Monolit Michał Godlewski

Opinie o Monolit Michał Godlewski

katarzyna

Firma godna polecenia, profesjonalna. Konkretne podejscie do klienta.

Kolo

Witam omijać szerokim łukiem firma krzak .Tylko żeby im wpłacić pieniążki , za okna czy drzwi i(usunięte przez administratora).Te opinie wyżej to chyba pisało biuro żeby ładnie to wyglądało, że są zajebisci. Reklamacje dragedia dodzwonić się to cud, będą przyjeżdżać po 10 razy serwisanci i zgłaszać reklamację a biuro ma wywalone.Pierszy raz spotkałem się z taką firmą która ma wywalone na swojego klienta.

Dobra profesjonalne pomoc podczas zakupu okien. Wysoka jakość, jestem bardzo zadowolona z zakupu, polecam firmę dobrze że tam trafiłam i się nie zawiodłam.

Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy na każdym etapie zlecenia, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta to tylko niektóre zalety współpracy z Panią Natalią K. Pozdrawiamy ciepło :)

Firma Monolit Michał Godlewski prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Marketingu i PR. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Aldek89

Bardzo doswiadczona i super zorganizowana ekipa. Mega polecam, terminowe wykonanie, wszystko w porzadku!

Marcelina

Okna są ładne, wstawione szybko i dokładnie. Obsługa ok

Izabella

Pani Natalia bardzo pomocna chociaż trzeba trafić na jej dobry humor. Firma spisała się dobrze, okna są świetne

Natan

Bardzo dobra firma, korzystałem z ich usług i naprawdę polecam.

Energy

Polecam serdecznie, super kontakt, wszystko bezproblemowo załatwione, trzymają się terminów!

Bercik

Polecam, trafilem na ta firme z polecenia, dobra decyzja, jakosc wykonania wysoka i bardzo sprawny, szybki montaz

Gemza

BArdzo sie ciesze, ze trafilam wlasnie na ta firme. Moglam liczyc na konkretne i profesjonalne doradztwo, obsluga na poziomie!

Maryśka

Wszystko bardzo szybko i sprawnie załatwione , zakupy się udały głownie dzięki miłej i kompetentnej obsłudze

Olek

Bardzo miła obsługa wszytko mi konkretnie wyjaśnili i z wszytkom pomogli towar pierwsza klasa

Fajne okna w dobrej cenie. Po zamontowaniu bardzo szczelne a właśnie oto mi najbardziej chodziło żadnych szumów z ulicy nie słychać. Czeka mnie kolejna wymiana okien u rodziców i na pewno też tutaj zamówię.

Malwina

Bardzo wysokiej jakości okna , miła obsługa ,rzetelne podejście do klienta .Polecam.

Piczek

Polecam, wszystko sprawnie. Fachowe podejście i super kontakt.

Słaba jakość. Cena z kosmosu.

Kitka

Producent jak najbardziej godny polecenia!

danonek

zadnych problemow ani z zakupem ani z montazem, firma w porzadku

Miśka

Zamowilismy okna do mojej mamy. Ona chciala inne ja inne ostatecznie doradzila nam firma :D Poszlo jak z platka

Zostaw merytoryczną opinię o Monolit Michał Godlewski - Zambrów

• Jak się pracuje w Monolit Michał Godlewski?

Zobacz opinie na temat firmy Monolit Michał Godlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monolit Michał Godlewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Monolit Michał Godlewski