Monolit Michał Godlewski

Opinie o Monolit Michał Godlewski

Karolex

Jako klient mogę tylko pochwalić. Z takimi firmami robić interesy to sama przyjemność. Pozdrawiam!

monika

bardzo udane zakupy, dobrze że do was trafiłam bo jestem mega zadowolona

Kinia

Jestem bardzo zadowolona z obsługi:) fajnie że są tak życzliwi ludzie . Okna bardzo ładnie się prezentują :)

Kapsel

konkretna firma, dokladnie tak jak lubie, fajnie przedstawiona oferta, cenowo równiez okej

Firma Monolit Michał Godlewski prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Marketingu i PR. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
greg43

Obsługa do kitu ,niekompetentna obsługująca Pani Natalia K. Nieprzyjemna i bez umiejętności obsługi partnera biznesowego.Przynosi szkody dla Firmy Monolit.

Tosiek
@greg43

Nie zgodzę się, u nas kontakt naprawdę na wysokim poziomie. Wszystko profesjonalnie i bardzo miło :) Poza tym samo zamowienie też sz`ybko dostarczone i dobrej jakości produkty

Aldona

Bardzo miła obsługa klienta, okna które zamowiłam są bardzo wyskokiej jakości.

Bardzo miła obsługa i pomocna okna zamówione przyjechały bardzo szybko

Malwina

okna bardzo dobrego gatunku i jakości szybki montaż bardzo dobry kontakt z firmą

Jan

Widzę że klienci codziennie dodają po kilka wpisów na temat firmy, ruch niesamowity! I prawie wszystkie pozytywne, co za przypadek... :) Dla odmiany zapytam - pracownicy też są tak zadowoleni z tej firmy?

Natan

Bardzo miła i dobra obsługa ,korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony.

Dawid

Bardzo dobra firma, wielokrotnie pomogli mi w rozwiązaniu problemu z oknami, polecam

Kaska

Bardzo jestem zadowolona, dwa razy korzystalam z uslug monolit i nie moge powiedziec zlego slowa!

Arcisia

Nie znam sie na oknach, firme polecil mi znajomyu, pojechalam, zamówilam, ustalilam termin montazu i tyle. Czekam na przyjazd :)

Amelia

Jestem zadowolona z obslugi, pomocy w wyborze i ostatecznie w montazu. Wszystko zgodne z zamowieniem

Micetal

Nieterminowość godna podziwu . Dobre samopoczucie pracowników firmy w tym zakresie. Kompletny brak odpowiedzialności za zawartą umowy i jej terminowość . Przestrzegam !.. Co do jakości okna nie mogę się wypowiedzieć bo go nie mam.

kapi

Ja jestem zadowolony, fachowcy z prawdziwego zdażenia! firma solidna i drzwi są solidne i w dobrej cenie

Kosmo

Polecam, nowoczesne , solidne okna i drzwi. Polecam, kolejny rok i super się użytkują

kazior

Fachowcy z krwi i kości! Polecam bo naprawdę jest za co chwalić

Alicja

Znajomi dali mi namiar na te firme, bardzo fajne podejscie do klienta, duza wiedza i doswiadczenie

Patryk

Okna zamowione na konkretny termin ale nie wyrobilem sie z remontem i musialem termin zmienic, nie zrobili zadnych problemow. fajna porzadna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Monolit Michał Godlewski - Zambrów

• Jak się pracuje w Monolit Michał Godlewski?

Zobacz opinie na temat firmy Monolit Michał Godlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monolit Michał Godlewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Monolit Michał Godlewski