Opinie o Tjaudio Aparaty Słuchowe w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tjaudio Aparaty Słuchowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tjaudio Aparaty Słuchowe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tjaudio Aparaty Słuchowe w Głogów

niezaufana

Szef ufa niewłaściwym osobom, które wykorzystują go wykorzystując jednocześnie jego niewiedzę na ten temat. Dla niego są przemiłe i udają lojalne a za plecami śmieją się z niego i otwarcie mówią o tym,że gdy tylko skończą szkołę idą do konkurencji lub zakładają własne gabineciki przejmując układy z lekarzami i klientów ( prawda Ireczku?) Ale teraz póki można dojeżdżać do szkoły autem służbowym.... tylko dureń by nie skorzystał....

zgoda
@niezaufana

zgadzam się z przedmówcą - umowy lojalnościowe by się przydały i ogromne kary za przejście do konkurencji to już tak swobodnie się nie czuli

szczera
@zgoda

Brawo! W końcu ktoś to powiedział, zgadzam się z przedmówcami. Umowy lojalnościowe przede wszsytkim. Szkoda,że pracownicy są tak zakłamani wobec szefa.

@niezaufana

Mam zwyczaj nie chowania się za pseudonimami. Piszę z otwartą twarzą, a nie kulę ogon jak Ty. Piszesz bzdury. Nie zamierzam odchodzić z Tjaudio, co więcej mam nadzieję, że jak przejdę na emeryturę, a zdrowie pozwoli, to będę mógł pracować dalej. Pracowałem w kilku firmach. Tjaudio to znakomite miejsce i dobra praca. Odkrztuś trochę "niezaufana" bo się udusisz jadem.

żałosne
@Irek

piszesz tak bo wiesz ,że szef to czyta, ale już chyba raczej wszyscy się poznali na twoim zakłamaniu... nie kulę ogona tylko prawdę piszę a to boli co? tylko tutaj można prawdę napisać nie narażając się na zemstę z twojej strony, którą już niejednokrotnie okazywałeś osobom ,które miały zdanie inne niż ty. Więcej jadu niż ty to chyba nikt nie ma , może zacznij szanować ludzi bo żałosne jest to co robisz

@żałosne

Wiesz co? Naucz się podstawowych zasad interpunkcji j.polskiego, a potem zabierz się za pisanie. Chyba jednak wypinguję Twój adres IP i sprawdzę, kto te bzdury pisze.

pingPONG

hahahaah....jak poszło pingowanie?:)

Światowej klasy informatyk
@pingPONG

Poszło jak wszystko inne - czyli nie poszło.... Każdy informatyk wie, że istnieje coś takiego jak bramka proxy, która zmienia IP komputera. Każdy poza jednym.

Irek

Twórca propagandy hitlerowskiej -Gebels- twierdził, że obrzucając człowieka gó...em zawsze coś się przyklei. Na ten portal wszedłem po raz pierwszy wczoraj i stwierdziłem, że duch Gebelsa nie zginął. Dokonano tu kilku wpisów na mój temat. Informuję, że zgadzam się na każdą konstruktywną krytykę popartą dowodami, ale nie na bezpodstawne szkalowanie mojego imienia. Każdy następny szkalujący wpis skończy się sprawą cywilną w sądzie. Bardzo łatwo można namierzyć tel. komórkowy, podobnie jak komputer. Każdy ma ID, który można namierzyć, choć to wymaga trochę czasu. Jestem (kiepskim), ale jednak informatykiem po dyplomówce i znajdę taką osobę. Nikt nie jest w sieci anonimowy. Tyle w temacie.

Krzysiek
@Irek

Takie "namierzanie" jest niezgodne z prawem o ile jesteś faktycznie w stanie to zrobić, bo to już naprawdę wyższa szkoła jazdy. Piszę oczywiście o PC, bo pisanie, że potrafisz namierzyć komórkę to już zupęłna bujda na resorach.

Ewka

Znam Irka 9 lat, pracuję w firmie 3 lata. Nie potrafię wystawić złej opinii o Irku. Irek jest koleżeński, kulturalnym i inteligentnym facetem. W potrzebie zawsze do usług. Dochodzi w pracy między nami do wymiany zdań, jak również do sprzeczki, ale na krótko. To co czytam to mi się w głowie nie mieści. Niech będzie pisanie tej osoby anonimowej "dniem wymarzonym"-sentencja Miłosza.

zdegustowana

firma nieżyczliwa kobietom w ciąży i młodym matkom, gdy zajdziesz w ciążę jesteś na straconej pozycji , nie masz powrotu do firmy

@zdegustowana

No popatrz jakie cuda...ja mam dwoje dzieci(jedno jest już starsze) i nikt mi nie dał odczuć że aby pracować w tej firmie, mam porzucić rodzinę...

zdegustowana
@Dzieciata

@Dzieciata jak przyszłaś do firmy to miałaś już dzieci - a to inna sytuacja - czytaj ze zrozumieniem

@zdegustowana

Myślę że tak na prawdę nie chodzi o dzieci, mężów, psy, koty....itp..tylko o sprzedaż. Więc nie szukajmy innych powodów.

sprzedaż
@Dzieciata

i to jest właśnie obraz tej firmy - nie ważne co masz do powiedzenia -sprzedaż. kropka.

@sprzedaż

W każdej firmie tak jest. W każdej która sprzedaje aparaty. W każdej firmie która zajmuje się handlem. My pomagamy słyszeć lepiej ale to w ciąż jest handel! Chcemy pensje, premie, trzeba na to zarobić. Jeśli komuś to nie odpowiada to niech idzie w księgowość albo dzieci pilnować... nie wiem czy to tak trudno zrozumieć?!

Sprzedawca

został usunięty mój wpis o żenującej rekrutacji - chyba pan szef się tego wstydził że poprosił Gowork o usunięcie - ale ja powtórzę: bardzo arogancki pan dzwoni i dogaduje,że chyba się jeszcze nie obudziłam bo flegmatycznie mówię, że chyba mam wadę wymowy bo on nie rozumie co do niego mówię... Nadmienię ,że nie mam takich problemów z innymi rekrutującymi , dogaduję się normalnie, nie mam problemów z komunikacją...

czy już się obudziłam?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Głogów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Iza

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Słyszałam dużo dobrego o firmie.

Ira
@Iza

Iza jak słyszałaś dużo dobrego to aplikuj. Powodzenia w zderzeniu ze ścianą.

Rks Nicola

W związku z ostatnią falą hejtu, która przelała się w internecie na firmę Tjaudio ( bezpodstawnie rzecz jasna - wszyscy kłamią) prosimy wszystkich pracowników firmy o PRAWDZIWE ocenienie pracodawcy ( gwiazdki po prawo u góry strony). Wciskamy tylko 6 , ewentualnie 5 jak ktoś ma dalej do pracy... Wszyscy inni , którzy słabiej ocenią pracodawcę nie dostaną od dziś premii za sprzedaż.

pozytywny
@Rks Nicola

RKS Nicola - po co ten sarkazm

TJaudio
@Rks Nicola

Rks Nicola - dlaczego pod przykrywką cynizmu atakujesz firmę TJaudio? Jeżeli rzeczywiście jesteś Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży w firmie TJaudio, doskonale wiesz, że branża potrzebuje protetyków oraz kierowników regionalnych. Znalezienie pracy w innej firmie nie stanowi problemu. Jeżeli jesteś z firmy konkurencyjnej i prowadzisz czarny PR, czy nie lepiej zająć się własną organizacją?

po prostu
@TJaudio

cynizm rodzi cynizm...

Jesion

Uważam,że Gowork to świetna strona, która ujawnia kulisy pracy w różnych firmach, o których nie dowiesz się gdzie indziej. Coraz częściej osoby poszukujące pracy właśnie tu sprawdzają potencjalnych Pracodawców aby nie wdepnąć w przysłowiowe gó..o . Polecam z czystym sumieniem!

@Jesion

Gowork ma swoją wartość - również zgadzamy się z tą opinią. Nie płacimy jednak za wykasowywanie negatywnych opinii.

Zła opinia

No tak - teraz to gowork jest zły bo chce pieniądze za usunięcie negatywnych wpisów.A może by tak po prostu traktować ludzi poważnie i nie narażać się na takie opinie? a nie obwiniać cały świat za niepowodzenia nie patrząc na siebie? Ryba psuje się od głowy.Złe opinie nie napisały się same.

@Zła opinia

Nikt nie atakuje portalu gowork, ani nie podważa zasadności jego funkcjowania. Zwracamy uwagę na ofertę usuwania wpisów za pieniądze ze strony portalu http://warsawmediahouse.pl/

TJaudio sp. z o.o.

Po każdej większej fali "hejtu", otrzymujemy propozycję usunięcia negatywnych wpisów: "Moja propozycja to cena w wysokości od 600 zł netto za jednorazowe skasowanie do 100 sztuk opinii" od firmy: http://warsawmediahouse.pl/

@TJaudio sp. z o.o.

www.gowork.pl - Czy komenarze mogą być usuwane za opłatą? Jeżeli tak, to czy nie stanowi do zachęty do próby wyłudzenia pieniędzy poprzez "hejt"? http://warsawmediahouse.pl/ - reklamuje się: "Obecnie monitorujemy w sieci ponad 295 stron należących do 87 firm"

Pozytywny

Gawron i Elita wnioskuję że wy pracujecie w tej firmie skoro potraficie tyle napisać na temat firmy...Gawron ty o sobie też pisałeś?! Nie wiesz co to ap.słuchowy? Sączysz jad i po co? Co ci to da? Oczerniasz firmę ale wypłatę bierzesz? Idź i sprawdź gabinety innych firm. Czy myślisz że w każdym gabinecie u konkurencji siedzi protetyk? Elita mi się bardzo dobrze rozmawia z Szefem, nie wiem z czym masz problem...może zacznij od siebie? Pozdrawiam Was Elity i Gawrony i życzę sukcesów zawodowych!

zażenowana
@Pozytywny

o mój Boże - ale żenada przepychanki słowne na poziomie liceum szef ripostuje każdy wpisany negatywny komentarz co świadczy o jego poziomie, podejściu do pracowników i ogólnie pokazuje obraz firmy sami wyciągnijcie wnioski o atmosferze tam panującej

@zażenowana

Nie jestem Szefem, mylisz się. Ja lubię tą robotę...to wszystko!

Troll
@Pozytywny

Bzdura na kiju. ...a ja jestem Trollem internetowym, który nienawidzi swojej pracy... oszukujmy się dalej i tkwijmy w tej ułudzie

nie troll
@Troll

skąd ten sarkazm Troll? Po co pracować w firmie której nie znosisz, u pracodawcy którego nisko cenisz i pisać masę hejtu pod różnymi nickami?

Gawron

Elita i zima prawdę piszą jak inni w podobnym tonie. Ciekawe kiedy NFZ weźmie sue za ta firme !!!! Żaden gabinet nie spełnia wymogów , sprzęt z demobilu, kadra nie wie co to ap słuchowy a ludzie poświęcają im swoje zdrowie! A szef .... reszta wszystko opisała !!!! Biedna żona i dzieci

Pat
@Gawron

Czemu bezpodstawnie oczerniacie? Już samo to że NFZ odebrał gabinet świadczy o tym że spełnia wymogi! Ludzie jak można być tak mściwym?!

żyrafa
@Gawron

Gawron, skąd tyle żalu? pracodawcę można zmienić. Dzisiaj wiele firm szuka dobrych ludzi do pracy.

Elita

Popieram inne wpisy szef jest arogancki , co minutę zmienia zdanie, gabinety na najniższym standardzie , kadra niewykształcona z łapanki bez dyplomów , sprzedają najgorsze produkty w cenie TOP , Każdy boi sie w tej firmie cos powiedzieć zeby pracy nie stracić takie małpeczki do popychania.

@Elita

Jedno zaprzecza drugiemu...wszystko bleee ale prace boisz się stracić...paranoja! Pracy jest teraz dużo, napewno coś znajdziesz! Nie męcz się! Szkoda zdrowia!

@Elita

Elita, bardzo oczerniasz pracę w firmie TJaudio. Pracuję w tej firmie od lat. Dlaczego nazywasz mnie "małpeczką? Dlaczego nie zrezygnujesz z pracy? Czy warto tkwić w miejscu, które aż tak bardzo Ci nie odpowiada?

ta firma tak samo się szybko skończy jak się zaczęła, brak profesjonalizmu na każdym kroku, konkurencja się z was śmieje

Nicola

Śmiech to zdrowie! Konkurencji już dziękujemy, a pracownikom, którzy namiętnie sprzedają informacje konkurencji, dajemy czas do namysłu gdzie chcą pracować. Nikogo się nie zmusza do pracy więc po co te żale? Poza tym polecam poczytać opinie konkurencji...czy tak naprawdę mają się z czego śmiać?!

Nicol
@Nicola

Pan T. ma teraz na imię Nicola????

@Nicol

Nie rozumiem dlaczego właściciel pisząc " dajemy czas do namysłu" - czyli rozumiem, ze szefostwo daje czas do namysłu - podpisuje się jako Nicola? O czym to świadczy? Odpowiedzcie sobie sami.

Nicola
@Rks

No źle rozumiesz. Podpisuję się Nicola bo jestem Rks-em w tej firmie i nie podoba mi się wypisywanie głupot, nie podając faktów. Będę pierwszą osobą, która przekaże do szefa kto to wypisuje.Czy to tak trudno pojąć że niektórzy pracują bo chcą?! Nic nie wnosi taka pyskówka. Tu powinny być podawane konkrety o firmie a nie napisane: jest źle bo tak...

@Nicola

To drogi Rks-ie przekaż do szefa jako pierwszy kto to wypisuje: Rks. hahhahahaa

TJaudio

Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz. Gandhi Mahatma

zaciekawiony

Nick, dlaczego tak uważasz? możesz uzasadnić swoją opinię?

Rks

bardzo ciekawe zjawisko: Kierownik Regionalny w tej firmie sprowadzany jest do roli zwykłego sprzedawcy aparatów słuchowych... normalnie bada słuch, dopasowuje aparaty, wypisuje raty... to , przepraszam bardzo i tu zapytanie do szefa: po co stworzyłeś takie stanowisko i robisz z ludzi głupków? bo jakoś na rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko ani słówkiem nie pisnąłeś, że takie są tutaj zwyczaje? Może ktoś ma większe ambicje albo zwyczajnie większe doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych aby go znowu sprowadzać do roli sprzedawcy. Uważam ,że to jest bardzo nie fair. Drodzy RKS i z innych firm omijajcie szerokim łukiem to stanowisko w tej firmie bo będziecie zwykłymi sprzedawczykami po wsiach...

@Rks

A czemu Rks tu zadajesz to pytanie a nie osobiście Szefowi? Przecież nikt cię nie zmusza do takiej pracy, idź tam gdzie docenią twój potencjał i pokażesz jak rządzi Rks. Poza tym uważam że Rksi też powinni pomagać i pokazywać co potrafią a nie jeździć od punktu do punktu i (usunięte przez administratora) w stołek...Ciekawe co ty Rksie chciałbyś robić w takim razie? Uważasz że stanie nad głową innego pracownika to dobre wyjście i wtedy byłbyś spełniony?

Blanka
@Rks

Rks to już wiadomo kto to napisał. Dwie sfrustrowane osoby marudzą, reszta zadowolona z pracy.

@Wiosna

Wiosna widać,że nie wiesz co robi Rks w innych konkurencyjnych firmach - na pewno nie siedzi i nie pierdzi w stołek ani nie stoi nikomu nad głową. Dowiedz się najpierw jaka jest rola kierownika regionalnego a potem komentuj. To tak jakby Rks np. w firmie spożywczej przyjeżdżał do podległego punktu i siadał na kasę obsługiwać klientów. To się nie dzieje nigdzie indziej - tylko w TJaudio....

Pocosięmęczyć
@Rks

Więc idź do firmy konkurencyjnej:)) i rządź! Dobrze ci Wiosna napisała. Widać jak się nadajesz na Rksa, jak takie sprawy załatwiasz na forum..i już samo to cię dyskwalifikuje..

@Rks

RKS - jakie według Ciebie powinien mieć obowiązki RKS?

zaciekawiony
@Rks

RKS - wypowiadasz się w sposób świadczący, iż nigdy nie pracowałeś w firmie TJaudio. Jaki jest Twój cel wypowiedzi?

Szukam pracy

Będąc ostatnio na rozmowie w sprawie pracy w innej firmie konkurencyjnej usłyszałam od osoby rekrutującej: " o powody odejścia z firmy tjaudio nawet się nie pytam...." i przeszła dalej do rozmowy. Bez komentarza.

nie szukam pracy
@Szukam pracy

w ten sposób można opisać każdą firmę, a coś konkretniej? dlaczego chcesz zmienić pracę? jakie są główne powody Twojej decyzji?

Jesion

Firma źle zarządzana, niezdecydowany, zmienny, kapryśny właściciel. Właściwie ciągle nie wiesz na czym stoisz- raz tak/raz siak - nie da się wytrzymać. Ludzie odchodzą.

protetyk
@Jesion

Zgadzam się z Jesionem . Firmą nikt nie zarządza. Każdy pracownik rządzi sam sobie . Musisz być sprzedawcą , protetykiem, marketingiem , informatykiem i szkoleniowcem. Pracownicy bez dyplomów, bez kompetencji , bez porządnego szkolenia obsługują punkty protetyczne ., badają ludzi a co najgorsze dobierają aparaty . Zupełny i całkowity brak profesjonalizmu nie tylko w obsłudze ale i w sprzęcie na którym się bada. Stary , bez kalibracji .Jedyna pozytywna rzecz wynikająca z pracy w TJaudio to możliwość uzyskania premii jak dobrze sprzedajesz .

:O
@protetyk

Powinien się NFZ zainteresować tym tematem - kto tam sprzedaje, czy ma uprawnienia czy nie , jaki sprzęt itp. Co z tego, ze do 10 punktów jest przypisany 1 protetyk z dyplomem aby tylko odbiór NFZu się udał - jak ten protetyk nigdy nie widział tego punktu na oczy i za nic nie odpowiada - a już na pewno za źle dopasowany aparat....

@Jesion

Jesion z pewnością zarządził byś lepiej firmą więc czemu nie założysz własnej?

@:O

Jesion + protetyk +: 0 - załóżcie spółkę oraz wykorzystajcie swoje doświadczenie i wiedzę w praktyce

ProtetykSłuchuDyt

Witam do Autora tyt. Ivan oczywiście że to typowa zagrywka konkurencji która dostaje nieźle po tyłku. Praca jak najbardziej satysfakcjonująca. Pracuję już rok czasu i nigdzie tak dobrze mi sie nie pracowało. Atmosfera jest rewelacyjna, z każdej strony mamy wsparcie. Co do Szefa niech inni w porównaniu do Pana T jak opisał Ivan się chowają. To jest dusza człowiek i cały czas pilnuje każdego aby w tyg pilnowali się 40 godzin pracy. Zarobki sięgaja nawet ponad 3tys oczywiście jeżeli się komuś chce pracować i się stara. Zarobisz tyle ile z siebie dasz. Działamy dla człowieka. Nie ma mowy o jakimś wyzyskiwaniu. Każdy z Nas dostaje od Szefa ogromny kredyt zaufania i tak własnie budujemy atmosfere w pracy. Aż chce się wstać z łóżka i z usmiechem idzie się do pracy. Jak najbardziej polecam FIRMĘ TJaudio a konkurencji bardzo dziękujemy za okazane wsparcie. Chetnie zapraszamy na kawę.. Pozdrawiam

wszytko wiem
@ProtetykSłuchuDyt

wiadomo kto to pisał - donosiciel szefa - wydzwania po ludziach bez przerwy zbierając informacje a potem wszystko przekazuje bezpośrednio do szefa, ludzie mają nieprzyjemności. I co? dostał "ogromny kredyt zaufania" i okradł firmę - tu się należy dyscyplinarka! podlizuje się szefowi a za plecami obrabia dupę jak mało kto. ŻAL

Ivaneczko
@wszytko wiem

tak, tak, wiadomo - wielkim szkoleniowcem miał być i udziałowcem firmy a został zdegradowany do zwykłego sprzedawcy - bo w sumie tylko do tego się nadaje... no może jeszcze do molestowania nowych dziewczyn w pracy, żałosne to i smutne kto tam pracuje

didi
@wszytko wiem

Nie odbieraj telefonu kiedy dzwoni I. Możesz też powiedzieć że pracujesz i nie masz czasu na pogawędki. Szef z pewnością da sobie radę z osobami które okradają jego firmę. Nie wspomnę że aby oskarżać trzeba mieć dowód. A cyferki nie kłamią, wcześniej czy później wszystko się wyda.

@ProtetykSłuchuDyt

Czy jest idealny pracodowca, który miałby tylko pozytywne opinie na tym forum? Chętnie złożę CV :)

Wiosna

Negatywne opinie piszą ludzie którzy nie sprzedają albo którym nie chce się pracować. Pan T. jest w porządku człowiekiem, można się z nim dogadać. Daje duży kredyt zaufania i tylko od nas samych zależy czy z tego skorzystamy! Zastanówcie się nad sobą bo nikt nie jest idealny.

Zima
@Wiosna

tak - nikt nie jest idealny - szczególnie pan T. oraz jego przydupasek I. Tyle negatywnych opinii znikąd się niw wzięło - jedna pozytywna to pewnie przestraszona żona pana T. lub podlizuski, które słodzą co piąteczek na telekonferencjach i bzdury wygadują choć same wiedzą ,że mówią tylko to co pan T. chce usłyszeć - żeby miały spokój. Powiedz człowieku swoje zdanie a już jesteś na czarnej liście.

@Zima

Zima ty to masz jednak łeb :)))) -przestraszona żona - dobre:))) zobacz opinie innych firm...jest ich mnóstwo! Wiadomo że zawsze znajdzie się ktoś z negatywnymi opiniami ale są to najczęściej dwa powody: zazdrość lub brak sprzedaży...pomyśl o zmianie pracy Zimo.

Dynia

Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Liczą się osoby, które nie mają własnego zdania, pokornie słuchają właściciela i są (usunięte przez administratora). Takie pracują długo - reszta mądrych, ambitnych osób, które chcą się rozwijać już dawno odeszła i robią karierę w firmach konkurencyjnych, gdzie w końcu ich doceniają i liczą się z ich zdaniem.

Toastmasters Poznań

właściciel chce zatrudniać pozytywnych ludzi , najlepiej z dyplomem protetyka a potem daje im najniższą krajową i nie dosyć,że mają sprzedawać aparaty słuchowe to jeszcze mają rozwijać mu firmę.... on oczekuje,że znajdą najlepsze lokalizacje w mieście , dograją wynajem ( remont itp.) , spenetrują środowisko lekarskie - odwiedzą wszystkich lekarzy laryngologów z zapytaniem o możliwość współpracy, rozwiną tzw. " wyjazdówki" - czyli gabinety po wsiach na godziny , zajmą się reklamą , promocją firmy i JA SIĘ PYTAM CO JESZCZE????, K...A za najniższą krajową????? śmieszny jesteś??? i się dziwisz,że ludzie odchodzą???? powodzenia w tej pseudo instytucji - sam się weź do pracy zamiast jarać zioło. LOOSER. śmieszny gościu, który zamarzył o fortunie....

Geers Akustyka słuchu
@Toastmasters Poznań

ha ha - INTERNET PRAWDĘ CI POWIE!!!

dyplomowany protetyk
@Toastmasters Poznań

potwierdzam opinię Toastmasters . W tej firmie jest się wszystkim protetykiem , szkoleniowcem, informatykiem, przedstawicielem medycznym, człowiekiem od reklamy , promocji itp. Sprzęt pełnoletni bez kalibracji. Nowo zatrudniony asystent w jeden dzień ma się nauczyć wszystkiego i pracuj ! Do pracy potrzebne jest tylko biurko , krzesło , laptop i dopasuj aparaty. Nie ważne, że nie umiesz i nie masz uprawnień ani kwalifikacji wymaganych przez NFZ ,masz zrobić cyfrę. Zdecydowanie polecam prace w dużych konkurencyjnych firmach

Zostaw merytoryczną opinię o Tjaudio Aparaty Słuchowe - Głogów

• Jak się pracuje w Tjaudio Aparaty Słuchowe?

Zobacz opinie na temat firmy Tjaudio Aparaty Słuchowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tjaudio Aparaty Słuchowe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tjaudio Aparaty Słuchowe?

Kandydaci do pracy w Tjaudio Aparaty Słuchowe napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tjaudio Aparaty Słuchowe
2.6/5 Na podstawie 163 ocen.
  • os. Pogodne 53
    62-064 Głogów