Monolit Michał Godlewski

Opinie o Monolit Michał Godlewski

Wihr

Jako byly pracownik jestem zadowolony z tego jakie mialem warunki i jakie panuja zasady. Zaluje ze musialem odejsc

Jan
@Wihr

O jakich warunkach piszesz? Co najbardziej ci się podobało w pracy w Monolicie i jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tej firmie? Mam nadzieję że napiszesz coś jeszcze na ten temat, to się na pewno przyda innym forumowiczom. :)

Jeśli ktoś tak jak ja zamówi w tej firmie okna drzwi i bramę garażową, a jest oddalony od firmy tak jak o 160 km, musi liczyć się z tym że serwis w najlepszym razie dojedzie za około dwóch miesiącach, ponad to jeśli zakupimy bramę garażową firmy GROS z napędem SOMMER i napęd nie zadziała to po dwóch miesiącach od zgłoszenia przyjedzie technik, który stwierdzi że napęd nie działa i lepiej kupić sobie innej firmy i zostawia nas z nadal nie działającą bramą, oraz będzie chciał podpisania druku o naszej winie i poniesienia kosztów dojazdu. Oględziny uszkodzenia były mocno powierzchowne, Pan nie dysponował nawet miernikiem. Nie polecam firmy ze względu na fatalny arogancki serwis.

Lidka

Ładnie wstawione, szybko dostarczone. dobra cena

piterson

Super obsługa, bardzo dobrej jakości okna i drzwi. Polecam Monolit

Firma Monolit Michał Godlewski prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Marketingu i PR. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Simonka

dobra marka jes;li chodzi o okna i drzwi do mieszkania, domu. Polecam, solidne. Ładne okna nam dopasowali

arriva

nie moge powiedziec zlego slowa, dwa razy korzystalismy z uslug tej firmy, trafilismy na nią z polecenia. Super fachowcy

Makuszynski

POLECAM! Firma konkretna, fachowe podejscie do realizacji zlecenia. Super

Kiśka

okna zamowione okazaly sie nie pasowac, zle wymierzylam :( potrzebna byla wymmiana ale firma zachowala sie w porzadku, wymienili zamontowali pojechali. polecam

Kojak

Firmę polecam, miła obsługa, pomocna, fachowe podejscie do tematu. Nic dodac, nic ujac

kasko

Polecam, wszystko w porządku, od procesu składania zamowienia po sam montaż ;)

Lucjan

Bardzo porządna firma, wszystko robią dokładnie, rzetelnie i bez fuszerki. Można spokojnie im zaufać

EdwardRz

Bardzo dobrze wykonane okna, pomoc obsługi na wielki plus. Gorąco polecam firmę

Milano

Okna jakościowo na 6 z plusem. Jestem bardzo zadowolony z zakupionych okien u Monolit.

Izabella Koniuszek

Pomogli mi wybrac odpowiednie ramy, przyjechali zamontowali. Jestem zadowolona

Fornacka

Okna polecam, bardzo dobrej jakości, ładne, masywne. Drzwi jak będziemy wymienilai skorzystam z ich oferty bo jak widziałam także solidne

Zuzka

jakosc okien bardzo dobra, pomogli mi w wyborze, montaz szybki i bezproblemowy

Eryk

nie ma sie czego doczepic, da razy korzystalem z ich uslug i za kazdym razem tak samo profesjonalnie wszystko ogarniete

Kamil

Super firmą korzystałem z ich usług, bardzo dobry kontakt wszystko zawsze na czas.

Dawid P

Bardzo dobra firma,wszystko zawsze terminowo, polecam.

Otyka

Polecam z czystym sumieniem, wszystko załatwione praktycznie od ręki, fajna obsługa, dobre ceny

Zostaw merytoryczną opinię o Monolit Michał Godlewski - Zambrów

• Jak się pracuje w Monolit Michał Godlewski?

Zobacz opinie na temat firmy Monolit Michał Godlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monolit Michał Godlewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Monolit Michał Godlewski