Opinie o Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. w Środa Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cegieł i dachówek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. w Środa Śląska

Szefowa szefof

Czy wy macie tam internet w Środzie śląskiej, czemu nic nie piszecie żadnych konkretów o zarobkach?

Igorze, atmosfera to szału nie ma każdy sobie, zero pomocy, no i warunki ciężkie jeśli aplikujesz na produkcję, pył , hałas

Bart

Daj spokój, pracuje tu od 7 miesięcy, i się rozglądam za czymś innym, każdy narzeka na pracodawcę ale tu to widać gołym okiem

Chętny

Jakie zarobki na produkcji, i jakie np jako mistrz lub brygadzista

Maciej

Jak wygląda praca u was, byłem na rozmowie ale nikt nic nie mówił

Firma Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. szukała nowego pracownika na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

@Grzegorz

Prowadzila ale w tym momencie zwalniaja pracownikow.Maja zwolnic po nad 60 osob bo likwiduja 4-robrygadwke i przechodza na 2 zmiany

Nie polecam pracy w Roben. To typowa wykańczalnia psychiczna. Im jesteś głupszy tym lepszy dla nich. Banda (usunięte przez administratora) i oszołomów wiejskich. Komuna i tyle. Tylko wykupienie zakładu przez kogoś z zewnątrz i wymiana całej kadry może go uratować. W przeciwnym razie przy tych złodziejach i oszustach Roben ma policzone dni. Koryto się skończy. Praktyczna porada. Chcesz normalnie funkcjonować, żyć to od Robena jak najdalej...Pozdrawiam B

Kapral
@anonymous

Rozumiem że wywalili ciebie z hukiem? :-).

Nie polecam tej firmy. Nie szanują pracownika, kpią . Zwalniają bez powodu ...

prawda

He, he wreszcie ktoś parę słów prawdy napisał :-D

Wojtek

Pracę przedstawiciela handlowego Pana Romana Tereszczaka jako przedstawiciela handlowego firmy Roben oceniam negatywnie. Raczej sprawia wrażenie jak by był przedstawicielem firmy Klinkier-bud. ;-) Ci co wiedzą o co chodzi - rozumieją. ;-)

Hegemon

Co za pierdoły , nie do wiary!

dachóweczka

wacików mają już szesnaście, więcej nie potrzeba "HH" i "FC" - internetowe trolle!!!

cegiełka

łebełebełebe...

Zbyszek

Dlaczego Roben zmienił ceny? Takiego ruchu dawno nie robili. Coś im się nie sprzedaje?

SOK

Zgadzam się z Hendrykiem pracowałem 20 lat i szczęście ze ani dnia dłużej,zero możliwości rozwoju jeszcze jak była stara kadra jakoś to wszystko szlo i wyglądało a teraz jak jest to każdy zainteresowany wie i widzi ,powodzenia chłopaki dożo zdrowia życzę bo tego wam trzeba naj więcej.

Hendryk

Jak zamiast kręgosłupa masz sprężyne to jest praca dla ciebie.Z roku na rok podwyższają normy przez frajerów co podnoszą wiecej za mniejsze pieniądze.Przez 30 lat pracy w tej firmie zobaczyłem co to bardzo ciężki wysilek fizyczny,dla prawdziwych wołów co maja gminę za miast mózgu.To prawdziwa sztuka tak wytresować ludzi do takiego poziomu, chłopy życzę wam rozwoju i zdrowia.

HH

szkoda nerwów chyba z nic nie robinia, płacą z siedzenie widzę przedstawicieli jak kręcą własne biznesy a na waciki mają z tej firmy

MG

PRACOWALEM I SZCZESCIE ZE JUZ NIE NIE POLECAM SZKODA NERWOW I ZDROWIA.

FC

warto pracować w tej firmie, przedstawiciele nic nie robią poza prowadzeniem własnych biznesów a firma i tak płaci, nikt nie weryfikuje kto dodatkowo jakim biznesem się zajmuje

Zostaw merytoryczną opinię o Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. - Środa Śląska

• Jak się pracuje w Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.