Opinie o Odessos Sp. z o.o. w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Odessos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Odessos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odessos Sp. z o.o. w Luboń

Dominika

Zastanawiam się skąd bierze się tyle złośliwości? To jest super firma! Czy to konkurencja ?

WiemCoJestGrane

Ukrainka, Irena Jaszyna (jeli to prawdziwe nazwisko), podaje się za doktora nauk medycznych, podczas gdy nie jest nawet lekarzem (lub nie nostryfikowała dyplomu) - tak czy inaczej nie ma prawa wykonywania zawodu lekarza na terenie Polski (każdy może sam sprawdzić w rejestrze lekarzy). Nie jest nawet znachorem - JEST SZARLATANEM! Kiedy zorientuje się, że nie odniesie żadnych korzyści, staje się arogancka i agresywna. Pomijając szarlatański proceder, wykonuję zabiegi wymagające specjalizacji lekarskiej, dlatego dla własnego bezpieczeństwa należy trzymać się od niej jak najdalej!

stała klientka

...a czekać warto!!! oj warto!!! Od wielu lat widzę ten sam personel, fajny i zgrany zespół. A właścicielka jest w żałobie, w lutym zmarła jej mama. Moje ogromne wyrazy współczucia. POLECAM!!!

klientka

w żadnym wypadku nie radzę tam pójść ktoś ma czas to owszem bo zaczekać idzie się na śmierć a i właścicielka jest bardzo nie miła. współczuję tylko tym pracownikom co pracują u tej pani! NIE POLECAM

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Odessos Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Luboń
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (099)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Magazynier
Steelpress Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Salonu Change Lingerie
Luboń
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
ONI 22

UWAGA !!!Dobrze WSZYSTKIM Radzę!!!! Omijajcie to miejsce z DALEKA!!! Pani JARYNA bo inaczej nie mozna nazwac. Jest Wielką oszustką... zatrudnia ludzi bez zadnych umów wszystkie fryzjerki maja obiecane kokosy a w rzeczywistości dostaja ochlapy...i sa traktowane jak w obozach pracy!!! Klienci widzimy co tam sie dzieje co chwila rekrutacja pracownikow. JAK człowiek sie przyzwyczai to nastepnego miesiaca zmiana pracownikow!!!! To nie jest wina ludzi ktorzy u niej pracuja lecZ samej Pani JARYNY !!!! Otwarła Medycyne zeby co tydzien obszczykiwac swój stary Pysk a od Klientow ( O Ile Jakiś Posiada) nie odbiera telefonów .I nie Przyjezdza na umowione spotkania!!!! Zero pojecia o profesjonalnym podejsciu do klienta jak i do pracownika... SWOIM CHAMSTWEM UCZYNIA STRATEGIĘ ZARZĄDZANIA JAK I STYL BYCIA!!!!!

JA

Tragedia, bardzo niemiła...

Rafał

Polecam! Gdy straciłem wszelką nadzieje na normalne życie i czekała mnie operacja, Pani Doktor pomogła mi wyzdrowieć.

marcjanna

Radze zweryfikować, co dokonałam ,fakt posługiwania się przez tą osobę tytułem doktorskim.

Jack

Ja robiłam botox u tej Pani doktor w kwietniu i do teraz jeszcze trzyma się, a to już 7 miesięcy!!! Moja mama robiła też kilka większych zabiegów i jest bardzo zadowolona, a koleżanki są zachwycone ustami. Więc nie pisz bzdur. Lepiej poczytaj co piszą o niej ludzi od ponad 10-ciu lat. Takich lekarzy jak ona z świeczką szukać. Ja nie pójdę do innego lekarza i wam SERDECZNIE POLECAM!!! Naprawdę będziecie BARDZO ZADOWOLENI! Wystarczy zobaczyć ile tam jest klientek i pacjentów, przyjeżdżają z całego kraju i nie tylko i są tylko same dobre opinie. BARDZO POLECAM!!!

ann

Szarlatan nie lekarz a fryzjer to jakieś nie porozumienie tam nikt nie ma pojęcia o swojej pracy tragedia. A botoxu ta pani ( niby doktor ) uczyła się chyba na trupach. Powinno się utrzymywać około 6 miesięcy anie 1 lub 2 miesiące o ile w ogóle jej wyjdzie. NIE POLECAM!!!

marco

Od wielu lat jestem pacjentem tego gabinetu. Nie wo obrażam sobie co było by dziś ze mną jeżelibym w swoim czasie nie trafiłby do tej Pani Doktor, uratowała mnie przed operacją. Wiele moich znajomych też są pacjentami tego gabinetu, i są bardzo zadowolone! Przyjeżdżają do niej pacjenty c całej Polski,są tłumy pacjentów, każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzeba,dla tego trzeba długo czekać. POLECAM!!!

pacjent

Brak zainteresowania ze strony tej pani pacjentem.Brak kompetencji. Jeżeli ktoś ma dużo czasu np.kilka godzin to jak najbardziej może skorzystać z usług z tej kobiety. Nie polecam

priekrasny

Radze tą firmę jak i jej właścielkę omijać z daleka,.,,,,

Zostaw merytoryczną opinię o Odessos Sp. z o.o. - Luboń

Odessos Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Kołłątaja 3

Odessos Sp. z o.o.