Opinie o ITF Polska Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ITF Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ITF Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITF Polska Sp. z o.o. w Łomianki

xyz

Na 100%? A skąd to wiesz? Pewnie szef obiecał, liczą się czyny nie słowa, pamiętaj.

xxx

Nie,nie,nie,żadne in blanco,za urlopy będzie napewno na 100procent! Także spokojnie! Bez nerw!

xyz

No podstawa weszła, a za urlopy płacone jest( in blanco) co podpisywalismy to musimy zapomnieć o kasie jedynie sądownie

xxx

Podstawa jest ale nic więcej!!! A u Ciebie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ITF Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
driver

No i jak jest teraz u was z pieniążkami ??? coś się zmieniło ?

xxx xxx

Za urlop to chyba nikt jeszcze nie dostał,ale myślę że szef wypłaci,a podstawę musisz mieć,jak nie masz jeszcze. To dzwon i pytaj czemu nie masz.

xyz

Widać szef płaci jak chce ja nie mam nawet podstawy a nie wspomne o urlopie

no proste ze nie

driver

a jak ja np mialem umowe zlecenie to zadnych pieniedzy za listopad nie dostane ? poki co nic nie ma na koncie

xxx

Ja mam podstawę juz! Sprawdź teraz tez pewnie masz! Czekamy na dalsze kroki! Pozdrawiam

daf

i lipa podstawy za listopad nie ma

xxx xxx

Tak dostałem.ale kasy za urlop nie tak jak tam pisze, jesteśmy wszyscy świadkami i dziewczyny w biurze tez oraz pani z łomianek która wystawiają świadectwa pracy!!! Czekamy do końca tego tygodnia u zobaczymy kto na tym wygra czy Mecz szef!?

martin

a dostales swiadectwo pracy?bo na moim jest napisane ze wykorzystalem juz urlop,a tak nie jest.i dzieki za info.pozdrawiam.

xxx

Pewnie po niedzieli.a jak nie to będziemy atakować szefa,wszystko musi wypłacić inaczej podamy do prokuratury i wtedy będzie musiał zapłacić z odsetkami,także narazie czekamy i zobaczymy!!!

martin

a skad wiesz?i kiedy bo dzis jest piaty i nie ma kasy

xxx

Tak.ma byc wszystko wypłacone.

martin

wiadomo cos czy zaplaca podstawy za listopad i za urlopy?

kiero

Czyli rozumiem że póki co w ITF nie ma co szukac pracy ?

driver3

Czy ktoś dysponuje informacja co będzie dalej z ITF ?

gebels

jak rozumiem dalej nikt nie wyjechał ?

Zostaw merytoryczną opinię o ITF Polska Sp. z o.o. - Łomianki

ITF Polska Sp. z o.o.