Opinie o Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. w Środa Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cegieł i dachówek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. w Środa Śląska

Staś

Kiedy będą podwyżki? I czy jeśli będzie podwyżka w roku 2021czy za 2020r też będą pamiętać o podwyżce bo nie było,pewnie dlatego że był covid,aut pod załadunek dużo tylko pieniędzy mało

Starczy Cegłowy

Witajcie Praca w cegłowni nie jest najgorsza pomimo wysiłku który trzeba włożyć.. BHP? Ludzie pracujący tam nie słyszeli o czymś takim, taki szczegół. Wypłata nie jest najgorsza, zarobki na rękę to od 4700 do 5200 dla zwykłego '' robola '' ogólnie polecam, liczą się chęci

@Starczy Cegłowy

Fajnie, że ciężka praca jest według Ciebie dobrze wynagradzana. Czy są dodatkowe benefity takie jak pakiet socjalny lub możliwość pracy po godzinach za wyższa stawkę?

janusz
@Janusz

odpowiem ci (usunięte przez administratora) UWAGA ODPOWIADAM : NIE MA. Umowa o prace z minimalną stawką godzinową , reszta to bonusy ktore musisz sobie wypracować. Niemiecki dyrektor dla ktorego cegla jest wiecej warta niz czlowiek. O lean manufacturing nikt tam nawet nie slyszal. ZERO standardow, ZERO BHP. Ciezka praca w jeszcze ciezszych warunkach. Chyba najgorsze w jakich przyszlo mi pracować. Do tego pełno (usunięte przez administratora) co szafki potrafią otwierać i krasc cenne przedmioty. Ludzie nie są najgorsi chociaż przy pierwszym kontakcie masz wrazenie jakby ktos wzial busa i zrobil turne po lokalnych monopolach i zebrał wszystkich zuli z okolicy a pozniej ich zawiozl do robena. ale jest pozytyw, po pol roku zmienisz sie w podzianowskiego od dzwigania cegly. forma sama sie robi ;)

Ali
@Starczy Cegłowy

Kto widzial tam taką kasę? Może brutto bo netto 3000-3500. Chyba pisał to płatny naganiacz. Premii produkcyjnej w tym roku jeszcze nie było, w zeszłym była może z 3 razy. Takie normy wywindowane, a awaria goni awarię. (usunięte przez administratora)

Kosa
@Starczy Cegłowy

Chyba brutto jak tyrasz świątek piątek i niedzielę z premia której prawie niema,czekamy na obiecane podwyżki !!! A później na słowa "Pan nie robi żadna praca i okrada Pana Robena"

Ile można dostać wypłaty na piecu?

HR
@Michał

Panie Michale, W 3 miesięcznym okresie próbnym - 3.500 - 3.700 zł netto ( na rękę) ; potem podwyżka wynagrodzenia do 10%. Pozdr, Zespół HR

@HR

Dziękuję za informację, w końcu znalazłem to czego szukałem

Kazuya
@HR

Przy 200 godzinach pracy to jest idealna wypłata te 3500 jako piecowy. Bedac bylym pracownikiem zarobiłem 3100zl za miesiąc nie za 20 dni tylko 24 to jest sukces gdyby płacili 100% za soboty i niedziele to czlowiek zarobił by 4500zl A tak to jest kpina.

Kosa

Praca nie jest najgorsza,jeśli ktoś nie stoi ci nad głową i nie wytyka palcem co jest nie tak. Zatrudniając się tam słyszałem dużo pozytywnych opinii,po kilku latach pracy mogę stwierdzić że Socjal praktycznie tam nie istnieje kiedyś były wycieczki imprezy zakladowe,obiady a nawet szkodliwe płacili dzisiaj nikt nie myśli o pracowniku związki zawodowe są tylko tak jakby ich nie było myślą tylko o tym co zrobić żeby że stołka nie zlecieć.Pan dyrektor niejednokrotnie pokazał teatrzyk.wszyscy pracownicy którzy pija wodę czy czekają na usunięcie awarii muszą być cały czas w ruchu,zdaniem Pana dyrektora okradają Pana Robena "bo nie robią żadna praca" a gdy ktoś odpowie na to argumentem może spodziewać się odpowiedzi typu "Pan jest beszczelny" albo "a co ja głupi" bardzo często nie pozwala dojść do słowa .twierdząc że zawsze ma rację wręcz jest ideałem. Kiedy przyjedzie Pan Roben do zakładu wtedy jest cieniem właściciela chodzi za nim i boi się że ktoś powie niesmaczne zdanie na jego temat.Kamizelka i kask to podstawa oczywiście ale praca w tak wysokich temperaturach to już nie jest zagrożenie.byla lodówka,niema były czajniki elektryczne też niema była woda gazowana-tez niema można tak wymieniać tylko poco skoro od 2009 roku nic się nie polepsza a nawet przeciwnie jest coraz gorzej.podwyzek niema zakład szuka oszczędności wmawiają że sprzedaż nie idzie,ale ludzie widzą ile aut przyjeżdża po asortyment musieli by zawiązać pracownikom oczy.nie polecam tam pracy dopóki jest tak jak jest a otoczyć się głupimi ludźmi i nimi zarządzać jest łatwo i zawsze jest na kogo winę zgonić.

Firma Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. szukała nowego pracownika na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Rrr

Czy przyjmujecie kobiety do pracy? Jak tak to na jaki dział, jak płatna. Czy dają radę na stanowisku?

Mała mi
@Rrr

Pracuje od jakiegoś czasu i naprawdę polecam

Ciekawski Dźordż

Pono Tarzana już nie ma?

Dorota z Gdyni.

Firma Róben nie tylko posiada wysokiej klasy dachówki, ale także wspaniałych przedstawicieli handlowych swojej firmy. Pan Jacek Cebula z regionu- Małopolska jest osoba na właściwym miejscu. Mieszkam w Gdyni i potrzebowałam kilkadziesiąt dachówek które już nie są od 10 lat produkowane. Pan Jacek zadał sobie trud, znalazł dachówki i z drugiego końa Polski , z Nowego Sącza zorganizował to tak ,że dachówki z przystankami dotrą do Gdyni. Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie dziekuję. Firma powinna być dumna z takiego pracownika. Dorota.

Jazda

Tragedia, Röben nie ma nic wspólnego z współczesnymi zakładami. Tak jak napisał przedmówca, starsi pracownicy jak wytresowani są na każde skinienie góry, niekiedy przez ponad 20 lat... Przez to i pracodawca się przyzwyczaił. Koń pod górę jeszcze batem dostanie tutaj. Nie liczą się z produkującymi, mięso armatnie. Szkoda tracić czasu i zdrowia, zdrowia bo ten zakład wykańcza i widać to doskonale po 40sto letnich pracownikach, pracują 20 lat wyglądają na 80. Siarka, kurz, pył ceramiczny i farba trafia do płuc. Czasu, ponieważ jeśli powinie Ci się noga to Cię dojadą, w drugą stronę tak jak wspomniałem...

Parur

Coraz więcej zakładów redukuje personel. Ciekawe kiedy i w Robenie zaczną?

Korek
@Parur

Pono już zaczynają się czystki.

Dominik

Za trzy zmiany 3500 praca zależy jak się trafi na stanowisko na jednych śpisz 7 h na zmianie na drugich nie masz czasu się po t... podrapać. Z racji tego że zakład jest modernizowany od wielu lat jedne działy to 21 wiek jak dachówka a inne jak klinkier to to początek 20 wieku. Ale najdziwniejsza jest postawa pracowników w stosunku do siebie goście pracują tam po 20 lat i więcej i myślą że praca w tak firmie to prawdziwy raj na ziemi a w związku z tym są bardzo nieprzychylni a powiem więcej wręcz wrogo nastawieni do wszystkich nowych pracowników , osobiście widziałem jak stary pracownik szarpał nowego . Jeśli chcecie to oczywiście da się przeżyć ja idąc tam do pracy miałem dużo chęci wiary że to fajny zakład bardzo się rozczarowałem przede wszystkim atmosferą. pozdrawiam d

Danuta
@Dominik

@Dominik Nie rozumiem, jak to stary pracownik szarpał nowo zatrudnionego? Z jakiego powodu? Co na to kierowcnictwo?

Gutek

Jaki jest powód, że tak skromnie piszecie o firmie? Warto starać się o pracę?

@Gutek

Praca jest ciężka wiadomo jak to w fabryce, w zależności od stanowiska, jest dużo automatyki ponieważ firma się rozwija, ale są szkolenia, więc nie ma strachu. Płaca całkiem niezła jak na lokalny rynek, dla mnie ok.

@Janusz

Czy również poziom wynagrodzeń, który oferuje ta fabryka, jest w Twojej ocenie zadowalający? Liczę na Twoją wypowiedź pod tym kątem.

janusz
@Janusz

duzo automatyki haha prosze cie. automatyka to nie platforma ktora wywozi cegle z pieca. automatyka jest jak wszystko samo sie robi a ty sie gapisz w wyswietlacz i pilnujesz czy sie cos nie zawiesilo.

Reksio
@Gutek

Premia produkcyjna 0% = to znaczy że nikt nic nie zrobił przez cały miesiąc. Średnia dla wszystkich z działu jest taka sama a dają z siebie wszystko uruchomiono 3 zmianę po to aby były postoje bo asortymentu niema gdzie wysuszyć.na 2 zmiany takich cyrków to nie było a premia chociaz 5%lepiej dać podwyżkę na 25lecie a później kroić premie do 0 i wypominać pracownikom podwyżkę te pieniądze należą się pracownikom.karty na święta też coraz bardziej nikłe z chęcią to lepiej nie dawać.BHP co to takiego wszędzie mangan i siarka pomiary są robione no to nie sypiemy manganu wszystko w normie

Rozmowa rekrutacyjna

Dzień dobry , dziś odbyłem rozmowę o pracę w tej firmie . Cytując ; kierownik osoba rekrutująca mówi ; po co pon tu przyjechał ? Dzień wcześniej otrzymałem informacje telefoniczną ; czy jest pan zainteresowany pracą . A ty pan kierownik mnie po prostu zbył . Nawet rozmawiać nie chciał . Jak najmniej takich pracodawców omijać z daleka . Ręce opadają ,po co się oferują i zapraszają .

HR
@Rozmowa rekrutacyjna

Dzień dobry, szkoda, że opisując wczorajszą rozmowę rekrutacyjną ograniczył się Pan do bardzo uproszczonej wersji wydarzeń - dzień przed rozmową pracownik Działu Kadr skontaktował się z Panem opisując system organizacji pracy ( III zmiany, 4- brygadówka ) oraz wynagrodzenie w 3miesięcznym okresie próbnym, czyli ok 3.300 zł netto ("na rękę"). Wyraził Pan zgodę na przyjazd do firmy i udział w rekrutacji. Od kierownika wiem, że w czasie rozmowy stwierdził Pan, że interesuje Pana tylko wyższe wynagrodzenie i postanowił Pan opuścić biuro. Dlatego całkiem zasadne wydaje się pytanie kierownika : Po co zatem Pan przyjechał? (tym bardziej, że przyjechał Pan z daleka). Pozdrawiam, Zespół HR

Gogol

@muff Wystarczy dobrze robić swoją robotę i byłoby dużo radości z pracy w firmie!!!

muff

nie polecam (usunięte przez administratora) i oszusci nie szanuja pracowników

Damian
@muff

Nie powinno się nikogo oskarżać na forum publicznym. Nie podałeś żadnych argumentów, na poparcie swojej opinii, a warto byłoby wytłumaczyć czemu masz takie zadnie. Liczę, że to wyjaśnisz.

Tomasz z Wro.

Zarobki to nie ma tragedii ale gdy zobaczysz stawki umowę przedwstępną zatrudnienia to się zastanowisz czy nie rozmawiałeś z kims chorym psychicznie. Na rozmowie fajnie , damy panu 4 tyś na rękę itp, a umowa 13,50 zł/ godz plus dodatki. I się zastanawiasz jak powyżej, i myślisz ( chcą mnie oszukać)

Dominika
@Tomasz z Wro.

czyli Twoja reakcja była spowodowana brakiem precyzji, dobrze rozumiem? a jak oceniasz warunki pracy? Dzięki.

fire

Powiecie mi coś o tej firmie ? Na czym tam polega praca ? Bo aplikuje na stanowisko na produkcji i z tego co widziałem na zdjęciach to dużo automatyki tam jest.

Kierowca

Dobra firma

Kurka

Powiedzcie mi jak wygląda u was praca w kontroli??

Gogol

Pokażcie jak potraficie pracować i dopiero doszukujcie się jakiegoś drugiego tła.

Cv

Jak u was z zarobkami "na rękę" na produkcji? Nie pytam o klimat itp

@Cv

3000 zł na dzień dobry dostaniecie, jako brygadzista 3500 a mistrz 3900, kierownik do 4300

Lolo

Mistrz i kierownik w takim razie szału nie ma jak na taką renomowaną firmę. Ale i tak zdaje mi się ze to jakiś fake komentarz

Zostaw merytoryczną opinię o Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. - Środa Śląska

• Jak się pracuje w Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.