczędności na każdym kroku: stawkach, premiach itp. W ramach oszczędzania zatrudnianie ludzi o kiepskich umiejętnościach, którzy zgodzą się pracować za marne pensje. Na siłę wmawianie podwykonawcom, że w ramach ceny mają jeszcze wykonać jakieś prace, jak nie zrobią to potrącają z faktur. Prezesi nie szanują niczego i nikogo.

Weronika
@lolek

Ok, trochę tego nawymieniałeś. A tych ludzi o kiepskich umiejętnościach to nie da rady po prostu wyszkolić?

Weronika

Nie obawiasz się takiego wymieniania ludzi po danych osobowych i stawiania ich przy tym w niekorzystnym świetlne? To się prosi o pomówienie jakby ktoś chciał się uprzeć. :/ I ty z tymi łapówkami to tak na serio?

byly pracownik

pseldo firma zero szacunku do pracownikuw nie respektuja kodeksu pracy nie placa delegacji zero bhp a wyplaty tylko w soboty dlatego ze oszukuja urzad skarbowy to co na umowie o prace a reszta druga polowa na lewo do reki patologia miedzy wiekszoscia pracownikuw pijanstwo w pracy kierownicy na to pozwalaja.

Karol
@byly pracownik

Chłopczyku pracowników się pisze,a nie pracownikuw.Słaby budowlaniec z Ciebie był jak tyle błędów osiołku robisz.

Kaczołów

Kaczka popłynęła za wspomniane branie i całokształt. Teraz reszta m.in. tutaj wymieniona powinna.

Jacek
@Kaczołów

To znaczy że były zwolnienia dyscyplinarne czy tacy pracownicy odchodzą za porozumieniem stron? Dziwne że takie sytuacje w ogóle mają miejsce. Dyrekcja nie kontroluje tego w jaki sposób przedstawiciele handlowi pracują?

Obserwator

Jaka firma tacy pracownicy ( ; piszę tu bo zuciło mi się w oczy ciekawe zjawisko tu przedstawiciele albo siedzą w aucie pod sklepem albo wchodzą zrobić zdjęci półki i jadą dalej upss daleko nie zajadą.

konkrety: - zero socjalu, brak premii na święta, nie ma żadnych benefitów, - na umowie najniższa krajowa(usunięte przez administratora) - jak idziesz na chorobowe to dostajesz 80% z umowy, - wzięcie urlopu graniczy z cudem, - pensje niskie, - obcinają stawki, - kierownicy emeryci: pija, krzyczą i wyzywają (prezesi zresztą też) - brak szacunku do pracowników, robią łaskę, że dają pensje - bardzo zła atmosfera na budowach

polka

hm... nie byłaby ta firma taka zła, cóż jakie wyksztacenie taki zakład pracy, kto komu szkoły zamykał w młodości?? mogli się uczyć panowie budowlańcy to dziś nie byłoby komu na budowie tyrać a i szacunek automatycznie by do człowieka wzrósł...bo jak nie.... to pan Staś i Józio zostali by tam sami... otoczeni cegłami.... no ale jak sie okazuje to większej ilości panom nie chciało sie nosic "teczki" i muszą teraz nosić "woreczki" .... zastanawia mnie tylko jak to możliwe aby pracownik -psychicznie chory alkoholik, znęcał się nad innymi pracownikami a w jednej ze swych delirycznych furii wyciągnął telefon, zadzwonił do "szefa" i... w konsekwencji z budowy do domu wysłany zostaje bogu ducha winny- trzeźwy, normalnie wykonujący swoje obowiązki inny człowiek........ ......

jan
@polka

To jest możliwe . Zatrudniają niepoważnych ludzi .

Robol
@polka

A to nie można być budowlańcem po szkołach budowlanych?

Jak jest z pakietem medycznym w Cechini Sp.j.? Można dołączyć rodzinę?

Kriss

Brak jakichkolwiek pakietów,tak naprawdę zero socjalu,kart multisportu,gruszy,za to najniższa krajowa reszta pod stołem.

Prowadzą teraz nabór budowlańców? Są jacyś pracujący którzy mogą coś ogólnie powiedzieć czy warto?

Alek

Jak tam teraz w firmie?

Praca w firmie Cechini zmieniła się o 360stopni. Podejście Pana Stanisława i Józefa do pracowników również uległo poprawie. Pensje zawsze na czas, zarobki na przyzwoitym poziomie + premie. Atmosfera na budowach uległa poprawie na plus, oczywiście są nieraz jakieś zgrzyty, ale jak to na budowach bywa, nigdzie niema kolorowo. Polecam prace w tej firmie.

Rozmowy negocjacje pierwsza klasa konkretnie i na temat. Szkoda tylko że nie płacą na czas . Może wcale nie płacą, mam nadzieję że zapłacą bo inaczej kolejna mała uczciwa firma pójdzie na dno. Nie polecam , strach pomyśleć ilu jest takich jak ja

Sylwia
@Adam

I jak, udało się rozwiązać tę sprawę? Napisz coś więcej o tym, jak się pracuje w Cechini Sp.j. Fajnie byłoby, gdybyś podał jakieś konkrety odnośnie rodzaju umowy oferowanej w tej pracy, swojego stanowiska i przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Stach

Dobra firma jest dla dobrych pracowników. Niestety niektórzy są dobrzy w oczernianiu firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Cechini Sp.j. - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Cechini Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Cechini Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cechini Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cechini Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Cechini Sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cechini Sp.j.