Opinie o Imkop F.U. - Ireneusz Machuta w Ciecholewy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Imkop F.U. - Ireneusz Machuta. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Imkop F.U. - Ireneusz Machuta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imkop F.U. - Ireneusz Machuta w Ciecholewy

sadf

Jak sie z nimi mozna skontaktować, strony nie ma, telefonów nikt nie odbiera, oco chodzi?

Halina

@TerazBogaty, bardzo proszę o nieużywanie w swoich wypowiedziach danych osobowych osób trzecich - to zabronione na forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z Was pracuje obecnie w Imkop F.U. - Ireneusz Machuta? Jakie jest Wasze zdanie na temat tego pracodawcy?

KAROLEK

TELEFONÓW NIE ODBIERAJĄ SZKODA, ŻE BRAK KOMUNIKACJI:(

Halina

@Królik, a jaka jest umowa, czy Imkop daje umowe o prace dla nowych pracownikow? Co takiego pracodawca powinien zmienić w swojej firmie, żeby lepsze były komentarze? Czekamy na dalsze opinie.

Operator Koparki

Wiec... przyjmują każdego firma jest rodzinna prowadzona raczej na ślepo, przez mogę chyba tak powiedzieć (usunięte przez administratora) To jest moje zdanie. Praca na czarno bądź zlecenie.

Nie było umowa-na czarno

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Dlaczego nie macie odwagi wpisać imienia albo ksywy którą mieliście w Imkop???... Ja z własnego doświadczenia nie mogę złego słowa powiedzieć pracowałem 6 lat i nie miałem problemów z wypłata ... Płacili tak jak mieli to ustalone. W 2 sobotę miesiąca wiadomo że ci ludzie którzy pracowali na budowie "miejscowi" dostawali w poniedziałek bądź bywało też tak że ktoś im przywiózł predzej. Firma jest ok praca też i co najważniejsze płaca stawki mają dobre warunki pracy też i sprzęt w bardzo dobrym stanie przeważnie nowy. I nie gadajcie głupot o dziewczynach w biurze czy o kierownikach czy szefach jeśli ich naprawdę nie znacie.przyszliscie być może na chwilę rady sobie nie daliście w terenie a teraz psy na wszystkich wieszacie. Fakt jest taki że praca jest w delegacji i no niestety przeważnie od rana do wieczora ale jeśli się jedzie w delegacje to po to żeby robić i zarobić a nie pić na kwaterze wtedy rano BHP z Budimexu i -500 na własne życzenie... Pozdrawiam piszących niedorajdów i tych wszystkich którzy piszą nie wiedząc do końca co ... Oszczędzajcie sobie słów których nie znacie i nie rozumiecie Na moje firma jest spoko i zawsze będzie a kto wie czy czasem jeszcze kiedyś tam nie wrócę ...

@ali Tak ja miałem wypłatę na czas ... Czyli tak jak było ustalone od zawsze 2 sobota miesiąca a jak 1 sobota miesiąca był pierwszy to dało w trzecią sobotę ... Tylko przeczytaj to dokładnie i najlepiej ze zrozumieniem ;) a ... I co do sprzętu ... Hmm .. jak mercedesy Aroxy z 2017 to złomy to życzę ci firmy gdzie będziesz miał lepszy sprzęt a i tak pewnie teraz masz lepiej i jeździsz kamazem :) p.s. kto miał styczność z firmą przez chwilę i nie dał rady to teraz na forum pisze głupoty których sam nie rozumie i pisze coś czego sam nie rozumie .. widać to zresztą po pisowni że administrator usuwa wasze BARDZO bogate i inteligentne słownictwo ;)

ali
@Michał

Moja wypowiedź była krótka i na temat więc chyba ktoś inny ma problem z czytaniem ze zrozumieniem ;) niech się biuro imkop za robotę weźmie, bo za dodawanie pozytywnych komentarzy firmie awansu nie dostanie;)

królik
@Michał

ty (usunięte przez administratora) co ty piszesz za głupoty (usunięte przez administratora) jedno się zgadza co napisałeś ale tylko jedno że pieniążki są na czas z tym co się zgodzę. A pozostałe rzeczy warunki sprzęt to przesada. nie polecam tej firmy na dłuższą metę

prawdy Apostoł
@Michał

(usunięte przez administratora)Michale skoro pracowałeś 6 lat to zadzwoń do jakiegoś znajomego zapytaj się czy dostał wypłatę! ,,sprzęt w bardzo dobrym stanie przeważnie nowy" ?! fakt kupili 20 mercedesów a reszta? większości stare trupy (usunięte przez administratora) .Stawki w porównaniu z innymi firmami strasznie niskie. (usunięte przez administratora) Kierownicy... wcześniej zostali przedstawienie...

Śmieszne to była ich gwara wtedy jojo hehe

Bo nie wiesz co sie dzieje juz troche osob ktore jakies pojecie na robocie mieli to odeszli.

Gutek

To dziwne, tak narzekacie ale jakoś nie słychać żeby ktoś odchodził z firmy!!!

cat

Czteryoś....raczej Czterołoś pacanie się podpisuj.odwagi nie masz chłopakowi to w oczy powiedzieć tylko tu wypisujesz bajeczki (usunięte przez administratora) 1 klasa. ... a co do firmy to ok....tylko Ci nowi co się przyjmują to patologia brak słów. ..

John Derre
@cat

Rudy z cata to największa (usunięte przez administratora) w firmie .omijac go szerokim lukiem albo go prac po tych rogach .

czak

nie polecam firmy

ktoś

(usunięte przez administratora) współpracuje na 17 z imkop-em głónie z Rafałem [ mam kontakt ] jest szorstki w obejściu ale wiedze jakąś posiada i jest miarę inteligentny a bez dozy (usunięte przez administratora) zginąłby na budowie

milowia

godziny ucinają płaca najniższa ale godzinami nadrabiasz. zero praw kierownicy wszystko mogą!

DzikiBax

Nie płaca!

Szofer

Witam pracuje ktoś ma tej budowie obwodnicy Garwolina? Jakie są stawki i warunki pracy

Cadilak

Nie zupełnie jest tak jak piszecie Fakt że ciocia zabiera od 500 do 1000 ale tylko wtedy jeżeli ktoś coś odwali typu picie alkoholu w pracy to się nie ma co dziwić że zabierze bo jakaś nauczka musi być Godziny i wypłata się zgadza nie było płacenia na raty jeżeli stawkę ustalisz z kierownikiem czy Bartkiem to tak jest Praca po 12 14 godzin ale co robić jak się jedzie W delegacje Sprzęty w miarę nowe duża rotacja ludzi dlatego też takie awaryjne Kierownictwo mało inteligentne i przyjazne chociaż słyszałem że są wyjątki

Holownik

Czesław nie Imkop nie Imkop ... Kiedyś tam pracowałem i to dość długo jako kierowca i powiem ci ze naprawdę nie jest źle Gdyby nie delegacje było by super ale niestety ktoś drogi musi robić a mało już jest w mojej okolicy Jeśli będą mieli znów coś koło mnie to Napewno w firmę znów uderze

Prawo

Witam. Prowizja za sukces - pokrywa ją kontrahent. Proszę do mnie napisać podając nr kontaktowy - zadzwonię do Pana. Mój adres: depo220@wp.pl

Holownik

Pieprzy....Jak potłuczeni!!! Gdybyście zachowywali się jak należy i nie pili w pracy to wypłaty były by jak należy a jeżeli złapie was kontrola bhp z Budimexu to za was nikt nie będzie wykładał Problemów firma też finansowych raczej nie ma bo nie zdążyło się żeby wypłaty nie było wypłata jest zawsze z drugą sobotę miesiąca przynajmiej było tak jak tam pracowałem Kierownictwo jak kierownictwo wykonują polecenia szefa i kierowników Bx a że podejście do pracownika mają jak mają zależy od charakteru Rafał Smutny czy kula to już indywidualne opinie dość długo pracowałem u Mirka czy Krzysia i nie powiem złego słowa da się dogadać z szefem też jest ok Co do mechanika mają bardzo duża wiedzę i tyle samo roboty i nie gadajcie że ściemiają ciekawe kto z was chciałby robić to co robią z błocie deszczu czy na mrozie leżeć i robią Imkop jako firma z tego co słyszałem w tym roku bardzo dużo zainwestowała w nowy sprzęt sam widziałem nowe mercedesy 8x8 i koparki czy walce Także jako firma jest ok Jakie będzie się miało podejście do firmy takie firma będzie miała do ciebie Ja narzekać nie mogę gdyby nie to że delegacja i sprawy rodzinne do dziś bym tam pracował bo wypłaty nie były złe i Spałeś w normalnym łóżku a nie w kabinie Kwatery też docierają w dość dobrych warunkach bo ten co załatwia je wiadomo że też w przyzwoitych warunkach po pracy chce odpocząć Także polecam IMKOP jak najbardziej

Tomasz

Mam 3 niezapłacone faktury za prace sprzetu. Nie odbieraja telefonu. Jak wyglada odzyskanie pieniedzy od strony technicznej ?

sid

Nie zgadzam się z opinią poprzedników. Pomimo że już nie pracuję w tej firmie to pracę wspominam bardzo dobrze zawsze była możliwość dogadania się w niejasnych kwestiach dobre zarobki a atmosfera zależy od ludzi. Ja wciąż utrzymuje kontakt z pracownikami i właścicielem gdyby nie stala praca w delegacji to nadal bym tam siedział

Zostaw merytoryczną opinię o Imkop F.U. - Ireneusz Machuta - Ciecholewy

• Jak się pracuje w Imkop F.U. - Ireneusz Machuta?

Zobacz opinie na temat firmy Imkop F.U. - Ireneusz Machuta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imkop F.U. - Ireneusz Machuta?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imkop F.U. - Ireneusz Machuta?

Kandydaci do pracy w Imkop F.U. - Ireneusz Machuta napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imkop F.U. - Ireneusz Machuta
2.4/5 Na podstawie 49 ocen.

Imkop F.U. - Ireneusz Machuta