Roben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.

Środa Śląska

Opinie o Roben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.

FC 2014-10-16 22:22
warto pracować w tej firmie, przedstawiciele nic nie robią poza prowadzeniem własnych biznesów a firma i tak płaci, nikt nie weryfikuje kto dodatkowo jakim biznesem się zajmuje
MG 2015-04-17 09:39
PRACOWALEM I SZCZESCIE ZE JUZ NIE NIE POLECAM SZKODA NERWOW I ZDROWIA.
HH 2015-11-05 21:06
szkoda nerwów chyba z nic nie robinia, płacą z siedzenie widzę przedstawicieli jak kręcą własne biznesy a na waciki mają z tej firmy
Hendryk 2016-01-25 18:08
Jak zamiast kręgosłupa masz sprężyne to jest praca dla ciebie.Z roku na rok podwyższają normy przez frajerów co podnoszą wiecej za mniejsze pieniądze.Przez 30 lat pracy w tej firmie zobaczyłem co to bardzo ciężki wysilek fizyczny,dla prawdziwych wołów co maja gminę za miast mózgu.To prawdziwa sztuka tak wytresować ludzi do takiego poziomu, chłopy życzę wam rozwoju i zdrowia.
SOK 2016-03-25 10:43
Zgadzam się z Hendrykiem pracowałem 20 lat i szczęście ze ani dnia dłużej,zero możliwości rozwoju jeszcze jak była stara kadra jakoś to wszystko szlo i wyglądało a teraz jak jest to każdy zainteresowany wie i widzi ,powodzenia chłopaki dożo zdrowia życzę bo tego wam trzeba naj więcej.
Zbyszek 2016-04-15 19:48
Dlaczego Roben zmienił ceny? Takiego ruchu dawno nie robili. Coś im się nie sprzedaje?
cegiełka 2016-12-12 17:04
łebełebełebe...
dachóweczka 2016-12-12 17:37
wacików mają już szesnaście, więcej nie potrzeba
"HH" i "FC" - internetowe trolle!!!
Hegemon 2016-12-12 23:38
Co za pierdoły , nie do wiary!
Wojtek 2017-01-03 22:56
Pracę przedstawiciela handlowego Pana Romana Tereszczaka jako przedstawiciela handlowego firmy Roben oceniam negatywnie. Raczej sprawia wrażenie jak by był przedstawicielem firmy Klinkier-bud. ;-)
Ci co wiedzą o co chodzi - rozumieją. ;-)
prawda 2017-01-09 17:01
He, he wreszcie ktoś parę słów prawdy napisał :-D
777 2017-01-16 22:28
Nie polecam tej firmy. Nie szanują pracownika, kpią .
Zwalniają bez powodu ...
Zostaw swoją opinię o Roben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k. - Środa Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.