Paktor S.C. Adam Wróbel Krystian Hałupka Piotr Hanuszkiewicz

Ruda Śląska

Opinie o Paktor S.C. Adam Wróbel Krystian Hałupka Piotr Hanuszkiewicz

Pracownik 2012-01-06 19:32
PAKTOR to banda bo trzech to już banda [usunięte przez moderatora]
haha 2012-01-06 19:36
Firma spoko ..Ale Gostek co ma się tym zajmować to Poracha ....Jak mu tam [usunięte przez moderatora] czy jak ..Zero Całkowite Jako Facet a reszta to płacz .......
aman 2013-02-16 22:28
tabor to jeżdżący złom, [usunięte przez moderatora]
opiekun 2014-11-20 15:00
Żenada, obsluga karetki zachowuje się niegrzecznie wobec zamawiających, wprowadza w błąd i ogólnie robi łaskę że przyjeżdża, mało tego dorabia na "łebkach".Nie można ich nazwać " służbą zdrowia"......
były pracownik 2015-03-09 13:01
Rotacja pracowników ogromna, ale nie ma co się dziwić skoro tak marnie płacą. Jak tylko mogłem to od razu zmieniłem pracodawcę.
ha 2015-06-03 22:59
pracowałem tam, zarobki do dupy,ekipa zróźnicowana kilku lizydupów i sprzedawczyków ale i fajnych wartościowych ludzi tam poznałem szkoda ze męczą się tam za marne grosze
jama 2015-06-04 20:26
płaca to w przeliczeniu 1,5 Euro na godzinę bez komentarza
ha 2015-06-30 19:06
310 godzin i już masz 2100 zł NA RĘKĘ !!! zarobki z Etiopii
zawiedziona 2015-11-27 13:03
To nie firma tylko śmiechu kupa.sanitarna spóźnia się godz i wymyślają jakieś historie.rezonans magnetyczny wziął w łeb.do sądu ich oddam!
gość 213 2016-01-29 18:15
Najlepszy jest kierownik ds transportu ---- > porażka ! ! ! "dyspozytorzy" też masakra, wprowadzają ludzi w błąd. A stawka? Ani nie mówie.
yaro6 2016-03-10 00:37
pracowałem w Paktorze, to była moja praca dodatkowa i nie narzekam, trzeba umieć sobie cenić możliwość pracy i tyle
gość 2016-04-16 14:16
Firma profesjonalna dbająca o pracowników
gość 123 2016-04-29 20:21
Firma która szanuje i docenia swoich pracowników.
Maria 2016-10-11 20:10
Bardzo się dziwię, że do tej "firmy"jeszcze nie przyszedł ktoś z PIP , chodzi o pracę kierowców ,którzy pracują kilka dni bez przerwy po 14h,a samochody ruina ,którymi wozi się chorych ludzi ale mam zamiar juz to zgłosić.
darekdyl 2016-12-29 10:41
Dyspozytor przyjmujący zlecenie nie ma pojęcia czym i w jakich godzinach ma do dyspozycji pojazdy A przyjmując zlecenie przewozu nie wysyła transportu Jestem po ciężkiej chorobie i po operacji i nie mogę chodzić a lekarz jest na godzinę a dyspozytorka ma to w du..e
PAKTOR Ruda Śląska 2017-01-25 09:39
Co to za fachowa pomoc ,jak przyjmują ludzi niedoświadczonych z ulicy,którzy nie mają żadnej szkoły tylko ukończone 6 lat gimnazjum i taki jest przyjęty do roboty. Śmiechu warte, i jaka to pomoc dla pacjentów, chyba dla tych , którzy są w cierpieniach i proszą o śmierć. HAHAHA.
Pacjent Barbara Breguła 2017-02-23 14:12
NFZ zapewnia pacjentom onkologii dowóz karetkami.Piękny ukłon w stronę pacjenta gdyby nie firma Faktor którą wynajął.Pewnie marnie płacą i kierowcy dorabiają nadgodzinami.Tylko dlaczego kosztem umeczonych chemiami,radioterapiami itd.zmuszać do wstawania nawet o 4 w nocy.Na moje niezadowolenie kierowca chamsko oznajmił że to nie taxi że pójdzie ze mną do mojej pani doktor i po skarży że tylko ja jedyna narzekam i że zawsze mogę zrezygnować. Wielka ŹENADA, kierowcy bez mikrofonu w uchu wiszą na telefonie i po całych dniach za kierownicą.Gdzie nasze bezpieczeństwo i empatia firmy przecież nie na budowę jeżdzimy.
etam 2017-02-28 16:17
jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil
pacjent 2017-02-28 16:19
jak sie wam paktor nie podoba to przejedzcie sie unia bracka to dopiero zobaczycie
Zostaw swoją opinię o Paktor S.C. Adam Wróbel Krystian Hałupka Piotr Hanuszkiewicz - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paktor S.C. Adam Wróbel Krystian Hałupka Piotr Hanuszkiewicz