Monolit Michał Godlewski

Opinie o Monolit Michał Godlewski

paola

Fajna firma z podejsciem indywidualnym, dobre ceny

Andrew

Solidna firma produkujaca okna i drzwi. Bardzo dobra jakosc, polecam

Polecam, jesli ktos ceni sobie jakosc i chce otrzymac konkretne rozwiązania, to warto skorzystac z uslug tej firmy

Lokka

Dobrej jakości, ładne no i solidne okna. Polecam

Firma Monolit Michał Godlewski prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Marketingu i PR. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Krystian

korzystałem z usług tej firmy i złego słowa nie moge powiedziec. Bardzo fajne podejscie do klienta, wysoka jakosc obslugi

Iza

Bardzo dobra firma. Mają konkurencyjne ceny a jakość okien jest bardzo wysoka. Polecam zakup!

Dominika

Hej, na forum widzę głównie wpisy od klientów Monolitu a mnie jednak interesuje zatrudnienie w firmie... Jak się pracuje? Ktoś się wypowie? Czy polecacie to miejsce pracy? Jak wyglądają warunki zatrudnienia takie jak zarobki, atmosfera pracy czy umowa?

Wiktor
@Dominika

Firma moim zdaniem jak na rynkową sytuację ma dobre warunki, Najlepiej się przejsć na rozmowę i dopytać o wszystkie szczególy. Ja ogólnie nie narzekam

Adam B.

u siebie w domu mam drzwi i okna z firmy Monolit jestem z nich bardzo zadowolony.

Mirek

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, pomoc w wyborze drzwi. Firma po zamontowaniu drzwi zostawiła po sobie porządek. Drzwi są wysokiej jakości.

Węzycielka

bardzo profesjonalna firma, dobre okna, duza pomoc w wyborze, montaz bardzo szybki

Bardzo fajna firma, profesjonalisci w kazdym calu, pomogli mi wybrac okna a pozniej przyjechali je zamontowac. sprawnie i konkretnie

Kalista

Okna super, bardzo dobrej jakosci, super okna i drzwi mamy z monolit w domu. polecam

Kosma

Okna bardzo dobrej jakości, mega robota. Wstawili okna, wszystko wykończone jak nalezy, polecam firme i ja

Bociek

Firma okazała się bardzo profesjonalna. Naprawdę mają szeroką ofertę, udało się wybrać idealne drzwi! Dzięki!

Ilona

Mamy i drzwi i okna od monolit, dla kogos, kto na pierwszym miejscu stawia sobie jakosc- super. Ja polecam

Arkadiusz

Firma solidna, fachowcy znaja sie na rzeczy i potrafią doradzic tak, jak trzeba

Irena Mak

Bardzo serdecznie polecam. Oby więcej tak profesjonalnych firm z tak jakościowymi produktami

zibi

no cóż, złożyłem i zapłaciłem za okna i montaż ok. 15 czerwca br. i czekam do chwili obecnej.

Bardzo wysoka jakość drzwi. Obsługa klienta też na wysokim poziomie.

Milano

Bardzo dobrze wykonane okna, jakość celująca. Dostawa bardzo szybka.

Zostaw merytoryczną opinię o Monolit Michał Godlewski - Zambrów

• Jak się pracuje w Monolit Michał Godlewski?

Zobacz opinie na temat firmy Monolit Michał Godlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monolit Michał Godlewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Monolit Michał Godlewski