Opinie o K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI w Piaseczno

Olga

@K, czy współpracujesz z K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI? Jeśli tak, to napisz proszę, jak oceniasz tego pracodawcę. @anonymous, możesz napisać coś więcej? Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że byłeś lub jesteś związany z tą firmą. @MG, rozumiem, że miałeś na myśli "brak szacunku do pracownika". Dlaczego masz taką opinię na temat K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI?

Witold

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać?

K
@Witold

Można, tylko dobrych opinii nikt nie zamieszcza, najlepiej wypisywać anonimowo bzdury

@K

Nie można, niestety. Zero plusów tej firmy. Kasiu, wszyscy wiemy, ze jestes żona Maćka i będziesz pisać same superlatywy.

K
@anonymous

Skoro odnosisz się do kogoś personalnie to bądź na tyle odważny żeby się pod wypowiedzią podpisać imieniem i nazwiskiem

MiC

Czytałem Wasze opinie i nie ukrywam, że troszkę się obawiałem pojawienia na rozmowie z właścicielem. W tym momencie jestem pracownikiem KMR i nie narzekam na nic. Wszystko co zostało ustalone podczas pierwszej rozmowy jest w pełni realizowane. Począwszy od rodzaju zatrudnienia, poprzez godziny pracy a skończywszy na dodatkowych gratyfikacjach finansowych. Faktycznie czasu na wykonanie projektów nie jest dużo, ale pokażcie mi firmę gdzie macie nieograniczony czas i możecie się bawić z jednym domkiem w nieskończoność. Podsumowując polecam KMR, a jeżeli ktoś ma takie obawy jak ja na początku po przeczytaniu opinii niech najlepiej sam się przekona jak to wygląda.

Ona
@MiC

Do czasu :)

Damian
@MiC

Znowu kogoś szukają. Już nie pracujesz?

Dopisuje do poporzedniej wypowiedzi

Umowy o dzieło, mimo obietnic nic sie nie zmieniało..., kasa oczywiście tez zupełnie inna niz byc miała.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Piaseczno
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
CzadCzadusCzadusia

Ja tez z ciekawości tu zajrzałam i widzę, ze to samo, komentarze z 2012-2013r. Pokasowane, a moze to by Was uchroniło przed największym błędem życiowym, czyli podjęciem pracy u MD i KD. Generalnie kasa zupełnie inna niz opowiadano, umowy o dzieli, wieczna presja. Dobrze, ze juz dawno mam to za sobą.

Łukasz B.

Koleżanko/kolego, w nawiązaniu do tych samych odczuć do pracy u Dybowskiego, mam prośbę o odezwanie się do mnie na priv na adres opinie.kmr@gmail.com W kupie siła, a data postu wskazuje, że pracowaliśmy w tym samym okresie w KMR :-)

name

Serdecznie polecam ta pracownie. Mili ludzie, ktos kto pisze o wyzysku to chyba nie wie co mowi. Ludzie rzeczowi i konkretni, projekty na czas, zero cisnienia. Chyba poprzedniczka nigdy nie pracowala skoro wyraza tego typu opinie.

Tomi

To chyba nie w tej pracowni pracowalas.

Zostaw merytoryczną opinię o K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI - Piaseczno

• Jak się pracuje w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI

K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI